Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

callex
6. máj 2011

@rienok skus si kupit aj coryzaliu...je to homeopatikum na nadchu.

callex
6. máj 2011

my sme boli fotit jednu rodinku a mali tak nadherneho chlapca ze som im ho na chvilu ukradla ze nech sa na mna nieco nalepi. 🙂 a aj ma oslintal pre stastie. 😀

rienok
6. máj 2011

@callex dobre si si to zariadila oslintaná pre šťastie 😵

gabinkaa
6. máj 2011

@rienok tak to je super, dobre to máš zariadené........dnes mi Dr. Drakulová písala, že genetika je priaznivá, takže môžem pokračovať v stimulke, tak sme sa dohodli s dokim, že ak budú problémy tak prerušiť stimulku

callex
6. máj 2011

@gabinkaa prosim ta ake problemy..ziadne nebudu..vsetko dobre dopadne..hlavu hore dobre bude.

gabinkaa
6. máj 2011

@callex však Drakulová napísala, že genetika je priaznivá, ešte niečo jej chýba, mám volať bud. týždeň, len keby Tvoje slová boli pravdivé a ja mala testíky pozitívne, som už z toho aj unavená, hlavne z toho negatívneho

luly3
7. máj 2011

pekné ránko žienky 😉
@gabinkaa @rienok , tak už stimulujeme 🙂 supeeeer moc moc vám budem
držať palečky 🙂 nech je čo najviac vajok

@callex ako tehulka?????máš sa??? ešte ti nebýva zle???
babulky chcem sa vás spýtať v 10 tt mám vysadiť utroš postupne,
môj gyndoš vraví nechajme ho do 12 tt čo vy nato????

gerdusha
7. máj 2011

ahojte,

neviete niektora mail na machaca?

gerdusha
7. máj 2011

uz mam...netreba....

tinna13
7. máj 2011

@luly3 ahoj ja som v 12 tt znizila davku na polovicu a v 13 tt som uz vysadila. tak mi kazali v RF

luly3
7. máj 2011

@tinna13 😉 ďakujem

rienok
7. máj 2011

ahojte je tu niekto? nakúkam sem či nenájdem niekoho na pokec 🙂

leamax
7. máj 2011

ahojte 🙂
je tu niekto?

rienok
7. máj 2011

@leamax ja som tu občas 🙂

leamax
7. máj 2011

@rienok obcas aj ja 😀
ako? kolko ty vlastne teraz pichas?
ja som sa rozhodla, ze este dnes zavolam ako sa maju nase embryjka 🙂

shandy
7. máj 2011

ahojte, kokso, to nemam sancu docitat toto 😀
dakujem babulky za gratulacie @rebeka33, @maticap., @ninockaskv, @rienok, no snad som na nikoho nezabudla 🙂 .
@callex moja uz som si ta vynurala a aj to tvoje druhe HCG, naadhera moja, verim, ze to budu dvojky ako vysite 🙂
@maticap. aj ja si prosim IP kvoli handre 🙂 , dakujeeem.
vsetky vas pozdravujem, stimulantkam uspesne stimulky, pozitivne testiky a tehulkam pohodove tehu 🙂 , cakatelkam vela trpezlivosti, stoji to za to 🙂

leamax
7. máj 2011

tak dievcata, si predstavte, ze z 8 embryjok mame dnes 9 😵 sa ti nasi bojovnici vysvihli 😵 😵 😵
krasnu sobotu vsetkym

tina1
7. máj 2011

ahojte dievčatá, nemáte niektorá zvyšné hormóny? Potrebujem už len 4 ks Menopur alebo 300-450 IU Gonal.

miminkad
7. máj 2011

@leamax juj moja,to je super,tesim sa s tebou.inak okrem toho japonskeho mailu sa mi nik neozval....

leamax
7. máj 2011

@miminkad moja, dakujem 🙂
no ono je vikend, tak asi ani nepisu 😀 ja uz tiez zajtra nemam volat 😀

rebeka33
7. máj 2011

@gabikaa super,že genitika dobrá,nech je taká aj stimulka.držím palce aj @rienok.
@luly3 mne poslal štelc systém postupného vysadzovania utrošu od 11tt a skončila som koncom 12TT. Musí sa to postupne, lebo hormony reagujú pomaly,ale teraz už prog. produkuje placenta ,takže nič nehrozí. Aj ja som sa bála ,ale bolo to o.k.
@leamax no toto, bojovníček sa našiel. V pondelok držím palce. 🙂

leamax
7. máj 2011

@rebeka33 dakujem 🙂 len nech bojuju aj dalej tak ako doteraz🙂

miminkad
7. máj 2011

@leamax 😀 😀 😀 no ked tak nech muzicek moj tam v pondelok zavolam.pre istotu zajtra zacnem so sojou

rienok
8. máj 2011

@leamax ahoj ja mam 3x1 clostilbegyt a 3 amp (225iu). Blahoželám...to je super správa 😵 😵 😵
inak neviem či to je tou vyššou dávkou hormónov ale včera som celý deň prerevala....zrazu mi všetko bolo ľúto ☹ čo je u mňa také nezvyklé 😕
@shandy ďakujem 🙂 ako sa máte?
@tina1 je mi ľúto ja mám na presno a na kontrole dostanem ďalšie 😒 veľa šťastia určite niečo zoženieš
@rebeka33 ďakujem 🙂 verím že preberiem štafetu....samozrejme je pred nami ešte @leamax takže od nej 😵

leamax
8. máj 2011

ahojte 🙂
@tina1 zial ani ja nemam, tiez mi dali presne, ostali mi len ihly a jedna striekacka, ale to ti zrejme nepomoze 😀 tvoj gyndo ti to ved moze predpisat, nie? aspon teda mne predpisal merional uplne bezevseho 😉 drzim paste aby si to nejako vyriesila 🙂
@miminkad no myslim, ze budes musiet pondelok volat, v nedelu asi nikto nepozera maily (vratane mna 😀 )
@rienok tak to mas priblizne taku davku ako som mala ja, len ja som nemala ten clostyl, mne neucinkuje na mnozstvo vajicok, akurat mi tak znizuje sliznicu. a mala som potom este aj zhorsene pecenove testy, takze fuj.ale kazda nan reagujeme inak, verim, ze ty budes mat pri tychto davkach koooooooooooooooopec vajok 😉 aj ked si teda ocividne do OPU kvoli nemu poplaces aj nad reklamou na maslo 😀 😀 😀 drzim silno prsty, nech je stimulka uspesna 🙂
poobede sa tu zastavim, okolo 14.00 mi muzik odchadza prec ☹ ☹ ☹
krasnu nedelu vsetkym zatial.
pa-pa

miminkad
8. máj 2011

@leamax len ja som jej pisala uz v piatok,aj koordinatorke.ale dnes som zacala so sojou a uz nech pride aj potopa.nejak momentalne nemam chut riesit uz ziadne problemy.

gabinkaa
8. máj 2011

@leamax no super, toľko bojovníčkov, tak nech sa to len vydarí, držím palečky 😵 😵 😵
@rebeka33 ďakujem moja, rada by som sa zaradila medzi vás tehulky, lebo toto je fakt únavná a náročná cesta

gabinkaa
8. máj 2011

@rienok Tebe Štelcl zvýšil dávku? mne ponechal tú istú 150 jednotiek, clostyl mám tiez 3x1, musím dávať pozor, lebo minule som si dala o jeden deň naviac, tak si rátam koľko mi ich musí zostať 😀 dojedla som aj tie čo mi z minula zostali

leamax
8. máj 2011

tak uz som sama domka, mm mi prave odisiel ☹
@miminkad ved zajtra sa to isto dozvies, co dalej. ked nenapise, tak zavolas a dohodnete sa 😉
@gabinkaa dakujem. davaj pozor na ten clostyl, ved to je take svinstvo. inak ja som si tiez vzdy sledovala, kolko mi ostava aby sa mi nahodou nestalo to, co tebe 😀

dnes moja svagrina oznamila, ze je tehotna. neplanovali, nie su zobrati, len sa im podarilo 😉 tesim sa z toho, ale aj uplne sebecky mam take pocity, ze vsetko si to tu okolo mna tehotnie a este aj uplnou nahodou...ale jasne, ze im to prajem 😉

rienok
8. máj 2011

@leamax poznám tie pocity radosti zmiešanej so závisťou (takou neškodnou),.
No vyzerá to že máš pravdu, vyzerá to že do OPU budem ako slzavé údolie... dnes to pokračuje uff
@gabinkaa ja som si to viac menej naordinovala sama 😀 som ho k tomu v podstate nejako prinútila ... ale my ideme už do 6. IVF- ka a už bol k nám veľmi otvorený a prístupný. Ja som mu povedala že všetky baby na koňovi otehotneli po menopure a že nepoznám žiadnu po bravelle alebo gonale... tak mi ho predpísal a pýtala som sa či je možné aby som mala viacej vajíčok tak zvýšil dávku 😉
@leamax, @gabinkaa no ja mam pripomienky v telefone na tie dni kedy mam brat clostil ...a pomáha to 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre