Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leamax
30. apr 2011

@miminkad a kolky ze si to bola den po ovulke? mozno bolo este moc skoro 😉
ja mam doma inak knihu mojzisky a vies ako som ju cvicila 😀 😀 😀 tiez by som to mala dat cvicit muzikovym spermoskom asi 😀
ja som bola na particke aj ked boli v TO. ma normalne sanky z nich boleli 😀

miminkad
30. apr 2011

@leamax ja neviem,asi siedmi alebo osmy 😀
no tiez mam pocit,ze keby mam doma dvd,tak by z toho nic nebolo 😀 aj pilates som chcela cvicit,ale byvame v podkrovi,tak sa tu nedokazem natiahnut.tak to musi pockat pokym kupime do obyvacky tv.chvalabohu 😉
no to sa moc ludi chystalo na particku do to.

leamax
30. apr 2011

@miminkad no tak to ozaj bolo zavcasu, testuj najskor stredu, dovtedy to je aj tak zbytocne. ved aby to bolo jasne vidiet 😉
jooooj, dvd pilatesa mam aj ja doma, dokonca aj fitloptu a pilates cviky k nej. no vies ako poctivo cvicim 😀 😀 😀
no ved tam aj bolo ludi na tej particke. najlepsie sa mi lubilo, ako sme tam cakali este pred zaciatkom ako za komancov na banany 😀

miminkad
30. apr 2011

@leamax v stredu uz ma prist mrcha.no keby to tam aj je jasne vidiet,tak by som tomu ani neuverila.
fitlopty mam dve 😀 drahy mi ich nechce dofukat,uz pod tou vahou splasli.najlepsie cvicenie je na ruky,ked otvaras chladnicku a potom tie posilovacie cviky s lyzicou 😉 ze na banany 😀 😀 😀 😀

leamax
30. apr 2011

@miminkad 😀 😀 😀 no take cvicenie ma rad aj moj muzik. minule som sa na nom smiala - stazuje sa, ze pribral, ale ked ide z obyvacky do spalne spat, nech je akakolvek hodina, este do seba vzdy nieco hodi 😀 😀
vy nemate na aute nahodou zastavku SK alebo nieco? moj muzik dnes zatuzil po tych navlekoch na zrkadla, ved neviem, kde to kupit 😀

miminkad
30. apr 2011

@leamax 😀 😀v tescu tieto sialenosti maju.no to by som si nedala.este mi niekto inej narodnosti rozchnape auto 😀 😀
no by som mala schudnut,lebo len priberam.za chvilu uz budem ako maco.aj sa snazim cvicit,ale ked ja potom vzdy neskutocne vyhladnem

leamax
30. apr 2011

@miminkad 😀 😀 😀 hadam v TO v tescu? kokso, to je take vyspele to tesco 😀 😀 😀 tak chlap= vecne dieta, nie 😀 vcera som v tescu v NR videla chlapa ako sa hra s autickom na dialkove ovladanie a bol z toho ocividne od radosti paf 😀 😀 😀
joj, o chudnuti ani nehovorim. ja sa stale chystam zacat cvicit, aj som to robievala tak pre seba, tak ale teraz sa nejako neviem donutit. aaaale prosim ta, teraz zahlasis, ze pri vyske 180 cm mas 55kg, nie 😀

miminkad
30. apr 2011

@leamax no videla som to v pe v tescu.nejak neviem v to nakupovat.ma to tam ubija,ze nic nemozem najst.no to musel byt sialeny pohlad.ja tiez kolkokrat muza hladam po tescu.
tak ja trochu cvicim,len co z toho,ked sa hned zas najem.no taku vysku nemam a tu vahu tak pred desiatimi rokmi 😀 😀 😀 😀 168cm a 68kg.kocka 😀 😀 😀 mna najskor rozhadzali dost lieky na alergiu

leamax
30. apr 2011

@miminkad no teraz, ked to v TO v tescu poprehadzovali, tam hladam aj ja veci 😠 ale uz si pomaly zvykam, ved hadam nebudem zakazdym chodit niekam do nr alebo do pe 😉
aj ja som mala kedysi taku vahu. tak ale ked mi muzik hovori, ze teraz sa mu viac pacim, tak neni o com, ze 😉 😀

miminkad
30. apr 2011

@leamax presne,hlavne nech sa im pacime.len horsie,ze uz nic neobleciem a nejak si neviem nic nove kupit.no a dalsiu dilemu mam,ze na dovolenku neobleciem asi ziadne kratase a suknu,tak to mam motivaciu,lebo po obchodoch sa mi chodit nechce

leamax
30. apr 2011

@miminkad no mi hovor 😠 jedina moja zachrana, ze sa teraz nosia take volnejsie veci, nie len obtiahnute 😉 no a dovolenka - tak to teda neviem, asi budem stale vo vode (ved aj tak by som bola 😉 😀 😀 😀

miminkad
30. apr 2011

@leamax veru,vdakabohu za modu.inak sme sa s kamoskou smiali,ze kupime velke tuniky a inak lezime len na bruchu,nech ho vidiet neni 😀 😀 😀

leamax
30. apr 2011

@miminkad 😀 😀 😀 no asi tak 😀 😀 😀 ja ako ryba aj tak travim celu dovolenku vo vode, od malicka mali nasi problem dostat ma z akehokolvek bazena 😀

moja, tak ja koncim, ideme s muzikom prec. prajem ti krasny vecer a ak by sme sa uz nestretli, tak aj krasny vikendik. oddychni si 😉
a samozrejme - vsetkym krasny vikendik
pa-pa

miminkad
30. apr 2011

@leamax krasny vikend aj tebe.ja idem do sprchy,my sme invalidy,muz sa zranil na futbale a mam po bojniciach.pekny vecer papa
pekny vecer vsetkym

leamax
30. apr 2011

@miminkad joj, to ma mrzi. tak sa o neho pekne staraj a skore uzdravenie 😉
pa

miminkad
30. apr 2011

@leamax dakujeme 😉

luly3
1. máj 2011

ahojte 😉
@callex nooo ako už si testovala?????ani nedáš vedieť o sebe
@gabinkaa kedy začínaš s novou stimulkou hm?????

cecil36
1. máj 2011

@luly3 ahooj a ty mas co nove? Ja prave ficim na zivotnom style jaslickara, cely den jem len banany a piskoty, chodim spať o deviatej vecer a vstavam medzi piatou a siestou rano, aby som sa o pol jedenastej ulozila na doobedny spanok 😀 Zajtra idem na uzv, vraj by malo byt srdiečko, tak pls drz palce 😉
@callex joj uz sme uvedane na tvoj testik 😉

gerdusha
1. máj 2011

ahojte,

takze hlasim 4 odobrate oocyty. ach jo, dufam, ze vsetko dopadne dobre...

luly3
1. máj 2011

@gerdusha no supeeeer krása 😉
@cecil36 hej už v 6 tt bude srdiečko držím pestičky je to nádherny pocit 😅 😅 😅
ja tiež som natom podobne tiež vstavam ráno skoro a poobede schrupnem 😀 😀 😀
ešte ti nieje zle????mne začalo v tom 6 tt a moooc 😕

gerdusha
1. máj 2011

@luly3 ,

nuz, uprimne...cakala som este aspon o jedno dve viac...je to sice viac ako minule...ale menej ako prvykrat...ale ako sa hovori nie je dolezite mnozstvo ale kvalita...tak dufam, ze v kvalite nesklamu

cecil36
1. máj 2011

@luly3 joj tesim sa aj sa zaroven k tomu gyndosovi bojim. Snad to dobre dopadne. Zle mi stale nie je, iba zacinam mat pocit prazdneho zaludka 😅 . A som strasne vyhadzana, takze podkozaky sa mi robia ako v puberte 😀
@gerdusha gratulujeeeem a velmi ti drzim palce 😵 😵 😵 A neboj, ja som mala tiez styri zrale oocyty (k tomu dva nezrele) a podarilo sa 😉 Tak nech mas coskoro bambulky v brusku 😉

leamax
1. máj 2011

ahojteee 🙂
@gerdusha gratulujem, pekne 🙂 hlavne aby boli zrele a aby sa krasne oplodnili 😉 to si bola vcera? aj my sme boli vcera v RF, mozno sme sa tam aj stretli 😉 😀 tak silno drzim paste aby to bolo tvoje uspesne ivf

gerdusha
1. máj 2011

@leamax ,

niei nie, dnes som bola...dakujem za palce...

leamax
1. máj 2011

@gerdusha aha. a kto ti to robil? ja idem v stredu a kurecova mi povedala, ze mi to bude ona robit. nevies nahodou aka je v tomto?

gerdusha
1. máj 2011

@leamax ,
robila mi to dr. pospisilova. hm...ja myslim, ze aj kurecova bude v pohode, urcite by si do RF nezobrali nikoho, kto by nebol sikovny...vzdy si to poviem...ja im tam maximalne doverujem...musim...a chcem...aspon tymto doktorom...

gabinkaa
1. máj 2011

@luly3 teraz 4. mája máme konzultáciu, tak uvidím čo a ako povie lekár a prediskutujeme tú minulú stimulku a jej dopady, Ty sa ako cítiš? už chodíš svojmu gyn, či ešte do Rf?

gabinkaa
1. máj 2011

@gerdusha dobrý výsledok, blahoželáááám, len Ty si sa nejako poponáhľala 😉

gerdusha
1. máj 2011

@gabinkaa ,

vdaka...preco myslis, ze som sa poponahlala? ved mam softy, minimalky...ine by to bolo po klasickej stimulacii...a vajecniky mozu byt vraj nastimulovane z predchadzajucej stimulacie, takze to moze byt aj vyhoda...a pokial mi to mudr schvali, neni o com...proste si idem za svojim...kym sa da

leamax
1. máj 2011

@gerdusha jasne, nejakeho amatera by tam iste nebrali 😉 a keby sme k nim nemali doveru, urcite by sme tam nechodili, ze 😉 ale je jasne, ze su tam aj "lepsi", aj "menej lepsi" a neviem este, kam mam zaradit ju

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre