• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

27. júla 2017 
@gabinkaa dakujem, snazim sa. som rada, ze mam doma muzika, ten ma aspon zamestna inymi myslienkami :wink: :grinning:
inak - mam taky divny pocit na jazyku, taky ze bleee :grinning:
to ste tu potrebovali taky pripad zlozity ako ja, co:grinning:
26. máj 2011 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa, @callex pýtala som sa na PK Štelcla a že MAJÚ veľkú štatistiku spravenú na darcovských vajíčkach ( aby tam nerobil šarapatu vek) a vraj nie je pravda že po PK je vyššia úspešnosť, že vraj to vychádza na rovnako ... tak neviem ak prikresľoval aby ma povzbudil tak sa mu to podarilo :wink: ale neviem prečo by to hovoril ked zase mi "odporučil" pomodliť sa :grinning:
@leamax no máš to komplikované, ale vydrž všetko sa na dobré obráti aj keď je to naozaj neštandardka :slight_smile:

veľa ste popísali, ani si veľmi nepamatam a ma roboty že až :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak idem makať papa a držte sa
26. máj 2011 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je dost hnusne, lebo mne v GF vyslovene povedali, ze sa po PK zvysuju sance otehontiet :angry: :angry:
teda my sme aj .. ale aj tak
26. máj 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok no veru mam, ved ja nemozem mat nic v zivote jednoduche, to nevies :grinning: uz snad pondelok budeme na isto vediet, co a ako
26. máj 2011 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax pokial to bude v pondelok aspon 200, tak to moze dobre dopadnut. ak to porastie pomaly alebo vobec, ci klesne, tak uz to je jasne. ja to vidim tak 50/50, ale nie som lekar. mala si vcasnu blasto a morulu,takze embryjka mozu byt pomalsie. podla tabuliek 70 je malo, ale zase tabulky....ja by som urcite pokracovala, nadej tomu davam. drzim palce. ono zial u briti to bolo tusim, ze istu dobu HCg stupalo, az potom zacalo klesat, ale ona uz bola v 7tt. no ostava len cakat.....skus si este urobit cez vikend test, ci ciarka silnie
26. máj 2011 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok to je uplne individualne, niekto otehotnie po PK, u niekoho praveze PK nefunguje. u mna ano, ale poznam kocky, co naopak
26. máj 2011 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla presne to iste si myslim aj ja, v pondelok sa zrejme uz rozhodne...tak skusim este v sobotu alebo nedelu test. inak - rozmyslam, ze teraz su tie testy krajsie ako ked som bola prvy raz tehotna a babo to dotiahlo do 9tt, krasne mu bilo srdiecko. ale meskalo tri tyzdne, bolo dost pomale :frowning2: uvidime ako dopadne toto...
akeho mas ty kraaaasneho synceka :dizzy_face:
26. máj 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninockaskv v GF vsetko co stoji peniaze zvysuje sance..to nevies?
26. máj 2011 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@callex nechces si dat do pasu tt? nech sme v obraze ako krasne ti to pribuda :dizzy_face:
26. máj 2011 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa no neviem veru,co je zaklad uspechu a ci vlastne nejaky uspech bude.inak teraz v novom zdravi je dobry clanok o kultivovani embryi a PK a aj ako vybrat porodnicu :wink: ja mam teraz v brusku skor pocit ako pred OPU
@callex rozkaz sefe :wink: rozhodla som sa,ze nasim drobcom doprajem kazdemu jeden kocik :wink:
26. máj 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad a vy dve sa akoze co zaoberate statistikou uspechu? to vas uz vobec nemusi trapit, lebo vy uz budete patrit k uspesnym :dizzy_face:
uz je nove zdravie? zajtra poslem muzika kupit :grinning:
26. máj 2011 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax veru je,kup si,tie porodnice vyuzijes,ale do to necchod.inak prave som si vsetko docitala a rozmyslam,ze ked sa aj predtym vase babo pomaly vyvijalo,tak mozno to plati aj u tohto a preto ide aj hcg pomaly hore.aspon by mi to tak logicky vychadzalo.
26. máj 2011 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad ano, logicky to tak vychadza. len dufam, ze teraz to nedopadne tak ako minule :frowning2:
ja zdravie kupujem kazdy mesiac, len dnes akosi nebolo casu kupit
26. máj 2011 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax neboj,nedopadne,dopadne to dobre.
aj ja kupujem kazdy mesiac,vzdy tam cosi dobre pisu a paradoxne vzdy to,co sa ma tyka
26. máj 2011 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad tak ti budem verit :dizzy_face:
no to je tusim aj nejaka diagnoza, ze mas prave tu chorobu vzdy o ktorej citas :grinning: my sme tym nakoniec trpeli vsetky vo 4.rocniku strednej :grinning: este dobre, ze sa uz vtedy maturovalo, inak neviem, neviem :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2011 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninockaskv no to aj mne ale kedze mam malo vajok tak mi to je skoro nanič :wink: Štelcl povedal že to je len metoda ako vybrať nalepšie embryja ale u mna ani toto nezafungovalo keď som mala PK
26. máj 2011 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslim, ze ani PK nemas zarucenu uspesnost, ze to asi ako u koho. a podla mna aj pri PK sa mozu niektore embryjka ukazovat ako dokonale a pritom tiez asi mozu niest zlu geneticku informaciu, nie?
26. máj 2011 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax ale to nie o chorobe,napr sme sa bavili o odberoch pupocnikovej krvi a potom bol hned v zdravi clanok.hypochonder som urcite neni.
veru,len mi ver :dizzy_face:
26. máj 2011 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad jaaaj, ved srandujem. ale musis uznat, ze to je riziko studentov SZS, ze :grinning:
26. máj 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax neviem kde sa tie tt davaju..a budem nad tym uvazovat az v pondelok po sone.. :wink:
26. máj 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax len to ma hacik,ja som na SZS nechodila :grinning:
26. máj 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad a co si chodila? ty nas tu tusim balamutis :grinning:
@callex to mas v nastaveniach o rodine a detoch myslim. a kolky si tt vlastne? pondelok mas sono?super, sa tesim na krasne spravicky :dizzy_face:
26. máj 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax strednu mam obchodnu,vysku zdravotnu :grinning:
26. máj 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad si sa teda trafila asi ako ja - strednu zdravotnu, vysku SPU :grinning: sme nejake divne, co :grinning:
26. máj 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax mozno,ale to zdravotnictvo bol urcite omyl :wink: a na SPU si studovala aky odbor?
26. máj 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad akoze u koho to bol omyl? ja som rada, ze to mam, mna to viac bavi :slight_smile:
26. máj 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax no ja mam niekedy pocit,ze je to omyl
26. máj 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad tak ked ta to nebavi, tak ano. mna toto vzdy bavila, od malicka som chcela byt sestricka alebo nieco take. to vies, deti este na peniaze nekukaju :grinning:
26. máj 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax ako bavi ma to,ale niekedy som z tych ludi a z nadriadenych vcelku v soku a potom sa pytam,ci to ma vyznam.spravis maximum a niektory su aj tak stale nespokojny a maju pocit,ze su v interkontinentaly a nie v nemocnici.neznasam,ked nas zneuzivaju a to robia casto :confounded:
26. máj 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla supeeer. veľmi ďakujem za link aj za to, že si to hľadala. idem kuknúť.
26. máj 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok