Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rebeka33
16. máj 2011

@cavik Jeej kým ja dopíšem jedným prstom aké super správy sa tu dozviem. No dúfam že B. to zvládne. Je jedna z najlepších držime všetkých 4O prstov ,teraz to musí vydržať 9 mesiacov. Veľlllmi sa teším.
@ofinka gratujem k trom bojovníčkom, nech to teraz nevzdajú. 😵
@martini s tými psami si ma dosť šokla 😀 . Psi súnaša diagnoza moja a mm. Máme ich tiež dosť a máme aj dve bulddočky ,ale francúzske.bielu a čirnu.Ale moja láska sú boxery 😵
@mircalla no tak snád to nebude každý zub, že 15kg tak ti si ale frajer.Nerch vám to stahovanie dobre zbehne, mne sa ako každá rekonštrukvcia komplikuje,ale vd malá musí mať všetko super. tak mením aj okná.

pikha
16. máj 2011

@rebeka33 Jane Pro Slalom, ten? Lebo ten sa fakt skvele sklada. A tento rok je nova limitovana edicia, aj stoji kusok menej, ma lahucku hlinikovu konstrukciu a vyzera ppc 😎 My sme zakotvili u Nurse Dakar 2010 http://www.babatkosk.sk/710,trojkombinácia-daka... lebo je stelesnenim vsetkeho, co sme u kocika chceli 🙂 lahucka konstrukcia, dobre skladanie, skvele ovladanie, terenak, velky sportak a trojkolka. Aj tebe prijemne tehulkovanie 🙂 a dufam, ze sa krcok upravi a budes si moct aj po tych obchodoch pobehat 🙂 po tolkych rokoch a utrapach mimoriadne prijemna vec 😝 😎
@maticap. ty leziaci strelec 😀 skore uzdravenie! Kocik tiez riesim a ten co si spominala idem mrknut 🙂 nepoznam tu znacku. Magnezium si urobila dobre, idealna pre tehule je verzia Magne B6 no a k tym krcom a mravenceniu v lytkach pomaha aj cvicenie - krutenie chodidlom, zohybanie a vystieranie prstov na nohach a napinanie prstov do spicky a naspat ku kolenu. Mne to kedysi radili do lietadla a veelmo dobre to funguje aj teraz 😀
@mircalla diky 🙂 aj vy sa drzte a v dusevnom zdravi prezite stahovacku.. a 15kg od Vianoc, klobuk dolu 😎
@ninockaskv dobre bude, uvidis.. kazda snaha sa ceni.
@rienok supeer 🙂 drzim palce!

maticap.
16. máj 2011

@pikha ..kujeeeem! 🙂 prave som si strekla bioparoxik a pokracujem v lezani. 😀 Ak najdes na ten kocik nejake inteligentne recenzie (zn. ABC design - Mamba), daj mi prosim Ta vediet. Dik! 🙂
@leamax - tak to je teda setrenie! 🙄 no nic, musime sa povzbudzovat navzajom 😵 .

leamax
16. máj 2011

@maticap. no to teda je, ti poviem. auticko sa cele dva tyzdne ani neprevetra 😀 ved som sa smiala, ci sa bal, ze budem niekde labzovat 😀 idem pozriet ten tvoj kocik, nech sa navnadim 😵

maticap.
16. máj 2011

@leamax tak ja budem na to nase auticko tiez iba z balkona pozerat - vodicak mam vyse 10 rokov, no teraz odkedy mame auto, sa musim opat ucit soferovat. A moj mm pri mne sedivie 😵 .
Ten "moj" kocik je 4-kolka, takze asi nic pre @pikha ale vsak to baby zhodnote a dajte mi vediet, co vy na to.

pikha
16. máj 2011

@maticap. no vyzera dobre, len tiez nejak nevidim recenzie

pikha
16. máj 2011

@leamax fakt dobry sposob setrenia 😀

leamax
16. máj 2011

@maticap. tak ja jazdim furt. ved preto vravim, ze sa asi bal, ze budem niekde lietat 😀
tak ja asi este nemam co kecat do kocikov, ale nepaci sa mi na nom ako sa dava sportak do lahu - mi to pripada, ze v takej polohe he to mimko tak akosi zlomene. a zda sa mi, ze to madlo pred dietatkom je dost vysoko. videla som nazivo sediet dietatko v mutsy transporter, tiez to ma asi v takej vyske a ten maly to mal div nie pod nosom.
tot moj nazor. ale inak vyzera byt fajn 🙂

ninockaskv
16. máj 2011

@ofinka tiez mam take rozmyslanie, vsade vidim len to horsie a vzdy som sa pripravila na horsiu verziu, ze aspon nebudem sklamana.. aj ked viem, ze sa takto nema rozmyslat, nikam to nevedie, takze teraz pracujem na zmene a nedari sa mi to stale.. dost zriedkavo 😝 😝 😝 😝 😝
ale take rozmyslanie treba zahodit.. treba do vsetkeho ist s ocakavanim, ze nieco dobre z toho kvapne..

ja uz ratam peniaze na dalsiu stimulku, tak ma chlap zdrbal ako sykorku, ze tu prvu som este ani nezacala a uz rozmyslam,z e co budem robit, ked to nevyjde.. ja som ho asi mala stretnut, aby som mala aky taky balance
😀

ofinka
16. máj 2011

@ninockaskv ja mam takeho isteho partnera, ze on je zas pozitivec velky, inak neviem, ako by to vyzeralo, keby bol aj on taky ako ja. tiez pocitam, kolko krat este do konca roka by som stihla ist a kolko by to stalo. proste katastrofa. este jedno ani neskoncilo, uz som myslou pri dalsich pokusoch. mozno tam je pes zakopany. 😝

leamax
16. máj 2011

@ninockaskv presne tak, treba mysliet na to dobre, potom je zivot krajsi 😵
no este ze mas toho draheho, nemusime ta tu my zdrbat 😀

pikha
16. máj 2011

@ninockaskv
@ofinka tak urcite je lepsie byt nachystany na tu horsiu moznost, nez si vsetko malovat ruzovo a potom skakat z mosta.. ale predsa len.. vopred odpisat pokus, ktory este ani nezacal, je voci tomu chudakovi trochu nefer 🙂 😀 Mozno je to pozitivne myslenie skor o tom, ze sa nezblaznim a zivot pojde dalej ak to nevyjde.

miminkad
16. máj 2011

@rebeka33 ja len hovorim zo svojej skusenosti.fraxikov som uz napichala vela,tak ptreto mi je divne,co ti povedala.ono je fakt,ze ked ides na odber krvi,tak vtedy rano by sa to nemalo pichat,ale potom podla vysledku je mozne normalne pichnut a pokracovat ako predtym.tot nase postupy 😉
aj ja dufam,ze do brna,tak uz len na vylet.inak strasne ma tlaci brucho,najlepsie mi je vystretej.si pripadam ako tehu 😀
@maticap. oddychuj a vyliec sa aj s dubacikom 🙂
@rienok krasny porodny plan,aj ja mam taky,uz len tie bublinky 🙂

miminkad
16. máj 2011

@leamax ten tvoj manzel je riadny expert 😀

leamax
16. máj 2011

@miminkad 😀 no je 😀 tak ale kde by som takeho druheho nasla? ineho by som ani nechcela 😵
jasne, do brna ideme uz len na kontrolne sono a na vylet 😵

miminkad
16. máj 2011

@leamax presne,uz len kontrolne sono a vylet.ziadne ine 🙂 no to by som ani ja ineho nechcela.teraz je taky starostlivyv 🙂

leamax
16. máj 2011

@miminkad joj, to aj moj, to je dobracisko, az ma obcas stve ako sa necha vyuzivat 😠 ked som bola tehulka, tak krasne sa o nas staral, ani riad som nemohla umyt. a po OPU tiez tak

miminkad
16. máj 2011

@leamax moj je taky isty.tiez som mu musela casto hovorit,ked ho vyuzivali druhy.

leamax
16. máj 2011

@miminkad no mi hovor. a potom som ja ta najhorsia...no skoda reci...

miminkad
16. máj 2011

@leamax to poznam,ale nastastie uz si da povedat

leamax
16. máj 2011

@miminkad no aj moj sa tvari uz, ze si da povedat, tak som zvedava, ked teraz dojde, ci si ozaj dal povedat alebo sa zase da vyuzivat

miminkad
16. máj 2011

@leamax snad to uz pochopil

leamax
16. máj 2011

@miminkad no budem dufat, este ma na to 4dni 😀

miminkad
16. máj 2011

@leamax no ja som mu to vtlkala roky do hlavy a potom to konecne pochopil,ale az na nazornej ukazke

leamax
16. máj 2011

@miminkad moja, tak my sme spolu 12-ty rok, vtlkam mu to do hlavy furt. on to aj vie, ale nevie povedat NIE. no co ho zabijem, ked je taky dobry 😵

gabinkaa
16. máj 2011

@martini asi tak, lebo idem ráno na 8.00 hod. takže musím dnes o 21., aby som nezabudla 😀
@leamax snažím sa, ale nejde to, Ty si už skúšala testíky? sme veľmi zvedavé na krásne dve // 😉

leamax
16. máj 2011

@gabinkaa nie, neskusala, mam doma len ten RF test a som na PN, tak nechcem behat. no a kedze som sama doma, tak budeme musiet vydrzat 😵 ale strasne sa bojim, ci tam budu tie // ☹

rienok
16. máj 2011

@leamax budu 😵 😵 😵
@gabinkaa 😀 ja tiež tentokrát všetko dobiehma na poslednú chvíľu 😉

leamax
16. máj 2011

@rienok strasne si ich zelam 😵

miminkad
16. máj 2011

@leamax co uz s chlapmi 😉
neboj,urcite tam // budu 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre