• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. marca 2017 
@leamax no ani nie,morfologia je zla.cakame na mail od vitouskovej,co nan povie.mozno to este zmeni
27. apr 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad no nam vitouskova urobila IUI aj pri 96% patologii a potom usudili, ze to bude lepsie urobit IVF. ved uvidis, co ti povedia, bodaj by ste nemuseli na IVF :wink:
27. apr 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax chodis k vitouskovej?inak je strasne zlata.hovorila,ze jej staci 1%.presne tolko mame.patologia 99% :frowning2: takze asi budeme musiet a ivf.aj ty ides?
27. apr 2011 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha dobre tak poviem že 1 otehotnela čo viem :grinning: blahoželám k 1.000 príspevku :slight_smile:
27. apr 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad nie, len mi robila to jedine IUI, co sme tam podstupili. inak chodim ku kurecovej.
my sme mali presne taky isty vysledok. ano, ideme na IVF
27. apr 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax kedy idete?ja tiez rozmyslam,ci nam hned nenavrhne ivf.ale tak uvidime,co povie
27. apr 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad ja uz stimulujem od soboty, zajtra idem na sono a OPU niekedy buduci tyzden :slight_smile:
27. apr 2011 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax nerozmyslala si ostat doma?ci sa to da v pohode zvladat?my cakame teraz na mrchu.tento cyklus nam pichli pregnyl,lebo sme tam boli cez ovu.potom idem na hysterosalpingografiu
27. apr 2011 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok a mňa sa koudelka nepýtal koľko chceme minúť peňazí :slight_smile: ... a dal mi menopur, tak som asi bola zle oblečená a keďže som dosť štíhla, tak zhodnotil, že ani na jedlo nám rozpočet nestačí...alebo :grinning:
...na záhrade...no teda fakt hrozná svadba :wink: :grinning:
@miminkad ...folikul veľkosti 28 mm? to je divné - to je o 4 mm viac ako normál, veď pri 24 mm praskajú (teda väčšinou, niekedy aj skôr)...aspoň ja tak od gynekologa viem. Inač čo znamená v praxi stimulovať sojou? To v akej forme a koľko tej soji ješ?
27. apr 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad momentalne som doma, cely tento tyzden. a po OPU ostanem doma urcite. ono sa aj ta stimulacia da zvladat aj popri robote, tak ale vyhni sa dnes stresu, nahananiu sa a podobne. to sa dnes uz asi ani neda.
a na co to ides? to som este nepocula
27. apr 2011 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini sa mi asi nejak vydarili :sweat_smile: prvykrat som brala dva dni 50mg a tri dni 75mg,postupne som to navysovala.teraz,stvrty mesiac som brala od 3DC 125mg dva dni a potom tri dni 150mg.,je to fytosoja,v kapsulach.radila som sa aj s mojim gynekologom,s farmaceutkou a v RF som to tiez spominala,takze ze je to v pohode.je to uplne to iste,co clostyl.len bez vedlajsich ucinkov a casoveho obmedzenia
27. apr 2011 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax my mame ist teraz na IUI.ak teda nevymyslia este cosi ine.lebo este sa nam dr neozvala na spg.no ja tiez rozmyslam,ze potom budem asi radsej doma
27. apr 2011 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad super info, dík. keď budeme vymýšlať súrodenca tomuto drobcovi čo mám v brušku, tak to skúsim so sójou. :slight_smile:
27. apr 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad no som zvedava, co vam povedia. a kedy vam asi vychadza to IUI?
27. apr 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini veru skus,maximalne odporucam.my sme uz vyskusali vselico a pri soji som videla najlepsi efekt
@leamax asi tak v polovici maja.mrcha nema prist 4.5.bolo by fajn,keby o den neskor
@martini chúďatko, asi si naozaj vyzerala zle :grinning:
27. apr 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad tak nech mrcha uz ani nechodi!!!
@martini tak ja asi vyzeram dobre zivena, ked mi hned dali to najdrahsie :grinning:
27. apr 2011 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax no dufam,ze nepride,mozno dvaja borci sa nasli :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2011 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax @martini my sme potom museli strasne zle vyzerat,ked povedali len IUI :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2011 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad no dufajme, ze sa nasli a ze sa aj trafili :wink:
27. apr 2011 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax ked som im zabudla mapu pribalit :confounded: inak od ovu,teda po pregnyle ma strasne bolieva podbrusok.teda posledne dva dni menej.teraz skor mrchovsky,takze asi netrafili
27. apr 2011 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vy ste toho popísali.
@martini výborná štúdia. :slight_smile: Ja som prvé 3 ivfka mala predrahý puregon. z toho jeden soft v brne a málo zrelých vajíčok.potom som už žiadne zásoby puregonu nemala tak sme dali stednú cestu menopur a zrazu zna soft 10 vajíčok a z toho 8 zrelých. predtým tak max 2-3 zrelé. tak len môj postreh. :wink:
@callex no kedy kontrola alebo test?
Ja som bola dnes na poradni tak rastieme ok, len ten krčok. musím ležeť ,dostala som čípky a asi budúci týždeň aj pesar. No čo už, gyn. sa tvárila,že ako ma potrápi a tak no pri tom čo si my preskáčeme mi to vôbec neprišlo, hlavne neh tam malá vydrží aspoň 37tt. prajem pekný deň. :slight_smile: :slight_smile:
27. apr 2011 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad a kolky den si od ovu? pokial nekrvacas, nadej je vzdy. mrchovsky bolie podbrusko aj v tehu :wink: teda na zaciatku
27. apr 2011 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax 20.5. mi pichli pregnyl.tak asi 7DPO
27. apr 2011 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad asi 20.4., ze :wink: tak to je este veru dost skoro, treba cakat
@rebeka33 hlavne, nech tam malinke este dlho vydrzi. drzkam prsty
27. apr 2011 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax ja som dnes domotana z datumov.som tu dnes mala za 4 hod 12 ludi a z toho tri zachranky,tak uz len trepem
27. apr 2011 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad no tak to mas perne veru dnes. a to este stihas aj nas? dobra si :slight_smile:
27. apr 2011 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax asi od pol 3 mam klud teraz,tak si to vychutnavam.to bolo doobedie take blaznive.uz len upratujem a davam papiere do poriadku
27. apr 2011 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad no ty tam mas veru nahanaciek a stresu dost ako pozeram. keby som robila tam, kde ty, tak by som ostala doma na to IVF, teda po ET urcite
27. apr 2011 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok