Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rebeka33
24. máj 2011

@leamax držím palce,teraz sa viac nedá. Už len vydržať na tú krv, nádej tam stále je 🙂 🙂 .
@mircalla ako sa máte. presťahovaný?

bayley
24. máj 2011

@lucielle vitaj, reprofit je určite správna voľba. Ja chodím ku Koudelkovi a som maximálne spokojná. My sme platili pri 7 oocytoch 36000 Kč, to je cena bez mrazenia

rebeka33
24. máj 2011

@bayley super ,gratulujem k 2 mrazákom. Ja som ležala asi 1hod.,ale mňa utroš aj dosť uspával.

ninockaskv
24. máj 2011

@lemax ☹ dufam dufam, ze sa z toho celeho vykluje dobra sprava

@bayley tak konecne zase nejaki mrazacikovia 😉

rebeka33
24. máj 2011

@mia_15 ako ti povedali baby.Závisí od tvojho stavu a namáhavosti práce.Ja som neprestala chodiť do práce, len som nezdvíhala ťažke, niektoré stroje a chemikálie som nepoužívala,ale inak som robila.Oni sami ti povedia ,že to sa nedá vyležať. Ja som ležala cestu domov a 1 deň. Držím palce na opu a daj vedieť ako steb dopadli 🙂 RF je dobrá voľba. 😵

rienok
24. máj 2011

@leamax drž sa dievča,, myslím na teba 😵
@bayley jej blahoželám 😵 , ty sa máš... mne včera prišla správa že "nezbyly žádná embrya vhodná ke kryokonzervaci" 😝
ja som dnes tiež bola v práci, nemusíš mať výčitky, ak je je pravda že ja mám výhodu a môžem si určiť či ísť alebo neísť 😎

martini
24. máj 2011

@bayley ja som pri prvom transfere tiež ležala po utroši...a teraz som už vobec nie a som tehu...ostane tam dosť aj keď sa rovno postavíš...takže si mater v pohode 🙂)) a blahoželám k mrazáčikom...bude aj na súrodenca o rok dva 🙂

martini
24. máj 2011

@rienok ty tu nejak so mnou ponocuješ...

rienok
24. máj 2011

@martini nejako nie som unavena 😀

luly3
25. máj 2011

pekné ránko 🙂
@rienok ako moja????kedy budeme testíkovať??????
gabinka a ty???ako sa cítiš????

gabinkaa
25. máj 2011

@luly3 dobré ránko, zatiaľ pohoda, len ma pobolieva podbruško a bolí pravý vaječník, tak neviem

luly3
25. máj 2011

@gabinkaa 😉 to je dobré znamenie len tak dalej mna bolelo bruško do
nejakého 9 tt 😉
kedy máš testík?????

gabinkaa
25. máj 2011

@luly3 aj minule ma pobolievalo a potom nič, ale teraz nebudem skoro testíkovať, ani testíky som si nekúpila, mám iba tie z RF, už dve krabičky

gabinkaa
25. máj 2011

@leamax držkaj sa dievča, však hcg stúplo, tak zatiaľ žiadna panika, len treba veriť v dobrý koniec

mia_15
25. máj 2011

@callex callex a ty si tehu 🙂 čítala som si skoro všetky príspevky čo si tu píšete a veľmi som ti držala palčeky 🙂 a v ktorom si týždni? ja sa už na základe toho všetkého, čo tu píšete aj na to, čo ma v RF čaká teším... Oni sú tam asi fakt dobrí..... No a čo sa týka tej úrody folikulov 🙂 , tak ich bolo vraj 10. To je dobré? Brala som 1-1-1 clostilbegyt a 1x ráno inj. Bravelle. Inak robotu nemám fyzicky náročnú, len dosť stresujúcu. Zostanem doma 5 dní, ako si aj ty písala.

leamax
25. máj 2011

dobre ranicko 🙂
dakujem vam za to, ze na mna myslite a drzite mi paste 😵 tu je dnesny mamatest. taky je kraaaasny, modlim sa aby hcg stupalo 😵
@bayley gratulujem, uzasna spravicka 😵

miminkad
25. máj 2011

@bayley ono to je skor mojim panickym strachom.ked to bude potrebne,tak budem lezat celych 9 mesiacov.to len asi ja som taka prehnane uzkostliva....neviem,ako dlho trva,kym sa utros kym zacne posobit,ja mam pracu na houby,tam by nebolo moc dobre teraz byt,je dost fyzicky aj psychicky narocna.ved ja sa zas pomotam po dome,idem za psami a oddychujem.celkom taky relax aj potrebujem,takze az taky problem my to nerobi.a dnes dojdu svokrovci,tak uz bude po oddychu 😀
tak to je super,ze mate mrazacikov,som zveddava,ci aj nasa morula zabojovala 😉

miminkad
25. máj 2011

@leamax krasa moja,tesim sa s tebou a urcite stupa 😉

leamax
25. máj 2011

@miminkad ahoj moja. dakujem. ale ber na vedomie, ze ten vcerajsi bol 25-ka a tento je desina. mi bolo prave povedane, ze je to slabota na to kolky den po ET som ☹ strasne sa bojim, modlim sa aby stupalo

miminkad
25. máj 2011

@leamax ale bude stupat,u niekoho hcg asi tak rychlo nestupa.hlavne teraz nepanikar.

leamax
25. máj 2011

@miminkad no ved ty by si to mala vediet - to sa ma pytas 😀 snazim sa nepanikarit, len je to dost tazke. ja sa najviac bojim kyretu, co mi vcera hrozila kurecova ☹
a tebe zmizla fotocka 😢

miminkad
25. máj 2011

@leamax to ja veru neviem,gynekologia nie je moj obor 😉 neboj,kyret nebude a dost.oddychuj,bud v klude,nech je babu dobre
fotecka nezmizla,len sa mi nepacila 😀

leamax
25. máj 2011

@miminkad no ved snazim sa, dnes jedine, co urobim, budu bryndzove halusky, inak budem oddychovat 😀 idem si dat utros 😉

miminkad
25. máj 2011

@leamax robis chute.ja robim zeleninovu polievku a este mam namarinovane maso,tak to dojeme

ninockaskv
25. máj 2011

baby, nieco na odhlahcenie: 😀 😀 😀 😀

http://www.pikosky.sk/2011/05/22/paris/

ninockaskv
25. máj 2011

@leamax to je riadna tava... naco robi take zavery ??? nech to riesi potom, ked to bude aktulane a nieze ti to povie a ty teraz par dni trp a cakaj.. 😠 😠 😠 😠

martini
25. máj 2011

@ninockaskv cí fakt, ten cloony je väčší fešák každým rokom...to aj my tak vyrastieme do krásy?

leamax
25. máj 2011

@ninockaskv no ved to prave. sice povedala, ze nepredpoklada, ze by sa to mohlo stat, ale naco to vobec spominala? vie dobre, ze som uz zazila aj kyret a ze ziadnej zene nepadne dobre spomienka na to. preto som isla odtial s hrcou v krku. to je horsie ako keby mi povedala, ze mam hcg negativne 😠 tak mysli potom pozitivne, ved to je priam nadludsky vykon po takomto niecom 😠

leamax
25. máj 2011

@ninockaskv ty brdo, ten cloony je ako vino - cim starsi, tym lepsi 😉

gabinkaa
25. máj 2011

@miminkad ako sa cítiš moja, zostali Ti aj nejaký mrazáčikovia?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre