Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

jada1
19. máj 2011

@rienok a bryndzové boli? Lebo tie ja ľúbim 🙂

leamax
19. máj 2011

@rienok no ved take halusky to je mnamka 😵 hlavne bryndzove😉
@jada1 ano a ze po ET tiez len cistou vodou. tak asi ozaj na tom nieco bude. tak nezabudnite potom 😵
veru @callex,, nestras nas, cakame dobre spravicky este od teba

bayley
19. máj 2011

baby, ďakujem Vám všetkým 🙂 Uvidíme, ako to dopadne....
Dnes máme 3x 5-bunkové, 2x4-bunkové, 1x 3-bunkové a 1x 2-bunkové. Myslíte, že tie 5-bunkové sú OK? Ja tomu nejako nerozumiem, ako to môže byť nepárny počet..?

rebeka33
19. máj 2011

@modra obrovská gratulácia dvojnásobnej mamine, prajem veĺa zdravíčka v šetkým trom a trochu spánku mamine. 😵 😵 😵
@cecil36 gratulácia k srdiečku, konečne si si istá ,že je to v poriadku. pekne oddychuj 😵
@gabikaa tak 😵 zajtra nech sa tým bobáčikom u teba páči,len škoda, že ideš sama, *To budeš šoferovať alebo ideš vlakom.
@miminkad nech sa pekne delia a máš na pk.
@rienok teraz ked ležím a čitam spústu časopisov pre mamičky ,čo som podostávala ,ta mám teké nápady ,že mm a tato na mňa pozerajú a dúfajú,že po teu to prejde 😀
Keď som na nikoho zabudla tak mu prajem štastíčko. Toto bol naozaj úspešný a štastný deň. Nech to tak ostane čo najdhšie 🙂

rebeka33
19. máj 2011

@bayley Oni sa nedelia všetky naraz synchróne ,ale postupne, ta sa to stane. A určite aj 3,4 bunkové sú velmi nádejné. uvidíš zajtra až pozajtradržím palce 😵

zlatanka30
19. máj 2011

babulky viete mi niekto povedat ake musia byt velke foliky,aby mohlo byt opu?

rienok
19. máj 2011

@zlatanka30 okolo 20 - 22 mm zrely folikul je veľký cca 24 mm

rienok
19. máj 2011

@leamax, @jada1 jasne že bryndzové 😀
@bayley v pohode tak ako píše rebeka33 nedelia sa synchronne 😉 ja som mala morulu, 8- bunkové, 7- bunkové tieto 3 mi vkladali a ešte mám jedno 5-bunkové (dúfam že už má veľa buniek a pojde zamraziť aj keď na to vraj nevyzeralo).

leamax
19. máj 2011

@rienok hmmmm, to moooooozem 😀

vrabcek24
20. máj 2011

@gabinkaa joj ale to zbehlo, zajtra sa pohodovo nalaď 😎 , umy iba čistou vodou a uvidíš, že to vyjde. 😵 😵 😵 držím všetky prsty aj palce. 😵 😀

leamax
20. máj 2011

dobreee raaaanko
@gabinkaa silno dnes drzim paste, vela dobrej nalady aby ambryjka citili, ze u maminky im bude najlepsie 😵

jada1
20. máj 2011

@leamax tak som včera hne´d išla pootvárať všetky krabičky intímiek, ktoré mám v zásobe. Len jedny boli neparfumované, tie som si odložila a tie parfumované budem dávať našej malej psici, lebo sa hára 😀

@gabinkaa veľa šťastia 😉

leamax
20. máj 2011

@jada1 😀 vidis a ja som rozmyslala, ze co s nimi, to je napad 😀 😀 😀

inak, ja som zacala dnes spinit ☹ 😔

jada1
20. máj 2011

@leamax to sa emryjko zahniezďuje 😉

leamax
20. máj 2011

@jada1 na 11.den po ET? ved uvidime. toto som mala aj minule na 10.den po ET, tak tomu moc neverim 😔 ale ved uvidime

callex
20. máj 2011

ahojte..vy ste zase boli plodne.
@cecil36 gratulujem k srdiecku..uz si si asi trochu vydychla vsak?tie tt ti vyratal podla ultrazvuku ale podla poslednej menzes..kedze ty tu uvadzas 9tt. a zle mi byva uz pekne dlho.tak sa utesujem vetou..kdo zvraci nepotraci..odkazuem aj @luly3
@rienok twilight saga je super...ja som za tri dni zhltla celu seriu.
@modra...velkaaaa gratulacia..zelam vela zdravicka a krasnych spolocnych chvil
@miminkad no mozno zato mas vklad v pondelok lebo v nedelu maju akusi akciu v labaku..niekto to tu spominal.ale ved ked budes dnes volat tak ti to upresnia.
@jada1 to vyzera super zatial..len tak dalej
@leamax..este nevesaj hlavu..moze to byt stopy po uhniezdovani.ten mamatest by sa hodil.

leamax
20. máj 2011

@callex nevesiam, beriem to tak ako to je...uvidime. a neviem, ci stopy po uhniezdovani, lebo je to ruzove...
no hlavne ty povedz - ako si vcera dopadla? dufam, ze vsetko ok

callex
20. máj 2011

moja sprava je takato: v deloze jeden gestacni vacek velikosti g.h.6, vidim žv akci srdecni zatim ne.
co je to g.h.? to su tehu tyzdne? odchadzala som odtial zmetena..lebo podla sona mu vyhodilo ze 8tt..potom odmeral vacok ten mal 2,62cm a potom povedal: ,,nechci nic rikat,,...odmlcal sa.,,kdy sme vkladali,,? pocital....,,ehm tak to je 6tt, jo dobry, o 10dnu na kontrolu.,,a potom nasledovalo ze statistiky su ze mame 90%na donosenie zdraveho dietata a 10%na potrat.a ze dokial nemame za sebou 12tt tak sme si este nevydychli..ja to viem ale teda nie je to prijemne pocut od lekara. 😒 no mala som problem sa naladit na nejaku pozitivnu vlnu.tak som si kupila detske bodycko mum and baby..je tam velky a maly slonik.

leamax
20. máj 2011

@callex gratulujeeeeeeemmmmm, tehulka. pamataj si len, ze si tehulka a ze je to dobre, velkost odpoveda tt, to je najdolezitejsie, ostatne vypust z hlavy. tie reci o tom, ze do 12tt nic neni iste predsa viem, tak co mudruje a co ta znervoznuje? to si bola u koho?

callex
20. máj 2011

@leamax tak to ruzove moze byt stopa po prasknutej cievke.bola som u machaca.
inak neviem preco vsade tlacia tu kurecovu.prisla som tam a hovorim ze som objednana k machacovi.a recepcna na mna ze sono dneska robi kurecova.tak som jej zopakovala ze ja som sa vyslovene objednavala k machacovi.tak si teda pockejte... 😖

leamax
20. máj 2011

@callex no ved uvidime. sa mi paci tvoj postoj - vsetko sa da vysvetlit tehotenstvom 😵
tak mne zas naopak - ja chodim ku kurecovej a ked pridem na sono, tak mi povedia, ze nieco ma, ze bud si mam pockat alebo ma zoberie niekto iny.

jada1
20. máj 2011

@callex o 10 dní už budete mať sdiečko, neboj 😉
@leamax určite je to len nejaká cievka, neboj nišť. Hlavne žiadna panika 😉 .

Baby ja idem zajtra na ET ku Kuřecovej. Aká je? Boli ste s ňou spokojné?

leamax
20. máj 2011

@jada1 dakujem. uvidime, nerobim paniku, beriem to tak ako to je, uz s tym nic nenarobim, ci uz je to tak alebo tak.
ja chodim ku kurecovej, aj ET mi robila obidva razy. je mila, taka normalna si myslim. spokojne? tak myslim, ze keby mi robil ET a sam Koudelka alebo hocikto iny a nevyslo by, tak by som nebola spokojna 😀

callex
20. máj 2011

@jada1 mne robila ET a vysledok vies aky je..takze dobre bude..ale ako pisala pikha oni to neovplyvnia to uz je na prirode.a ked to ma byt tak to bude... 😉

jada1
20. máj 2011

@leamax lebo mne zatiaľ všetko robil Štelcl, tak nemám skúsenosti so žiadnym iným lekárom odtiaľ. Musím len dúfať, že ona bude mať šťastnú ruku 😕

leamax
20. máj 2011

@jada1 ako vidis, callex je od nej tehulka. ved to nezalezi na doktorovi. tak ziadne strachy, neboj, dobra je

jada1
20. máj 2011

@callex to mi je jasné. Je to jedno ktorý lekár z nich tam embryjká vloží. Ajtak všetko záleží na kvalite embryjka a kvalite sliznice. Tak baby moje zajtra ráno na mňa myslite.

leamax
20. máj 2011

@jada1 jasne moja 🙂 a nicoho sa neboj, dobre naladena, umyta len cistou vodou 😉

jada1
20. máj 2011

@leamax a s neparfumovanou intímkou 😀

vrabcek24
20. máj 2011

@jada1 držím päste, hlavne ver, že to dobre dopadne, pohoda akoby sa nič nedialo 😀 a bude to super 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre