Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

cecil36
6. máj 2011

@lulu10 suhlas 🙂 My so zlymi spermiogramami si vydychneme az po NT skriningu ci amnio, ale najcastejsie az vtedy, ked sa miminko narodi zdrave 🙂 Preto som za vsetky dostupne metody, ktore dokazu spermiju poriadne prezriet. I ked ani to este nie je zaruka 😠

gabinkaa
6. máj 2011

@rienok lepšie je na malé kúsky nasekať zázvor a troška povariť a keď pridáš klinčeky tak to má krásnu vôňu a štiplavú chuť, dobré je dochutiť medíkom, med je veľmi zdravý, veru som ho dávno nerobila 😀

lulu10
6. máj 2011

@cecil36 ja tiez zvazujem aj napriek Machacovmu odporucaniu otehu prirodzene (samozerejme po prelieceni tych sviňuch) ist na IVF s PICSI, a nic neriskovat, pojdem tam ako ty 😉 poviem mu ze chcem IVF s PICSI a hotovo 😅 na IUI by som nesla s takym spermiogramom, skoda casu, nerovov a aj euračikov 🙄

leamax
6. máj 2011

@cecil36 ja som ju mala pri kontrole na 9DC 8mm, tak to tiez bolo fajn. uvidime aka bude teraz 😉
@miminkad suhlasim s @lulu10
@rienok pekny piatok aj tebe. a hlavne aby si nemala teplotku a nebolelo ta hrdlo. tak mi povedali aj v RF 😉

som vesala pradlo - tam snad bolo milion tych ponoziek, som sa normalne zapotila 😀 😀 😀 idem sa najest, uz ledva vidim na klavesky 😀 dobru chut vsetkym k obediku

naduska
6. máj 2011

@cecil36 fragmentacia stoji v RF 2 000 cz

cecil36
6. máj 2011

@naduska ahooj, ja som sa vtedy pytala v RF, oni s tym len zacinali a prave robili cennik, tak sme sli do ISCARe
@leamax 8mm je super a este doprastie 🙂

leamax
6. máj 2011

@cecil36 ja viem, ved len dva dni predtym som ju mala 6,2, tak teraz musi byt uplne ze krasna 🙂

callex
6. máj 2011

@rienok niekto zazvor struha..ja si nakrajam par platockov.k tomu skoricu alebo klinecky a citronik a medik.vyluhujes a pijes..ja tam tie potvorky necham plavat kym nedopijem.

leamax
6. máj 2011

tak dievcata, prave som volala do RF a mame: 6 embryjok 4-bunkovych jednotkovej kvality a 2 embryjka su 2-bunkove teda dvojkovej kvality 🙂
co vy na to ako odbornicky?

gabinkaa
6. máj 2011

@leamax no pekný výsledok, takže bude PK? supéééééér, len nech sa pekne delia 😉

leamax
6. máj 2011

@gabinkaa co je to PK?

cecil36
6. máj 2011

@leamax supeeeeeeeeeeeeeeeeeer 🙂 A 2- bunkaci este mozu surodencov dobehnut. Nam nas najmänsi trojbunkac rastol najrychlejsie zo vsetkych a tak ho aj nakoniec vkladali 😉

leamax
6. máj 2011

@cecil36 dakujem, si ma potesila este viac 😵
som sa zabudla opytat, ci mam aj zajtra este volat alebo uz netreba, taka som z nich vytesena 😵 😵 😵

cecil36
6. máj 2011

@leamax ja som volala kazdy den 😀 😀 😀

ninockaskv
6. máj 2011

@rienok osupes, postruhas, povaris .... mnozstvo podla chuti

baby, ja som sa vratila z obeda, ta tehotna kolegyna bola na 3 d uzv a prisla som a jej nikde, vraj s placom isla domov, lebo ona caka dvojicky .. no chapete to?? co ja by som dala za taku spravu 😵 😵 😵 😵 brala clostil a bola folikulometria, ale otehotneli v posteli .. tak toto je rozdiel medzi nami, ktore tehotnieme v ordinacii na stole a babami, ktore otehu doma pod perinou 😒

leamax
6. máj 2011

@cecil36 aj cez vikend? no ako ja som zvedava ako budu rast, by som volala aj v nedelu 😀 😀 😀

ninockaskv
6. máj 2011

mimochodom, teraz zacala 4 mesiac, nechapem, preco ho doteraz nevideli .. to druhe mimco 😕

leamax
6. máj 2011

@ninockaskv ty brdo, co by sme my za to dali 🙂 a v ktorom je tt?

ninockaskv
6. máj 2011

@leamax zacala 4 mesiac

leamax
6. máj 2011

@ninockaskv tak ako nechapem, co vyplakava. ved trebars vybavicku ma este cas dokupit, nech sa tesi, ze miesto jedneho pokladika budu dva 😵 😵 😵

gabinkaa
6. máj 2011

@leamax to je predĺžená kultivácia, dáva sa vtedy keď je viacej embryjok, vklad sa robí 5 - 6. deň od OPU,

gabinkaa
6. máj 2011

@ninockaskv to nechápem ako môže vyplakávať, fakt je v tomto veľmi veľký rozdiel ako píšeš, každá z nás by bola rada dvom pokladíkom a plakali by sme od šťastia

leamax
6. máj 2011

@gabinkaa aha, ved to viem co je, len mi to v tom momente nedoslo, co tym myslis 😀 ano, bude, ET mame naplanovane na pondelok 🙂

gabinkaa
6. máj 2011

@leamax a už si zohnala vodiča?

leamax
6. máj 2011

@gabinkaa este nie, mm isiel zubarke, ked dojde, tak hodime vazny debat. dufam, ze zozenieme 😉

gabinkaa
6. máj 2011

@leamax neboj určite sa to podarí, aj so šoférom a aj s detičkami 😉 a ďaľšia tehula na obzore, vylepšíš štatistiky

cecil36
6. máj 2011

@leamax ja som to nerozlisovala 😀 ja som ich terorizovala aj cez vinend 😀

leamax
6. máj 2011

@gabinkaa, dakujem, taku statistiku vylepsim velmi rada 🙂
ty pichas uz sama? pravda to neni nic hrozne 😉
@cecil36 tak zajtra volam aj ja 😉 🙂

miminkad
6. máj 2011

@callex ak by som PN a pride mi kontrola a ja budem na dovolenke
@leamax neviem,ci mi znizuje,este som ho nebrala.toto je odpoved na mail -Tak to netuším na co pí. Objednat.
díky-tak tejto reci vobec nerozumiem,bratia cesi. 😠 prinajhorsom jej v pondelok zavolam.
@lulu10 dik za radu.tak jej ten rozpisany mail poslem 😉

miminkad
6. máj 2011

@lulu10 som rada,ze si sa rozhodla,drzim vsetky palce,nech to dobre dopadne a sme naraz tehule 😉
@leamax juj,tesim sa moc 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre