• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. mája 2017 
@ninockasvk a vy sa kedy chystate? ozaj nestiham nic citat....casy ked som mala cas na net su fuc
inak ja si myslim, ze robia co mozu. verim, ze nestihaju, ked k nim chodi uz polka slovenska. @rienok ja nemozem na stelcla jedine krive slovo povedat, bola som v RF minimalne 15 krat, vzdy u neho. urobil pre mna veci este nadstnadard. je fakt, ze ked som tam chodila ja, tak tam boli 4 doktori a nemali toho tak strasne vela
12. máj 2011 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to bolo predtym, ako im tam zacalo chodit este raz tolko ludi a prijali nove sily....ono chapem, ze kvalita co sa tyka pristupu a komunikacie mozno sla trosku dole, pretoze jednoducho pri tom pocte pacientov je to asi nevyhnute, ale zase si myslim, ze uspech nezavisi od toho, kto robi OPU ci ET. ono uz ked som tam chodila tak stelcl bol vzdy uplne vycerpany, takze ja sa nedivim, ze nestihaju. uf, ze take iste ako v GF.....to urcite nie. a drzim palce inak.
12. máj 2011 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte,konecne som sa dostala na poslednu stranu tejto diskusie...som z BA a teraz ma caka este jedno ivf v iscare....ak bude neuspesne,chystam sa navstivit Reprofit v Brne,dufam a verim,ze tam sa konecne dockam uspechu alebo aspon nejakeho vysvetlenia....prosim ,neviete mi niektora poradit alebo nemate skusenosti s tym,ze ste uz na 5 den stimulky zacali mat ohss a pri tom pri OPU len 7 vajok a z toho sa len jedno oplodnilo?myslite,ze to nemoze byt tym,ze som mala OPU uz na 10 den a nestihli dozriet?Teraz som im dala,,prikazom,,ze chcem dlhy protokol a verim ,ze vaja dozreju...nemam ziadneho mrazacika,a moje jedine mimi sa prestalo po PK na 4ty den vyvijat :angry: Inak paradox :ja mam len 28 rokov a za sebou 3x potrat a naposledy odumretie plodu v 9tt, k tomu 6x operacie,laparka a laparotomia,tym,ze mi v auguste praskol pravy vajecnik kvoli velkej cyste,no a teraz v pondelok som bola na sone a opat sa mi spravila cysta,ktora ked do pondelka nepraskne,musi ist von....ja som z tohto vsetkeho uz na nervy a najlepsie ,ze vsetky vysledky(genetika,imuno,hematolog) su 100%o.k a aj mm spermiogram...nikto mi nevie z dr. nic vysvetlit,preco potracama a ked absolvujem ivf tak vajka su zle a to mi robili krv. testy AMH na kvalitu vajok a tie su o.k. teraz ma idu stimulovat Gonalom ,tak hadam sa podari...1. IVF som stimulovala meridonall a orgalutran :unamused:
12. máj 2011 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 áno, dnes už pichám pregnyl v sobotu mám OPU ....
@mircalla no ja som to myslela tak, že ten postup je vlastne presne taký istý ako v GF ... len pri konzultáciách vidím Štelcla. Doteraz čo kontrola to iná doktorka,Takže neviem, zatiaľ z tej nadštandardnosti alebo inakosti alebo ako by som to povedala mam len to že mu môžem poslať e-mail. Aby si rozumela, ja nie som nahnevaná na niektorého konkrétneho doktora, ale ten systém je úplne rovnaký ... a z toho systému som sklamaná. Vieš šla som do RF s tým, že celý čas 1 doktor
12. máj 2011 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rienok tak to moc moc drzim palce, a neboj, teraz to uz proste vyjde a budeme spolu kocikovat :wink: No ja som chodila k Machacovi a teda az na jeden raz, ked mi ET robil Koudelka, sa mi vzdy zadarilo byt u neho. A na OPU som hned na recepcii povedala, ze som Machacova pacientka a ze by som rada nech mi to robi on. :grinning:
12. máj 2011 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cecil36 no ja som to aj povedala (napísala mail) a bohužiaľ, takže buď som ja naozaj taký prípad ktorému sa neoplatí venovať alebo neviem
12. máj 2011 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 gratulujem k srdiečku :slight_smile: :slight_smile:
:slight_smile:
12. máj 2011 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 ďakujem, dúfam že to bude naozaj už úspešné :dizzy_face:
12. máj 2011 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok to bude stratka len smola, ze to tak bolo, zial asi bol vytazeny, neni to o tom, ze sa ti neoplati venovat
12. máj 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, nechce sa mi vsetko citat, tak vam len prilozim, co mi odpisali z RF, preco sa nezamrazilo ani jedno nase embryjko.
Dobrý den,
embrya po embryotransferu se nechávají kultivovat do 6 dne, kdy se rozhodujeme dle kvality a růstu embryí zda budeme mrazit či ne. Vaše zbývající embrya kromě jednoho nedorostla do požadovaného stadia, to poslední sice dorostlo až do expandované blastocysty, ale kvalitou nebylo vhodné na kryokonzervaci.

takze tesi ma z toho to, ze aj z tych "pomalsich" dorastlo aspon jedno na EB, moja viera v nasich dvoch bojovnickov v brusku je teraz velikaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. máj 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale co som prebehla, pozeram, ze @cecil36 ma aku skvelu spravicku. gratulujeeeeeeeemmmmmmmm k srdiecku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. máj 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax dakujem, len dr. sa zatial vyjadroval opatrne, vraj zda sa mu, ze bije, ale radsej ma chce vidiet este bud. tyzden. Tak snad nas drobec uz bude mat srdiecko ako zvon. Az potom mi dr. bude brat krv a da knizku. Neviem, je to bezny postup teraz tako? Tvojim bojovnickom verim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. máj 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 to ti neviem povedat, ci je to bezny postup, kazdy doktor ma asi ten svoj. ja ked som bola tehotna, knizku som dostala uz v 6tt a krv mi nebral vobec, tak neviem. ale isto bude vsetko v poriadku, vobec sa neboj a pekne hladkaj brusko :dizzy_face:
ja som teraz plna optimizmu ako na drogach :grinning: :grinning: :grinning: to jedno embryjko bolo riadne sikovne - ved na 5.den bolo 12-bunkove a na 6 uz EB :dizzy_face: :dizzy_face:
12. máj 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax nepochybujem, ze sa urcite uchytia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. máj 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 dakujem, si zlata, povzbudive slova vzdy urobia dobre :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. máj 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 gratulujem k srdiecku :slight_smile:
12. máj 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok jáj keby si mala pravdu a bola dobrá úroda a hlavne kvalitná, som už fakt unavená z tých lekárov, nikdy som takto nechodila po lekároch ako teraz a cítim únavu, ešte môj mm ide na služobku, v stredu sa vráti a ja mám ísť v stredu na OPU, všetko sa akosi komplikuje a dnes som si rozbila obľúbený sklený hrnček........už máš výsledky od Drakulovej? moje už sú, len som si ich ešte nevyzdvihla, vraj sú v poriadku tak neviem na čom to všetko je, ja si tiež vravím že je to božia vôľa, ale snáď aj k nám sa prikloní, pevne verím, že to bude naša posledná stimulka a bud. rok budeme kočíkovať,
@jada1 to som ešte neskúšala, musím pozrieť či majú v niektorom supermarkete, teraz popíjam vínko
@miminkad však minule som pila alchemilku len do OPU, teraz som si kúpila čajík, skúsim uvariť, kúpila som sypaný, aby mal lepší účinok a sáčkový
@cecil36 blahoželám moja, dobrá správička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. máj 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax maš veľkých šikovníčkov v brušku tak si ich pekne opatruj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@cecil36 pekne sa s drobcom rozprávaj :dizzy_face:
12. máj 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa moja,crepy prinasaju stastie,neboj,volako bolo,volako bude,vsetko sa vyriesi a tentokrat sa to cele urcite podari :wink:
ja uz som vypila dnes asi pol litra alchemilky.teraz pijem vino,ale je hnusne
12. máj 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa no ja dúfam tiež... ja som ešte drakulke nevolala zavolám zajtra, či náhodou nebude mať nejaké info. Som rozmýšľala aj či si nevypýtam niečo iné namiesto utrošu, možno by to pomohlo :confused: No ja o takú 1/2 hodku pichám pregnyl a dej sa vôľa božia :slight_smile:
12. máj 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad tak na zdravie :wink: mne to moje vcelku chutí :sweat_smile:
12. máj 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok amen :slight_smile: udeje sa
12. máj 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok mne ani nie,teda,len ked je dobre,ale dnes muz kupil vino,myslel si ake super,doma pozera na cenu,tak uz sme tusili,ze vecer to nebude ziadny famozny zazitok.je nechutne kysle ako ocot.moravske podotykam...
12. máj 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok a je aj niečo iné ako utroš? ja som mala vždy len ten.......dúfam, že vôľa božia bude že výsledky pozotívne, inak preberalo som IVF s kňazom, dlhoročným známym, ešte aj mojich rodičov poznal, no ten bol šokovaný, že čo robím, už mu to radšej ani nebudem hovoriť, zbytočne ma rozladil, ale Ty maj len pekne dobrú náladu, pozitívne myslenie a žiaden strach, aby bola úrodička kvalitná :wink: inak nazdravie k vínku, ja tiež pijem som dnes kúpila Cabernet s. celkom mi chutí, aj čajík som si uvarila
12. máj 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad hovorí sa tak, že prinášajú, snáď aj nám prinesú, aj Tebe nazdravie k vínku :wink:
12. máj 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok ano, su to velki bojovnici, tak sa o nich staram a hladkam ich :dizzy_face: snad to vedia :dizzy_face:
12. máj 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa cabernet sme mali vcera,oproti tomuto super vinko.nas knaz,co nas sobasil,rodinny znamy,nam dokonca daroval vinko na ´oplodnenie´
@cecil36 - gratulujem, krasna spravicka :wink: :wink: urcite su to riadne nervy takto cakat, ale vzdy na nieco cakame, ze? :dizzy_face:
@gabinkaa - mas 110% pravdu, viem ako sa citis, ja som akasi tiez vystavena z toho pochodovania po caroch a dr......a tiez nie som tak spravne naladena na ten dalsi pokus, tak som verila, ze nam to vyjde, no prd z toho, teraz som dostala menzes a chyta ma z toho /nastastie len/ na par hodin depka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@rienok- z teba tiez citit dost velke sklamanie aj cez pc, urcite to dopadne dobre., skus sa nejakym sposobom resetovat budes to potrebovat :slight_smile: :slight_smile: PS: tu depku si na par hodin poziciam od teba, a potom ju niekomu darujem dalej....hihihi :wink:
@leamax - tak teraz si hickaj uz len to miminko v brusku, aby sa mu u teba pacilo :slight_smile:
@kajka39 hickam si ich obidve a stale im hovorim ako im bude u mna dobre. tak nech si to zoberu k srdcu :dizzy_face:
12. máj 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa ale prinesu :slight_smile:
@leamax vedia,len hladkaj :slight_smile:
12. máj 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok