Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rienok
17. máj 2011

@leamax no nie s zlé ale je tam niekoľko mínusov... vaničky sa mi zdajú malé a samé také ponuré farby tam majú . Neviem riešim aj dizajn nových nemeckých lyží ... neviem kde na to prišli že najlepšie farby sú tmavofialová, tmavozelená, hnedá , šedá

rienok
17. máj 2011

@leamax no tvrdil Štelcl že nie je... tak dúfam že má pravdu 🙂 aj keď minule mi pri transfere hovoril že je skôr rovno ako dozadu.... vraj mení polohu

leamax
17. máj 2011

@rienok tu prvu spravu som nepochopila - o com tocime vlastne? 😀
ta druha - ked povedal marcelko, ze je to ok, tak to urcite bude ok, nebojkaj 😵

luly3
17. máj 2011

@rienok moja moooc moooooc ti držím palce nech sa drobečkom
u teba bude páčiť celých 9 mesiačikou 🙂 🙂 🙂 a posielam moje prvé
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tfuj tfuj tfuj zachvílku budeš dalšia tehulka 🙂
cavik mooooc gratujujem krásne HCG 🙂 na 11 deň to budú dvojky ako
vyšité 🙂
a ozaj gabinka teba kedy to čaká ti tiež už stimuluješ že 🙂

miminkad
17. máj 2011

@leamax asi zavretu.tak dnes vecer robime pokusy.dole mam flasu zo slivovice,tak to bude s esenciou 😀
@rienok juj,moc myslim,nech dvoch a dvoch uschovat 😵 😵

leamax
17. máj 2011

@miminkad tak ja ju nacnem - teda odsrobujem stupel, a zavriem 😉 rozmyslam, ci to nepomaha ta esencia, by som tiez nasla nejaku flasu z borovicky 😀

miminkad
17. máj 2011

@leamax tak vecer do okna.no som zvedava,co tam rano najdem.neviem,ci jednu nedam aj svokrovcom dole na parapet

ninockaskv
17. máj 2011

@rienok drzim vsetky palce
@gabinkaa to iste 🙂

leamax
17. máj 2011

@miminkad no ja akurat rozmyslam, ze to budem musiet dat hore na balkon, lebo dole to toho nasho psa bude drazdit a zarucene by som flasu rano nenasla 😀

miminkad
17. máj 2011

@leamax ale psovi by bolo ako veselo,ak tam nechas tu borovicku 😀

rienok
17. máj 2011

@leamax to prvé bolo o kočíkoch tých nemeckých hart či ako 😀
@luly3, @mimikad, @ninockaskv ďakujem ... bežím rýchlo do sprchy a do Brna nech to stihnem 😀

miminkad
17. máj 2011

@rienok stihnes,uz ta tam caka prekvapko 😉 😵

leamax
17. máj 2011

@rienok som mierne moc nechapava, co 😀
jasne, tak stastnu cestu a dvoch drobcekov v brusku 😵
@miminkad no to by jej teda bolo veselo 😀 aj tak - kedze je dnes spln, tak uz to vidim, ze nebude celu noc spat, ale "debatovat" so vsetkymi psami naokolo 😀

miminkad
17. máj 2011

@leamax no to ani nehovor.dufam,ze nasi budu spat

leamax
17. máj 2011

@miminkad a kolko ich vy mate? a akych? ta nasa urcite bude halabusit, sa tesim 😀

rebeka33
17. máj 2011

@lenka_21 koudelka mi nastavoval obe stimulky a výborne.Je to výborný odborník,milý človek a je tam šéf 😀 . takže dobrá volba ,aj ked tam sú všetci dobrý. 🙂
@rienok drž sa moja ,myslím na vás.
@maticap ten abc desing ma celkom zaujal a nato,že sú to vraj nemci tak sú dobré ceny. Kamoška kupila cam a velmi chváli. hlavne ,že sa dobre sklaDá.od poliakov ma odhovorila,mala tako, bol velmi nekvalitný, po roku sa jej rozpadol tak nechala len na doma po dvore. Už má 3deti tak snád vie čo hovorí 😉 😀 len sú tiež drahé. @rienok veru horor tie farby na kočíky, nech sa na mna nikto nehnevá ,ale každý druhý je čierny a šedý,ved to nie je rakva. sorry,ale od mamkinej smrti čirnu nenávidím. alebo potom kombinácia s neon farbami a čierna. nájsť niečo pekné pastelové pre dievčatko je fakt problém.

maticap.
17. máj 2011

@leamax hartan mi spominala jedna kocka, ale nezaujal. Okrem ineho ma zaujima aj hmotnost a Mamba od ABC designu ma podla papierov iba 11,8. Hartan su tusim tazsie. Totiz, byvame na 3. (aj so zvysenym prizemim vlastne na 4.) poschodi a keby som ho nedajboze musela trepat do bytu, tak mi bude kazde kilo smerom dole dobre... 😠

maticap.
17. máj 2011

@rebeka33 no a aby som nezabudla: pomer: cena/vlastnosti je pri tej Mambe tiez dobry. I ked sa musim priznat, ze pozeram hlavne ceny v Nemecku, kedze je tam mm na sluzobke 😵 . Ale aj tak, v SR: sportova cast v hlbokou vanickou (to je zaklad) vyjde na cca 390 eciek, k tomu za cca 100-120 vajo s adapterom a zaklad mate stale lacnejsi ako napr. concord, ktory je sice uzasne ovladatelny, no inak na nom nic zvlastne nenachadzam.

martini
17. máj 2011

@maticap. @rebeka33 ja si chcem kúpiť taký kočiar, čo má certifikovanú vaničku, aby sa dala používať v prvých mesiacoch namiesto autosedačky...babatko vo vaničke, ktorá je na to uspôsobená a sú k tomu také popruhy ešte, teda pásy... lebo všetky pediatri hovoria, že také malé bábo môže byť v autosedačke max. 30 min. a to nie je teda veľa. a ďalšie moje kriterium je veľka vanička, ved tam budem davať 5 mesačné babo ešte vo fusaku... Mne sa pozdávajú Peg Perego, ale ešte nemám vybratý ani model... No som zvedavá čo vyberiete, nechám sa potom inšpirovať.

leamax
17. máj 2011

@maticap. aha, tak to je fakt, ze musis pozerat aj na hmotnost. tak vies, my byvame v RD, mna by hmotnost az tak netrapila. ale ten gesslein f4 je tusim lahky, nie?

maticap.
17. máj 2011

@leamax presne ten pozeram 😀 A ma aj velku vanicku, no a ak mam zase obhajovat tu Mambu, tak ta ma rozmery 95x29 cm, lebo ako pise @martini, budeme tam musiet zmestit babo aj s fusakom 😉 .

leamax
17. máj 2011

@martini a peg perego nema malu vanicku? ale tusim aj camky maju tie homologizovane vanicky a tie su tusim ovela vacsie ako peg perego. ja by som zase nechcela vajicko bez isofixu

leamax
17. máj 2011

@maticap. ale nie su to vonkajsie rozmery? niekedy to tak blbo uvadzaju. ak by to boli vnutorne, tak to je potom ine delo 😀 ale zas 29 na sirku je dost malo podla mna. neviem, ci sa tak vacsie tam zmesti aj s fusakom na sirku

martini
17. máj 2011

@leamax inač neviem aké sú najnovšie štúdie ohľadom systému isofix, ale kukni toto:
http://baby-web.topky.sk/Clanky/a2385-Test-auto...
nie každý isofix je fajn...podľa tohto článku...ako sa má potom človek vyznať...

lulu10
17. máj 2011

@rienok dakujem za info, co uz musim to zmaknut 😉

martini
17. máj 2011

@leamax @maticap. Inač ešte to nemám naštudované, ešte som to poriadne ani nepozerala, ale napr. jeden model z Peg Perega ma rozmery vaničky: vnútorné 35.55 x 86 cm, vonkajšie 100 x 98.5 x 58.5

maticap.
17. máj 2011

@leamax mno, to prave neviem, preto si ho chcem omrknut niekde nazivo. 😉

leamax
17. máj 2011

@martini ano - nie je isofix ako isofix. ale ja by som nebrala inu ako maxi cosi alebo romer a tie vysli ako najbezbecnejsie. a potom - pasom uchytene vajicko sa mi ako zvlast bezpecne nezda a ked uz mame v aute isofix, tak preco ho nevyuzit. je to len moj nazor, kazdy ma na to iny pohlad 😉

leamax
17. máj 2011

@martini ano, ale ta vanicka trebars ide tusim len na tie klasicke podvozky, nie na tie s otocnymi kolesami

gabinkaa
17. máj 2011

@maticap. ďakujeme moja......teraz ma rienok predbehla, zajtra bude OPU

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre