Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lulu10
3. máj 2011

@callex jupííííííííííííí moc gratulujem, tesim sa a drzim palce nech su DVE 😵

leamax
3. máj 2011

@callex jeeeej, gratulujeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmm a uprimne ti to prajem 😵 😵 😵 to je kraaaaaaasna sprava hned z rana 😵 😵 😵 tesim sa s tebou 😵 kolko ste vkladali? joooj, strasne sa tesim 😵

cecil36
3. máj 2011

@lulu10 ahoj co mas nove?

lulu10
3. máj 2011

@cecil36 ahoj, cakam na druhu polku cyklu aby som mohla ist na tu hysteroskopiu, inak nic, nejako som zostala stat a neviem sa pohnut, chcem skusit po vylieceni tych ureaplaziem otehu prirodzene ale dost sa bojim ze ak to zas nevyjde a ja budem musiet ist na zakrok tak ze to nezvladnem a zosypem sa ... bude to velky risk ale co mam robit 😕 aspon ze tu sa to tak krasne rozbehlo tak snad sa aj nam raz uspesne zadari

luly3
3. máj 2011

@callex gratulujeeeeeeeeeeeem a tešííím sa stebou 😉
ja som mala na 12 deň HCG 652 😅 😅 😅 , a tiež som bola
na ULT v Brne tam majú lepší ULT

rebeka33
3. máj 2011

@callex tak som skočila pozrieť či si netestla a vidím super správu. To je poriadne hcg, no budú to dúfam dvojky.
gratulujem a veľmi sa s tebou teším 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Teraz len kľud a ber všetko čo v Rf navrhli, a 9mesiacov all inclusive. 🙂
@gerdusha ako tvoja stimulka?

martini
3. máj 2011

@callex ...cíííí bekká... ja sa tak s tebou teším. mala si presne taký priebeh ako ja pri mojej úspešnej stimulke - dlho žiadne príznaky, takmer žiadne bolesti a potom začali ozajské predmrchovské a tak som bola smutná...ale neboli to predmrchovské.... len ty máš vyššie HCG ako ja, Buď je to riadny borec a rastie silno silno alebo sú dvaja...veď blastocysty to boli nádherné. Mala si vlastne ako ja, jednu hatchujúcu a jednu expandovanu, ak si dobre pamatam... tak nech len HCG pekne stúpa a hoď nám testík, nech ho vidíme... ešte raz tíško gratulujem. čiže rodíš v januári 🙂 trochu predbieham, ale tak to bude...sa tááák teším.
@gerdusha hmm....to ma mrzí..čo dodať, Vek nemáš vysoký, tak ešte skúste vlastné embryjka a keď tak, tak neskôr tie darcovské... a zázrak sa nekonal, nepochlapilo sa nakoniec ani jedno embryjko?
@rienok ...sa mi páči tvoja stimulka, aj ja by som si takú naordinovala 😉 ...tak sa pekne pripoj do radu, za Callex spolu s Gabinkou - ako sme si sľúbili. 😝

Ja mám dnes prvú poradňu, tak som si nachystala ranný moč a som zasa rozhodená, je takýý múúútny. kurňa. Ale je to len planý poplach, verím.

martini
3. máj 2011

@callex ...aj mne kázali prísť do Brna na ultrazvuk, ale keď im došlo ako to mám ďaleko tak povedali, že vlastne stačí ak pôjdem vo svojom meste a dám im emailom vedieť výsledok. Tak zváž... a Kontrolu HCG ti schvaľujem, ja som to tak tiež robila. držíííím prsty.

rienok
3. máj 2011

@callex super blahoželám, podľa mňa to budú dvojky 😵 😵 😵 😵

rienok
3. máj 2011

@martini neboj to bude v poriadku, to len záchvat paniky 😀 😀 😀 to poznám.... včera som sa snažila čo som vládala aby na mne nebolo vidieť nič ale chytala sa ma 🙂
@ofinka, @callex, @gabinkaa a všetky čo to zaujíma .... som si bola pre výsledky u diabetológa a rezumé "môžete zabudnúť, že ste tu bola, po tejto stránke ste absolútne zdravá". Tak neviem je to dobrá alebo zlá správa? no nič kto chodí do kostola? ja len že či sa tam dá ísť aj mimo omše 😅

leamax
3. máj 2011

@rienok myslim, ze je to dobra sprava, nie? ved si zdrava, tak to je dobra sprava 🙂
u nas na dedine sa kostol zamyka, takze mimo omse sa tam neda ist.

martini
3. máj 2011

@rienok zdravá ako buk...ešteže ti v tom falcku niečo našli... poloironická poznámka, ale vieme ako to myslíme, že? 😉
ale to, že výsledok je, že máte len smolu zvyšuje reálne šancu na to, že to tentokrát vyjde. Ja som si presne túto vetu vypočula v Heliose v Martine v januári - buď máte problém, ktorý dnešná medicína nevie zistiť alebo máte len smolu a smola pominula a idem do poradne...tak len trpezlivosť a pozitívne myslenie.

cecil36
3. máj 2011

@martini ahooj, neboj, bude to ok. Aj mna dnes chytila panika. Volala som sestricke, ze ake je hcg a ona, ze cez 5000j, tak som si vyratala, ze drobec rastie pomalsie ako na zaciatku. Predtym rastol obden 2,5 krat a teraz cca 1,8. A dr. este povedal, ze mam radsej prist uz v piatok 😒 Tak chaos stres a panika 😠
@rienok do niektorych sa dostanes aj mimo omse 😀 Inak super, ze diabetologicka dopadla dobre, ste o krocik vpred. 🙂

rienok
3. máj 2011

@cecil36 bez chaosu a paniky prosím 😉 treba veriť 😵
@martini áno, niečo na ten spôsob včera povedal Štelcl ... no šak cvičím denne mojžišku a 4 x v týždni zlepšujem kondičku v posilke . Ešte kostol a relaxačný pobyt aspoň na 3 - 4 dni. Nádej si udržiavam a @callex mi veeeľmi pomohla že nepretrhla šnúru 😵
@leamax no na jednu stranu áno a na tu druhú ... viac mi medicínsky nevedia pomôcť, už len skúšať a veriť že sa to podarí 😕

leamax
3. máj 2011

@rienok a ty si diabeticka? to som nevedela. tak ale je dobre, ze v tomto smere ti nic nebrani otehotniet 🙂 ono to pride a uz sa to isto blizi 😵 len verit

ninockaskv
3. máj 2011

@calex waaaaaaaauuuuuuuuu... velice prevelice sa tesim... drzim vsetky palce 😵 😵 😵

@rienok, jasne,z e dobra sprava.. len treba pockat na ten spravny okamih.. 😉 😉 😉

ninockaskv
3. máj 2011

@callex, tak este raz a spravne waaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuu

gabinkaa
3. máj 2011

@rienok tak to je dobrá správa, nie, si zdravá ako repa,, teraz len kopec detí okolo Teba 😉 do niektorých môžeš ísť aj mimo 😀 inak u diabetológa Ti brali krv či aj nejaké iné vyšetrenie? ja som to neabsolvovala, teraz neviem či sa tam mám vybrať

rienok
3. máj 2011

@leamax nie, nie som diabetička, ale dala som sa vyšetriť, lebo som mala 2x zvýšený cukor na lačno.... ale robili mi záťažový glukózový test a mám výborné výsledky. Takže aj tu som zdravá 😉
@ninockaskv neviem či si sa dočítala aj spätne ale už mám nafasovaný menopur a clostilbegyt tak už len čakám na mrchu 😉
@martini Ty máš niekde tabulečku? mohla by si ju aktualizovať abo čo .... zachvíľku budem stimulantka 😀

leamax
3. máj 2011

@rienok aha, tak to je dobre 🙂 tak uz len ta mrcha nech dojde, zacat stimulku a ta dalsia mrcha nech uz nedojde...tfuj,tfuj,tfuj

rienok
3. máj 2011

@gabinkaa ak si nemala žiadne zvýšené hodnoty cukru tak možno ani nemusíš, ale @callex mi odporučila aby som si nechala spraviť test na inzulinovu rezistenciu
no ako som písala vyššie išla som sama, tak ako k hematologičke, povedala som že už 5 IVF neuspešnych a že som mala 2 x zvýšený cukor nalačno, tak že mi spravia ten záťažový test. Ale už ke´d videl predchádzajúce výsledky čo som si priniesla tak mi hovoril že si nemyslí že tam bude problém.... to isté mi v podstate povedala aj drakulka ale vyšetrenie spravili obaja 😉

ninockaskv
3. máj 2011

@rienok hej hej, zachytila som.. kedy to mas? nebudeme naraz?

rienok
3. máj 2011

@leamax ďakujem, ja zakaždým verím ..ale tentokrát to bude TEN správny pokus 😵

rienok
3. máj 2011

@ninockaskv no ja buď 7.05. alebo 11.05. neviem ako sa to moje telíčko rozhodne lebo toho 7.5. to vychádza od prvého dňa špinenia a 11.05. od spustenia mrchy.... 😅

leamax
3. máj 2011

@rienok vies, ze aj ja mam u teba ten pocit, ze tentoraz to bude ten uspesny pokus? tak to uz musi byt pravda, ked to citi viac ludi takto, nie 😉 🙂
@callex, ty si tusim chodila do CARu v PN, nie? nestretli sme sa tam v teme?

nelly3
3. máj 2011

@callex gratulujem 😉

ninockaskv
3. máj 2011

@rienok tak to budes skor.. budes drzat nit 😉

gabinkaa
3. máj 2011

@rienok nie nemala som, keď som chodila na OPU do Ba, tak tam mi robili vyšetrenia aj v tomto smere, výsledky boli vždy medzi stanovenými hodnotami, vyššie hodnoty boli cholesterol, ale to mám už dlhšie, tak neviem či má význam tam ísť, sa priznám, že už mám tých lekárov plné zuby

jada1
3. máj 2011

@callex blahoželám k // čiaročkám 😵 😵 😵

rienok
3. máj 2011

@gabinkaa nechoď .... aj tak Ti to teraz už vyjde 😉
@ninockaskv no veď musím sa pochlapiť, či poženiť 😀 ? ako sa to povie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre