Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lenka_21
15. máj 2011

Ahojte kocky, takze my ideme do R.v utorok. Konecne sa mi podarilo pozbierat vsetky papiere a ideme na to. Teraz si neviem spomenut ku komu ideme, ale dala som na Vasa radu a tusim je to Dr. Machac 🙂 🙂 Chodi niektora z Vas k nemu?
Je mozne, aby nam na prvej konzultacii spravili SPG ... o tyzden ideme na genet.vysetrenie a Dr.chce od nas vysledky SPG, ale prave sme zistili, ze ho manzelovi robili cca pred 3 rokmi a asi bude potrebovat nieco aktualnejsie 🙂
Viete mi prosim napisat kolko cca stoji cele IVF Soft (lieky, vysetrenia, zakrok ...atd)?

Dakujem a drzim vsetkym palceky 🙂

gabinkaa
15. máj 2011

@rienok ahoj moja, gratulujem ku krásnemu výsledku, k takému som sa nedostala ani pri mojom počte vajíčok, držím palce, aby boli všetky OK a z Teba bude šťastná tehulka, nech sa pekne delia
my sme dnes boli na krstinách malej Simonky, strašne zlatá ani neplakala za celý čas a kopec ľudí, všetci okolo nás, že nech si také aj my vybavíme, že by nám to svedčalo, keby oni vedeli čo všetko kvôli tomu podstupujeme ☹

miminkad
15. máj 2011

@gabinkaa ahoj moja,neboj,aj vy uz coskoro budete take mat 😉 ako sa citis?ja uz stresujem,este viac ako pred statnicami 😀

gabinkaa
15. máj 2011

@taawewe mala by som 3 - 4 litre, ale asi to toľko nie je, ale snažím sa veľa piť, tak s tým striekaným je to pravda, ale ak sa to umyje a ja mám niečo z vlastnej záhrady, ale snažím sa nejesť hlavne údeniny- šunka, saláma, biele pečivo, snažím sa pre dobrý výsledok urobiť čokoľvek

leamax
15. máj 2011

@lenka_21 dohodni si to s machacom aby sa hned urobil aj spg 😉 lebo pri prvej konzultacii to tusim nerobia. skus mu zajtra zavolat aby bol pripraveny 😀
@gabinkaa neplac, onedlho budete robit krstenie vy 😵 tentoraz to isto vyjde

gabinkaa
15. máj 2011

@miminkad nejako sa dobre necítim, bolia ma vaječníky a včera večer a v noci boleli sakramentsky, ani som nemohla spať, ale aj som to trocha prehnala s prácou v záhrade, všade veľa buriny, tak som to čistila, už to nebudem robiť, dúfam, že dnes to bude v pohode a Ty ako? ja radšej ani na stredu nemyslím, dnes sme dohadovali chatu víkendovú, uvidím či nepôjdeme do Brna na ET, všetko sa to kopí

gabinkaa
15. máj 2011

@leamax jáááááj keby to bola pravda a tento pokus úspešný, to by bolo radosti po veľkých starostiach
dnes som bola na návšteve mamy, vždy ma to rozhodí psychicky a je mi z toho ťažko

gabinkaa
15. máj 2011

@rienok taký letáčik teraz dávajú? dúfam, že aj my dostaneme, aby sme to pekne videli

gabinkaa
15. máj 2011

@rienok taký letáčik teraz dávajú? dúfam, že aj my dostaneme, aby sme to pekne videli

leamax
15. máj 2011

@gabinkaa kasli na vsetky reci, obrn sa, povedz si, ze ti to za to nestoji, babo ti je prednejsie a babo potrebuje maminu v pohode 😉 a ver tomu, ze tentoraz to vyjde

gabinkaa
15. máj 2011

@leamax práveže ja stále verím, že toto bude mať šťastný koniec, Ty sa ako cítiš? neláka Ťa testíkovať?

leamax
15. máj 2011

@gabinkaa joooj a ako 😀 ale este je cas, ved som len 6.den po ET. dnes ma nenormalne boli hlava, asi si ju otrieskam o stenu, nech viem, z coho boli 😀
len ver, to je dobre

gabinkaa
15. máj 2011

@leamax mňa nebola hlava po ET, ale možno je to dobré znamenie, ak by to tak bolo, vydržíme všetko, tak len nepretrhni niť tehuliek 😉

leamax
15. máj 2011

@gabinkaa no ved ja prave rozmyslam, ci ma minule bolela 😀 a zas ma aj napadlo, ci to nemoze byt vedlajsi ucinok toho fragminu. vselico ma napada. alebo to mam jednoducho z krcnej chrbtice, ktovie. jasne, pre mimko vydrzim vsetko

gerdusha
15. máj 2011

@rienok ,

tak ako??

rienok
15. máj 2011

@gerdusha asi si prehliadla 🙂 máme 3 oplodnené, zajtra si mám volať ako pokračujú, transfer v utorok 😵 😵 😵
@leamax a piješ dosť vody? mne niekedy z toho býva aj zle... zdá sa mi že pijem dosť ale keď sa snažím spočítať tak zistím že ani liter 😕 ale môže to byť 1.) tlakom vzduchu, 2.) reakcia na fragmin, 3.) krčná chrbtica, 4.) málo vody ale najpravdepodobnejšie ....5.) tehotenstvo 😵 😵 😵 😵
@gabinkaa určite to teraz bude úspešné 😵

gerdusha
15. máj 2011

@rienok ,
hups, prehliadla...blahozelam

rienok
15. máj 2011

@gerdusha ty si teraz v ktorom štádiu?
@ofinka ak nespíš, prezraď ako si dopadla 🙂

gerdusha
15. máj 2011

@rienok ,

ja som v stadiu 0...zacinam mat nechut ist znova do toho

leamax
15. máj 2011

@rienok no snazim sa pit vela, je fakt, ze dnes som asi vypila menej ako inokedy, ale od rana mi je tak vselijako...sa mi paci tvoja dedukcia 😵 zeby migrena bola priznakom tehu? 😵

kajka39
15. máj 2011

@rienok-drzim pästicky ako sa len da, len nech sa vam uz podari!! 😉 cim si stimulovala a kolko si toho brala, mozes aj IP....

rienok
15. máj 2011

@kajka39 ďakujem za pästičky 😵 😵 😵 stimulovala som takto:
2. - 6 .DC 3 x 1 tabletku clostilbegyt
2. - 9. DC 225 iu (3 ampulky) menopur
8. - 9. DC 1 injekcia orgalutran
11.DC OPU
14.DC by mal byť ET 😉

rienok
15. máj 2011

@gerdusha ďakujem. Je to niekedy ťažké pokračovať, ale na druhú stranu keď si už prešla taký kus cesty, tak by možno bola škoda zabaliť to pred cieľom 😉

gerdusha
15. máj 2011

@rienok ,
ojeeej...ktovie ako daleko je ten ciel...

gabinkaa
15. máj 2011

@rienok pevne verím a držím palce...........zaujímavé je, že aj minule Ti to vyšlo v sobotu a utorok, nám zasa streda OPU ako minule a uvidím kedy bude ET, ale hrozne ma bolia vaječníky, som to hvoorila aj Kurecovej a nehovorila, že by tam bolo niečo zlé, len bolia keď sa zväčšujú, tak neviem ale takto ma ešte neboleli
dnes som mala na rukách malú Simonku, sa mi smiali, že žiadne umývanie rúk, aby sa to na nás prilepilo 😀

gabinkaa
15. máj 2011

@leamax môže to byť z hocičoho, aj počasie bolo dnes na figu, pršalo a aj dosť chladno

rienok
15. máj 2011

@gerdusha no to nevieme, ale čo keď je toť za rohom? 😵 😵 😵 Ja viem že máš problém s vajíčkami ... málo, alebo sa neoplodnodnia a tak ... nerozmýšľala si nad darcovským? možno by to bola najrýchlejšia cesta k tomu uzlíčku 🙂

callex
15. máj 2011

@lenka_21 ak to je naozaj Machac ku komu ides tak je to zaujimave..mne pred tyzdnom povedali ze robi len vo stvrtky. 😒 uz mi viackrat dali zlu info na recepcii.o ten spg si zavolaj zajtra na recepciu zeby ste to chceli.inak pred tym 3dnovu sex.abstinenciu.

rienok
15. máj 2011

@gabinkaa tak tak, do stredy neopovaž umývať 😀 😀 hej aj ja som nad tým rozmýšľala že aký rovnaký cyklus ... snáď bude tento už ten šťastný 😵 😵 😵

callex
15. máj 2011

@gabinkaa neboj..bolia preto lebo je tam vela vajicok..ja som niekedy mala pocit ze ma to az k zemi taha..a tu zahradku uz prosim vyhod z programu. 🙂

rienok
15. máj 2011

@callex no ja ich už riešiť nebudem...myslím doktorov, kto tam kedy bude a nebude 😉 Ako sa cítiš, tehuľka? 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre