• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. januára 2017 
@leamax ano mami.by som si dala teraz toho cerveneho :grinning: alebo radsej stvrtok rano :grinning:
17. máj 2011 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad teoreticky si stvrtok rano mozes dat, len neviem, co by ti povedali, keby dojdes do roboty pod vplyvom :grinning:
17. máj 2011 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek24 to je jasné nasávam do seba dávky optimizmu :grinning: čo by sme neurobili pre drobcov, len keby sa im u nás páčilo, len doteraz nejako od nás odchádzali
@martini my máme doma fenku biely špic, od nej by som si mala zobrať príklad, narodili sa jej tri malé psíčatká
@miminkad veru bol, koľko hormónov som do seba napichala, hrozné
17. máj 2011 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa tymto sa bude pacit u teba a zostanu na 9 mesiacov v tvojom brusku :dizzy_face: a miminkad - caka ju to iste :dizzy_face:
17. máj 2011 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax @miminkad mineralku treba preliat do sklenenej flase..nesmie to zostat v plaste..a tym padom sklenenu flasu mozte uzavriet a smelo ju dat von na okno.
17. máj 2011 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad , @leamax ďakujem za držanie palcov :slight_smile: pred OPU som sa už celkom stresovala - lebo som skoro nič necítila, tak som sa bála, či už nebude neskoro... ale nakoniec máme 8 vajíčok, tak uvidíme, či sa tentokrát dostaneme k ET. Samozrejme veľmi dúfam, že áno. OPU mi robil Stelcl, dnes som som mala česť sa s ním stretnúť prvý krát a teda véééľmi dobré pocity mám z neho. Bol za mnou aj Koudelka, ten už so mnou riešil, koľko budeme vkladať. Samozrejme by som chcela dve, načo mi on povedal, že ma bude přemlouvat na jedno, lebo som vraj drobučká :angry:
@martini ak si dobre pamätám, nebol to aj tvoj prípad?

@callex ďakujem za pripomenutie vody do okna, už minulý spln ma to tu zaujalo, dnes budem konečne aj praktizovať :slight_smile:
17. máj 2011 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex no to som potrebovala vediet, dakujem :dizzy_face:
@bayley to je pekna urodicka, urcite sa dostanes k ET a budes mat krasne babatka v brusku. a este ostanu aj mrazacikovia :dizzy_face: tesim sa s tebou
17. máj 2011 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad @gabinkaa budem na vás zajtra myslieť. Dúfam, že bolesti odídu s OPU, aj keď u mňa to bolo tak, že s OPU prišli. Ale samozrejme trpezlivo znášam, čo iné mi ostáva :wink:
17. máj 2011 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bayley gratulujem, krásny výsledok, teraz nech sa drobci pekne delia, jedno máš za sebou, zajtra máš volať?
17. máj 2011 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bayley super urodicka...tak nech sa krasne delia.
17. máj 2011 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bayley gratulujem, pekná úroda.No Štelc je simpoš :grinning:
17. máj 2011 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex ja mam doma ozaj len flasu z borovicky :grinning: az ma naplo, ked som to otvorila, fuj. nechapem ako to moze niekto pit...nemoze byt dzban? by som ho niecim zakryla aby som si tam rano nenasla primesy :grinning:
17. máj 2011 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax ved si dam az v robote :grinning:
@gabinkaa ale teraz budu urodne :wink:
@bayley tak to je super urodicka.tiez sa mi chvilu zda,ze je tam zrazu prazdno,len to,ze nezapnem nohavice mi vravi,ze hadam ale dve su :slight_smile: my sme tusim mali podla sona narovnako folikov,ze,4+5?
@bayley jeden den vydrzime aj bolesti :wink:
17. máj 2011 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad no a vypoved mas istu :grinning: vidis, to je napad :grinning: :grinning: :grinning:
17. máj 2011 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax moze byt aj dzban..to je hadam este lepsie..len ho dobre zakry.
17. máj 2011 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex a este - ma byt skleny, ci moze byt porcelanovy? lebo na ten porcelanovy mam aj original vrchnacik, ten skleny by som mohla zakryt akurat tak tanierikom. alebo neviem cim
17. máj 2011 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax :grinning: :grinning: :grinning: no to radsej inym sposobom
17. máj 2011 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax zakry ho sackom.asi aj ja tak dam

@callex inak naco je tento samansky prvok dobry?
17. máj 2011 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma napadlo,ze aka sranda,ze teraz sa nemusime povinne snazit cez ovulku,len horsie je,ze sa nemozme ani nepovinne....
17. máj 2011 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad jasne, to by nebol dobry sposob :grinning:
to neni zly napad, sackom to zakryt, dokonca aj gumicku by som mohla najst :grinning: :grinning: a ze naco to je dobre? no na co asi? :grinning:
tak ale musis uznat, ze opadol ten stres, ze teraz mam ovulku, teraz sa musime milovat. no nie? :grinning:
17. máj 2011 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax veru,aj ja to zagumickujem.uz len vymysliet,kam s tym.ale to necham na muzika :grinning:
no stres z ovulky opadol,len zas prisiel sok,ze cil nemozme ani bez ovulky :sweat_smile:
17. máj 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad no ja uz mam aj vymyslene, kam to dam :wink:
no ale trosku odopierania si za to predsa stoji, nie? aj moj muzik povedal, ze kludne vydrzi, len aby nam to vyslo :dizzy_face:
17. máj 2011 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax kam to das,porad :wink:
co mi vsetko pre babo neurobime.celkom zmenime svoj zivot,ziadne drogy,sex a rock´nŕoll :grinning: :grinning: :grinning:
17. máj 2011 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad hlavne tie drogy a rock´n´roll nam strasne chybaju, co :grinning: :grinning: :grinning: by si si snupla :grinning: :grinning: :grinning:
no tak my mame poschodovy dom, tak to mozem dat hore na balkon. nemozem to dat na spalnove okno, to je dost nizko a vravim, ze ta nasa tigrica by mi to zarucene zhodila. len dufam, ze rano na tu vodu nezabudnem :grinning:
17. máj 2011 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja vas nejak absolutne nezvaladam citat

@rienok, tak tfuj tfuj, ked si sa uz teda kvoli nim osprchvoala xixixi

@bayley neviem aka drobucka, ale kolegyna je ako pierko, nema ani 50 pomaly a caka dvojicky, prirodzene s clostylom..a le tiez z toho bola nervozna

@miminkad ty sa kedy chystas? posielam energy,n ech mozte kupovat ten kocik :wink:
17. máj 2011 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa, @bayley, @ofinka, @ninockaskv, @rebeka33, @luly3, @mimikad, @leamax, @callex, @maticap., @martini, @cecil36 ahojte už som späť aj s drobcami v bruchu ... mám ich troch - 1x morulka 1 x 10 bunkáč (ráno bol 8-bunkáč tak je aj napísané ale štelcl bol ešte za embryologičkou a prišiel s tým že už má 10) no a 1x 7bunkáč ale tomu tiež nejaké bunky pribudli :slight_smile:. ten 4ty mal ráno 5 buniek ale je 2-kovej kvality, tak sme ho tam nechali nech sa ukáže, ak zabojuje tak bude z neho mrazáčik
dlho sme váhali či budeme vkladať 2 alebo 3 nakoniec sme sa s mm dohodli že 3 lebo je vyššia pravdepodobnosť že sa aspoň 1 uchytí...kvôli tomu3 že 5 x sa nikdy nič neuchytilo .Juj a ešte že som vraj Štelclova prvá ktorej vkladal 3 :grinning:
17. máj 2011 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa ďakujem, máme za sebou jednu stimuláciu, mala som 5 oocytov, ale na vklad nakoniec nebolo nič. Zajtra mám volať, tak uvidíme, ale som celkom pozitívne naladená :slight_smile:

@miminkad áno, mali sme obe 4+5 folikulov :wink:

@leamax @callex @rebeka33 ďakujem

@ninockaskv ja si vôbec nemyslím, že som drobučká, možno tak pôsobím, keď som oblečená :grinning: mám 56 kg/170 cm, ale panvu mám aj na 3--ičky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2011 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok supeeeeeer, gratulujeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to su krasne spravicky :dizzy_face: verim, tomu, ze sa urcite aspon jedno uchyti ak nie aj vsetky :dizzy_face: ale urcite to uz bola tvoja posledna stimulka a odteraz si tehulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. máj 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok supééééééér, teším sa s tebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nepochybujem o tom, že tento Štelclov prvý 3násobný vklad bude úspešný :sunglasses:
17. máj 2011 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bayley urcite ho nakoniec presvedcis na dve :wink: ked vies, ze to zvladnes, neni o com.

joj, tak krasne sa nam to tu rozbehlo :dizzy_face: a vsetko uspesne stimulky, tomu verime :dizzy_face:
17. máj 2011 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok