Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

cecil36
23. máj 2011

@leamax velmi velmi velmi drzim palce 😵 , treba verit , ze vsetko bude dobre 🙂 Pekne uzivaj utros a hladkaj brusino 😉
@gabinkaa tiez velmi drzim palce 😉

cecil36
23. máj 2011

@callex nemusi to tak byt, ja som tiez mala velmi nizke hcg a spinila som a to sa vtedy drobec prave uhniezdoval 😉

leamax
23. máj 2011

@cecil36 dakujem. no teraz ten utros jem a momentalne sa mi strasne hlava kruti 😀 som jak na drogach 😀 este aj salku na stol davam klukatou cestou 😀
jaj, uz nech je buduci tyzden, nech viem, na com som

ninockaskv
23. máj 2011

@leamax hlavne ziadna panika a stres 😉 spravila si vsetko, co bolo v tvojich silach, teraz len pockat, ako sa k tomu drobec postavi 🙂

cecil36
23. máj 2011

@leamax a nemozes si ho vkladat, podla mna je to lepsie a rychlejsie sa vstrebava. Navyse nie je z toho kolotoc. Ja som ho jedla este na zaciatku ked sme sa s mm snazili, dal mi ho gyndos a bolo mi z neho na odkvacnutie, citila som sa ako fetanda 😀 Ked vkladam, nic mi nieje.

cecil36
23. máj 2011

@leamax a nemozes ist na krvicku o dva dni? ak si z BA tak to nie je problem.

rebeka33
23. máj 2011

@leamax držím palce ,daj vedieť čo povedia v rf. Stále je nádej kým to nie je 0,
@callex super ,že nealko šampanské. My máme teraz plno osláv a ja tam furt trapasím s džúsom na prípitku
😀 To si určite zoženiem.
@ninockaskv mne prerobili šatnik a nevojdú sa tam skrine o 3cm. čo ti budem hovoriť.Už som 2týždne u otca na gauči a tak skoro sa do svojho nevrátim. 😒
@rienok oddychuj, relaxuj držim palce. *Ja som fakt asi viac nedočkavá ako vy 😀 Kedy testuješ?

leamax
23. máj 2011

@ninockaskv no dufam, ze drobec sa k tomu postavi pozitivne 😵
@cecil36 rozmyslam, ze vecer aspon dve vlozim, v noci uz nekrvacam, takze sa to nevyplavi. najradsej by som ale dala agolutin, ten je istejsi a mam doma 4 ampulky
@cecil36 nie som z BA a kurecova hovorila, ze mam dojst zajtra
@rebeka33 dakujem 😵

cecil36
23. máj 2011

@leamax no neviem, ako som ti pisala v unice davaju agolutin a istejsi sa mi fakt nezda, stipe ako das a mne spravil dokonca alergiu, taky opuch som mala po nom, ze som si nevedela sadnut. Ja by som asi vlozila....Tak sup sup na krvicku zajtra 😉

leamax
23. máj 2011

@cecil36 no urcite vecer vlozim
ale agolutin ma vyssiu koncentraciu, u utrosu, tym, ze to vyteka, su dost velke straty

cecil36
23. máj 2011

@leamax aj som voci nemu zaujata, spravil mi bobo 😀 😀 😀 😀 😀

leamax
23. máj 2011

@cecil36 😀 😀 😀 😀 tak mne ho uz raz pichali a v pohode. ved uvidime, co mi zajtra poradia
inak - co by ste mi radili proti tomu krvacaniu?

leamax
23. máj 2011

@callex dakujem moc za prsty 😵

jada1
23. máj 2011

@bayley gratulujem k bobčekom, naozaj ste mali krásnych 😉 .
@martini ďakujem, dufam, že to bude tak ako hovoríš 🙂 . Áno, naozaj nám našli šikovnicu 🙂
@leamax ešte netreba hádzať flintu do žita. Sú aj táke tehuľky, ktoré mali takéto hodnoty na začiatku ako ty. Chcelo by to ešte raz na tú krv na porovnanie hodnôt. Ono sa to rozbehne, alebo zastaví. Prajem ti aby to u teba bol ten prvý prípad.

cecil36
23. máj 2011

@leamax ascorutin 😉 alebo vyssie davky C-cka a magne B6

callex
23. máj 2011

@cecil36 ja sa len budem tesit ked tomu tak u @leamax nebude..kazda mame nejaku tu skusenost a sme tu od toho aby sme si ich odovzdavali. 😉
@leamax to jedenie utrosu ti fakt nezavidim..to musi byt brrr...ked v noci nekrvacas daj si aj 4.baby a ten agolutin nie je vyvolanie mrchy?mne sa zda zemi ho tak kedysi pichali ked mrcha dlho nechodila.
@rebeka33 nechas ?rienok 🙂 ona ma este aspon 5dni cas.

leamax
23. máj 2011

@jada1 dakujem, zajtra idem do rf, som zvedava, co mi povie kurecova
@cecil36 tak si zajtra na to nieco vypytam 😵
@callex ja mam vecer vkladat 4, tak ich aj vlozim. a agolutin je taky, ze ked nie si tehulka, tak ti privola mrchu a ked si, tak podpori tehotenstvo, mimko sa po nom este viac zahryzne 😵

cecil36
23. máj 2011

@callex agolutin je progesteron, takze je aj aj. Inak ja som to nemyslela v zlom🙂, len, ze moze to byt aj tak aj tak, nizke hcg este nemusi byt zle, zle je ked klesa.

miminkad
23. máj 2011

@leamax ahoj moja,dnes som na teba myslela.v poslednej dobe je to asi vsade s tym hcg akesi zacarovane....neboj,bude dobre
@bayley @martini ahojky,tak nam boli vlozene dnes dve hatchujuce blastocysty.vitouskova hovorila,ze vyzeraju velmi dobre a uz teraz mi moze povedat,ze som tehu.ale to asi hovori kazdemu...inak ze ked vlozi dve,tak su vzdy dvojicky,tak dufam,ze bude mat pravdu...a zostala jedna morula,zajtra sa uvidi,ci z nej bude nanuk

@gabinkaa dakujeme,obom sa nam to podari 😉

leamax
23. máj 2011

@miminkad dakujem 😵
a gratulujeeeeeeeemmmmmmmm, to urcite vyjde 😵 take krasne embryjka 😵 tak teraz vela oddychu, ziadne stresy, ziadne mydla, dnes sa nesprchovat, ani nic a ziadne parfumy a parfumovane vlozky 😉

miminkad
23. máj 2011

@leamax obe budeme tehu,uvidis 😉
no ja sa pre istotu neosprchujem ani zajtra,sice asi budem smrdiet ako stoka,ale nech,ked moje babulky maju radsej smrad. 😀 uz budem len lezat a oddychovat,ziadne mydlo,dnes som si pre istotu kupila aj v cba intimky,tak tie cbackove pochybujem,ze su parfumovane.

miminkad
23. máj 2011

inak prideme domov a idem na wecko a pozeram,ze som si po ET aj nohavicky obliekla naopak 😀

leamax
23. máj 2011

@miminkad ja som v tescu cuchala kazdu krabicku intimiek 😀 sa museli na mne bavit sbs-kari, ked pozerali tie kamery 😀

leamax
23. máj 2011

@miminkad to je stastie 😉

miminkad
23. máj 2011

@leamax 😀 😀 😀 😀 ja som pred chvilou cuchala tie cba a smrdia,tak su to tie prave 😀
inak fakt sranda,hlavne ta intimka hore nohami 😀 to od tolkeho stastia 😉

leamax
23. máj 2011

@miminkad 😀 😀 😀 to si mala aj intimku na tych nohavickach? no to ti moc pomohla 😀 😀 😀

miminkad
23. máj 2011

@leamax 😀 😀 😀 no co ti poviem,utros je urtos 😀

callex
23. máj 2011

@leamax tak to by nam mali ten agolutin pichat povinne...no nie?
@miminkad dalsi super vysledok.a dalsia tehula.sprcha moze hadam byt..ved tam dolu si vodu pustit nemusis.ja by som nezaspala neumyta..navzse spotena od stresu a tepla.
ja som zase isla minule na ten prvy ultrazvuk v nohavickach..hlavne ze som dlho cakala v kabinke kym sa uvolni sono a hovorila som machacovi ze uz som pripravena. 🙂

miminkad
23. máj 2011

@callex 😀
no ja teda vydrzim dozajtra a zajtra sa len trosku zvrchu osprchujem.dnes skusim len trochu sa poumyvat.nebudem riskovat nic.mne ten smrad nevadi,nemam cuch 😀

leamax
23. máj 2011

@miminkad 😀 😀 😀 to musela byt zaujimava cesta 😀 😀 😀
@callex v unice po ET davaju agolutin, nie utros. agolutin je koncentrovanejsi a lepsie sa vstrebava, kedze sa picha. u utrosu su dost velke straty tym, ze vyteka a musi sa vstrebavat sliznicou

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre