Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leamax
26. máj 2011

@gabinkaa dakujem, snazim sa. som rada, ze mam doma muzika, ten ma aspon zamestna inymi myslienkami 😉 😀
inak - mam taky divny pocit na jazyku, taky ze bleee 😀
to ste tu potrebovali taky pripad zlozity ako ja, co😀

rienok
26. máj 2011

@gabinkaa, @callex pýtala som sa na PK Štelcla a že MAJÚ veľkú štatistiku spravenú na darcovských vajíčkach ( aby tam nerobil šarapatu vek) a vraj nie je pravda že po PK je vyššia úspešnosť, že vraj to vychádza na rovnako ... tak neviem ak prikresľoval aby ma povzbudil tak sa mu to podarilo 😉 ale neviem prečo by to hovoril ked zase mi "odporučil" pomodliť sa 😀
@leamax no máš to komplikované, ale vydrž všetko sa na dobré obráti aj keď je to naozaj neštandardka 🙂

veľa ste popísali, ani si veľmi nepamatam a ma roboty že až 😝 tak idem makať papa a držte sa

ninockaskv
26. máj 2011

tak to je dost hnusne, lebo mne v GF vyslovene povedali, ze sa po PK zvysuju sance otehontiet 😠 😠
teda my sme aj .. ale aj tak

leamax
26. máj 2011

@rienok no veru mam, ved ja nemozem mat nic v zivote jednoduche, to nevies 😀 uz snad pondelok budeme na isto vediet, co a ako

mircalla
26. máj 2011

@leamax pokial to bude v pondelok aspon 200, tak to moze dobre dopadnut. ak to porastie pomaly alebo vobec, ci klesne, tak uz to je jasne. ja to vidim tak 50/50, ale nie som lekar. mala si vcasnu blasto a morulu,takze embryjka mozu byt pomalsie. podla tabuliek 70 je malo, ale zase tabulky....ja by som urcite pokracovala, nadej tomu davam. drzim palce. ono zial u briti to bolo tusim, ze istu dobu HCg stupalo, az potom zacalo klesat, ale ona uz bola v 7tt. no ostava len cakat.....skus si este urobit cez vikend test, ci ciarka silnie

mircalla
26. máj 2011

@rienok to je uplne individualne, niekto otehotnie po PK, u niekoho praveze PK nefunguje. u mna ano, ale poznam kocky, co naopak

leamax
26. máj 2011

@mircalla presne to iste si myslim aj ja, v pondelok sa zrejme uz rozhodne...tak skusim este v sobotu alebo nedelu test. inak - rozmyslam, ze teraz su tie testy krajsie ako ked som bola prvy raz tehotna a babo to dotiahlo do 9tt, krasne mu bilo srdiecko. ale meskalo tri tyzdne, bolo dost pomale ☹ uvidime ako dopadne toto...
akeho mas ty kraaaasneho synceka 😵

callex
26. máj 2011

@ninockaskv v GF vsetko co stoji peniaze zvysuje sance..to nevies?

leamax
26. máj 2011

@callex nechces si dat do pasu tt? nech sme v obraze ako krasne ti to pribuda 😵

miminkad
26. máj 2011

@gabinkaa no neviem veru,co je zaklad uspechu a ci vlastne nejaky uspech bude.inak teraz v novom zdravi je dobry clanok o kultivovani embryi a PK a aj ako vybrat porodnicu 😉 ja mam teraz v brusku skor pocit ako pred OPU
@callex rozkaz sefe 😉 rozhodla som sa,ze nasim drobcom doprajem kazdemu jeden kocik 😉

leamax
26. máj 2011

@miminkad a vy dve sa akoze co zaoberate statistikou uspechu? to vas uz vobec nemusi trapit, lebo vy uz budete patrit k uspesnym 😵
uz je nove zdravie? zajtra poslem muzika kupit 😀

miminkad
26. máj 2011

@leamax veru je,kup si,tie porodnice vyuzijes,ale do to necchod.inak prave som si vsetko docitala a rozmyslam,ze ked sa aj predtym vase babo pomaly vyvijalo,tak mozno to plati aj u tohto a preto ide aj hcg pomaly hore.aspon by mi to tak logicky vychadzalo.

leamax
26. máj 2011

@miminkad ano, logicky to tak vychadza. len dufam, ze teraz to nedopadne tak ako minule ☹
ja zdravie kupujem kazdy mesiac, len dnes akosi nebolo casu kupit

miminkad
26. máj 2011

@leamax neboj,nedopadne,dopadne to dobre.
aj ja kupujem kazdy mesiac,vzdy tam cosi dobre pisu a paradoxne vzdy to,co sa ma tyka

leamax
26. máj 2011

@miminkad tak ti budem verit 😵
no to je tusim aj nejaka diagnoza, ze mas prave tu chorobu vzdy o ktorej citas 😀 my sme tym nakoniec trpeli vsetky vo 4.rocniku strednej 😀 este dobre, ze sa uz vtedy maturovalo, inak neviem, neviem 😀 😀 😀

rienok
26. máj 2011

@ninockaskv no to aj mne ale kedze mam malo vajok tak mi to je skoro nanič 😉 Štelcl povedal že to je len metoda ako vybrať nalepšie embryja ale u mna ani toto nezafungovalo keď som mala PK

leamax
26. máj 2011

ja si myslim, ze ani PK nemas zarucenu uspesnost, ze to asi ako u koho. a podla mna aj pri PK sa mozu niektore embryjka ukazovat ako dokonale a pritom tiez asi mozu niest zlu geneticku informaciu, nie?

miminkad
26. máj 2011

@leamax ale to nie o chorobe,napr sme sa bavili o odberoch pupocnikovej krvi a potom bol hned v zdravi clanok.hypochonder som urcite neni.
veru,len mi ver 😵

leamax
26. máj 2011

@miminkad jaaaj, ved srandujem. ale musis uznat, ze to je riziko studentov SZS, ze 😀

callex
26. máj 2011

@leamax neviem kde sa tie tt davaju..a budem nad tym uvazovat az v pondelok po sone.. 😉

miminkad
26. máj 2011

@leamax len to ma hacik,ja som na SZS nechodila 😀

leamax
26. máj 2011

@miminkad a co si chodila? ty nas tu tusim balamutis 😀
@callex to mas v nastaveniach o rodine a detoch myslim. a kolky si tt vlastne? pondelok mas sono?super, sa tesim na krasne spravicky 😵

miminkad
26. máj 2011

@leamax strednu mam obchodnu,vysku zdravotnu 😀

leamax
26. máj 2011

@miminkad si sa teda trafila asi ako ja - strednu zdravotnu, vysku SPU 😀 sme nejake divne, co 😀

miminkad
26. máj 2011

@leamax mozno,ale to zdravotnictvo bol urcite omyl 😉 a na SPU si studovala aky odbor?

leamax
26. máj 2011

@miminkad akoze u koho to bol omyl? ja som rada, ze to mam, mna to viac bavi 🙂

miminkad
26. máj 2011

@leamax no ja mam niekedy pocit,ze je to omyl

leamax
26. máj 2011

@miminkad tak ked ta to nebavi, tak ano. mna toto vzdy bavila, od malicka som chcela byt sestricka alebo nieco take. to vies, deti este na peniaze nekukaju 😀

miminkad
26. máj 2011

@leamax ako bavi ma to,ale niekedy som z tych ludi a z nadriadenych vcelku v soku a potom sa pytam,ci to ma vyznam.spravis maximum a niektory su aj tak stale nespokojny a maju pocit,ze su v interkontinentaly a nie v nemocnici.neznasam,ked nas zneuzivaju a to robia casto 😖

martini
26. máj 2011

@mircalla supeeer. veľmi ďakujem za link aj za to, že si to hľadala. idem kuknúť.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre