Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miminkad
27. apr 2011

@leamax no ja tiez rozmyslam,ze potom ostat doma.ved uvidime,co spravime.takto by to nemalo tu zmysel.

leamax
27. apr 2011

@miminkad oni ti sice v RF povedia, ze nemusis ostat doma, ale ze sa mas vyhybat stresu. a to sa v robote da len velice tazko

miminkad
27. apr 2011

@leamax no pri nasom zamestnani sa tomu vyhnut neda.ved snad mi gynekolog potom da pn,ked nie,tak neurolog urcite,tam mam taku krasnu dg

callex
27. apr 2011

@rebeka33 hlavne ze si doma a nemusis ist do nemocky.a jasne ze pesar zvladnes..to uz bude len brnkacka po tom vsetkom cim si presla. ako to uteka ze 25tt...drzim palce nech sa malinka drzi tam kde ma.uz mate aj meno? ja mam testovat 4.5. takze este casu dost. ET bolo 20.4.

leamax
27. apr 2011

@miminkad gynekolog neviem, neurolog by ti mohol dat 😉

miminkad
27. apr 2011

@callex tak to sme sa mozno v RF minali 😉
@leamax nieco aj gynekolog spominal,ze uz ked budem chodit do heliosu,tak sa to bude dat-tak uvidime

ninockaskv
27. apr 2011

@rebeka33 .. presne tak, hlavne, ze mozes lezat doma.. takze nohy v teple, nech sa mala drzi, ze este jej netreba trepat sa na tento svet,nech si este uziva teplo domova 😉

leamax
27. apr 2011

@miminkad tak to je dobre, ze ti to slubil 😉

miminkad
27. apr 2011

@leamax este netusi,ze na laparku zajtra nejdem.asi uz zo mna zinfarktuje 😀

leamax
27. apr 2011

@miminkad ty si cislo 😀 si mala ist zajtra na laparku? to si mu ale asi mala oznamit, nie?

miminkad
27. apr 2011

@leamax no neviem,ale on uz je zvyknuty,uz ked ma vidi sa smeje,ze co som zas vymyslela 😀 sa mi k nemu nechce.tak co uz .a v sluzbe som ho nechcela otravovat.no mala som ist zajtra.najskor ma nechceli aristi uspat,potom zas alergologicka,ze ona sa k tomu nemoze vyjadrit,ci ma mozu a nakoniec v RF hovori vitouskova,ze naco na laparku,ze to ma cas

miminkad
27. apr 2011

@leamax takze som v tom nevinne 😀 😀 😀 😀

leamax
27. apr 2011

@miminkad tak to je potom jasne 😀 😀 😀 ja som sa jej tiez vyhla, som usudila, ze ked musime ist na IVF, tak laparka je zbytocna 😉 😀

miminkad
27. apr 2011

@leamax tak hned si ma ukludnila.to mu poviem az potom,najskor si vypytam pn a potom poviem,ze ziadna laparka nebola 😀 neviem,ci ho nebudem musiet hned resuscitovat.inak bolo by fajn tam ist namiesto na vysetrenie akoby do kniznice 😉

leamax
27. apr 2011

@miminkad no esteze vies ako na to, chudak chlap 😀 😀 😀 si s tebou asi uzije, co 😀 mne ked minule robil cytologiu, tak mi zahlasil, ze: ja viem, ze to je neprijemne, ja by som si to robit nedal 😀 😀 😀

miminkad
27. apr 2011

@leamax 😀 😀 😀 on sa uz len smeje,co mu ine rozprava,ked vzdy nanho cosi vybalim.naposledy,ze sa ideme objednat do heliosu.a este som nanho vystrcila soju 😀 😀 😀 😀 predtym som zas prisla,ze uz beriem parlodel na unormalnenie prolaktinu

leamax
27. apr 2011

@miminkad 😀 😀 😀 ty k nemu naco vlastne chodis 😀 😀 😀 ved on pri tebe moze asi aj diplom zavesit na klinec 😀
a kde zmizli vsetci, to sme tu ako sukromnicky 😀

miminkad
27. apr 2011

@leamax no ved mu radim,co ma robit 😀 😀 😀 😀 no o tom parlodely sme sa bavili uz davno,len som sa na to kvoli neziaducim ucinkom nevedela odhodlat.no a po rozhovore s dr hornikovou,som sa v decembri rozhodla bojovat.kedze som nemala kedy ist k nemu,tak som si jednoducho kupila parlodel v lekarni,ved naco to odkladat,nahodou si to zas rozmyslim...ono je dobre,ze on je aj za alternativnu medicinu a hlavne za kazdu blbost.poslal ma aj bylinkarke,len ja na samanov moc neverim 😀

leamax
27. apr 2011

@miminkad esteze si da chlapec poradit 😀 😀 😀

miminkad
27. apr 2011

@leamax no moc na vyber ani nema 😀 😀 😀 minule sme riesili ci sa ovulacnymi testami da zistit tehu,tak sme preberali fyziologiu cyklu 😀 😀 😀 😀

leamax
27. apr 2011

@miminkad no neni nad to, ked sa stretnu dvaja od fachu, ze 😀 😀 😀 to museli mat tie pacientky v cakarni radost, co tam tolko robis 😀

miminkad
27. apr 2011

@leamax no asi tak.ked som dosla,tak tam nik nebol,ale kod som po vyse hodine vysla,tak ich tam bolo dost 😀 😀 😀 a este som im potom zabavala sestricku,lebo je to spoluziackina mama.tak sme sa zavreli v ambulancii 😀

ofinka
27. apr 2011

@rienok, aj ja som im dnes volala pracovne a mi nedvihal nikto, tak mozno maju aj volno po sviatkoch, ktovie.

callex
27. apr 2011

@miminkad hej mozno sme sa minuli..ale predpokladam ze ty si bola v asti kde robia konzultacie a kontroly a ja v tej kde sa robia zakroky.

miminkad
27. apr 2011

@callex my sme boli v tej konzultacnej casti a boli sme o pol tretej.to uz si mozno bola aj na ceste domov

callex
27. apr 2011

@miminkad to uz som smejdila po olympii 😀

miminkad
27. apr 2011

@callex aj si cosi nasla? 🙂

gabinkaa
27. apr 2011

@rienok tak držím palce, je veľmi milá a dá sa s ňou aj pokecať, teda my sme si dobre pokecali, musím zavolať či už prišli výsledky, tak sme sa dohodli
no moja štatistika tiež nie je bohviečo, gonal neúspešný, fostimon hcg 14 a potom nič, no a teraz merional a tiež nič, teda hcg 1, žiadne dobré výsledky a to som myslela, že do tretice všetko dobré,
teraz som pristúpila k detoxikácii organizmu, dúfam, že aj toto pomôže

rienok
27. apr 2011

@gabinkaa no tak si to tiež zobrala za iný koniec.... držím palečky nech to už konečne vyjde 😵 😵 😵

dievčata mne sa vobec nechce cvičiť tu mojžišku dneska 😝 som taká unavená... no možno dám aspoň prvých 5 cvikov 😉

callex
28. apr 2011

@miminkad nasla ..ja tam vzdy nieco najdem..teraz to bolo take tricko ktore akoby bluzkou chcelo byt. 🙂
@gabinkaa uz to tu niekto pisal a pripomeniem to: neodporuca sa pred otehotnenim detoxikovat organizmus..je to pre telo velka zataz a vyplavuju sa toxiny a to nemusi byt dobre.ja som tiez s tym prestala a coby som dala za taku medovu masaz.
@rienok to ze sa ti nechce plne chapem.ja som to tiez tak riesila ze som dala tie cviky len po 5opakovani..oklamala som tak svoje svedomie.ako si sa citila po zatazovom glukozovom teste? mne bolo po obede z toho tak zle a cela som sa triasla...to bola obrovska bomba cukru pre moje telicko.ako to dopadlo?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre