Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miminkad
27. apr 2011

@leamax no ani nie,morfologia je zla.cakame na mail od vitouskovej,co nan povie.mozno to este zmeni

leamax
27. apr 2011

@miminkad no nam vitouskova urobila IUI aj pri 96% patologii a potom usudili, ze to bude lepsie urobit IVF. ved uvidis, co ti povedia, bodaj by ste nemuseli na IVF 😉

miminkad
27. apr 2011

@leamax chodis k vitouskovej?inak je strasne zlata.hovorila,ze jej staci 1%.presne tolko mame.patologia 99% ☹ takze asi budeme musiet a ivf.aj ty ides?

rienok
27. apr 2011

@gerdusha dobre tak poviem že 1 otehotnela čo viem 😀 blahoželám k 1.000 príspevku 🙂

leamax
27. apr 2011

@miminkad nie, len mi robila to jedine IUI, co sme tam podstupili. inak chodim ku kurecovej.
my sme mali presne taky isty vysledok. ano, ideme na IVF

miminkad
27. apr 2011

@leamax kedy idete?ja tiez rozmyslam,ci nam hned nenavrhne ivf.ale tak uvidime,co povie

leamax
27. apr 2011

@miminkad ja uz stimulujem od soboty, zajtra idem na sono a OPU niekedy buduci tyzden 🙂

miminkad
27. apr 2011

@leamax nerozmyslala si ostat doma?ci sa to da v pohode zvladat?my cakame teraz na mrchu.tento cyklus nam pichli pregnyl,lebo sme tam boli cez ovu.potom idem na hysterosalpingografiu

martini
27. apr 2011

@rienok a mňa sa koudelka nepýtal koľko chceme minúť peňazí 🙂 ... a dal mi menopur, tak som asi bola zle oblečená a keďže som dosť štíhla, tak zhodnotil, že ani na jedlo nám rozpočet nestačí...alebo 😀
...na záhrade...no teda fakt hrozná svadba 😉 😀
@miminkad ...folikul veľkosti 28 mm? to je divné - to je o 4 mm viac ako normál, veď pri 24 mm praskajú (teda väčšinou, niekedy aj skôr)...aspoň ja tak od gynekologa viem. Inač čo znamená v praxi stimulovať sojou? To v akej forme a koľko tej soji ješ?

leamax
27. apr 2011

@miminkad momentalne som doma, cely tento tyzden. a po OPU ostanem doma urcite. ono sa aj ta stimulacia da zvladat aj popri robote, tak ale vyhni sa dnes stresu, nahananiu sa a podobne. to sa dnes uz asi ani neda.
a na co to ides? to som este nepocula

miminkad
27. apr 2011

@martini sa mi asi nejak vydarili 😅 prvykrat som brala dva dni 50mg a tri dni 75mg,postupne som to navysovala.teraz,stvrty mesiac som brala od 3DC 125mg dva dni a potom tri dni 150mg.,je to fytosoja,v kapsulach.radila som sa aj s mojim gynekologom,s farmaceutkou a v RF som to tiez spominala,takze ze je to v pohode.je to uplne to iste,co clostyl.len bez vedlajsich ucinkov a casoveho obmedzenia

miminkad
27. apr 2011

@leamax my mame ist teraz na IUI.ak teda nevymyslia este cosi ine.lebo este sa nam dr neozvala na spg.no ja tiez rozmyslam,ze potom budem asi radsej doma

martini
27. apr 2011

@miminkad super info, dík. keď budeme vymýšlať súrodenca tomuto drobcovi čo mám v brušku, tak to skúsim so sójou. 🙂

leamax
27. apr 2011

@miminkad no som zvedava, co vam povedia. a kedy vam asi vychadza to IUI?

miminkad
27. apr 2011

@martini veru skus,maximalne odporucam.my sme uz vyskusali vselico a pri soji som videla najlepsi efekt

miminkad
27. apr 2011

@leamax asi tak v polovici maja.mrcha nema prist 4.5.bolo by fajn,keby o den neskor

rienok
27. apr 2011

@martini chúďatko, asi si naozaj vyzerala zle 😀

leamax
27. apr 2011

@miminkad tak nech mrcha uz ani nechodi!!!
@martini tak ja asi vyzeram dobre zivena, ked mi hned dali to najdrahsie 😀

miminkad
27. apr 2011

@leamax no dufam,ze nepride,mozno dvaja borci sa nasli 😀 😀 😀

miminkad
27. apr 2011

@leamax @martini my sme potom museli strasne zle vyzerat,ked povedali len IUI 😀 😀 😀

leamax
27. apr 2011

@miminkad no dufajme, ze sa nasli a ze sa aj trafili 😉

miminkad
27. apr 2011

@leamax ked som im zabudla mapu pribalit 😖 inak od ovu,teda po pregnyle ma strasne bolieva podbrusok.teda posledne dva dni menej.teraz skor mrchovsky,takze asi netrafili

rebeka33
27. apr 2011

Ahojte, vy ste toho popísali.
@martini výborná štúdia. 🙂 Ja som prvé 3 ivfka mala predrahý puregon. z toho jeden soft v brne a málo zrelých vajíčok.potom som už žiadne zásoby puregonu nemala tak sme dali stednú cestu menopur a zrazu zna soft 10 vajíčok a z toho 8 zrelých. predtým tak max 2-3 zrelé. tak len môj postreh. 😉
@callex no kedy kontrola alebo test?
Ja som bola dnes na poradni tak rastieme ok, len ten krčok. musím ležeť ,dostala som čípky a asi budúci týždeň aj pesar. No čo už, gyn. sa tvárila,že ako ma potrápi a tak no pri tom čo si my preskáčeme mi to vôbec neprišlo, hlavne neh tam malá vydrží aspoň 37tt. prajem pekný deň. 🙂 🙂

leamax
27. apr 2011

@miminkad a kolky den si od ovu? pokial nekrvacas, nadej je vzdy. mrchovsky bolie podbrusko aj v tehu 😉 teda na zaciatku

miminkad
27. apr 2011

@leamax 20.5. mi pichli pregnyl.tak asi 7DPO

leamax
27. apr 2011

@miminkad asi 20.4., ze 😉 tak to je este veru dost skoro, treba cakat
@rebeka33 hlavne, nech tam malinke este dlho vydrzi. drzkam prsty

miminkad
27. apr 2011

@leamax ja som dnes domotana z datumov.som tu dnes mala za 4 hod 12 ludi a z toho tri zachranky,tak uz len trepem

leamax
27. apr 2011

@miminkad no tak to mas perne veru dnes. a to este stihas aj nas? dobra si 🙂

miminkad
27. apr 2011

@leamax asi od pol 3 mam klud teraz,tak si to vychutnavam.to bolo doobedie take blaznive.uz len upratujem a davam papiere do poriadku

leamax
27. apr 2011

@miminkad no ty tam mas veru nahanaciek a stresu dost ako pozeram. keby som robila tam, kde ty, tak by som ostala doma na to IVF, teda po ET urcite

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre