Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gabinkaa
16. máj 2011

@leamax ten má slabú citlivosť, tým radšej nie, ale neboj určite budú //
@rienok to mi hovor, u nás je to teraz všetko na kopu, môj drahý išiel dnes na služobku na 3 dni, to je taký opiáš tomu hovorím, ale v utorok večer musí odísť vlakom domov, lebo v stredu máme OPU, asi to bude zasa vychádzať na sobotu ET, v piatok ale ideme na chatu celá partia, no a my budeme musieť ísť do Brna, ešteže tam bude aj mamina a malá Simonka, takže nebudem piť žiaden alkohol, to neznamená, že veľa pijem, ale pri takejto príležitosti to akosi patrí, takže ako to všetko dopadne uvidím

miminkad
16. máj 2011

@gabinkaa cim komplikovanejsie,tym vacsi uspech.aspon podla murphyho 😉

leamax
16. máj 2011

@miminkad tak to ja musim mat urcite uspech, ja som to mala tuto stimulku tak komplikovane, ze som myslela, ze uz sa na to vykaslem 😀
@gabinkaa @rienok strasne si zelam aby boli // . uz by som to chcela strasne vediet, ale tak hrozne sa bojim 😵

gabinkaa
16. máj 2011

@miminkad tak nech má pravdu aj v našom prípade 😀
@leamax budú neboj budú, teš sa na krásne silné dve // 😵 😵 😵

rienok
16. máj 2011

@leamax neboj ešte vydrž chvilku a potom testnes a budú tam // 😵

leamax
16. máj 2011

@gabinkaa
@rienok dobre dievcata, dam na vas, uz sa tesiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmm 😵 😵 😵 😵 😵
dakujem

bayley
16. máj 2011

@cavik gratulujéééém 😵 😵 😵
@rienok super výsledok 🙂 držím palce, aby to presne tak, ako si želáš, teda teraz 2 + 2 o rok 🙂 v kostole si bola? Potešili ste ma so štatistikou pravdepodobnosti otehotnenie s PK a bez nej 🙂
@martini že 16.tt 😨 😨 neskutočné, ako to letí... gynekológ nech ťa nestresuje 😉


shandy
16. máj 2011

ahojteee
@cavik gratulujeeeeeeem k uzasnej sprave moja, tentokrat to musi vyjst!!! Dufam, ze krvicka sa upravi. Ja som prave skoncila s Clexanom tak sa vytesujem, ze po 9 mesiacoch pichaciek mam konecne klud 🙂 .
pozdravujem vsetky babule, nestiham vas citat, len leamax mi bonzla novinky 😵

miminkad
17. máj 2011

@leamax ved si uspesna 😵
@gabinkaa no dufam,ze bude mat pravdu.dnes mi je strasne tazko od zaludka

callex
17. máj 2011

@miminkad to ti je zle z clostylu..takze to coskoro prejde..uz ti bude zle len od vysokej hladiny HCG a progesteronu ak sa nemylim.
@rienok tak dnes ides po mrnusov?prosim ta spytaj sa ich na tvoje cvicenie vo fitku co chces praktizovat..ja osobne z toho nemam dobry pocit.vcera som luskala stranku co sa ma a nema v tehu a bolo tam aj o cviceni:ziadne take kde sa skace,nic kde sa pracuje s bruchom,dokonca ani bycikel ci korcule a nic take kde by mohlo prist k urazu a kyslikovemu dlhu.ked si to tak predstavim tak mi vychadza ze v tom fitku nebudes moct robit nic..okrem chodze na trenazeri.a moze sa plavat,prechadzky,a cviky pre tehotne.
ja som tiez chodila do fitka pri IUI a pokracovala som aj ked som mala // lebo trener povedal ze mozem..no a do dvoch tyzdnov bolo po //..a ja som si to vycitala.samozrejme nemuselo ale aj mohlo to byt tym cvicenim..pretoze smelo dalej mi daval cviky na brusne svaly.a ked som sa pytala gynekologa ten mi fitko hned zakazal.
takze moja premysli to dobre aby si nelutovala a napokon o 2 tyzdne zacnes priberat tak ci tak 😉

miminkad
17. máj 2011

@callex keby mi uz bolo zle z cohosi ineho.ale tak da sa to.
kedy ides na sono?

miminkad
17. máj 2011

@bayley @rienok drzim dnes silnooo palce 😵

lenka_21
17. máj 2011

Caute kocky, tak nas dnes caka cesta do R. Celkom sa tesim a som zvedava co nam tam povedia 🙂

@callex ... viem, ze tie nevolnosti nie su bohvieco ... ja som nezvykla vracat, ale nevedela som poriadne jest, stale som mala pocit, ze mam hrcu v hrdle. Pokial viem, tvrdi sa, ze ked ti je zle a vracias tak je to dobre znamenie ... drzim palceky a ako tu citam mozno to budu dvojicky 🙂 Ja mam teraz na oddeleni kocku a ta caka dvojicky ... hned by som si to jedno pozicala 🙂 😉 🙂

@leamax ... skoda, ze sa tu asi nedaju dat tickery ako na babetku. Tam hned vidime kedy ktora caka na co a nemusime sa dookola pytat ... V kt.den by si mala vediet vysledok? Drzim palceky, aby to bola pozitivna spravicka 🙂 Ja osobne nie som testikovaci typ, lebo ked som bola tehu tak po meskani mrsky cca 2t som si spravila a bol negativny 😒, kedze mrska neprichadzala isla som k Dr. a ta na zaklade odberu potvrdila, ze som tehu 🙂

miminkad
17. máj 2011

@lenka_21 ahoj,neboj,vitouskova je v pohode.vysvetli vsetko

gabinkaa
17. máj 2011

@cavik gratulujééééééém, krásne hcg 😵 😵 😵

leamax
17. máj 2011

dobre ranicko
@lenka_21 tak to si mi dala nadej, ze ak by aj nevysli na teste //, tak z krvi este furt mozem byt tehulka 😵 dakujem
@bayley, @rienok drzkam silno paste, nech si donesiete domkov takych drobcekov, ktori sa do riadne zahryznu a uz sa nepustia na 9 mesiacov 😵
@miminkad clostyl je hnusny, tak to ti moze byt aj z neho. plus tvoje nervicky urcite robia tiez svoje 😀

lenka_21
17. máj 2011

@miminkad Ahoj dakujem ... my ideme tusim ku Koudelkovi, alebo Machacovi, ale je to naozaj uplne jedno. Dolezite je co nam povedia a aky navrhnu postup 🙂 😉 🙂 Po tolkych rokoch a pokusoch, dufam, ze sa nam to konecne podari v tomto CAR 🙂 😉 🙂 a ak nie tak nevadi, cakame na adopciu od konca r.2009 a tak snad sa podari to 😉 🙂 😉 Kombinacia by potesila 😀 😝 🙂

@cavik Neviem podrobnosti, ale gratulujeeeeem HCG je krasne 😉 Drzim palceky 🙂

lenka_21
17. máj 2011

@leamax Urcite, krv je jednoznacna a preto by som to na tehu teste nenechala ... ako som ti pisala, ja som bola tusim uz v 10t a konecne som zbadala druhu / na teste a bola to len "duch, duch" ciarka ako sme to nazvali doma my 🙂 🙂 a pritom HCG bolo uplne ukazkove ... kedze ma to hnevalo, vyskusala som kopeeeec roznych testov a aj tak nic 😀

miminkad
17. máj 2011

@leamax ani nehovor,vsetko dokopy.len strasne ma to vsetko tlaci.sem tam podbrusok boli,ale inak v pohode.to je predpriprava,na to co ma caka 😀
@lenka_21 urcite sa to podari.a urcite vlastne 😉

lulu10
17. máj 2011

caute zienky, ale ste toho popisali 😕 ale teda konstatujem dobre sa to tu vyvija,mam z vas radost 😵 mam aj otazocku, boli ste tu niekto na hysteroskopii? idem buduci tyzden a chyta ma riadna panika, bude to moc boliet? 😅

martini
17. máj 2011

@rebeka33 francuzsky buldoček...aj to milujem...ja všetkych takých beznosových moloskov... Boxer síce ma trošku nos, ale nie taký normálny... 😉 my máme tiež diagnozu pes 🙂 no tak to ťa prídem s mojim prckom niekedy pozrieť ja 🙂
@leamax aj ja som sa dobre pobavila, že dobrý spôsob šetrenia... 😀
@rienok som zvedavá čo si dnes domov prinesieš a hlavne koľkých...držím prsty.

leamax
17. máj 2011

tak este raz - padol mi cely kon, hlavne, ze som mala uz napisane odpovede 😠
@lenka_21 takze skoda vyhadzovania penazi za testy, pockam asi az na krv. ak vydrzim, samozrejme 😀
@miminkad jasne, to je predpriprava, potom to bude uz len lepsie 😵
@lulu10 mne ju navrhovala kurecova ale moj gyndo mi povedal, ze je to zbytocne a hlavne velke riziko infekcie. ja mam ranku na krcku a to neni tak tazke zaviest tam infekciu. len moj nazor, nechcem ta plasit
@martini no ja som sa tiez dobre bavila, ked sa mi priznal 😀

miminkad
17. máj 2011

@leamax tusim je mi horsie a horsie.neviem,ci mam grcat alebo co.sranda.tehu priznaky a v bruchu ziadna fazulka

pikha
17. máj 2011

ahojte babulky 🙂 pekne slnieckove rano
@lulu10 ja som bola na HSK v RF, robil mi ju Stelcl a nemusis sa nicoho bat, nic ta neboli a nic necitis, lebo si uspata. Aj ta narkoza oka, lebo je to tak max 10 minut ci ako. Nic to nie je 😉

lenka_21
17. máj 2011

@lulu10 ... ja som bola... sice v CAR v MT, ale podla mna to bude velmi podobne. Pytaj sa co chces, rada ti odpoviem 🙂 😉 🙂 Ja som velky strachopud (mam nizky prach bolesti a stres z bielych plastov). V mojom pripade to bola aj prva nakroza v zivote (mala som 33 rokov) a tak ti nebudem pisat ako som sa bala. Bolo to uplne v pohodicke, na chvilocku ma uspali, ked som sa zobudila mala som bolesti v podbrusku ako pri mrske (dali mi hned injekciu proti bolesti), krvacala som (ale normalka ako pri mrske) a po cca 2 hodinach ma pustili domov. Krvacanie prestalo, bolesti po injekcii tiez a poobede som sa citila uz fit a nemala som ziadne komplikacie. Tusim na druhy den som isla do prace 🙂

@leamax ale no tak testik si kludne urob ... treba trosku vzrusa 😀, len nebud nestastna ak by sa tam nic neobjavilo, lebo to este nemusi mat vypovedaciu hodnotu .... tak dokedy chces s tym testikom cakat ... neviem kolko si dni po prenose (alebo ako to tu volate vy) 🙂

@miminkad neviem kto ma co za sebou na tomto fore, lebo sa tu este nevyznam, ale tvoje probemy mozu byt podmienene aj psychikou ak mas jednoznacne potvrdene, ze nie si tehu ☹ Ak chces tak mi napis co si absolvovala, mozno ti lepsie poradim .... Vsetky co sa snazime o tehu to mame tazke a tak dufam, ze sa budes skoro citit lepsie a hor sa do dalsieho boja 🙂

Baby, tak som volala do R.... urobia nam ten SPG (tesim sa) a tak som zistila, ze ideme ku Koudelkovi 😀 Chodi niektora z Vas k nemu? Aky je?

miminkad
17. máj 2011

@lenka_21 moja,ja mam zajtra OPU 😉

leamax
17. máj 2011

@miminkad to som aj ja mala, klud 😉 neboj, zajtra to uz budes mat za sebou 😵

callex
17. máj 2011

babule stimulantky a cakatelky pred i po OPU,ET dnes je spln..takze dzban vody do okna pekne na celu noc a zajtra pekne pit.ja som pila..a aha.. 🙂

leamax
17. máj 2011

@lenka_21 dnes som 8.den po ET, takze este mam aj tak cas. a hlavne, ked mam len ten menej citlivy test doma a ziadny iny.

martini
17. máj 2011

@lenka_21 je super...ja som sa minule smiala, že musím zistiť či je slobodný a potom ho mieniť dohodiť jednej kámoške...hahaha. Poradí, odpovie, podporí...aj mm mal z neho úžasný pocit. tak veľa šťastia.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre