Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

pikha
16. máj 2011

@martini no tak som rada, niet nad vesele rano 😝 😀 a diky 🙂 A ty ako pokracujes, ako sa mas? 16tt uz je pekne ciselko 🙂

pikha
16. máj 2011

@martini teda, ako pokracujes som prave docitala 😀 ale tak celkove ako sa mas 🙂

leamax
16. máj 2011

@martini dakujem. ako pekne si mi to napisala 😵 mam len ten RF test a ten ako dobre vsetky vieme, je az 20IU, takze asi budem musiet vydrzat do konca tyzdna. ale strasne sa bojim.
no to ti verim, ja by som sa asi tiez gyndovi nasackovala skor na sono, by som nevydrzala tolko nevidiet svoje mimko 😵
@pikha len pekne vydrzkaj, mas este cas 😉

gabinkaa
16. máj 2011

@leamax
@martini ďakujem baby, boooooože keby boli posledné, nech už nemusíme podstupovať túto cestu, ale už sa zo mňa stáva profesionál v pichaní, keď som začínala sama, tak mi to trvalo kým som to nachystala a teraz už je to šup šup, som aj sama prekvapená, vo všetkom asi nadobúdame prax, aj v pichaní včeličiek 😀

leamax
16. máj 2011

@gabinkaa joj ako sa mne ruky triasli, ked som isla prvu pichnut 😀 akoze mne to ku stastiu vobec nechybalo, ked som nevedela pichat vcelicky, tak ale co narobime, ze. no moc si na to pichanie uz nezvykaj, dnes mas poslednu

pikha
16. máj 2011

@leamax dakujeem 🙂 a drzim palce na testik..
@gabinkaa ahoj moja, a ty uz aj davas dalsie kolo? 🙂 super. A presne mas pravdu, clovek popri tychto IVF nadobudne kadejake zrucnosti.. a nielen fyzicke veru.

leamax
16. máj 2011

@pikha dakujem
ked uz sme pri tom pichani, idem si pichnut aj ja, fragminik ma caka 😀

ninockaskv
16. máj 2011

to tu teda je zase popisane, som to len tak prebehla, nezvladam to citat, cakam kym mi otvoria DM nech skocim kupit moju bio kavu 😕 😕 neviem bez toho fungovat, aky zavislak xixi

@rienok tak tfuj tfju

@pikha.. no ved tie nase minule zivoty a prenesene veci 😠 😠

@leamax @gabinkaa urcite posledne 😉

@sussy neskutocny bordel, tiez mam zazitok s lekarmi s UK a vsetkym odtedy hovorim nech su vdacni za to, co maju tu.. ja som tam mala 40tky teploty a poslali ma do lekarne si kupit nejake lietky a tym to pre nich haslo 😠 😠

k tym fotakm, ja by som si mozno aj dala.. len to neviem spravit a nechce sa mi nad tym maturovat 😀 😀 😀 😀 😀

gabinkaa
16. máj 2011

@leamax mne to tiež ku šťastiu nechýba mať takéto vedomosti a zručnosti, ale je to pohodlnejšie ako utekať za sestričkou k lekárovi, aby mi to pichala, je ich predsa menej, lenže čo narobím
@pikha veru ďaľšie kolo, skúsim keď je telo nastimulované či to nebude úspešnejšie ako keď som mala prestávku

callex
16. máj 2011

@leamax neboj coskoro budes grcat a spomenies si na mna 😀 veru stym RF testom pockaj co najdlhsie lebo ten vie dat hlavu do smutku.skus kupit mamatest ten je najlepsi a najpozitivnejsi. 😉
@pikha viem ako to myslis..ja som vdacna za moje nevolnosti..niezeby som bola sadomaso..ale ked je toho uz vela a dlho tak som unavena z toho.nie som schopna nic urobit a potom sa citim blbo voci ostatnym doma.
@martini tak len pekne davaj na seba pozor.takze v polovicke juna budeme vediet ci dievca alebo chlapec?alebo si to nechate pre seba?

leamax
16. máj 2011

@ninockaskv dakujem, ale ja som uz tyzden po ET a fragmin aj tak musim dalej pichat 😀
@gabinkaa tak to by som veru ani nerobila, ze utekat si to davat pichat obvodakovi. uz by to vedela nie ze cela dedina, ale aj vsetky tri dediny, ktore patria do obvodu 😀 ked som zvladla stimulku uz zvladnem aj tie tupe ihly na fragmine 😀
@callex, som na PN tak nechcem behat, nikdy nevies, kto ta uvidi, ze jo😀 tak si pockame az do 25.5. na krv, alebo kym muzik neskoci kupit mamatest a ten pride az piatok v noci domov. takze tak

callex
16. máj 2011

@ninockaskv @pikha k tym veciam minulym..su ludia ktori nas vedia tychto veci zbavit.aspon som tak citala.kazdy si nesieme nejaky ten svoj kriz ale raz sa to pretrhnut musi...ved predsa po kazdej burke vyjde slnko..a treba zazit veci zle aby sme si vedeli vazit veci dobre.a vy dve ste si toho zleho uz odskakali dost takze uz vychadza slniecko a svita na lepsie casy.

vrabcek24
16. máj 2011

@rienok blahoželám, krásny výsledok, takže tfuj tfuj a ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// 😵

martini
16. máj 2011

@pikha máme sa dobre. síce ma gynekolog vystrašil, že placenta je nižšie ako by mala a že sa mám šetriť, aby som nekrvacala... ale potom som sa dočítala, že to veľa žien má takto a je to v pohode, tak verím, že sa to ešte narastením maternice zdvihne...inač všetko ok. Sem tam bruško pobolieva a možno sa príliš sledujem, ale inač som happy najviac na svete 🙂 Bruško už rastie.
@callex hneď vám to pridem zvestovať? a myslím, že to bude dievčatko - pocit, tak som zvedavá, či šiesty zmysel neklame 🙂

ninockaskv
16. máj 2011

@leamax ano ano viem, myslela som ten fraxik..t en budes asi musiet chvilu pichat, nie? 😕 hlavne, ze to splni svoj ucel

@martini jeeeej hlavne tie okna nemuvyja.. ci si ta s nieky mylim? 😅

leamax
16. máj 2011

@ninockaskv ano ten budem musiet pichat. ale je mi to jedno, aj keby cele tehu, hlavne nech pomoze 😵
@martini jasne, s rastucou maternicou sa placenta urcite posunie vyssie. len klud aby si nezacala krvacat. tak bude babulka? som zvedava, co ti povedia na tom sone

vrabcek24
16. máj 2011

@martini tak nech ti ten happy pocit vydrží 😀 a neboj všetko je v poriadku 😵 , už len vedieť či je to dievčatko alebo chlapček, no nie? 🙂

miminkad
16. máj 2011

@bayley zajtra na teba moc myslim 😉
@gabinkaa veru dnes naposledy,bravelle som uz pichla,este o 22hod pregnyl.
@kajka39 dakujeme,snad bude 😉
@leamax si zlata 😉 ako ti dnes je?

leamax
16. máj 2011

@miminkad asi tak ako vcera, ale dnes ma miesto hlavy bolia krize 😀 😀 😀 som ja pripad, co 😀

miminkad
16. máj 2011

@leamax ja myslim,ze su to pozitivne znaky 😉

leamax
16. máj 2011

@miminkad mozu byt ale aj nemusia...uvidime...
a tusim so to s tou hlavou zariekla, uz sa zacina ozyvat, hnusoba jedna 😀

inak - vsimate, uz mi stopli foto admini 😠 dlho mi ho nenechali

miminkad
16. máj 2011

@leamax fakt,mas pravdu,ze uz foto nemas 😨
ved uvidime,ako to bude,ale urcite to bude pozitivne 🙂

leamax
16. máj 2011

@miminkad daj mi z toho tvojho optimizmu a presvedcenia. o tyzden bude vsetko jasne, neboj 😵
no ved mi to oznamili, ze mi ju stopli. ale inu tam uz davat nemienim - tato sa mi zdala ok, blizsie nemienim davat, nepotrebujem aby ma tu niekto vycmuchal.

pikha
16. máj 2011

@ninockaskv bio kava? to som ani nepocula 😝 vysetrim v DM pri najblizsej prilezitosti. A je fajn, ze si stretla cloveka, ktory ti vracia chut do zivota 🙂 toto vzdy potesi. Netrap sa nad prenesenymi vecami, na to sme tu, aby sa riesili 🙂 chce to len trosku zmenit pristup k svetu a k sebe. To, co sa ti stalo, musi byt kurva tazke spracovat-ale mozno prave o to ide. Su maminy, ktorym sa stalo to co tebe a dnes uz maju novu rodinku 🙂 vsetko sa da a vsetko ide ked sa chce, neboj.
@callex nemusis sa citit blbo.. ved kolko si na toto cakala, kolko si toho podstupila, uzivaj si to a kasli na domace prace a dalsie nepodstatne kraviny 😝 😎 Som zvedava na stvrtok, kolko srdiecok sa tam skryva 🙂

pikha
16. máj 2011

@martini no len sa setri veru, nech je mimikovi dobre 🙂 Takze bude dalsia baba do partie? 😎
@leamax a co bolo akoze zle na tvojej fotke?! 😕 Inak tie tupe ihly na Fragmine, to si trafila 😝 😀

leamax
16. máj 2011

@pikha no admini mi napisali, ze tam nebolo vidiet moju tvar 😀 kaslem na to, nebudem sa s nimi handrkovat, ked maju debilne pravidla na fotky, tak nech sa tu bavia s tymi ich usmiatymi tvarickami, co tu ma kazdy 😝
no ono je to fakt - tie ihly na fragmine su fakt tupe. tie na stimulku isli do koze ako po masle a toto? sado-maso 😀 ale tak pre mimko vsetko 😵

martini
16. máj 2011

@ninockaskv ja tiež nebudem umývať, ale boli tu väčšie faninky umývania okien ako ja 🙂 ...ja som celkom dobrá v umývaní okien...asi skoro dva roky som ich poriadne neumyla a potom sme prišli domov z dovolenky a okna umyté - sestra mi ich umyla, že za to, že som taká dobrá sestra 🙂 takže ďalšie dva roky mám pokoj.hihi
@leamax to som ani nevedela, že sú také prísne pravidlá ohľadom fotiek...to je divné, mali by to zmeniť, si myslím. Podľa mňa je neetické dať fotku cudzej osoby, ale svoju hoc aj z diaľky...no čo už ...my ťa poznáme aj podľa nicku 🙂
@miminkad ci beka, už sa ti to kráti...no vyzerá to na pekný výsledok, tak budeme držať prsty o stošesť...

miminkad
16. máj 2011

@leamax vymenime ten optimizmus si navzajom.dobre? 😉
nechapem inak,preco ti ju stiahli,asi by bola lepsia foto,keby si naha 😀

miminkad
16. máj 2011

@martini dakujem,sama som zvedava,kolko ich bude.pichla som bravelle a uz zase bobtnam 😀 chvilami ma chyta panika,ci bude vsetkko ok.este ma caka tazky stvrtok,tazsi ako streda 😖

leamax
16. máj 2011

@martini dakujem 😀 no budete ma musiet poznat aj bez foto, lebo sa s nimi nebudem tu hrat na vecne davanie a mazanie fotky 😀
@miminkad no to by teda bolo. asi by som ostala na MK sama a potom by mi blokli aj celkom pristup 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre