Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

vrabcek24
19. máj 2011

@gabinkaa podľa mňa krásna úrodička, veď nejde o kvantitu, ale kvalitu, takže veriť, veriť, veriť, šak sú tvoje a keď budu po tebe, tak určite zabojuju uvidíš. 😵 gratulujem 😀
@miminkad fúha, super, tiež blahoželám, 😵 tak ty máš aj do zásoby 😀
@bayley krásne, držím palce, budú z nich krásne detičky, po mamičke 😵
veru ten máj a spln je asi na niečo dobrý, hlavne keep smiling 😀 veď sú to vaše detičky, tak načo ich zbytočne stresovať 😎 a vonku je tak krásne 🙂

leamax
19. máj 2011

@cecil36 aj ty mas vlastne dnes sono...ja hlava derava 😀 straaaasne silno drzkam paste a tesim sa, ze nam uz ukazes aj srdiecko 😵
@vrabcek24 ty mas aky krasny pohlad na to, super, to sa mi paci, budem sa aj ja na to takto pozerat 😵

luly3
19. máj 2011

@leamax to som si vravela dlhých 7 rokov aj ja 😀 😀 😀 a ja som aj rada bo ked
mi jeden deň nič nieje tak sa bojím či sa niečo nestalo 😀 😀 😀 som to ja trubka
@cecil36 držím palečky a dnes bude srdiečko ako zvon 😉

rebeka33
19. máj 2011

@bayley supre úrodička. 3 dni pred sa nemá kvôli kvalite sprm.,ale to u vás asi problém nebol ,ked sa 7 oplodnilo.
@gabikaa,@minicad o jednej vám prajem len dobré spravy.
@cecil36 držím palce a som velmi zvedavá 😀

leamax
19. máj 2011

@luly3 neboj, vsetko bude ok 😵 nemusis grckat furt, nestaci ti obcas 😀

rienok
19. máj 2011

ahojte, prajem dobré ránko .... viem slnko je už na polnebi 😀 tak hovori moj svokor
@cecil36 prajem srdiečko ako zvon 😵
@gabinkaa veď to je krásny výsledok a tým že máte zálohu tak to nebude treba 😵 😵 😵
@bayley no toto , znásilniť mm pred OPU tsts, no ale vidíš to máš 6 bojovníčkov ... to keď Ti vložia na 6.deň po OPU tak sa hneď aj zahryznú 😵 😵 😵
@vrabček24 krásny, slniečkový deň Ti prajem 🙂
@luly3, @cecil36, @callex no nechcem aby to zle vyznelo, ale pekne grcajte nech sú detičky v poriadku 😀
@leamax Ty si dnes tuším už 8 . deň po ET? ako sa cítiš?
@martini ako sa máš? odpočívaš doma? Inak ja som momentálne prepadla pubertálnej Twilight ságe ... už mám 1,5 knihy prečítanej od včera rána 😀 😀 😀
@ninockaskv ty kedy štartuješ? prihoď nejaké info 😉
@maticap. no veru rýchlo sa uzdrav nech môžeš vonku na slniečko, nasať energiu... nemáš balkón, ja tam zvyknem keď som unavená relaxovať (máme tu detské ihrisko a nádherný veľký strom)

leamax
19. máj 2011

@rienok ahoj.
nie, nie, ja som dnes 10.den po ET 😵 a citim sa? co ja viem...rovnako asi...50:50...snazim sa moc sa nesledovat radsej 😀 a preto sa aj bojim strasne nejakeho testu, ked sa nijako zvlast necitim
ty ako?

vrabcek24
19. máj 2011

@rienok Ďakujem 🙂 aj tebe , kniha je lepšia ako film (to tvrdia aj myši 😀 )

ninockaskv
19. máj 2011

helou helou.. citam citam, hladam dobre spravy
@leamax tak budes bezprizankova tehula.. ani ja som nic necitia,ked som bola prvykrat tehu, akurat som nedostala mrchu 🙂
@rienok, asi buduci tyzden.. som si povedala, ze ked je tak pekne 😉

@gabinkaa presne tak, staci jeden kvalitny borec 😀

leamax
19. máj 2011

@ninockaskv dakujem 😵 ved uvidime, co vyjde z vysledkov.

cecil36
19. máj 2011

Ahojteee, mame srdiecko ako zvon 🙂 a meriame 1,6cm 😵. To bolo take uzasne vidiet ako bije 🙂

gabinkaa
19. máj 2011

@bayley ďakujem moja, ale Ty máš krásny výsledoček 😉

leamax
19. máj 2011

@cecil36 gratulujeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmm, to je naaaaadherna sprava 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 pekne hladkaj babatenko, nech citi ako velmi ho lubis 😵 😵

gabinkaa
19. máj 2011

@martini,@callex, @vrabcek24,@ninockaskv, @luly3,@rienok, @rebeka33 ďakujem moc všetkým za držanie palčekov, dúfam, že to prinesie dobré ovocie a zvládneme to 😉

martini
19. máj 2011

@cecil36 no super, šikovní ste 🙂 aj sa ti slzičky tlačili do oči? 🙂 blahoželám.

lulu10
19. máj 2011

@cecil36 bozinku to je kráááááásne 😵 😵 😵 výborne!!!!

rienok
19. máj 2011

@cecil36 blahoželám 😵 😵 😵

gabinkaa
19. máj 2011

@cecil36 blahoželám k srdiečku 😵 😵 😵

cecil36
19. máj 2011

@gabinkaa @rienok @lulu10 @martini @leamax baby dakujem 😵 O tri tyzdne mame prvu poradnu 😉
@martini no jasne, boli aj slzicky 🙂 To bola fakt take krasne. A potom mi dr. prezradil, ze preco to u mna trvalo tak dlho, lebo vraj nie som ultrazvukoby typ 😀 Vraj su zeny, u ktorych to ide tazsie vidiet. A inak sme 7+6 😉

leamax
19. máj 2011

este cakame na @callex, ze? to bude krasny den dnes 😵

leamax
19. máj 2011

@cecil36 ty neultrazvukovy typ 😀 hlavne, ze je vsetko v poriadku. je to nadherny pohlad prvy krat vidiet srdiecko 😵 tesim sa s tebou 😵

martini
19. máj 2011

@rienok ale odpočívam v robote 😉 ale dnes som si akosi celý deň myslela, že je piatok a že zajtra super víkend...tak neviem či si nezoberiem na zajtra dovolenku, keď to tak cítim hihi 🙂
@gabinkaa vymeň slovko "dúfam" za "verím", je to vraj lepšie 🙂 😉

leamax
19. máj 2011

@martini jasne, zober zajtra dovolenku, ked si to aj babo pyta 🙂 aj tak ma byt teplo, tak ti bude aj lepsie, ked budes oddychovat 😵 😉

rienok
19. máj 2011

@martini jasne dovča to istí .... na teraske v tieni s vyloženými nohami nealkoholickým mojitom a knižkou v ruke 😉

lulu10
19. máj 2011

@leamax testni už nech sa mozeme vytesovat aj s tebou 😵 kedy mas krv?

leamax
19. máj 2011

@lulu10 vy ste tusim viac nedockave ako ja 😀 a mam teda skusit ten RF test? lebo iny nemam a nechcem behat po vonku, ked som na PN, tu sa to nevyplati. krv mam stredu

vrabcek24
19. máj 2011

@cecil36 krásny deň, ešte krajšie správy, gratulujéééééééééééééééém k srdiečku ako zvon 😵 😀

vrabcek24
19. máj 2011

@leamax tak to radšej vydrž do stredy, lebo RF test 😒 nič moc a potom budeš zbytočne nervózna a ty máš byť v pohode a šťastná, že si tehula 😵

rienok
19. máj 2011

@gabinkaa, @mimikad tak ako? očakávam správy ... len pozitívne 😵

leamax
19. máj 2011

@vrabcek24 vydrzim 😵 aspon teda, co sa RF testu tyka 😀 zajtra v noci mi pride muzik, v sobotu uz aj ho posielam kupit mamatest - nejaka lekaren musi mat predsa pohotovost.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre