• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

24. júla 2017 
@rienok skus si kupit aj coryzaliu...je to homeopatikum na nadchu.
6. máj 2011 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli fotit jednu rodinku a mali tak nadherneho chlapca ze som im ho na chvilu ukradla ze nech sa na mna nieco nalepi. :slight_smile: a aj ma oslintal pre stastie. :grinning:
6. máj 2011 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex dobre si si to zariadila oslintaná pre šťastie :dizzy_face:
6. máj 2011 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok tak to je super, dobre to máš zariadené........dnes mi Dr. Drakulová písala, že genetika je priaznivá, takže môžem pokračovať v stimulke, tak sme sa dohodli s dokim, že ak budú problémy tak prerušiť stimulku
6. máj 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa prosim ta ake problemy..ziadne nebudu..vsetko dobre dopadne..hlavu hore dobre bude.
6. máj 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex však Drakulová napísala, že genetika je priaznivá, ešte niečo jej chýba, mám volať bud. týždeň, len keby Tvoje slová boli pravdivé a ja mala testíky pozitívne, som už z toho aj unavená, hlavne z toho negatívneho
6. máj 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné ránko žienky :wink:
@gabinkaa @rienok , tak už stimulujeme :slight_smile: supeeeer moc moc vám budem
držať palečky :slight_smile: nech je čo najviac vajok

@callex ako tehulka?????máš sa??? ešte ti nebýva zle???
babulky chcem sa vás spýtať v 10 tt mám vysadiť utroš postupne,
môj gyndoš vraví nechajme ho do 12 tt čo vy nato????
7. máj 2011 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

neviete niektora mail na machaca?
7. máj 2011 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mam...netreba....
7. máj 2011 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 ahoj ja som v 12 tt znizila davku na polovicu a v 13 tt som uz vysadila. tak mi kazali v RF
7. máj 2011 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinna13 :wink: ďakujem
7. máj 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte je tu niekto? nakúkam sem či nenájdem niekoho na pokec :slight_smile:
7. máj 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
je tu niekto?
7. máj 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax ja som tu občas :slight_smile:
7. máj 2011 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok obcas aj ja :grinning:
ako? kolko ty vlastne teraz pichas?
ja som sa rozhodla, ze este dnes zavolam ako sa maju nase embryjka :slight_smile:
7. máj 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kokso, to nemam sancu docitat toto :grinning:
dakujem babulky za gratulacie @rebeka33, @maticap., @ninockaskv, @rienok, no snad som na nikoho nezabudla :slight_smile: .
@callex moja uz som si ta vynurala a aj to tvoje druhe HCG, naadhera moja, verim, ze to budu dvojky ako vysite :slight_smile:
@maticap. aj ja si prosim IP kvoli handre :slight_smile: , dakujeeem.
vsetky vas pozdravujem, stimulantkam uspesne stimulky, pozitivne testiky a tehulkam pohodove tehu :slight_smile: , cakatelkam vela trpezlivosti, stoji to za to :slight_smile:
7. máj 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dievcata, si predstavte, ze z 8 embryjok mame dnes 9 :dizzy_face: sa ti nasi bojovnici vysvihli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
krasnu sobotu vsetkym
7. máj 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, nemáte niektorá zvyšné hormóny? Potrebujem už len 4 ks Menopur alebo 300-450 IU Gonal.
7. máj 2011 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax juj moja,to je super,tesim sa s tebou.inak okrem toho japonskeho mailu sa mi nik neozval....
7. máj 2011 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad moja, dakujem :slight_smile:
no ono je vikend, tak asi ani nepisu :grinning: ja uz tiez zajtra nemam volat :grinning:
7. máj 2011 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikaa super,že genitika dobrá,nech je taká aj stimulka.držím palce aj @rienok.
@luly3 mne poslal štelc systém postupného vysadzovania utrošu od 11tt a skončila som koncom 12TT. Musí sa to postupne, lebo hormony reagujú pomaly,ale teraz už prog. produkuje placenta ,takže nič nehrozí. Aj ja som sa bála ,ale bolo to o.k.
@leamax no toto, bojovníček sa našiel. V pondelok držím palce. :slight_smile:
7. máj 2011 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka33 dakujem :slight_smile: len nech bojuju aj dalej tak ako doteraz:slight_smile:
7. máj 2011 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax :grinning: :grinning: :grinning: no ked tak nech muzicek moj tam v pondelok zavolam.pre istotu zajtra zacnem so sojou
7. máj 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax ahoj ja mam 3x1 clostilbegyt a 3 amp (225iu). Blahoželám...to je super správa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
inak neviem či to je tou vyššou dávkou hormónov ale včera som celý deň prerevala....zrazu mi všetko bolo ľúto :frowning2: čo je u mňa také nezvyklé :confused:
@shandy ďakujem :slight_smile: ako sa máte?
@tina1 je mi ľúto ja mám na presno a na kontrole dostanem ďalšie :unamused: veľa šťastia určite niečo zoženieš
@rebeka33 ďakujem :slight_smile: verím že preberiem štafetu....samozrejme je pred nami ešte @leamax takže od nej :dizzy_face:
8. máj 2011 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
@tina1 zial ani ja nemam, tiez mi dali presne, ostali mi len ihly a jedna striekacka, ale to ti zrejme nepomoze :grinning: tvoj gyndo ti to ved moze predpisat, nie? aspon teda mne predpisal merional uplne bezevseho :wink: drzim paste aby si to nejako vyriesila :slight_smile:
@miminkad no myslim, ze budes musiet pondelok volat, v nedelu asi nikto nepozera maily (vratane mna :grinning: )
@rienok tak to mas priblizne taku davku ako som mala ja, len ja som nemala ten clostyl, mne neucinkuje na mnozstvo vajicok, akurat mi tak znizuje sliznicu. a mala som potom este aj zhorsene pecenove testy, takze fuj.ale kazda nan reagujeme inak, verim, ze ty budes mat pri tychto davkach koooooooooooooooopec vajok :wink: aj ked si teda ocividne do OPU kvoli nemu poplaces aj nad reklamou na maslo :grinning: :grinning: :grinning: drzim silno prsty, nech je stimulka uspesna :slight_smile:
poobede sa tu zastavim, okolo 14.00 mi muzik odchadza prec :frowning2: :frowning2: :frowning2:
krasnu nedelu vsetkym zatial.
pa-pa
8. máj 2011 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax len ja som jej pisala uz v piatok,aj koordinatorke.ale dnes som zacala so sojou a uz nech pride aj potopa.nejak momentalne nemam chut riesit uz ziadne problemy.
8. máj 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax no super, toľko bojovníčkov, tak nech sa to len vydarí, držím palečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@rebeka33 ďakujem moja, rada by som sa zaradila medzi vás tehulky, lebo toto je fakt únavná a náročná cesta
8. máj 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok Tebe Štelcl zvýšil dávku? mne ponechal tú istú 150 jednotiek, clostyl mám tiez 3x1, musím dávať pozor, lebo minule som si dala o jeden deň naviac, tak si rátam koľko mi ich musí zostať :grinning: dojedla som aj tie čo mi z minula zostali
8. máj 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz som sama domka, mm mi prave odisiel :frowning2:
@miminkad ved zajtra sa to isto dozvies, co dalej. ked nenapise, tak zavolas a dohodnete sa :wink:
@gabinkaa dakujem. davaj pozor na ten clostyl, ved to je take svinstvo. inak ja som si tiez vzdy sledovala, kolko mi ostava aby sa mi nahodou nestalo to, co tebe :grinning:

dnes moja svagrina oznamila, ze je tehotna. neplanovali, nie su zobrati, len sa im podarilo :wink: tesim sa z toho, ale aj uplne sebecky mam take pocity, ze vsetko si to tu okolo mna tehotnie a este aj uplnou nahodou...ale jasne, ze im to prajem :wink:
8. máj 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax poznám tie pocity radosti zmiešanej so závisťou (takou neškodnou),.
No vyzerá to že máš pravdu, vyzerá to že do OPU budem ako slzavé údolie... dnes to pokračuje uff
@gabinkaa ja som si to viac menej naordinovala sama :grinning: som ho k tomu v podstate nejako prinútila ... ale my ideme už do 6. IVF- ka a už bol k nám veľmi otvorený a prístupný. Ja som mu povedala že všetky baby na koňovi otehotneli po menopure a že nepoznám žiadnu po bravelle alebo gonale... tak mi ho predpísal a pýtala som sa či je možné aby som mala viacej vajíčok tak zvýšil dávku :wink:
@leamax, @gabinkaa no ja mam pripomienky v telefone na tie dni kedy mam brat clostil ...a pomáha to :wink:
8. máj 2011 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok