• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

17. januára 2017 
@lulu10 suhlas :slight_smile: My so zlymi spermiogramami si vydychneme az po NT skriningu ci amnio, ale najcastejsie az vtedy, ked sa miminko narodi zdrave :slight_smile: Preto som za vsetky dostupne metody, ktore dokazu spermiju poriadne prezriet. I ked ani to este nie je zaruka :angry:
6. máj 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok lepšie je na malé kúsky nasekať zázvor a troška povariť a keď pridáš klinčeky tak to má krásnu vôňu a štiplavú chuť, dobré je dochutiť medíkom, med je veľmi zdravý, veru som ho dávno nerobila :grinning:
6. máj 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 ja tiez zvazujem aj napriek Machacovmu odporucaniu otehu prirodzene (samozerejme po prelieceni tych sviňuch) ist na IVF s PICSI, a nic neriskovat, pojdem tam ako ty :wink: poviem mu ze chcem IVF s PICSI a hotovo :sweat_smile: na IUI by som nesla s takym spermiogramom, skoda casu, nerovov a aj euračikov :rolling_eyes:
6. máj 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 ja som ju mala pri kontrole na 9DC 8mm, tak to tiez bolo fajn. uvidime aka bude teraz :wink:
@miminkad suhlasim s @lulu10
@rienok pekny piatok aj tebe. a hlavne aby si nemala teplotku a nebolelo ta hrdlo. tak mi povedali aj v RF :wink:

som vesala pradlo - tam snad bolo milion tych ponoziek, som sa normalne zapotila :grinning: :grinning: :grinning: idem sa najest, uz ledva vidim na klavesky :grinning: dobru chut vsetkym k obediku
6. máj 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 fragmentacia stoji v RF 2 000 cz
6. máj 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@naduska ahooj, ja som sa vtedy pytala v RF, oni s tym len zacinali a prave robili cennik, tak sme sli do ISCARe
@leamax 8mm je super a este doprastie :slight_smile:
6. máj 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 ja viem, ved len dva dni predtym som ju mala 6,2, tak teraz musi byt uplne ze krasna :slight_smile:
6. máj 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok niekto zazvor struha..ja si nakrajam par platockov.k tomu skoricu alebo klinecky a citronik a medik.vyluhujes a pijes..ja tam tie potvorky necham plavat kym nedopijem.
6. máj 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dievcata, prave som volala do RF a mame: 6 embryjok 4-bunkovych jednotkovej kvality a 2 embryjka su 2-bunkove teda dvojkovej kvality :slight_smile:
co vy na to ako odbornicky?
6. máj 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax no pekný výsledok, takže bude PK? supéééééér, len nech sa pekne delia :wink:
6. máj 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa co je to PK?
6. máj 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax supeeeeeeeeeeeeeeeeeer :slight_smile: A 2- bunkaci este mozu surodencov dobehnut. Nam nas najmänsi trojbunkac rastol najrychlejsie zo vsetkych a tak ho aj nakoniec vkladali :wink:
6. máj 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 dakujem, si ma potesila este viac :dizzy_face:
som sa zabudla opytat, ci mam aj zajtra este volat alebo uz netreba, taka som z nich vytesena :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. máj 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax ja som volala kazdy den :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok osupes, postruhas, povaris .... mnozstvo podla chuti

baby, ja som sa vratila z obeda, ta tehotna kolegyna bola na 3 d uzv a prisla som a jej nikde, vraj s placom isla domov, lebo ona caka dvojicky .. no chapete to?? co ja by som dala za taku spravu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: brala clostil a bola folikulometria, ale otehotneli v posteli .. tak toto je rozdiel medzi nami, ktore tehotnieme v ordinacii na stole a babami, ktore otehu doma pod perinou :unamused:
6. máj 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 aj cez vikend? no ako ja som zvedava ako budu rast, by som volala aj v nedelu :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimochodom, teraz zacala 4 mesiac, nechapem, preco ho doteraz nevideli .. to druhe mimco :confused:
6. máj 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninockaskv ty brdo, co by sme my za to dali :slight_smile: a v ktorom je tt?
6. máj 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax zacala 4 mesiac
6. máj 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninockaskv tak ako nechapem, co vyplakava. ved trebars vybavicku ma este cas dokupit, nech sa tesi, ze miesto jedneho pokladika budu dva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. máj 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax to je predĺžená kultivácia, dáva sa vtedy keď je viacej embryjok, vklad sa robí 5 - 6. deň od OPU,
6. máj 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninockaskv to nechápem ako môže vyplakávať, fakt je v tomto veľmi veľký rozdiel ako píšeš, každá z nás by bola rada dvom pokladíkom a plakali by sme od šťastia
6. máj 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa aha, ved to viem co je, len mi to v tom momente nedoslo, co tym myslis :grinning: ano, bude, ET mame naplanovane na pondelok :slight_smile:
6. máj 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax a už si zohnala vodiča?
6. máj 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa este nie, mm isiel zubarke, ked dojde, tak hodime vazny debat. dufam, ze zozenieme :wink:
6. máj 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax neboj určite sa to podarí, aj so šoférom a aj s detičkami :wink: a ďaľšia tehula na obzore, vylepšíš štatistiky
6. máj 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax ja som to nerozlisovala :grinning: ja som ich terorizovala aj cez vinend :grinning:
6. máj 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa, dakujem, taku statistiku vylepsim velmi rada :slight_smile:
ty pichas uz sama? pravda to neni nic hrozne :wink:
@cecil36 tak zajtra volam aj ja :wink: :slight_smile:
6. máj 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex ak by som PN a pride mi kontrola a ja budem na dovolenke
@leamax neviem,ci mi znizuje,este som ho nebrala.toto je odpoved na mail -Tak to netuším na co pí. Objednat.
díky-tak tejto reci vobec nerozumiem,bratia cesi. :angry: prinajhorsom jej v pondelok zavolam.
@lulu10 dik za radu.tak jej ten rozpisany mail poslem :wink:
6. máj 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 som rada,ze si sa rozhodla,drzim vsetky palce,nech to dobre dopadne a sme naraz tehule :wink:
@leamax juj,tesim sa moc :slight_smile:
6. máj 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok