Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leamax
9. máj 2011

@miminkad bojim sa testovat, pockam asi az na krv. to mam ist 25.5. takze dovtedy ziadne stresy. aj tak mam doma jediny test aj to je ten reprofitacky 😀
som zvedava ako sa tvoja vrchna zachova...

miminkad
9. máj 2011

@leamax no to som zvedava aj ja.ale az bude mat zlu naladu,tak asi jej nic nepoviem.nic dobre inak od nej necakam

miminkad
9. máj 2011

@leamax poslem ti testy 😀 😀 😀

leamax
9. máj 2011

@miminkad dobre, ze mam embryjka v brusku par hodin a uz by si testovala 😀 😀 😀 ved krv je aj tak istejsia, tak naco 😉 a vydrz

rebeka33
9. máj 2011

@cavik supéééééér správa, tak držím palce. 2 hatchujúce blastocysty je veľmi nádejné. Budem na teba veľmi myslieť a posielam tehu vírusíkyTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT. 🙂 Kde ste boli? V RF?

miminkad
9. máj 2011

@leamax 😀 😀 😀 😀 drziiiiim,ale palce 😉

martini
9. máj 2011

@rebeka33 ja to tiež nepovažujem v žiadnom prípade za hanbu. Ja sa tým tiež nejak netajím, jasné ale že to nevykrikujem, ale nemám problém sa podeliť o to čím my vlastne musíme prejsť. Kámošku, ktorá ma nahovorila na RF, lebo sama tvrdila, že tam robia zázraky na počkanie, nie je z KE.
@callex ja som ti už pozerala ma to tvoje HCG a zistila som, že si nad hornou hranicou pre jedno bábätko. Si osobne myslím, že by to fakt mohli byt dvojky. Ale vraj sa to nedá tak jednoznačne len podľa HCG povedať. Ináč keby si šla už aj teraz na ultrazvuk, tak si myslím, že dutinka/y by už boli vidno.
@cavik no my sme tu v poslednom čase všetky s hatchujucou blastocystou otehotneli... Tak sa pekne zarad do štafety ;)

leamax
9. máj 2011

@miminkad dakujem 😵
poculi ste, ze zomrel ten vizazista Alex? kokso, mlady chalan, 30 - rocny 😢

gabinkaa
9. máj 2011

@leamax no super, že ste to takto pekne zvládli, takže ďaľšia tehula na obzore, rozširujú sa rady tehuliek 😉

gabinkaa
9. máj 2011

@kajka39 ďakujeme pekne, no a Ty ako oddýchnutá, načerpané nové sily do boja?

leamax
9. máj 2011

@gabinkaa dakujeeemmmm 🙂
tehulky - vy ste po ET aj lezali doma?

martini
9. máj 2011

@leamax ja som neležala,len som sa šetrila. Ani som napr. neupratovala, myslím vysavanie a pod. Ale kľudne leňoš koľko ti hrdlo ráči. 🙂

leamax
9. máj 2011

@martini lebo minule som fakt lezala stylom, ze pomaly ani hlavu nezdvihnut 😀 tak reku ci je to fakt potrebne. si vravim, ze ked sa to ma podarit, tak sa to podari aj keby som zo skrine skakala. ale to samozrejme nebudem😀 zas na druhej strane chcem urobit vsetko pre to aby to vyslo.
tak som na PN, tak je jasne, ze lenosit budem 😀 😀 😀

callex
10. máj 2011

dobre rano...mne sa taaaaaaaaaaak nechcelo vstavat a uz vobec sa mi nechce robit. 😠
@leamax staci bezne setrenie..ja som tiez nevysavala ani nevysavam..toto som prenechala mm..ja utriem prach a on vysava.takisto ak je nieco tazke tak to dam jemu odniest.poznam baby ktore po ET isli na disku ci koncert a podarilo sa.ked si doma tak sa aspon vyhrievaj na slniecku..cerpaj z neho energiu a pozitivizmus.ja som tak na druhy den od ET urobila.

martini
10. máj 2011

Aj odo mňa jedno prianie dobrého rána 🙂

cecil36
10. máj 2011

dobre ranko 🙂
@callex ako sa citis? mne je zle uz od ranajok a to mam dnes zas skusku 😒
@martini 🙂

cavik
10. máj 2011

@martini @leamax @rebeka33 @callex @katy2...ďakujem za držanie prstov
jasné, že som bola v RF, no kde inde
ďakujem za vírusiky, zídu sa ( a ja som mala naposledy pri biochem. tehu tiež hatchujúcu a expandovanú 😖 )

callex
10. máj 2011

@cavik ale tento rok su tie HB a XB riadni bojovnici..vsetky chcu ist na svet.takze zahod vsetky pochzbnosti raz sa to podari a preco by to nemalo byt zrovna teraz? 🙂
@cecil36 akurat aj ja zistujem ze je mi zle..a to uz mam jeden roztek v sebe.a dnes ma bolia krize. 😒

cecil36
10. máj 2011

@callex ja zacinam ist vylucovacou metodou a dnes som zistila, ze mi nerobia dobre ani ovocne caje 😒 Tie krize aj mna dnes boleli, ale uz je to nastastie fuc.

lulu10
10. máj 2011

caute tehule, nevie mi poradit kolko mozu byt stare predoperacne vysetrenia aby este mohli byt pouzite? mam ist tento mesiac na tu hysteroskopiu a predoperacne vysetrenia mam z minuleho roku z novembra 😕 musim si ich dat urobit znovu alebo ich mozem pouzit? za kazdu info dakujem 😉

gerdusha
10. máj 2011

@lulu10 ,

myslim, ze mozu byt stare maximalne tyzden...co viem stopercentne, tie minulonovembrove su uz VELMI stare 😉

callex
10. máj 2011

@lulu10 co ja viem tak max 2tyzdne..ale tak ci tak si za limitom..takze bohuzial si to musis odsediet a vybavit znova.

maticap.
10. máj 2011

@lulu10 ahoj lulu, tak ako pise @callex - maximalne 2 tyzdne. RTG pluc moze byt stary max. 2 roky, ostatne potrebujes cerstve: krv, interne predoperacne a potom anesteziologia - ak ju budes potrebovat.

Musim sa pochvalit, ze sa mi mojou super handrickou podarilo vcera umyt polovicu okien - teda nie ze by som ich umyla iba do polovicky 😀 , ale este mi ostala obyvacka a detska izba. Uf. Som so sebou spokojna. 😉
Tehulky, mam jednu otazku: nebolievala vas kostrc - resp. hned vedla kostrce? Taky pocit, ako keby vas islo seknut, ze sa ledva pohnete? Prvykrat ma to chytili 4 tyzdne dozadu, potom bol cca 1,5 tyzdna pokoj a uz je to tu zase... 😒

callex
10. máj 2011

@maticap. ten pocit poznam uz zopar rokov.takze zrejme nesuvisi len s tehu.ja vtedy zostanem v tej polohe v ktorej citim zeby to seklo a po chvile to prejde.mne to pride akoby sa malo nieco v tych miestach pohnut pretocit a zasekne sa to a nejde to.akoby sa nejake kolecko na hodinkach zaseklo 🙂
no sikulka si ty..alebo tvoja zazracna handra? 😀 ja som chcela vcera zehlit ale nedostala som sa k tomu kvoli bolestiam v brusku.hovorim si ze tie mm kosele mi za to nestoja. 🙂

leamax
10. máj 2011

aj ja prajem dobre ranko 🙂
tak dnes uz snad tolko neprespim, utros papat nebudem 😀 a ja som dostala aj fragmin, tak ked mi to zriedi krv trosku, tak budem plna energie 😀 😀 😀
@cecil36
@callex my cakatelky by sme tie neeolnosti brali hned, vsak @cavik

callex
10. máj 2011

@leamax ak si budem 100% ista ze su to tehu nevolnosti tak sa budem tesit.zatial som stale neveriaci Tomas. 😎

cecil36
10. máj 2011

@leamax ver, ze viem, ze by ste ich brali 🙂 Ja ked som este bola snazilka (a nebolo to tak davno 😀 ) by som pregrckala cele tehu, len aby som mala mimiska v brusku. A teraz to beriem rovnako, radsej nech grckam 🙂, ale babo je v poriadku 😵

leamax
10. máj 2011

@callex a kedy uz konecne uveris? ked pocitis prve pohyby 😀 kedy mas utz?teraz neviem, ci som sa ta to nahodou uz vcera nepytala 😀 😀 😀
@cecil36 presne moja rec!

som prave pichla fragmin - fuj, stipe to riadne. hadam som ho dobre bodla 😀

callex
10. máj 2011

@leamax no dobre vzdavam sa..pripustam toto co ma dnes kazdu chvilu kvary bude tehu nevolnost a tesim sa. 😝 utz je 19.5...hladam co si dat na obed lebo deti pytaju ale ako tak pozeram obedove menu po celej Nitre nist mi nepasuje. 😝

martini
10. máj 2011

@maticap. a nepošleš aj mne IP ohľadom tej handry? vyzerá teda dobre 🙂 Mňa kostrč nebolí, tak ti neviem poradiť a lekár sa minule nejako k tomu vyjadroval, čo vlastne povedal? či si to s niečim pletiem?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre