Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miminkad
17. máj 2011

@leamax ano mami.by som si dala teraz toho cerveneho 😀 alebo radsej stvrtok rano 😀

leamax
17. máj 2011

@miminkad teoreticky si stvrtok rano mozes dat, len neviem, co by ti povedali, keby dojdes do roboty pod vplyvom 😀

gabinkaa
17. máj 2011

@vrabcek24 to je jasné nasávam do seba dávky optimizmu 😀 čo by sme neurobili pre drobcov, len keby sa im u nás páčilo, len doteraz nejako od nás odchádzali
@martini my máme doma fenku biely špic, od nej by som si mala zobrať príklad, narodili sa jej tri malé psíčatká
@miminkad veru bol, koľko hormónov som do seba napichala, hrozné

leamax
17. máj 2011

@gabinkaa tymto sa bude pacit u teba a zostanu na 9 mesiacov v tvojom brusku 😵 a miminkad - caka ju to iste 😵

callex
17. máj 2011

@leamax @miminkad mineralku treba preliat do sklenenej flase..nesmie to zostat v plaste..a tym padom sklenenu flasu mozte uzavriet a smelo ju dat von na okno.

bayley
17. máj 2011

@miminkad , @leamax ďakujem za držanie palcov 🙂 pred OPU som sa už celkom stresovala - lebo som skoro nič necítila, tak som sa bála, či už nebude neskoro... ale nakoniec máme 8 vajíčok, tak uvidíme, či sa tentokrát dostaneme k ET. Samozrejme veľmi dúfam, že áno. OPU mi robil Stelcl, dnes som som mala česť sa s ním stretnúť prvý krát a teda véééľmi dobré pocity mám z neho. Bol za mnou aj Koudelka, ten už so mnou riešil, koľko budeme vkladať. Samozrejme by som chcela dve, načo mi on povedal, že ma bude přemlouvat na jedno, lebo som vraj drobučká 😠
@martini ak si dobre pamätám, nebol to aj tvoj prípad?

@callex ďakujem za pripomenutie vody do okna, už minulý spln ma to tu zaujalo, dnes budem konečne aj praktizovať 🙂

leamax
17. máj 2011

@callex no to som potrebovala vediet, dakujem 😵
@bayley to je pekna urodicka, urcite sa dostanes k ET a budes mat krasne babatka v brusku. a este ostanu aj mrazacikovia 😵 tesim sa s tebou

bayley
17. máj 2011

@miminkad @gabinkaa budem na vás zajtra myslieť. Dúfam, že bolesti odídu s OPU, aj keď u mňa to bolo tak, že s OPU prišli. Ale samozrejme trpezlivo znášam, čo iné mi ostáva 😉

gabinkaa
17. máj 2011

@bayley gratulujem, krásny výsledok, teraz nech sa drobci pekne delia, jedno máš za sebou, zajtra máš volať?

callex
17. máj 2011

@bayley super urodicka...tak nech sa krasne delia.

rebeka33
17. máj 2011

@bayley gratulujem, pekná úroda.No Štelc je simpoš 😀

leamax
17. máj 2011

@callex ja mam doma ozaj len flasu z borovicky 😀 az ma naplo, ked som to otvorila, fuj. nechapem ako to moze niekto pit...nemoze byt dzban? by som ho niecim zakryla aby som si tam rano nenasla primesy 😀

miminkad
17. máj 2011

@leamax ved si dam az v robote 😀
@gabinkaa ale teraz budu urodne 😉
@bayley tak to je super urodicka.tiez sa mi chvilu zda,ze je tam zrazu prazdno,len to,ze nezapnem nohavice mi vravi,ze hadam ale dve su 🙂 my sme tusim mali podla sona narovnako folikov,ze,4+5?
@bayley jeden den vydrzime aj bolesti 😉

leamax
17. máj 2011

@miminkad no a vypoved mas istu 😀 vidis, to je napad 😀 😀 😀

callex
17. máj 2011

@leamax moze byt aj dzban..to je hadam este lepsie..len ho dobre zakry.

leamax
17. máj 2011

@callex a este - ma byt skleny, ci moze byt porcelanovy? lebo na ten porcelanovy mam aj original vrchnacik, ten skleny by som mohla zakryt akurat tak tanierikom. alebo neviem cim

miminkad
17. máj 2011

@leamax 😀 😀 😀 no to radsej inym sposobom

miminkad
17. máj 2011

@leamax zakry ho sackom.asi aj ja tak dam

@callex inak naco je tento samansky prvok dobry?

miminkad
17. máj 2011

ma napadlo,ze aka sranda,ze teraz sa nemusime povinne snazit cez ovulku,len horsie je,ze sa nemozme ani nepovinne....

leamax
17. máj 2011

@miminkad jasne, to by nebol dobry sposob 😀
to neni zly napad, sackom to zakryt, dokonca aj gumicku by som mohla najst 😀 😀 a ze naco to je dobre? no na co asi? 😀
tak ale musis uznat, ze opadol ten stres, ze teraz mam ovulku, teraz sa musime milovat. no nie? 😀

miminkad
17. máj 2011

@leamax veru,aj ja to zagumickujem.uz len vymysliet,kam s tym.ale to necham na muzika 😀
no stres z ovulky opadol,len zas prisiel sok,ze cil nemozme ani bez ovulky 😅

leamax
17. máj 2011

@miminkad no ja uz mam aj vymyslene, kam to dam 😉
no ale trosku odopierania si za to predsa stoji, nie? aj moj muzik povedal, ze kludne vydrzi, len aby nam to vyslo 😵

miminkad
17. máj 2011

@leamax kam to das,porad 😉
co mi vsetko pre babo neurobime.celkom zmenime svoj zivot,ziadne drogy,sex a rock´nŕoll 😀 😀 😀

leamax
17. máj 2011

@miminkad hlavne tie drogy a rock´n´roll nam strasne chybaju, co 😀 😀 😀 by si si snupla 😀 😀 😀
no tak my mame poschodovy dom, tak to mozem dat hore na balkon. nemozem to dat na spalnove okno, to je dost nizko a vravim, ze ta nasa tigrica by mi to zarucene zhodila. len dufam, ze rano na tu vodu nezabudnem 😀

ninockaskv
17. máj 2011

baby, ja vas nejak absolutne nezvaladam citat

@rienok, tak tfuj tfuj, ked si sa uz teda kvoli nim osprchvoala xixixi

@bayley neviem aka drobucka, ale kolegyna je ako pierko, nema ani 50 pomaly a caka dvojicky, prirodzene s clostylom..a le tiez z toho bola nervozna

@miminkad ty sa kedy chystas? posielam energy,n ech mozte kupovat ten kocik 😉

rienok
17. máj 2011

@gabinkaa, @bayley, @ofinka, @ninockaskv, @rebeka33, @luly3, @mimikad, @leamax, @callex, @maticap., @martini, @cecil36 ahojte už som späť aj s drobcami v bruchu ... mám ich troch - 1x morulka 1 x 10 bunkáč (ráno bol 8-bunkáč tak je aj napísané ale štelcl bol ešte za embryologičkou a prišiel s tým že už má 10) no a 1x 7bunkáč ale tomu tiež nejaké bunky pribudli 🙂. ten 4ty mal ráno 5 buniek ale je 2-kovej kvality, tak sme ho tam nechali nech sa ukáže, ak zabojuje tak bude z neho mrazáčik
dlho sme váhali či budeme vkladať 2 alebo 3 nakoniec sme sa s mm dohodli že 3 lebo je vyššia pravdepodobnosť že sa aspoň 1 uchytí...kvôli tomu3 že 5 x sa nikdy nič neuchytilo .Juj a ešte že som vraj Štelclova prvá ktorej vkladal 3 😀

bayley
17. máj 2011

@gabinkaa ďakujem, máme za sebou jednu stimuláciu, mala som 5 oocytov, ale na vklad nakoniec nebolo nič. Zajtra mám volať, tak uvidíme, ale som celkom pozitívne naladená 🙂

@miminkad áno, mali sme obe 4+5 folikulov 😉

@leamax @callex @rebeka33 ďakujem

@ninockaskv ja si vôbec nemyslím, že som drobučká, možno tak pôsobím, keď som oblečená 😀 mám 56 kg/170 cm, ale panvu mám aj na 3--ičky 😝

leamax
17. máj 2011

@rienok supeeeeeer, gratulujeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmm 😵 😵 😵 to su krasne spravicky 😵 verim, tomu, ze sa urcite aspon jedno uchyti ak nie aj vsetky 😵 ale urcite to uz bola tvoja posledna stimulka a odteraz si tehulka 😵 😵 😵

bayley
17. máj 2011

@rienok supééééééér, teším sa s tebou 😵 😵 😵 😵 😵 😵 nepochybujem o tom, že tento Štelclov prvý 3násobný vklad bude úspešný 😎

leamax
17. máj 2011

@bayley urcite ho nakoniec presvedcis na dve 😉 ked vies, ze to zvladnes, neni o com.

joj, tak krasne sa nam to tu rozbehlo 😵 a vsetko uspesne stimulky, tomu verime 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre