• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

2. decembra 2016 
@rienok Tebe držím moc moc palečky, aby ste sa vrátili domov min. dvaja, nech sa bubáčikovia začnú rýchle zahniezďovať, aby sme boli už aj my úspešné po tých mnohých starostiach.....držkaj sa, máš aj modré ponožky?
@luly3 ja mám zajtra OPU, tak uvidím ako dopadneme, ale necítim sa nejako dobre, je to iná stimulka, ako tie ostatné, tak neviem neviem, mám z toho obavy
@miminkad ako sa cítiš moja pred zajtrajškom?
17. máj 2011 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babulky, idem funiet do perin.. pokracujeme neskor :wink: . Papa!
17. máj 2011 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maticap. jasne, prijemne funenie :dizzy_face: :grinning:
@gabinkaa neboj, dobre to dopadne, urcite
17. máj 2011 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ninockaskv moc moc ďakujem :wink:
17. máj 2011 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maticap. tak príjemný, energiu dodávajúci oddych :grinning:
@leamax snáď ano a úroda bude aspoň ako naposledy ale kvalitnejšia
17. máj 2011 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leamax ja s tebou súhlasím...len treba asi dobre vybrať, mne sa tie romer tiež páčia.
@maticap. "dobrú noc"... :slight_smile:
17. máj 2011 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leamax tusim 12,momentalne mame z toho 6 steniatok.francuzskych buldockov,mopsov a stafordsirskeho bulteriera
17. máj 2011 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gabinkaa strach mam jedine,ci tam nejake vajka budu,inak ma boli podbrusok dost,musim robit pomaly a doobeda mi bolo strasne tazko od zaludka.a co ty moaj?
17. máj 2011 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kajka39 Ahoj, v pohode cvičím Mojžíšku od 18.04 každý deň, bola som na dve mobilizácie v Falck KE a o mesiac opäť, ale zlepšuje sa to. chcem vydržať cvičiť do augusta prípadne septembra a potom hurá do ďalšieho boja. :slight_smile:
otázočka na záver nebola si náhodou na liečení v Lúčkach?
17. máj 2011 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miminkad to mám aj ja strach, tiež ma bolí podbruško a viac pravý vaječník, tak neviem čo sa tam deje, čím si stimulkovala?
17. máj 2011 o 15:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak maticap. isla lahnut a mna to tiez akosi zmohlo...som zalomila :grinning:
@gabinkaa
@miminkad nebojte sa, bude skvela urodicka zrelych krasnych vajicok :dizzy_face:
@martini ano, tie romerky su pekne, neviem ci maxi cosi nie su o nieco vacsie :wink:
17. máj 2011 o 15:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gabinkaa mna lavy.ja clostill a bravelle.a cim ty?tak aspon som neni sama s tymi pocitmi
17. máj 2011 o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miminkad ja som mala clostill a menopur, ten som si vypýtala, tak uvidím, čím viac sa to blíži tým väčšie obavy
17. máj 2011 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leamax mat tvoj optimizmus.ja uz po dnesnom dni som riadne pesimisticka
17. máj 2011 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gabinkaa no ja tiez.tak neviem,co je lepsie menopur,ci bravelle.ake mas skusenosti s bravellom?
17. máj 2011 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miminkad jemine, my sme tu nejaka skupina milujuca molosov :slight_smile:
17. máj 2011 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miminkad ten som nemala, I. krát som mala gonal, diferline, druhý fostimon, 3. merional, 4. menopur
17. máj 2011 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miminkad a ved neni tan vset krajsi potom? musis sa na to pozerat optimisticky, hlavne klud, urobila si pre to maximum a uz je to len v rukach Bozich :dizzy_face:
17. máj 2011 o 15:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martini to ani neviem co je za rasu. my mame belgickeho ovciaka...teda ovciacku :grinning: a to je ako z divych vajec ten pes :grinning: ale je verna a mame ju radi :wink:
17. máj 2011 o 15:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gabinkaa jeeeee ale to uteká že zajtra tak držím palce aj s drobcom :grinning: :grinning: :grinning:
budem na teba myslieť
17. máj 2011 o 15:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luly3 ďakujem moja, budem to veľmi veľmi potrebovať
17. máj 2011 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
popísali ste toho teda, kočíky zatiaľ neriešim, ale :slight_smile: hlásim sa do klubu milovníkov psov, len my máme jazvečíka hrubosrstého, zlatý je :slight_smile: a na prechádzke za ním nevejem ako špinavé prádlo :grinning:
@gabinkaa tak zajtra pohodička, úsmev :slight_smile: , optimizmus, aby tí malí vedeli, že nikde im nebude tak dobre ako u Teba :dizzy_face: držím všetkých minimálne dvadsať :wink:
17. máj 2011 o 15:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leamax nepodstatné v tejto téme, ale molosoidné plemená sú napr. bulldog, bullmastif, bordodoga (neviem ako sa to píše), francúzsky buldoček, mops, ale aj dogy a tak... ten tvoj sa radí medzi ovčiarske psy...teda podľa delenia kynologickej federacie. Dnes si ôsmy deň po ET? škoda, že nemáš testy doma, to by sme ťa nahovárali na testovanie o chvíľu...
17. máj 2011 o 15:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martini ved preto nemam doma testy aby som vam vedela odolat :grinning: ano, dnes je 8.den po ET...sa to vlecieeee...a vdaka za vysvetlenie :wink:
17. máj 2011 o 15:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martini dobry psik neni zly.este u mami mam vlciaka.strasne lubim psiky :dizzy_face:
@gabinkaa tak to je riadny arzenal.to uz tentokrat musi vyjst :wink:
@leamax veru.dnes budem kludna,aj zajtra a v stvrtok rano ma je... :cry:
@vrabcek24 :grinning:
17. máj 2011 o 16:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miminkad no aspon tak, v stredu ta budem nanovo ukludnovat :grinning:
17. máj 2011 o 16:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leamax no veru,to budes musiet.ale asi to nepomoze
17. máj 2011 o 16:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miminkad a teraz to nepomohlo? neboj, zvladnes to. ta hadam nejaka truba nevyvedie z harmonie, ved ju potrebujes pre mimka :wink:
17. máj 2011 o 16:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leamax na zajtra ano,len ten stvrtok,tak z toho mam vacsie stresy
17. máj 2011 o 16:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miminkad teraz nemysli na stvrtok, nejako to zvladnes, neboj. a co? co ti hlavu odtrhne? stvrtok si prezijes a piatok jej zamavas pred nosom PN-kou a co ti moze? nic. tak kasli teraz na to :wink:
17. máj 2011 o 16:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok