Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leamax
29. apr 2011

@miminkad ked som tam bola hospitalizovana s podozrenim na MA, on ma vysetroval. vsetko ma bolelo, psychicky som bola na tom hrozne a on sa vo mne strasne vrtal a stlacal mi podbrusko. ked som od bolesti aukala, tak sa na mna este aj osopil, ze som nejaka moc citliva. mozno to znie hlupo, ale vtedy mi to teda dobre nebolo...

leamax
29. apr 2011

@gabinkaa dakujem, toto je druha stimulka, prva nam nevysla.

miminkad
29. apr 2011

@leamax mozno mal blby den.nechcem si ho teda ale rozhodne zastavat.nidal je jednoducho svojsky.tiez som vselico uz pocula,aj pozitivne,aj negativa.ale ak by som raz mala rodit,tak asi u neho

leamax
29. apr 2011

@miminkad no ja neviem, ci by som si tam vedela vybrat. keby som nemala toto za sebou, ked sa mi tam zdali vsetci neprijemni, tak by to bolo ine.
nepozeras na markize vila a katu?

miminkad
29. apr 2011

@leamax no on uz neni v to,je v pe.ja by som v to nemohla ani na gynde lezat.som nepocula nic pozitivne.pozerame hokej.vraj je to trapny film.tebe sa ako pozdava?

leamax
29. apr 2011

@miminkad no, da sa na to pozerat, aj ked to neni teda zrovna na oscara 😀 😀 😀
on je uz v PE? ja ze je v TO stale. v TO vychyrena porodnica, ale ti ludia tam...keby boli trosku ini, tak by to bolo fajn.

miminkad
29. apr 2011

@leamax no podla mna uz ani taka vychyrena neni.
no mozno sa na to skor da pozerat ako na hokej,je to strasne 😠

leamax
29. apr 2011

@miminkad prave som to na chvilu prepla, reku ako sme na tom a radsej pozeram dale vila s katou 😉
tak a kde my budeme rodit? to dnes uz aby si si dopredu vybrala 😀

miminkad
29. apr 2011

@leamax len pozeraj trosku romantiky.lebo ten zapas je depresivny,mna uz ani nadavat nebavi 😀
no najskor treba,aby nam niekto to babo spravil.inak tiez rozmyslam,kde rodit.ty to mas blizko aj do nr.ja som rozmyslala nad pe a nidalom alebo nad pd.a chvalia aj tn

gabinkaa
29. apr 2011

@leamax no tak my sme na tom horšie, teraz ideme do štvrtej a stále hovorím, že poslednej a úspešnej

leamax
29. apr 2011

@miminkad no ved preto radsej pozeram tu romantiku, lebo z toho hokeja by mi este mohol aj folik prasknut 😠
no nr vraj tiez neni ktovie co. zas som pocula, ze bojnice sa vysvihli. ale to by sa dalo jedine, keby to bol planovany porod, lebo inak neviem ako by sme tam v kontrakciach bezali 😀
@gabinkaa neboj, coskoro ta uspesna pride, urcite 😉

miminkad
29. apr 2011

@leamax v bojniciach je vraj primar velmi dobry.dve kamosky tam rodili a max spokojnost.a jedna je z to,tak sa to da stihnut 😉 vidis,tak to by som ani ja nemala pozerat,nahodou dojde mrcha... 😖

leamax
29. apr 2011

@miminkad tak nepozeraj, ved vysledok sa aj tak dozvies 😉
no tak potom som uz aj rozhodnuta - bojnice 😉 😀

dievcata, mala by som ist spat, o 10.00 mame byt zajtra v Brne. a moj muzik chudacik, dojde az v noci domov. normalne mi ho je luto

miminkad
29. apr 2011

@leamax uz je koniec,tri jedna sme vyhrali 😝 tak pojdeme spolu do bojnic.pozdrav zajtra brno,nech dopadne vsetko uspesne.veru,ideme uz pekne spat.dobru noc a davajte si pozor 😉

leamax
29. apr 2011

@miminkad jeeeeej, to fakt? no huraaaaa, nakoniec sa to oplatilo pozerat 😉
tak dobru noc, zajtra sa potom ozvem 😉

miminkad
29. apr 2011

@leamax dobru a nezabudni,drzim paste,vsetky a aj romiho 😉

cecil36
30. apr 2011

@rienok ahojky, zatiaľ sa cítim stále rovnako. V pondelok idem na uzv a snad by mohlo byť vidieť srdiečko, to by som mala byť 6+0, teda ak dobre rátam 😉 A ako ti to ide s mojziskou? Ja si myslím, že keždý kto ju začne cviciť vo falcku otehotnie, mne tam stačilo ísť na prvé stretko a už som tehotnela. Baba na recepcii sa smiala, keď som druhé sedenie odvolala 😀 😀 😀

ninockaskv
30. apr 2011

@leamax tak to je riadny pako, ja som neskucotne zuriva z takychto lekarov.. akoze nech ide mily zlaty este raz do skoly si zopakovat semester z psychologie.. alebo co.. som zvedava, keby jeho zena tam lezala s mimomaternicovym a bola v takom stave, ci by jej to povedal.. debil.. akurat som sa rozculila
ja mam tiez svoje za sebou s takymito ludmi.. neuveritelne, ako dokazu otupiet pocas vykonavania praxe 😠 😠 😠 😠

baby, ja som si vcera bola kupit clostyl 😅 vsetko mame doma, take s najblizsou mrchou koncom maja (dufam, ze ziadne nepalnovane zmeny) ideme na to.. ze reku ked bude nejaky problem, aby som mala cas na nejaku rehabilitaciu.. ved to uz bude zase pol roka fuc ☹ ☹ ☹

miminkad
30. apr 2011

@leamax ahoj moja,vies co ma napadlo.stale zvazujem tu mojzisku a mne raz gyndos vravel,ze pri mieri je velmi dobra maserka a ze by som k nej mala zajst kvoli cvikom na panvove dno a tak,zevie co ma cvicit,aby nam pomohla otehotniet.tak ma napadlo,ze ci necvici mojzisku.nepocula si o tom?

rienok
30. apr 2011

@ninockaskv máš zakázané myslieť negatívne! žiadne príhody nebudú a basta. pekne sa nalaď a teš sa na mimčo 😵 😵 😵
@cecil36 no veď tak deň OPU + 2 týždne to by mal byť gestačný vek 😉

leamax
30. apr 2011

ahojte
@ninockaskv ja som tam nebola s mimomaternicovym, ale so zacinajucim potratom, ked sa ku mne takto spraval...a to nie je jediny neprijemny zazitok odtial...no ty misli pozitivne, lebo coskoro budes tehulka a babo potrebuje stastnu maminku 😉 🙂
@cecil36 wooow, tak ty si ukazkovy priklad, ze mojziska funguje 😵 gratulujeeeeeemmmmmm
@miminkad neviem, nepocula som o nej. ale nebolo by od veci tam skocit 😉 ale neviem, kde tam by mohla byt. nevies meno?

a ozaj dievcata, dakujem, ze ste mi dnes drzali palce, dobre ste drzali 🙂 nakoniec zistili v RF na pravej strane 2dominantne foliky o velkosti 15 a 13mm a cca 3mensie a na lavom 1dominantny o velkosti 14mm. sliznica je u mna rekordna - 9DC 8mm 🙂

miminkad
30. apr 2011

@leamax neviem,ci sa nevola tomaskovicova.musim sa mojho dr opytat na to.by sme tam potom mohli behnut.on mi to este minuly rok spominal,ze by to nebolo od veci skusit.
tak to mas krasne foliky a sliznicu 😉

leamax
30. apr 2011

@miminkad no skus sa ho este opytat na to, za pokus to stoji 😉
hej, som isla odtial taka spokojna. aj ked pri tych davkach, co picham, u normalneho cloveka by bolo folikov viac, ale ja som stastna za tie, co mam 😵 pondelok picham pregnyl, vypytala som si aj ten orgalutran a v stredu bude OPU 😵

miminkad
30. apr 2011

@leamax tak budem na teba mysliet.neboj,este podrastu a aj sliznica.drzim palceky.
no zistim to.som rozmyslala,ze mu napisem mail,aj o laparke,nech ho porazi v mojej nepritomnosti 😎

leamax
30. apr 2011

@miminkad 😀 😀 😀 a ze zdravotacka 😀 😀 😀
dakujem 🙂 ja viem, ze este vsetko podrastie, ved len sliznicu som stvrtok mala 6,2 a dnes uz 8mm. a to u mna nebyva, ja som skor vzdy mala problem s nizkou, u mna byvala aj 4mm v case ovulky, co je teda uplne ze o nicom, takze dnes som bola prijemne sokovana 🙂

miminkad
30. apr 2011

@leamax 😀 😀 😀 no to je dobre.ja som mala po soji na 14DC sliznicu 8mm a na lavom vajecniku dva foliky 19 a druhy mal cez 20mm a na pravom sedem folikov.

leamax
30. apr 2011

@miminkad kokos, ty teda dobre reagujes, ti zavidim. ale v dobrom samozrejme. aspon vies, ze keby ste teda isli na to IVF, tak nemusis ani pichat, staci ti soja. minule som uzivala s injekciami aj clostyl a ten mi sliznicu znizil. v case OPU som ju mala 7mm, tak som potom este uzivala aj estrimax. uz sa len modlime aby v tych folikoch boli aj vajka a aby sa oplodnili

miminkad
30. apr 2011

@leamax ja som vitouskovej hovorila,ze som uz stvrty mesiac stimulovala so sojou,ona ze v pohode,ze kludne moze aj nadalej,len keby cosi mi daju,tak potom ju mam vynechat.mne sa viac pozdava ako clostyl,pritom je to to iste,ale clostyl dost znizuje sliznicu.tak uvidim.skusim aj tento mesiac potom dat soju,ved to by mi asi dopredu povedala,ze budem cosi uzivat.a zas navysim davku.este stale sa mi da.neboj,urcite tam budu aj vajka.no ja som asi teraz neostala tehu.dost o tom pochybujem.rano a vecer mam pocit na mrchu,takze v stredu ju cakam.len nech pride az v stredu.lebo mam podla toho volno pisane,tak aby som nemusela nic riesit ohladne sluzieb.lebo uz ma z toho ratania asi porazi.ked musim stale ratat,aby som si napisala volno,ked budem mat ovu a ked sa nahodou netrafim a da mi tam dve nocne...

leamax
30. apr 2011

@miminkad no jasne - keby si uz teraz mala niecim stimulovat, uz by si to vedela a mala by si to aj doma 😉 takze kludne mozes papat soju aj teraz. ak vobec bude treba 😉
sa tu uchechtavam na particke 😀 😀 😀 ohromni su

miminkad
30. apr 2011

@leamax ale bude treba.som robila ale pred dvoma dnami len tak test.som mala divne tusenie,ci skor nutkanie a bol negat.
ja neviem nejak tej particke prist na chut.hladam a rozmyslam nad tym dvd mojzisky.a drahy mi hovori,ze na co mi bude,ked je chyba v nom.tak neviem,ci by to nemali cvicit jeho spermijky 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre