Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leamax
25. máj 2011

moj manzelik mi vcera robil radost a toto kupil 🙂 strasne je to chutne 😵

ninockaskv
25. máj 2011

@leamax jeej, ten je zlaty 😉 ten ma spravny pristup.. raz to urcite budete potrebovat

leamax
25. máj 2011

@ninockaskv pravda 😵 sice som ho zobrala do h&m, ze tam maju krasne vecicky, som to tam prezerala a ze toto berieme 😵 no uzasne pyzamko 😵

miminkad
25. máj 2011

@gabinkaa asi tak ako ty,pobolieva ma podbrusok a skor by som povedala,ze lavy vajecnik.este nevieme,ci nam ostal mrazacik

miminkad
25. máj 2011

@leamax to je krasne 😵

leamax
25. máj 2011

@miminkad kolky si uz den po ET? jaj vlastne to bolo pondelok, nie? no tak dnes ti isto napisu, ci a kolko mate mrazacikov 😵

miminkad
25. máj 2011

@leamax este malinko.

leamax
25. máj 2011

@miminkad nesledovat sa 😉 ja viem, ze je to tazke, skus sa niecim lahkym zamestnat 😉 aj cas ti lepsie ubehne a hlavne budes psychicky v pohode. a ani sa nenazdas a budu //

cecil36
25. máj 2011

@leamax ahojky, treba stale verit 😉 Pekne oddychuj a posielam mimcu pozitivnu energiu 🙂 A hcg sa zdvojnasobuje kazdy druhy- treti den (ako u koho)- aspon tak mi to tvrdil moj gyndos. Naozaj sa drobec mohol uhniezdit neskor, treba verit 😵 Drzkam moc moc palce.
@rienok ako? uz aj moj mm sa pytal ako ste dopadli 🙂

leamax
25. máj 2011

@cecil36 dakujem moja, si mi prikladom. tebe to hcg ako stupalo? tiez ta tak plasili ako mna?

cecil36
25. máj 2011

@leamax mne tiez stupalo pomaly a tiez ma kazdy strasil, ze to nemusi byt dobre. Ale ja som chodila na krvicku obden. Krpec ma dost natahoval, kym sa ukazal. A aj teraz sme mensi o tyzden 🙂. A ver, ze som sa straaaasne bala ako to dopadne. A uz nekrvacas? Davas utros ci ten agolutin?

rebeka33
25. máj 2011

@leamax ten testík je velmi pekný,držime ti všetkých 40 prstov.
@miminkad ako tvoja morulka?
@rienok nevadí,že nie sú mrazáčikovia ,veď budeš mať trojičky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

miminkad
25. máj 2011

@leamax ved sa snazim,prave som polievku dovarila,idem sa nadesiatovat,pozeram film,pojdem za psom,stale cosi
@rebeka33 zatial este nevieme,ale dufam,ze zabojovala 😉

leamax
25. máj 2011

@cecil36 este treti den spinim. neviem, ale bojim sa aj toho, ze mi klesla sliznica, neviem, ci neni 6mm dost malo ☹ mam utros, mam davat 4-2-4
no to ti verim, ze si sa bala. ale teraz je vsetko v poriadku, ze?
@rebeka33 dakujem, veru ich potrebujem teraz dost

cecil36
25. máj 2011

@leamax no snad sme ok, uvidime na poradni 13.6 😉 A kedy mas ist znovu na krvicku? Ja tvojmu mimiskovi verim 😵

naduska
25. máj 2011

caute babula ,,,viem nebola som tu dlllho ,ale nevislo to dnes uz boli hlava ako kona ....boli zavedene 3 embryjka...po PCSI ...

cecil36
25. máj 2011

@naduska drzime aj s drobcom palce 😵

leamax
25. máj 2011

@cecil36 neboj, urcite bude vsetko v poriadku 😵 na krv mam ist znova bud zajtra alebo piatok, baby ma tu vcera ukecavali aby som isla zajtra, tak asi aj pojdem. dakujem, poviem mu, ze aj tety z konika mu veria, tak nech sa riadne zahryzne a rastie krasne 😵
@naduska ahoj. ako vies, ze to nevyslo?

naduska
25. máj 2011

dnes 7 den po PK 3xblastul test negat priznaky ziadne a bolest hlavy ze az,,tak ze to uz pozname a zese ani tuk

leamax
25. máj 2011

@naduska no drzim silno paste aby sa aspon jedno uchytilo. neni 7.den skoro?

naduska
25. máj 2011

nie neni na blastule neni na 7 den uz musi na 10tkovom teste byt minimalne duch\\ a neni ,,,piasala som aj dokimu ze test na 7 den negat a bolest hlavy.... a odpisal : Spatne zpravy........mozete si dat ibalgin .... je to jasne ze neni z toho nic..... co by tam tie blastule tolko robili?????????????? 😀

ninockaskv
25. máj 2011

@naduska tiez si myslim, ze je skoro .. a priznaky nemusia byt ziadne pripadne mozes mat normalne mrcha priznaky .. este nepodliehaj 😉

baby, na ktory den zvycajne (cca) chodievat na OPU a transfer?

naduska
25. máj 2011

to neni o mrche to je o \\ 😀

ninockaskv
25. máj 2011

@naduska no tak ten to zobral rucne strucne.. 😅 ako mne raz povedal lekar jeden, medicina nie je matematika.. mozno sa to potvrdi aj v tomto pripade 😉

cecil36
25. máj 2011

@leamax ja by som tiez sla zajtra, mozes pekne porovnat 😉
@naduska 7 den od ET je skoro, mne sa zahryzkal az na 9 den od ET a priznaky prisli az v 6tt, dovtedy ani tuk 😉
@ninockaskv ja som bola na OPU az 15DC, ale ja mavam dlhsie cykly (32 dnove)

cecil36
25. máj 2011

@naduska jaaaaaaaaaj az teraz citam, ze si mala blastule, ja som mala 12 bunkacov

leamax
25. máj 2011

@naduska aj ja si myslim, ze nevesaj este hlavu 😉
@cecil36 tak pojdem asi zajtra. bojim, bojim ☹

naduska
25. máj 2011

@cecil36 a mala si embryjka blastule??????????

naduska
25. máj 2011

po akej dobe sa moze ist na KET???

miminkad
25. máj 2011

mrazacikov nemame ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre