• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

26. mája 2017 
@jada1 to si mi teraz z duse povedala. mna to tiez tak napada obcas, ze ci sa aj my dockame niekedy toho mimka :frowning2: joj, som si nikdy nepomyslela, ze nieco taketo budem prezivat.
dakujem za palce
20. máj 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax snazim sa oddychovat.
@bayley @leamax @rienok @maticap. @cecil36 takze podarilo sa oplodnit este jedno,tak mame styri,tri maju styri bunky a nas posledny ma tri bunky.ET mame v pondelok
@maticap. tolko palcov urcite pomoze :wink:
@gabinkaa mala si pravdu v tom rozdiele muz zena.my mame ET v pondelok.ako ste dnes dopadli?budem na teba silno mysliet :wink:
20. máj 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 @leamax tiez som hned robila kontrolu a mam taky pocit,ze su vsetky parfumovane,tak budem musiet ist do obchodu
@jada1 moooc zajtra na teba myslim
20. máj 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax moja,moc na teba myslim,urcite to dopadne dobre.a na test je skoro.jedine zeby si mala 10 citlivost
20. máj 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad, dakujem, uvidime ako to dopadne. ale uz som zmierena so vsetkym, aj ked jednoduche to teda neni. no ten rapid mal citlivost 10
no len oddychuj, pokial ti neni este najlepsie.
20. máj 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax dnes ok,bola som u mojho dr a uz som PN.neboj,bude to dobre.vravia,ze tie rapid clear nie su dobre testy
20. máj 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax pekne odpočívaj a snaž sa na nič negatívne nemyslieť (viem že je to ťažké).Určite to dobre dopadne :wink:
20. máj 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad tak to je veľmi pekné, mňa by len zaujímalo prečo máš až tak neskoro transfer ... ja som mala na 2.deň 3x 4 bunkové a 1x dvojbunkové a vkladali mi na 3. deň
20. máj 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad
@rienok snazim sa oddychovat a mysliet len na to dobre, ale je to strasne tazke...uvidime ako to dopadne ale velke nadeje si nerobim. rozmyslam, ze ked budem ten utros jest, tak budem ako na drogach :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok mozno za to,ze uz su styri,netusim.manzel volava,co nove.
@leamax no ked ho budes jest,tak aspon nebudes tak rozmyslat.ja uz som tiez zvazovala tuto variantu :grinning:
20. máj 2011 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad no to si uzijem ak ho budem jest :grinning: bude mat muzik zo mna radost :grinning: ja len dufam, ze to pomaly prejde a vydrzi aspon do vysledku krvi
20. máj 2011 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad áno veď to je skvelé... len mne je ľúto že mi nespravili PK . Nevadí snáď to aspoň 1 bojovník vybojuje aj bez PK :slight_smile:
@leamax no ja ked jem utroš tak spím ... to je tiež fajn spôspb ako prečkať čas do testovania :grinning:
20. máj 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad ďakujem. Tak budeme skoro na rovnako, ja idem na ET zajtra. To budeme potom šalieť spolu aj s gabinkou:slight_smile: . Embryjká máte veľmi pekné. Asi máte PK, lebo majú z čoho vyberať.

Baby ja som taká zvedavá, čo je s našimi bobuľkami a nemám ani ako zavolať, lebo vraj na štvrtý deň ich nevyberajú a nehodnotia. :frowning2:
20. máj 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bayley ako sa dnes darí vašim drobčekom?
20. máj 2011 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax ja ten utroš vkladám 4-0-4. Ale písali ste, že ráno pred ET 2 zjesť a 2 vložiť. Nebude mi z toho zle? Ešte som ho nikdy nejedla, len vkladala.
20. máj 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok tebe nebolo treba PK, lebo ty si mala šikovnicu morulku :slight_smile:
20. máj 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok ved aj ja, ved preto vravim, ze si muzik so mnou uzije :grinning: jaj, keby to chcelo vydrzat
@jada1 neboj, embryjkam sa isto dari vyborne, zajtra budes mat bobulky v brusku :dizzy_face:
20. máj 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax no ti chlapi maju pri nas riadne rusno a veselo :grinning:
@rienok neviem podla coho rozhoduju,ci PK alebo nie.hlavne nech rastu trpaslici moji,tak ked uz nebude basketbalovy tim,tak mozu aspon tenis stvorhru hravat :grinning:
@jada1 neboj,krpani bojuju a rastu,nech su zajtra velky a silny,ked pojdu k maminke :wink: no ja myslim,ze teraz nas bude saliet viac,ako to dopadne....
20. máj 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 mne nebýva po utroši zle len sa mi chce straaaaaaasne spat :slight_smile:
20. máj 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad jasne ale to už budú také embyjká že kým domov prídeš tak budú zahryznuté :dizzy_face:
20. máj 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok no uvidime.ak ich v aute neprevarime v tejto horucave :grinning:
a ty sa ako citis?
20. máj 2011 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok keby som bola len ospalá, tak to je v poho :slight_smile: . Lahnem v aute na zadné sedadlá a budem 3,5 hod. spať :slight_smile: . Ráno vstávame o 4,30 :unamused:
20. máj 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad supeer, drzim moc moc palce na ET :slight_smile: A nas trojbunkac bol zrovna najväcsi bojovnik :wink:
20. máj 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex dakujem, tie tyzdne tehu ratal podla uzv a suhlasi mi to so zahniezdenim, BT aj spinenim presne na den :wink: Podla ms by som mala byt 8+4, co je 9tt, ale to urcite nie som, ale porod rataju podla mrchy cize som sem nahodila termi, ktory bol vyratany prvy :wink: To grckanie aj mna drzi, ale nie vzdy, vcera som pregrckala celu noc a dnes som ako znovuzrodena :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2011 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 tiez mam pocit,ze toto posledne bude najculejsie :wink:
20. máj 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad ja sa necítim nijak zvláštne, snažím sa na nič nemyslieť a nehľadať príznaky, na ktoré by bolo aj tak veľmi skoro :slight_smile:
@jada1 a to vám nemohli dať rozumnejšiu hodinu? nás sa vždy pýtali či nám ten čas vyhovuje (okrem OPU samozrejme) a teraz sme boli až 15,15 na ET
No a čo tak si pospíš ;-
20. máj 2011 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax Moja, este to nevzdavaj... pockaj si na tu krv a uvidis ako to dopadne. Podla mna je na test este skoro. Inac ja som pri tehu krvacala a preto ma vobec nenapadlo, ze mozem byt tehu...moze to byt aj uhniezdovanie :slight_smile: :wink: Hlavu hore :slight_smile:
20. máj 2011 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 dakujem. ved uvidime co urobi ta vyssia davka utrosu a co ukaze krv. a ked bude negativna, tak sa urcite nevzdame a pojdeme do dalsieho IVF, tentoraz do uspesneho!
@rienok
@miminkad mne tiez nebyva zle, ked zjem utros, len ma uspava :grinning:
@cecil36 tak vcera si si to odgrckala a dnes mas aspon klud :wink:
20. máj 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj dievcata, neskusali ste ziadna v RF AH? som nad tym rozmyslala, je vyssia sanca uchytenia embryjka ale samozrejme ma to aj svoje rizika. ako nakoniec vsetko, ze jo
20. máj 2011 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax rapiclear je smejd..mne tiez ukazoval negativne a mamatest pozitivne.utros pokial mozes tak vkladaj lebo fakt budes ako nadrogovana.plan vymyslela Kurecova dobry tak uz leb vydrzat dokrvicky.a nevies si ju zaniest do nejakeho labaku kde ti spravia vysledok hned?AH pri ICSI je zbytocne..pretoze pri ICSI uz napichnu obal vajicka.
@jada1 zajtra drzim palce.
@rienok myslim si ze mimikand ma PK preto lebo jej to vychadzalo na nedelu a kedze tam maju nejaku akciu tak ju dali na pondelok.
20. máj 2011 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok