• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

17. októbra 2017 
@leamax je vhodné tam umiestniť fotografie detí, obrázky ktoré namaľovali deti a taktiež je vhodné na knihy, hračky a výtvarné pomôcky pre deti.

18. máj 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok ale bude, veď sa aj hovorí "pomôž si človeče aj pánboh ti pomôže", no a v tvojom prípade si si ty svoju časť príslovia splnila, takže ten hore teraz musí splniť tú svoju časť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. máj 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leamax no ved ja som s machacom takisto nesuhlasila a beriem tu 25ku dalej..som kludnejsia.mne tie vysoke hodnoty nasli na hematologii v NR..a doktor volal endokrinologovi v nemocke a ten mu do telefonu povedal ze je to ok.ale kedze sa tie hodnoty nepozdavali ani mojej alergologicke tak som si isla po svojom.
@lulu10 tak v spalni by pre hamroniu vo vztahu mal vysiet obraz na ktorom je nieco v pare..preto parovy obraz.takisto by nemalo byt zrkadlo ci tv v spalni..ani ulozny priestor pod postelou,ani nabytok s ostrymi hranami.ak ta to zaujima tak nabehni do knihkupectva a najdi si knihu feng shui a nalistuj si co ta zaujima..ale si vygoogli sektor deti podla feng shui..takisto je to aj pre @leamax
@martini ja som si vravela to isto semienko ako semienko :grinning:
18. máj 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rienok no tak aspon kupim nejaky obraz s dietatkom a nieco tam vymyslim. uz sa tesiiiimmmm :dizzy_face: aspon sa zabavim, strasne rada robim taketo veci, ze zariadovat doma a tak. len keby to mal kto stale financovat, ze :grinning: :grinning: :grinning:
@callex ten parovy obraz - to moze byt trebars nasa spolocna svadobna fotka? to som dala nad postel :grinning: a veru - odmietla som tam zrkadlo, aj tv a to som ani nevedela, ze to je feng shui :grinning: a co kvety? a kvety so spicatymi listami?
a v NR je dobry hematolog?
18. máj 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vrabcek24 veď práve ani ja. :frowning2: Toto sú darované vajká, tak hádam sa dopracujeme k pozitívnemu výsledku :slight_smile: .
@rienok tá jedna morulka je riadna šikovnica :wink: , to bude určite tehu :dizzy_face:
18. máj 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rienok tak na nete som ani ziadny taky obraz nenasla, to snad ani mozne neni. si to budem musiet osobne najst :grinning: idem si o tom este nieco precitat, nech som mudrejsia :grinning:
18. máj 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok myslela som morula, nie blastulu...poznáš tu prupovídku z filmu: Řekl jsem pět, myslel jsem deset... ale som chcela povedať teda, že super, že morula na 3. deň, som čítala, že to len ojedinele v takom štádiu, že za dobré sa považuje už 8 bunkové, za super aj 12 bunkáč a morula...no jasné bábätko :slight_smile:
18. máj 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok a k tomu "cc" : som sa sama na sebe pobavila, keď som rozmýšlala čo by to mohlo byť, tak som si povedala, že cellular cells...teda bunkové bunky...tak som sa zasmiala. jedno C je určite bunka a to druhé C neviem. Ale inač mňa tiež prekvapilo, že inde zasa písala napr. 8 bb, prečo 2x B?...žeby ako vravím bunková bunka ? :grinning: ešte viem, že existujú cumulus cells, to sú také tie bunky, čo sú dookola, ale neviem či aj v tomto štádiu alebo len v štádiu zrelého vajíčka...no budem musieť embryologiu ešte doštudovať :grinning:
18. máj 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miminkad jeej to su veci, z akej to mas stranky??

@rienok ... waw.. tak tfuj tfuj, nech to tentokrat vyjde a chlap s tebou moze ist dovnutra? xixixi aj ja chcem

@ofinka neboj, ved staci jeden jediny.. asi ti chce povedat, ze mas zmenit rozmyslanie a verit a mysliet pozitivne :wink:

ostatne.. vsetkym drzim palce, ale kym to vzdy precitam, tak aj zabudnem, co chcem napisat

@callex ozaj, bol vcera ten spln? lebo ja som davala vodu v dzbane na balkon.. :grinning: :grinning: :grinning: chlapa skoro prekotilo, ked zistil naco v tom nasom bordeli zhanam skleneny krcah xixix
18. máj 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, hlasim prichod :slight_smile: . Co je nove?
18. máj 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninockaskv ano, ved v RF moze ist s tebou chlap dovnutra na ET. ty si ho tam so sebou neberies?
@maticap. ahoj tehulka :slight_smile:
18. máj 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax cavec neoficialna tehulka :grinning: ! Kedy ides na krv?
18. máj 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maticap. jeeej, ako pekne si ma nazvala :dizzy_face: na krv buducu stredu mam pisane :dizzy_face: kokso, ved to je uz o tyzden...bojim, bojim
a ty ako?
18. máj 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax neboj, bude dobre! :grinning: U mna je sice co sa hrdla tyka dobre, akurat sa mi to prestahovalo "o poschodie vyssie" - takze bud mam upchaty nos, alebo mi z neho tecie... :confounded: A vonku je tak kraaaasne.... a ja musim sama trcat doma... :rolling_eyes: Uz aby bol mm doma! Lebo "rozhovory" s nasim morcatom su sice fajn, ale stale iba o tom istom: daj mi jeeest! :dizzy_face:
18. máj 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maticap. no aspon ze vykecavas s nim :grinning: :grinning: a neda sa ti aspon na chvilu na slniecko? urcite by ti to pomohlo. myslim, ze by ti to dobre urobila a zima neni, takze ublizit ti to podla mna nemoze :wink: tebe sa kedy mm vrati? mne uz piatok v noci...huraaaaa :grinning:
18. máj 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax no tak ja by som sla rada von, ale kedze som na PN, bojim sa kontroly... :confused: . Aj moj mm sa vrati v piatok! Este sa dvakrat vyspime a je domaaaa!
18. máj 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maticap. aha. a asi byvas v panelaku, co? tak to mas na figu. ja sa tiez bojim kontroly, preto nemam ani ten test ziadny kupeny :grinning:
dokelu, sestra ma nahovorila na fb a vyzera to, ze kym si pozriem vsetko, co chcem, tak dnes cerstvy vzduch asi nebude :grinning:
18. máj 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax ja som tam este nebola na ET a v GF sa to nerobi .. :slight_smile:
18. máj 2011 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninockaskv no tak ked pojdes, tak v RF tato moznost je a je to skvele zazivat to spolu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. máj 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa magazinluna.sk
@leamax dakujem za palce,mala som 6oocytov
18. máj 2011 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini dakujem za palce,dnesny vysledok 6 oocytov
18. máj 2011 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninockaskv magazinluna.sk
18. máj 2011 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad gratulujeeeeeeemmmmm, super :dizzy_face: zajtra volas ako sa oplodnili?
18. máj 2011 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax ano.dali nam aj ten letak,co baby spominali
18. máj 2011 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad silno drzim paste aby boli krasne embryjka :dizzy_face:
18. máj 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax dakujem,som zvedava,kolko sa ich oplodni
18. máj 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad ja tiez. ale verim, ze ich bude viac :dizzy_face: neboj, ved zajtra sa dozvieme
18. máj 2011 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax kvety so spicatymi listami ani kaktusy by nemali byt..to je zla energia..takisto ani suche ci umele aranzmany.svadobna fotka je fajn.
@miminkad vyborny vysledok na clostyl.
@ninockaskv ano vcera bol spln...v RF tu pred vkladom ukazu embryjka na obrazovke a samozrejme mm moze byt pri tebe..dokonca moj bol aj pri kontrolnom ultrazvuku..doky nam vysvetloval co kde je.
18. máj 2011 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax no aj tych sest by stacilo :grinning:
@callex dakujem
18. máj 2011 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex akoze v celom dome? ci len v spalni?

@miminkad neboj, budu :dizzy_face:
18. máj 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok