Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miminkad
3. máj 2011

@leamax ale pride,vcera rano bol negat test.i ked neviem,ci sa im da verit.lebo v marci bol pozit a nic nebolo ☹ mne moc to vino nepomaha,ale za pokus to stoji.aspon mi to bude jedno,ked nepride.budem netrpezlivo cakat na tvoju odpoved,ale asi az poobede.kedy idete zajtra?

miminkad
3. máj 2011

@gabinkaa urcite povedia nieco pozitivne 😉

leamax
3. máj 2011

@miminkad no OPU mam o 9.00, tak neviem, poobede by som mohla byt uz tu na MK, neviem, ozvem sa 😉
no ak ma dojst mrcha, tak dojde. ja som skusala naposledy aj cvicit trosku a horucu sprchu 😉
musim sa ist este nachystat, takze koncim.
krasny vecer vsetkym 😉

miminkad
3. máj 2011

@leamax jasne,zajtra drzim palce

leamax
3. máj 2011

@miminkad dakujem
dobru noc

rienok
3. máj 2011

@leamax tak držím palečky nech je bohatá úroda zajtra 😵 😵 😵
@gabinkaa a modlíš sa ?😀 😀 😀
@mimikad nejak ponáhľaš s tou mrchou... no nie sme my divné ? raz ju nechceme a inokedy sa jej nevieme dočkať 😅

gabinkaa
3. máj 2011

@miminkad dúfam, ale už sme niečo prediskutovali cez mail, zajtra dostanem receptík na liečiky, vybavila som lekáreň, že mi zoberú aj český recept, tak nemusím ísť môjmu gyn

gabinkaa
3. máj 2011

@rienok už aj ano, v nedeľu sme boli na púti a zároveň turistike, kúpila som si anjelika a Ty?

miminkad
3. máj 2011

@rienok no lebo potom mam problem v robote s volnom a ked som to ratala,tak som si pisala na buduci piatok volno,aby som mohla do brna,takto mi to vsetko pokazi ☹ veru,sme riadne divne.tak ked uz ma prist,tak nech laskavo pride 😅
@gabinkaa tak to je super.verim,ze teraz sa to uz podari 😉

rienok
3. máj 2011

@gabinkaa no ja sa chystám niekedy do kostola pomodliť 😉
@mimikad tak teda nech príde už aj !

miminkad
3. máj 2011

@rienok uz som aj cervene vino vypila a nejak nemam pocit,ze sa chysta.obzvlast,ked rano bola teplota 37,1.ved preco by som to mala jednoduche,vsak?
inak,ja som sa aj modlila,pisala som aj o pasik sv.dominika,ktory mi pred dvoma tyzdnami vraj dominikani poslali,dosial vsak neprisiel.nic nepomaha.

ofinka
3. máj 2011

@callex, dnes si hovorim, zajdem sa ja pozriet, ci callex nahodou netestovala. ze vsak som jej odporucila, ze uz by bolo nacase vylepsit statistiky a ona ma dievca zlate nesklamala. 😀 super, velmi sa tesim, veru mi aj slzy vzhrkli.
a hned mi sebecky napadlo: aj ja chcem! 😀 tak dufam, ze raz tu tiez budem mat moznost napisat hcg. zatial sa len pachtim s mojziskou, vsak mi to zabera skoro cely volnu cas. 😝
@rienok som rada, ze cukor mas v poriadku a nech to tak aj zostane.
aj vsetky ostatne babule pozdravujem.

miminkad
3. máj 2011

@callex gratulujeeeeeem 😵 😵 😵

miminkad
3. máj 2011

@lulu10 kde si mi usla? 😕

rienok
3. máj 2011

@ofinka áno, veď to aj mne zakaždým napadne takto sebecky ...no ale veď to chceme tak čo 😅
no ten cukor ako som písala teším sa že je OK ale vieš, ďalší dôvod vylúčený ... tak prečo to nejde 😠

martini
3. máj 2011

@leamax zajtra sa pekne drž. Držím prsty.
@rienok už to v máji vyjde. Šak buď kámoška. ;)

callex
4. máj 2011

@tinna13, @gabinkaa, @cecil36,@lulu10, @leamax, @luly3, @rebeka33, @martini, @rienok, @nelly3,@dyba, @olympia, @ofinka, @miminkad, @kajka39 babulky ste hrozne zlate ze sa tak tesite so mnou..moc moc dakujem.velmi ma to potesilo. dnesok pre mna nezacal prave najlepsie. urobila som rano ten reprofit test a tej pozitivnej ciarke sa nejako nechcelu vykuknut..napokon vybehla ale velmi slaba..oproti mamatestom o polovicu slabsia.tak som sa naplasila ci mi to neklesa.Krvicku sa pokusim vybojovat az zajtra..je tam zase nova sestricka a ta mala problem mi ju zobrat bez toho aby som isla k lekarovi. 😠 tej predtym som zavolala a nemala problem.takisto ked som bola u nicj v pondelok na krv tak mi zahlasili ze vysledok az vo stvrtok...no tlak mi vyletel do vysin.ale napokon som nasla labak kde mi to urobili.baby ktore ste testovali tym reprofit testom ake mate skusenosti?vsak su nanic? 😎 kazdopadne ma to trosku vyhodilo na vedlajsiu kolaj.

pikha
4. máj 2011

@callex GRATULUJEEM 😵 😵 😎 😵 vyborne HCG, nicoho sa neboj, super to je!! tesim sa velmi prevelmi 🙂 Ako hovori moj gyndos, prvy trimester treba stat nohami pevne na zemi, ale odpich je to fantasticky a z celeho srdca zelam, nech to takto pokracuje aj dalej 😎 Z RF testov si nic nerob, maju o nieco slabsiu citlivost a vobec, kasli na testy, HCG mas krasne a to je dolezite, co tam po nejakych papierikoch.

tinna13
4. máj 2011

@callex ahoj, tie testy z RF su naozaj na nic, aj mne vysiel uplne slabucky a na mamatestoch boli uz kolajnice.
ved hcg si mala perfektne tak sa uz nestresuj zbytocne testami 🙂

gabinkaa
4. máj 2011

@callex ja som ten test ani neotvorila, nebolo prečo, keď nič nebolo na mamatestoch s yššou citlivosťou, tak na tom RF by určite nič nebolo, nemá takú citlivosť, tak sa vôbec nestresuj a teš sa, že HCG bolo také vysoké, no a sestričky, je to s niektorými ťažké, to chodíš svojmu lekárovi gyn?

callex
4. máj 2011

@pikha dakujem ..ved to stojim nohami pevne na zemi..pri IUI som mala pozitivny test aj na 37DC..a potom uz nic..ale hcg vtedy bolo 35,6.tak v kutiku duse stale verim ze tych 651,5 znamena ze sa im u mna paci a na druhej strane mi svieti v hlave kontrolka ze pozor.nabuduce ten ich test vyhodim rovno do kosa. 😎
@gabinkaa hej ked som mala pozitivny test tak som isla na gyndu na krv.oni maju taky divny system..krv beru len v pondelok a v piatok posielaju to do topolcian tusim a tam hcg robia len vo stvrtok. 😠 by som im dopriala zazivat tie stresy co mame mi po ET..ked som si to zaniesla do ineho labaku tak sme to tam dali o 11,40 a o 12,30 to bolo hotove.ide to dolu vodou s tym nasim zdravotnictvom.

lulu10
4. máj 2011

@olympia nepozname sa ale vdaka za tvoj prispevok , pomohol a to ma uz chytala riadna depka 😝

lulu10
4. máj 2011

@leamax drzim palce nech to dopadne najlepsie ako moze 😉

gabinkaa
4. máj 2011

@callex to naše zdravotníctvo je fakt hrozné, ale sestrička u môjho dokiho je fajn, ani som nemusela ísť gyn aby mi zobrali krv na hcg, len u nás s tým laboratóriom je to na nič, nerobia takéto testy, všetko do Skalice, ale volala som v ten deň do labáku a mala som výsledok, škoda, že bola iba 1, ale z Teba sa teším, dúfam, že bu

gabinkaa
4. máj 2011

@callex odoslalo sa mi to skorej ako malo 😀 chcela som dodať, že budeme úspešní, dnes ideme do RF

lulu10
4. máj 2011

@miminkad ahoj som tu, citam vas kazdy den ale nejako ma chyta beznadej tak radsej nepisem nic a ani moc nemam co ☹ neviem ako dalej pokracovat, prirodzene otehu sa móóóóóóc bojim ze to zas zle dopadne ale na druhej strane si hovorim ze aj vy tu idete do dalsich IVF aj ked tie predtym nedopadli dobre tak musim aj ja skusat dalej,no je to tazke, este skusim posledny krat a ak to zas nevyjde tak uz len IVF aj ked s darcovskymi 😒

callex
4. máj 2011

@gabinkaa drzim palce aby ste zvolili spravny bojovy plan v RF....
@leamax...nech to dnes dobre dopadne..a je dost mozne ze sme vidali v teme PN..chodila som tam a dr Vodicka bol uzasny.len skoda ze uz nerobi asistovanu reprodukciu ale len gynekologa.tak som si priala aby isiel napr.robit do reprofitu. 🙂

callex
4. máj 2011

@lulu10 a nemas ist ty na hysteroskopiu a potom sa pokusat?a ked to ide neboj sa prirodzene otehu..je to o dost lacnejsie ako IVf a este k tomu s darcovskymi.

luly3
4. máj 2011

@callex ten s RF má strašne vysokú citlivosť neukazuje pekné čiarky
nemaj strach HCG neklesne 😉

luly3
4. máj 2011

@gabinkaa držím ti palce na dnes nech to dobre dopadne 😉 a môžeš ísť hned do
dalšej stimulky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre