Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miminkad
23. máj 2011

@leamax sa mi zdalo,ze som nejaka mokra 😀

leamax
23. máj 2011

@miminkad 😀 😀 😀

miminkad
23. máj 2011

@leamax sa mi nesmej. 😀 to ako ked som sa dnes vitouskovej pytala na rezimove opatrenia a ona zacala ze nemam skakat padakom,jazdit na koni,reku teraz prejdite k beznym cinnostiam 😀

leamax
23. máj 2011

@miminkad 😀 vitouskova aky srandista 😀 tak ale zas ked si zoberies, su taki, co prevadzkuju aj tieto veci 😉

miminkad
23. máj 2011

@leamax no ja teda rozhodne nie,reku ja budem len chladnicku otvarat,tak sa smiala 🙂 nuz vitouskova dne srsala humorom,lebo ma hned privitala,ze uz mi moze zagratulovat,lebo to bude tehu...

leamax
23. máj 2011

@miminkad super, tak to tak urcite bude 😵 😵 😵

miminkad
23. máj 2011

@leamax smrdim jak tchor.asi sa idem umyt 😝

lenka_21
23. máj 2011

@cecil36 @callex Ahojte kocky, v kazdom pripade to uz nebudem analyzovat, len som bola prekvapena 🙂 😉 Pri IVF to az tak nevadi a uvidime ako to dopadne....

Dnes sme boli na tej genetike ... vysledky budu o 6-7 tyzdnov, ale zazraky necakam ... som iba zvedava na tu zrazanlivost a ostatne snad bude fajn. 😉

leamax
23. máj 2011

@miminkad 😀 tak ale len cistou vodou, hlavne dole 😉

miminkad
23. máj 2011

@leamax spodok dnes vynecham 😀

inak nam robili ICSI

lenka_21
23. máj 2011

@leamax Leamax, ja by som to vobec nezahadzovala ... som zvedava co ti povedia v CAR, ale ak ti HCG stupne co len trosku tak je to jasne. Ako som ti pisala, ja som mala skoro normalnu mrsku a bola som tehu ... mne sa len babetko zvrtalo neskorsie a preto som krvacala (inac moja mama mala mrsku 4 mesiace - normalnu) a ked jej vynechala tak zistili, ze je pomaly v 5 mesiaci 🙂 😉 🙂 Drzim palceky a cakam na zajtrajsiu spravicku!!!

maticap.
23. máj 2011

Ahojte babulky, odkedy sa mm vratil, nestiham vas citat 🙂. Ale stihla som si pozriet, ze @miminkad ma dvoch dubacikov! Gragulujem! 😉

leamax
23. máj 2011

@miminkad hej, vynechaj 😉
no ved ste mali na figu spg, nie? tak ICSI je dobra volba 😵

leamax
23. máj 2011

@lenka_21 dakujem, taketo spravicky mi dodavaju nadej 😵 moja mamina mala tiez normalnu mrchu, isla k doktorke s tym, ze ju asi boli zlcnik a odisla s tehu knizkou, ze uz je vo 4.mesiaci 🙂

maticap.
23. máj 2011

@leamax ahoj leamax, prave som si precitala Tvoje hcg- cko. A musim sa pridat k babam: nehadz flintu do zita - treba este raz skontrolovat hcg z krvi a potom sa uvidi. 😉 . Drzim palce, aby sa o par tyzdnov na sone uvidelo nieco male tlcuce ! 😵

miminkad
23. máj 2011

@maticap. dakujeme 🙂
uz ste zdravy?
@leamax praveze teraz bol spg lepsi.neviem,co v tom martine robia 😠

leamax
23. máj 2011

@maticap. dakujem, ta posledna veta mi vytlacila slzy do oci 😵 som strasne zvedava, co mi zajtra povedia v rf. myslite, ze moze byt hcg aspon trosku ine ako dnes. vies, ze stupa obden dvoj nasobne. ale moze tam byt nejaka zmeny aj na dalsi den? modlim sa aby stupalo

callex
23. máj 2011

@leamax a tak aj utros je fajn..uz som si zvykla,,tych injekcii som si uz uzila.
@miminkad no len sa pekne umy..ved si aj spinava od utrosu kedze nohavicky boli naopak 🙂 samoska ze len cistou vodou.myslim ze v RF robia ICSI automaticky.mozno nie len pri suprovom spg.
@lenka_21 kde ste boli na genetike? v NZ ci v NR..vecsinou sa na vysledky caka aj dlhsie.a dobre robis ze neanalyzujes..vela info je niekedy na skodu veci.

lenka_21
23. máj 2011

@bayley @miminkad Kocky tak teraz pekne hodit teplakovy rezim, do jednej ruky ovladac, do druhej Fidorku a za chvilocku tu budeme citat pozitivne spravicky 🙂 😉

leamax
23. máj 2011

@miminkad a aky ste mali teraz?

miminkad
23. máj 2011

@callex uz som umyta,sice to nie je ako mydlom,ale co uz....
@lenka_21 ako si vedela,ze presne tak to planujem,sice nie fidorku,ale klobasu a slaninu a este som chcela nase dvd vymenit so svokrovcami,lebo nase blbne a to by som mala uz len nervy z neho 😀
@leamax teraz norm.morfologia 5%,v martine 1% a zaver teratozoospermia

leamax
23. máj 2011

@callex to ano, ale ak by to znamenalo uspech, tak mi ani agolutin nevadi.

inak - tym, ze picham fragmin, mi dnes pri odbere krvi tiekla krv ako na zabijacke. nie a nie to zastavit. ale vydrzim, len nech hcg stupa 😵

lenka_21
23. máj 2011

@miminkad Ja sa tej Vitouskovej ani necudujem ked ti radila take veci ...neskakat s padakom a podobne. Ved si sama pisala, ze si polepetko ... mna si tu kompletne poplietla a mozno aj Vitouskova ta odhadla a tak ti to pre istotu povedala ... inac ja by som sa vyhybala aj skoku na lane, akrobatickemu lyzovaniu a pod.... je toho kopeeeec co ma napada 😀 😉 😀 😉 😀 🙂 🙂

miminkad
23. máj 2011

@lenka_21 len to ma hacik,ja sportujem len s lyzicou do ust 😀
@leamax inak mozno kvoli tomu fragminu nemas teraz tehu spinenie ale tehu krvacanie 😉

leamax
23. máj 2011

@miminkad vies, ze aj mna to napadlo? ale ako smrtelne vazne. ci to je blbost?

miminkad
23. máj 2011

@leamax no neviem,ale podla mna to nemusi byt blbost.ti to riedi krv.my vzdy pacientov upozornujeme,ze pri akomkolvek krvacani maju okamzite prist.nerobia sa ti modriny?kolkatku fraxik pichas?

miminkad
23. máj 2011

baby a aky nazor mate na avivaz po ET?ked ziadne vone,mydla,tak ci si mozem aj vonavu koselu obliect,alebo ju dam najskor psom... 😨

leamax
23. máj 2011

@miminkad na bruchu som si urobila dve modriny. inak nie - ved co sa ti mozu robit pri lezani, ze jo 😀 picham tu 0,2, to je myslim najnizsia. tak ale ja mam aj tak len MTHFR heterozyfot a tu najlahsiu mutaciu - teraz neviem, ci je to C alebo A

miminkad
23. máj 2011

@leamax no modriny sa ti robia s fraxiku na bruchu,to je normalne.vpich ti nekrvaca?no to mas nizku davku.ale mozne to je,ze to ovplyvnuje.ved zajtra sa v RF popytaj,ci to nema suvis

maticap.
23. máj 2011

@miminkad ahoj, mno, zdrava este celkom nie som, nosohltan je stale chyteny, ale dakujem za opytanie, je to lepsie 😉 . dnes som bola uz v praci a potom ma tehotna kolegyna zavolala na prednasku o pupocnikovej krvi (ceptra...) a boli sme pozriet aj na porodnych salach. O tyzden pojdeme mrknut novorodenecke oddelenie a potom zacinam cvicit s tehotnymi. Juj, tak sa tesiiim! 😀

@leamax aby som pravdu povedala, neviem, ake moze byt to hcg na druhy den. Kazdopadne by bolo dobre keby stuplo. Aspon o trosku 😵 .

Inak, ledva fucim pri PC - prejedla som sa jahodami, uf. A nie a nie ich stravit...ale inak boli dobreeee... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre