• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

24. januára 2017 
@gabinkaa podľa mňa krásna úrodička, veď nejde o kvantitu, ale kvalitu, takže veriť, veriť, veriť, šak sú tvoje a keď budu po tebe, tak určite zabojuju uvidíš. :dizzy_face: gratulujem :grinning:
@miminkad fúha, super, tiež blahoželám, :dizzy_face: tak ty máš aj do zásoby :grinning:
@bayley krásne, držím palce, budú z nich krásne detičky, po mamičke :dizzy_face:
veru ten máj a spln je asi na niečo dobrý, hlavne keep smiling :grinning: veď sú to vaše detičky, tak načo ich zbytočne stresovať :sunglasses: a vonku je tak krásne :slight_smile:
19. máj 2011 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 aj ty mas vlastne dnes sono...ja hlava derava :grinning: straaaasne silno drzkam paste a tesim sa, ze nam uz ukazes aj srdiecko :dizzy_face:
@vrabcek24 ty mas aky krasny pohlad na to, super, to sa mi paci, budem sa aj ja na to takto pozerat :dizzy_face:
19. máj 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leamax to som si vravela dlhých 7 rokov aj ja :grinning: :grinning: :grinning: a ja som aj rada bo ked
mi jeden deň nič nieje tak sa bojím či sa niečo nestalo :grinning: :grinning: :grinning: som to ja trubka
@cecil36 držím palečky a dnes bude srdiečko ako zvon :wink:
19. máj 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bayley supre úrodička. 3 dni pred sa nemá kvôli kvalite sprm.,ale to u vás asi problém nebol ,ked sa 7 oplodnilo.
@gabikaa,@minicad o jednej vám prajem len dobré spravy.
@cecil36 držím palce a som velmi zvedavá :grinning:
19. máj 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 neboj, vsetko bude ok :dizzy_face: nemusis grckat furt, nestaci ti obcas :grinning:
19. máj 2011 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prajem dobré ránko .... viem slnko je už na polnebi :grinning: tak hovori moj svokor
@cecil36 prajem srdiečko ako zvon :dizzy_face:
@gabinkaa veď to je krásny výsledok a tým že máte zálohu tak to nebude treba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@bayley no toto , znásilniť mm pred OPU tsts, no ale vidíš to máš 6 bojovníčkov ... to keď Ti vložia na 6.deň po OPU tak sa hneď aj zahryznú :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@vrabček24 krásny, slniečkový deň Ti prajem :slight_smile:
@luly3, @cecil36, @callex no nechcem aby to zle vyznelo, ale pekne grcajte nech sú detičky v poriadku :grinning:
@leamax Ty si dnes tuším už 8 . deň po ET? ako sa cítiš?
@martini ako sa máš? odpočívaš doma? Inak ja som momentálne prepadla pubertálnej Twilight ságe ... už mám 1,5 knihy prečítanej od včera rána :grinning: :grinning: :grinning:
@ninockaskv ty kedy štartuješ? prihoď nejaké info :wink:
@maticap. no veru rýchlo sa uzdrav nech môžeš vonku na slniečko, nasať energiu... nemáš balkón, ja tam zvyknem keď som unavená relaxovať (máme tu detské ihrisko a nádherný veľký strom)
19. máj 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok ahoj.
nie, nie, ja som dnes 10.den po ET :dizzy_face: a citim sa? co ja viem...rovnako asi...50:50...snazim sa moc sa nesledovat radsej :grinning: a preto sa aj bojim strasne nejakeho testu, ked sa nijako zvlast necitim
ty ako?
19. máj 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok Ďakujem :slight_smile: aj tebe , kniha je lepšia ako film (to tvrdia aj myši :grinning: )
19. máj 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helou helou.. citam citam, hladam dobre spravy
@leamax tak budes bezprizankova tehula.. ani ja som nic necitia,ked som bola prvykrat tehu, akurat som nedostala mrchu :slight_smile:
@rienok, asi buduci tyzden.. som si povedala, ze ked je tak pekne :wink:

@gabinkaa presne tak, staci jeden kvalitny borec :grinning:

19. máj 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninockaskv dakujem :dizzy_face: ved uvidime, co vyjde z vysledkov.
19. máj 2011 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteee, mame srdiecko ako zvon :slight_smile: a meriame 1,6cm :dizzy_face:. To bolo take uzasne vidiet ako bije :slight_smile:
19. máj 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bayley ďakujem moja, ale Ty máš krásny výsledoček :wink:
19. máj 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 gratulujeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmm, to je naaaaadherna sprava :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pekne hladkaj babatenko, nech citi ako velmi ho lubis :dizzy_face: :dizzy_face:
19. máj 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini,@callex, @vrabcek24,@ninockaskv, @luly3,@rienok, @rebeka33 ďakujem moc všetkým za držanie palčekov, dúfam, že to prinesie dobré ovocie a zvládneme to :wink:
19. máj 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 no super, šikovní ste :slight_smile: aj sa ti slzičky tlačili do oči? :slight_smile: blahoželám.
19. máj 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 bozinku to je kráááááásne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: výborne!!!!
19. máj 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 blahoželám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. máj 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 blahoželám k srdiečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. máj 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa @rienok @lulu10 @martini @leamax baby dakujem :dizzy_face: O tri tyzdne mame prvu poradnu :wink:
@martini no jasne, boli aj slzicky :slight_smile: To bola fakt take krasne. A potom mi dr. prezradil, ze preco to u mna trvalo tak dlho, lebo vraj nie som ultrazvukoby typ :grinning: Vraj su zeny, u ktorych to ide tazsie vidiet. A inak sme 7+6 :wink:
19. máj 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este cakame na @callex, ze? to bude krasny den dnes :dizzy_face:
19. máj 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 ty neultrazvukovy typ :grinning: hlavne, ze je vsetko v poriadku. je to nadherny pohlad prvy krat vidiet srdiecko :dizzy_face: tesim sa s tebou :dizzy_face:
19. máj 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok ale odpočívam v robote :wink: ale dnes som si akosi celý deň myslela, že je piatok a že zajtra super víkend...tak neviem či si nezoberiem na zajtra dovolenku, keď to tak cítim hihi :slight_smile:
@gabinkaa vymeň slovko "dúfam" za "verím", je to vraj lepšie :slight_smile: :wink:
19. máj 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini jasne, zober zajtra dovolenku, ked si to aj babo pyta :slight_smile: aj tak ma byt teplo, tak ti bude aj lepsie, ked budes oddychovat :dizzy_face: :wink:
19. máj 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini jasne dovča to istí .... na teraske v tieni s vyloženými nohami nealkoholickým mojitom a knižkou v ruke :wink:
19. máj 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax testni už nech sa mozeme vytesovat aj s tebou :dizzy_face: kedy mas krv?
19. máj 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 vy ste tusim viac nedockave ako ja :grinning: a mam teda skusit ten RF test? lebo iny nemam a nechcem behat po vonku, ked som na PN, tu sa to nevyplati. krv mam stredu
19. máj 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 krásny deň, ešte krajšie správy, gratulujéééééééééééééééém k srdiečku ako zvon :dizzy_face: :grinning:
19. máj 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax tak to radšej vydrž do stredy, lebo RF test :unamused: nič moc a potom budeš zbytočne nervózna a ty máš byť v pohode a šťastná, že si tehula :dizzy_face:
19. máj 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa, @mimikad tak ako? očakávam správy ... len pozitívne :dizzy_face:
19. máj 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek24 vydrzim :dizzy_face: aspon teda, co sa RF testu tyka :grinning: zajtra v noci mi pride muzik, v sobotu uz aj ho posielam kupit mamatest - nejaka lekaren musi mat predsa pohotovost.
19. máj 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok