Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

julietka
19. jún 2009

no lenik ale psikov spolu s papagajmi? nebala by si sa ze by skoncili ako obed pre hafanov? 😅

lenka20
19. jún 2009

julie - ja som spinila uz par dni po ET...takze ked som vycikala // aj ked som sla na krv uz som vedela, ze to asi neni s kostolnym poriadkom...
beus - no ved to... mne by sa tiez pacilo mat doma takeho IQ papagaja.. ale uz cistit klietku a ostatne veci to eeee.. a moj manzel je ako male decko, jeho vsetko najprv bavi a potom to zostava na mne takeho prozaicke veci... tie radosti si uziva so zvieratkami on a starosti ja 😀 no a pri jeho sklonoch aby sa vsetky zvieratka u nas mali fantasticky by ten papuch 100% nebol v klietke... najskor by sedel niektoremu psikovi na chrbte a to by bolo jeho stanovisko..
psici by mu isto neublizili, su mierumilovni... hltaju len muchy, aj to len ked velmi otravuju 😀
myslim na lahhelku a jej vajko, dufam, ze je este sanca na dobry koniec...

julietka
19. jún 2009

lenik a akych mate hafanov?
tvoj muzik nema chybu, naozaj ako maly chlapcek 😅 pohrajkat sa a maminka sa postara o vsetko ostatne 😀

julietka
19. jún 2009

lahhelik a kedy mas volat ako to vyzera s vajkom? ale asi bude volat tvoj muzik vsak?

mirinda10
19. jún 2009

lenik chcem ist do dalsieho kola nakolko urcite mam este nejake hormony v tele a ak este nieco pridama tak hadam vajecniky pojdu na 100% a nieco viac ako dve znesiem teda vajka znesiem preto to chcem. Ale zatial som nic nedostala ale cakam do 12.00 a potom volam

lahhelik aj ja moc na teba myslim, urcite bobak bojuje uz muzicek volal? moc drzime palce

lenka20
19. jún 2009

julie - labroskov
a taaak, mirindik, ty si si spocitala hormony 😉 😵 😵 pekne pekne, ale mas pravdu, kym je telo vo svungu a nie su ine prekazky, tak sup na to...mrska moze meskat, to tym nepodarenym biotehu...a liekmi a tym vsetkym...
uz by som chcela vediet co lahhelik, ako dopadli.....

lahhel
autor
19. jún 2009

Ahojte babulky 🙂
Este som nevolala, az od 13.00 su na tom cisle, co mi dali...takze musim pockat, ale uz som zmierena s tym, ze to nebude lepsie ako vcera, aj Stelc povedal, ze skor to vidi, ze z toho nic nebude...Vcera som si poplakala, dnes uz je trosku lepsie, aj ked som v kutiku duse dufala, ze sa nam to vajko chyti a bolo to velke sklamanie a smutok pre mna...Co ma vsak trapi, ze od stredy stale krvacam a dost silno, neviem preco...Budem dnes pisat machacovi, co navrhuje dalej, tak sa spytam aj na to krvacanie..
Chceli by sme si dat mesiac pauzu, mozno si nasadim antikoncepciu, ak by machac odporucil a potom skusime znova....Ale to uz si vypytam injekcie, clostil uz nechcem...

Dakujem vam, ze na mna myslite 🙂

Lenuska, aj my mame labradorku, to su super havkovia 🙂

Julietka, tak ako sa ma nasa dalsia tehulka? Uz sa nestrachuj, hcg je take ake ma byt, takze vsetko je OK...uz sa zacnite pomalicky tesit 🙂

julietka
19. jún 2009

lenik labradory su asi naozaj najkrajsi hafani, su taki mili a pritulni a maju radi aj deticky 😵

lahhelik stale na teba myslime 🙂 neboj vsetko bude dobre a ak to nevyjde teraz, oddychnes si a potom bude uz naozaj len dobre 😵

lenka20
19. jún 2009

lahhelik, mozno ta este milo prekvapia 😉 a ak nie, tak ako vravis, injekcie, ta ATK jeden mesiac by bola fajn, odstavi to vajecniky na chvilku si oddychnu a potom zvykne stimulka byt dobra...
lahhelik - tak mam 3 zenichov pre tvoju psindu 😉 mozes si vybrat, vsetky farby su k dispozicii 😉
julie - ano, fakt su dobri k detom, az neuveritelne opatrni, chodia k nam hodne kamosi s detickami a my vzdy len zasneme, ako sa psici hned preorientuiju, neblaznia, davaju pozor.. mozme sediet v obyvacke a deti so psikmi v kuchyni sa prebavia a nikdy ziadny problem nebol...ci babatka ci vacsie deti...

tanitta
19. jún 2009

ahojky babulky...
julie... mne tiez povedali ze mozem doma utz si spravit.. no ja som ze xcem tam ku nim do R.. ze ok neni problem...zalez na tebe...
lahel...jemine tolko cakat.. uf... ☹ ...
leni...sused ma labradora sak uvidis 😉 ...steka jak besny sa to ozyva😀 ...drobec sa vzdy mykol.. ale teraz ho uz ma v pazi 😀
zuzli. pracujes?.. ale uz ide vikendik.. bude oddych ...len pocasie nafigu... 😖
.. vsetky vas pozdravujem;).. som umordovana z mesta 😠

lenka20
19. jún 2009

bola si v meste tanicka? co si porabala? 😉 ja dnes kurirujem moje spalene nohy, boze, fakt som blba...celu noc som sa budila a dnes ledva chodim, bolo mi treba sa vyvalovat na slniecku 😝

tanitta
19. jún 2009

leni... bola som sa vydovadzat v DMke.. na urade konci mi materska...kupila som nejake letne veci veducemu... boze cudujem sa tym maminam ze kocikuju po namesti... 😠 ...sama dlazba ...500°C.. uf.. alebo som z dzedziny a nerozumiem tomu?? 😅 .. ty si xcela byt krasna ked prides 😉 .. si sa chcela vytiahnut ze aha ako cokolada som 😀 😎 ...slnko je svinucha 😝

julietka
19. jún 2009

ahojki tanitka 🙂
tak uz mi odpisal Stelcl so smajlikom ze on nas rad uvidi len nevedel ci nam sa bude chciet prist, takze buduci tyzden UTZ v Brne 🙂

mirinda10
19. jún 2009

tak som uz nevydrzala a volala som dokimu povedal, ze ho dobre uhanam uz mi poslal aj protokol tak budem pichat gonal 150 jednotiek 5 dni + 2*2 clostil a na 8 den utz

mirinda10
19. jún 2009

no ja uz som volala dokimu, ze potrebujem clostil tak recept ma bude cakat na recepcii to je servis ked pojdem z prace tak si pon pojdem dobre mi juli poradila

zuzla80
19. jún 2009

Ahoj Tánittka - veru pracujem, ešte som si medzitým odbehla na obed ale už sa mi vôbec nič nechce, tak sa vám ide trošku povenovať - teda ak tu ešte niekto bude. Najhoršie je, že som v robote až do 16.30, lebo naša "super" šéfka, nám zrušila piatky do 15tej - veď na čo byť doma skôr a v piatok, ta kdeee.

Lahelik tak ako ste dopadli? Tak na teba myslím, kebyže sa vajko spamätalo

Inak ja som tiež bola u dokiho včera - po estrofem, a našťastie neordinoval môj doki, ale zastupoval ho iný a ten s tým vôbec nemal problém. Takže Estrofem nachystaný a k tomu mi predpísal ešte aj utroš - vidíte keď sa chce, všetko sa dá a v ničom nieje problém, ani v poisťovni.

Juli takže budúci týždeň máte s Avkou tehuľkovské utz 😉

lenka20
19. jún 2009

mirindik super, to je fajn ze ides na to hned.. len neviem co maju stale vsetci s tym clostylom...ale gonalik to potiahne 😉 do zdarneho konca 😉
zuzlik no super sefka, pekne od nej 😠 asi ju doma nic pekneh necaka, tak sa nema kam nahlit v piatok 😠
julietka to je fajn, aspon sa s nimi rozlucis osobne a prve sonicko maleho brnaka by malo byt z brna 😉 😵
tanicka tak ty si bola na vyjazde 😉 nooooo, ja som tiez mestska baba, moje kocikovanie bude isto hlavne po meste a po namestickach.... nemozem stale pochopit, preco moj neterku kocikuju po racianskych krkahajoch namiesto krasneho centra BA... 😝

mirinda10
19. jún 2009

to ani ja neviem preco ten clostil nakolko aj znizuje sliznicu a potom do seba pcham estrofem ja som mala po clostile iba 4mm a normalnom cykle nemam ziaden problem ale doki povedal, ze clostil ide proti sliznici

lahhelik ako moja uz mas nejake informacie, myslime na teba

zuzla80
19. jún 2009

Lenik to si trafila úplne presne - stará dievka 😝 A čím ďalej tým viac to s ňou ide dole vodou - psychické výkyvy a taaaak - myslím, že je ten najsprávnejší čas odtiaľto vypadnúť 😅

Miri - 150j. by malo stačiť, ale možno s tým majú nejakú dobrú skúsenosť keď kombinujú ešte s Clostilom. Mne napr. Koudy ani raz nedal Clostil, iba čisto injekcie. Ale to je asi o tom, že šijú stimulky na mieru 😉

lenka20
19. jún 2009

veru ani ja som nikdy nemala clostyl...len injekcie...ale urcite vedia preco to takto ordinuju 😉
zuzlik no tak teda uprimnu sustrast, mat za sefku staru dievku, to nie je ziadna vyhra 😉 my mame taku financnu riaditelku a chudence baby z financneho, lutujem ich velmi, tie si s nou uzivaju 😝 tak len rychlo na matersku 😉 zuzlik 😉

zuzla80
19. jún 2009

Leni - veru je to o držku a niekedy riadna psychiatria, ani sa nestačíš čudovať - no, ale aj takýto ľudia musia byť na tomto svete - už sa teším na ten moment, keď pôjdem na materskú, keby to už bolo 😔
A ty ako chorôbka? Už lepšie? Kedy máte stretko s Táničkou?

lahhel
autor
19. jún 2009

Ahojky, takze nase vajko to vzdalo uplne, ani dnes sa nechytilo...mala som taku malu dusicku a potichucky som dufala, ze mozno sa chyti, ale nie...Pisala som hned machacovi, nech mi da dalsiu stimulku a co vlastne odporuca, tak dufam, ze odpise...Neviem teraz ako mam brat lieky, estrofem asi vysadit, to je nanic a utros budem brat ako minule jeden tyzden 2x1...teda neviem, ale to je to iste ako minule, Vitouskova mi to tak dala, tak to budem brat aj teraz...V juli mame pauzu a v auguste idem znova na to 🙂

zuzla80
19. jún 2009

Lahelik - to je škoda 😔 - uvidíš, že nabudúce to bude lepšie, dáš si mesiac pauzu, trošku vypneš od stimulky, a výsledok sa dostaví - uvidíš. Verím, že Macháč sa už clostilu vyhne a pôjdeš rovno s injekciami. Drž sa Lahelik a nebuď smutná, utrieme slzy, hlavu hore a ide sa ďalej 😉

lenka20
19. jún 2009

lahhelka - to je smola dokelu.....no nic, ide sa dalej 😉 augustova stimulka bude super, hlavne trvaj na silnejsich liekoch nech sa dopracujete k viac vajkam...lebo takto je to len zbytocna zataz na telo a psychiku... lieky urcite vysadit... mozno ti da pred dalsou stimulkou ATK....na oddych...verim, ze si uzijes leto a v auguste budes mat kopec novych sil a energie 😵 😵 😵
zuzlik stretko momentalne asi stvrtok...dufam, ze uz tentokrat do toho nic nic nic nepride, tanickovci sa uzdravia, ja som pri mojich opalovacich problemoch celkom zabudla na svoje hrdlo bolave, tak uz to asi prejde 😝

julietka
19. jún 2009

lahhelik to je naozaj smola, ani som neverila ze sa dvakrat to iste moze zopakovat 😔 ale treba ist naozaj dalej a nevzdat sa..ta vidina vonaveho miminka nas zenie stale vpred 😉

julietka
19. jún 2009

zuzlik neboj ved coskoro pojdes na MD a budes mat pokoj od starej dievky 😉

lenik veru aspon sa rozlucime v repraku osobne, dufam ze sa nic nestane a budeme sa lucit aspon na dva roky 😵

mirindik to je aka rychlovka s tym receptom 😉 som rada ze ides dalej,velmi to pomaha ist do toho hned aspon sa nezamestnavas myslienkami na predchadyajuci neuspech

julietka
19. jún 2009

babenky vsetky tehulky a buduce tehulky od buduceho roka schvalili ze vraj vyssi rodicovsky prispevok z tych trapnych 4500 ci kolko to bolo na vysku zivotneho minima 8 tis.aj nieco to je, je hamba ze doteraz to tak nebolo

avaka
19. jún 2009

Ahojte kocandy 🙂
Ja som bola vcera uz taka hotova,ze som Vas ledva docitala... 🙄
Tak este raz Juli,gratulujem 😵 Zvlastmy pocit,ze?Clovek sa tomu aj boji uverit,ale zo dna na den to je lepsie a lepsie.. 😉 a hlavne ked mas hcg na dvojky..

Lahhel 😔 Ty mas vazne smolu,ale tak velmi Ti drzim palce...Uz Ti nastavil tu stimulku?Ja mam nejake injekcie,par...(IP)

Miri,Ty si riadna pracantka,ked este aj zahradu stihas...Ta Tvoja stimulka vyzera super...to budu konecne vajka.

A Lenka ,na tom Vasom zverinci,co sa staras a manzel je hlavne milovnik zvierat,som sa pobavila.. 😀 😀 Muzi.... 🤐

Zuzlik,ja tak dlho pracujem kazdy den,ale tu staru dievku Ti nezavidim,tiez som jedno obdobie mala s takou cest.. 😝

Tanittka,to bude vlete drobec frajer vystafirovany... 😎 😎 A asi lepsie s kocikom po dedine,ako v meste pomedzi holubov len..

avaka
19. jún 2009

Julietka,no ak je to tak s tym prispevkom...no konecne,lebo toto hanba statu...

lenka20
19. jún 2009

julie -super spravicka, nooo, 8t tiez nie je ktovieco, ale ok.. pre zaciatok...je to tazke ked ma clovek celkom slusny plat a potom materska, no, ujde a potom zrazu par korun a ked chces zostat doma, tak moc na vyber neni....len sa poriadne uskromnit...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre