Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leamax
20. máj 2011

@callex mne sa este nestalo, ze by mi nejaky test ukazal ine ako bola skutocnost, ale uvidime, co povie krv. rozmyslam este nad labakom v PN, myslim, ze moj gyndo by mi to vedel vybavit.
a citala som, ze pri ICSI sa ten obal vajicka porusi len minimalne, niekedy to nestaci

rienok
20. máj 2011

@leamax no ja som mala 4 x prirodzene oplodnene vajicka a AH a nič takže neviem Ti zodpovedne povedať 😉

leamax
20. máj 2011

@rienok hmmm, aj tak dik. sa skusim o tom povypravat v CARe, uvidim, co mi povedia

miminkad
20. máj 2011

@rienok asi by som si mala zas precitat twilight,nech sa odreagujem.ale slubila som si,ze budem pozerat same rozpravky teraz
@leamax som zvedava,ze ked ho zjem,tak aky bude mat na mna ucinok 😀

leamax
20. máj 2011

@miminkad 😀 asi ako na kazdeho - bude sa ti chciet spat 😀

miminkad
20. máj 2011

@leamax krasne prespane dva tyzdne 😀 😀 😀

leamax
20. máj 2011

@miminkad 😀 aj tak sa da preckat cakanie 😀 ale ked vkladas, ma vraj lepsie ucinky

callex
20. máj 2011

@leamax ale stalo sa ti to....prave dnes. 🙂 a dobre urobis ak sa o tom AH porozpravas v RF ale mne povedali to co som napisala..ze zbytocne pri ICSI.
ja mam tiez lepsi pocit ked utros vkladam..je tak blizsie k zdroju.a ja som vkladala aj v den ET.

leamax
20. máj 2011

@callex dakujem.
ja som v den ET dva vlozila a dva zjedla. ty si vlozila vsetky 4?

miminkad
20. máj 2011

@leamax ja vkladam a vkladam,tak snad bude aj uroda 😉

leamax
20. máj 2011

@miminkad neboj, jasne, ze bude 😉

miminkad
20. máj 2011

@leamax ale najskor ty🙂

leamax
20. máj 2011

@miminkad hmmm, zeby?
videli ste - na zahori sa narodili trojcata po 13 rokoch snazenia - skoro som plakala pri tom 😵

miminkad
20. máj 2011

@leamax pozerame rozpravky,tak sme nevideli

callex
20. máj 2011

@leamax ano vkladala som 4...videla som to..chlap bol krasne dojati..a su jasnym dokazom ze to netreba vzdavat.

callex
20. máj 2011

@miminkad ake rozpravky pozerate?

miminkad
20. máj 2011

@callex simpsonovcov a grifinovcov na joj plus

leamax
20. máj 2011

@callex tak nabuduce aj ja vsetky 4 vlozim. a aj si dodrzala to, ze sa umyt iba cistou vodou?
a ved ja to nemienim vzdat, to teda ee

lulu10
20. máj 2011

@leamax
@callex ahojte aj ja som videla tie trojčatka a veru som si aj poplakala, ten chlap nemal chybu, no krasne to bolo 😵

leamax
20. máj 2011

@lulu10 veru krasna 😵 aj ja sa chcem uz toho dockat

lulu10
20. máj 2011

@leamax aj ja to uz MOC chcem a ani markiza pri tom nemusi byt 😀

miminkad
20. máj 2011

baby,ste tu niekto alergik?uzivali ste po ET antihistaminika?

leamax
20. máj 2011

@lulu10 😀 markiza nech si beha kde chce, ja chcem babatko
@miminkad to ti neviem poradit, ja nie som. ved sa popytas v RF

leamax
20. máj 2011

kokos, ten rapid je fakt debilny test - teraz tam vybehol duch. ho asi vysmarim cez zavrete okno do tej burky, naco ma blazni 😠

luly3
20. máj 2011

@lulu10 ten chlap je kamarát 😉 13 rokou sa snažili a dočkali sa krásny boli 😀 😀 😀
@miminkad ja som alergik a nie neužívam žiadne tabletky trpím 😠

miminkad
20. máj 2011

@leamax no vidis moja,ved ti vravim,ze rapid su blbost
@luly3 dakujem za radu.takze od ET by som uz asi nemala,ze?

leamax
20. máj 2011

@miminkad no vidim, ze asi hej, toto sa mi este na ziadnom nestalo
no asi mi ozaj zajtrs skoci muzik kupit ten mamatest a uz ked ten vyjde neg. tak je to jasne

manzelik
20. máj 2011

Ahoj @callex , neviem, ci si ma pamatas z diskusie CAR Piestany, ja som ta, co ma tie dve osvojene deticky, nejak som ta tu nasla. Spominam si na CAR a je mi to luto, ze to zrusili. Mas odtial aj nejake kartu alebo nieco? Mne nic neposlali. Drzim ti palce, nech si uz aj ty stastna mamicka.

bayley
20. máj 2011

@rebeka33 , @rienok ďakujem za vysvelenie, ste ma ukľudnili 🙂

@leamax drž sa, aby si víkend prežila v čo najväčšej pohode a po víkende sa z krvi dozvieš určite krásny výsledok HCG 🙂

@callex nepochybujem o tom, že tvoje grckanie je jednoznačným dôkazom prosperujúceho tehotenstva 🙂

@jada1 držím palce na zajtrajší vklad 🙂 my sme dnes (3.deň po OPU) mali 2x 9-bunkové, 3x 8-bunkové, 1x 6- bunkové a 1x 4 bunkové. Embryologička mi povedala, že môžem byť pokojná, tentokrát určite bude niečo vhodné na ET v pondelok 🙂 Tak jej verím 😎

@miminkad super správa, že zabojovalo aj to posledné 🙂 nech sa všetky ďalej krásne delia a ostane tak aj na mrazienie 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre