Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gabinkaa
29. apr 2011

@callex ja mám rada zeleninu a veľmi, lenže tie stimulky nechali na mne také stopy, že nič už neoblečiem a ide na mňa hrôza z teplého počasia, kabáty a bundy všetko zakryli, len teraz je to hrozné, ale nie je tam len zelenina, sú tam aj ryby, kuracie, morčacie mäso, záleží len ako sa pripravuje a kombinuje, chce to len pevnú vôľu a tú ja nemám, len nemám iné východisko a chcem, aby naša cesta prišla do úspešné konca, aj preto som pristúpila k zmene stravovania a na Veľkú noc sme boli u svokry a to bolo hrozné, už som nevládala a ešte sa im zdalo, že som málo zjedla

callex
29. apr 2011

@gabinkaa okrem vole to chce neustale behat po obchode..peniaze a kopu casu 🙂 mna tiez vcera chytali jedy v obchode..take pekne vecicky su vsade a ja sa do nich nenapasnem.mne by vyhovovalo keby boli medzi cisla. 😀 tiez sa bojim ze do letnyvh veci sa nezmestim.ale pojdem nakupovat az po teste..nech viem ako budem vyzerat v lete.

rienok
29. apr 2011

@leamax to bude všetko správne, uvidíš držím palčeky 😵 😵 😵
@gabinkaa no pozerala totiž výsledky čo som doniesla, tak mi to tam dala všetko možné porobiť no a vravela že podľa výsledkov ešte možno bude potrebovať aj manžela vyšetriť 😝 to bude zábava .... môj muž vidí krv a belie 😀
@gerdusha do brucha v RF kázali 😉
@jada1 no to áno v ten istý deň ale nie naraz t.j. orgalutran ráno a pregnyl večer 😉
@martini, @maticap. opovážte odísť! to by ste ma veeeeeeeľmi nasrdili 😠 my tu potrebujeme tehuľky a aj mamičky aby sme sa vedeli pripraviť 😵 😵 😵

rienok
29. apr 2011

@callex správny prístup 😉

leamax
29. apr 2011

@rienok zajtra sa uvidi 😉 ale dakujem, budem mysliet pozitivne
@callex
@gabinkaa vy ste pri stimulke pribrali? teda okrem toho vacsieho bruska plneho folikov

martini
29. apr 2011

@callex aj mňa to tak pobolievalo a ešte až doteraz ma to nejakým spôsobom bolí, keď cikám...

martini
29. apr 2011

@leamax zajtra budeme na teba myslieť...a nezabudni... sľubila si lepšie spravy 😉 🙂

leamax
29. apr 2011

@martini dakujem, budem sa snazit 😀
@callex zeby sa nam tu hlasila dalsia tehulka 😉 joj, silno drzim paste aby to tak bolo

callex
29. apr 2011

@martini hmm tak mozno su potom tam..ked to boli. 🙂 keby som nevedela ze som po Et tak si myslim ze mam prechladnuty vajecnik.
@rienok po minulych stimulkach aom pribrala..v januari februari co to zhodila a teraz neviem..skor sa mi zda ze som si udrzala to schudnute..len bohuzial na konfekcii to nevidno.ma jeduje ked si musim do kabinky brat troje velkosti.

rienok
29. apr 2011

@callex 😀 😀 😀 tak toto poznám dôverne preto chodím k Robertovi on zo mňa tú žienku vysochá 🙂

callex
29. apr 2011

@rienok Robo urcite..normalne ti ho zavidim.

maticap.
29. apr 2011

@martini tak to si ma s tym 12.TT ukludnila, lebo od rana sa to vobec nezlepsilo - taha ako blazon 😀 a to je uz po svadbe, tak neviem, co by rado videlo 😵 . Spinenie som nemala (ak neratam tie 3 "pidibodky" v 4.-5.TT). Aj mna uz napadlo, ze tu teda riadne parazitujem - jednak som v RF nikdy nebola a este si aj spontanne otehotniem a leziem vam sem - no cista drzost 😠 ... dohodnime sa, ze ked ma budete mat plne zuby, date mi to jasne najavo, OK? 😉

@callex callex, toto vyzera nadejne. 😉 U mna bolo popotahovanie v podbrusku 18.-19. DC (ale u mna to bolo spontanne otehotnenie), potom zacali hovadsky boliet krize (ale fakt hovadsky) a koncilo to po cca 4-5 dnoch podbruskom - takym tlakom. Ale ako urcite vies, kazda sme ina, takze aj bez bolavych krizov to tam moze hniezdit jedna radost. 🙂 Drzim paluchy!

callex
29. apr 2011

@maticap. dakujem..bududci tyzden budeme mudrejsi.ty brdo ale sa ten cas vlecie. 😠 a ty si tu kludne parazituj..zvykli sme si na teba.

gerdusha
29. apr 2011

@jada1 ,

vdaka...pozrela som to aj na krabicke...da sa aj tam aj tam

maticap.
29. apr 2011

@callex dakujem 😀 . ja sa pre zmenu neviem dockat dalsej kontroly a sona 😉 .

gerdusha
29. apr 2011

neviete, kto ma cez wknd v RF sluzbu?

gabinkaa
29. apr 2011

@callex práveže ani nie, kúpim v supermarkete všetko, veľa zeleniny mám aj doma vypestovanej a príprava trvá do pol hodinky, najdlhšie trval mrkvový perkelt a stojí to aj menej peňazí, kúpila som viac zeleniny a nechodím každý deň do obchodu a mi to aj vyhovuje, mne len tá pevná vôľa chýba, len sa stále presviedčam, že prečo to robím a to mi pomáha vydržať

gabinkaa
29. apr 2011

@rienok aj moje pozerala a zistila čo mi nerobili, tak to dala urobiť a vraj sa ma bude ešte na nejaké veci pýtať, keď tam prídem, mala som volať po 2 týždňoch, len som si zabudla číslo, tak to nechávam na pondelok, chudáčik manžel teda trpí pri odbere 😀

gabinkaa
29. apr 2011

@leamax veru pribrala po všetkých troch stimulkách, nechali riadne stopy, ale neboli to všetko len stimulky, bol to aj stres, teraz to je horšie dávať dolu ☹ zlé je, že nemám pevnú vôľu

leamax
29. apr 2011

@gabinkaa tak ja to zhadzujem na stitnu zlazu 😀 😀 😀 ved ked nechcem aby niekto vobec vedel, ze stimulujem, tak stitka je dobry argument 😉 ja neviem, ci to aj zhodim, co som pribrala. ale akoze - ja som fakt pribrala, ked mi zacala ta stitka haprovat, teraz, ked beriem lieky, tak to aspon drzim na tom istom cisle a nepriberam tak ako predtym 😉
@gerdusha ja zajtra idem do RF a viem, ze urcite tam bude kurecova, ale kto este, to ti nepoviem 😉

miminkad
29. apr 2011

@leamax ahoj,ako si dnes dopadla?

leamax
29. apr 2011

@miminkad no ahoj moja 🙂 tak pre teba este raz extra 😀
stitka ok, uz som na hodnotach, ktore su idealne pre otehotnenie 😵 😵 😵 tak sa vytesujem, aj dokyna bola spokojna 😉 😵

miminkad
29. apr 2011

@leamax no ja musim byt stale extra.ma vilo s katou dnes tak zamestnali,ze mi uslo kopa veci 😀 no tak to je super.teraz vlastne komu chodis?

leamax
29. apr 2011

@miminkad ako pekne si ich nazvala, ze vilo s katou 😀 😀 😀 ja som to chcela vidiet, ale dosla som domov az po 14.30, tak som videla akurat tak ten letmy boztek na balkone ☹ esteze existuje net, ze jo 😉 😀
chodim este k tej do NR, co som ti spominala. ked uz mam take hodnoty ake mam, tak som spokojna 😀

miminkad
29. apr 2011

@leamax no ja som to tak priebezne sem tam pozrela.na nete som pozerala hlavne tie torty 😀 😀 😀 no to bola odmena za laparku,radsej pozerat svadbu,ako lezat teraz niekde v nemocnic.no mozno nakoniec ta v nitre bude aj dobra.zajtra na teba myslim.

leamax
29. apr 2011

@miminkad dakujem, budem vas tu hned informovat, ako sa sem dostanem 😉
no teda fakt - lepsie ako laparka. a co povedal doky? ci este o tom nevie, ze si nebola 😀 😀 😀 a to ti mal kto, prosim ta, robit? este mi povedz, ze u nas niekto 😨
no vyzera to veru tak, ze je fakt dobra tato v NR 🙂

miminkad
29. apr 2011

@leamax budem netrpezlivo ocakavat.
no este o tom nevie,v podstate som mu to nemala ani kedy povedat.no co spravim,ked ma nechcu uspat.asi mu vezmem nejaky lexik,ked mu to poviem.mal mi to robit nidal.ja by som do to nesla ani za nic.nie som samovrah.
hlavne,ze ti pomohla.a to je dobre.uz len nech nam v RF pomozu 😉

leamax
29. apr 2011

@miminkad nidal? na toho nemam zrovna prijemne spomienky...ale vraj ako odbornik je dobry 😉
no ked ta nechcu uspat, tak to je potom jasne - snad si to nedas robit za ziva, nie 😀

miminkad
29. apr 2011

@leamax preco nanho nemas dobre spomienky?je sice svojsky,ale na urcite veci celkom dobry odbornik.no dufam,ze ho uz kvoli tomuto nebudem musiet vyhladat.
presne,zaziva ani za nic 😀

gabinkaa
29. apr 2011

@leamax ja nemám problém so štítnou, aspoň lekárka povedala, že nie, ale tiež to priberanie na niečo zvaľujem, len je to zhadzovanie fakt ťažké, ale treba si to všetko aj v hlave nastaviť a aj to je ťažké, ale držím palce, aby to teraz vyšlo, nečítala som pred tým odkazy, toto je koľká v poradí stimulka?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre