• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

17. októbra 2017 
Kocky, dakujem za pochvalu obrazka ... musite uznat, ze som kocka :slight_smile: :wink: :slight_smile: a hlavne chcem, aby sme tu boli vsetky pozitivne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. máj 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax verim ze sa bojis.. :unamused: ta neistota je hnusna.. treba len vydrzat nejak. Ale zober si to tak, ak aj nevyjde, date dalsi pokus a svet pojde dalej. Na GEU to nevyzera, a aj ten kyret sa mi zda dost blbost pri fakte, ze sa ti sliznica znizila na 6mm, takze ziadny vaznejsi zakrok ta necaka,chvilku posmutnis, urobite si s drahym peknu dovolenku a s cistou hlavou date dalsi pokus- alebo budes milo prekvapena :slight_smile: A jedno aj druhe zneju dost znesitelne :wink: Mena mate pekne vybrate :slight_smile: aj kamosi maju Maxa a ten je zase Maxim. Mne, pri vsetkej ucte, lezie na nervy meno Sofia :stuck_out_tongue_closed_eyes: kazde druhe dievcatko je Sofia pomaly.
28. máj 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 jj, dobre ides na to :grinning: :sunglasses:
28. máj 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a sa pridavam :grinning:
28. máj 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pikha Jeeej supris .... vitaj :slight_smile: :wink: :slight_smile: ... perfektny obrazok :grinning:
28. máj 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21
@pikha ake ste krasne, no hned to tu krajsie vyzera :dizzy_face: zeby sme zahajili strajk proti debilnym pravidlam :grinning:
@pikha co je to GEU? som v zivote nepocula. ale hovoris presne tak ako sa citim teraz - bud/alebo, uvidime.
28. máj 2011 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax Ja som za ... ved ulohou tohto fora je, aby sme si tu pomahali, povzbudzovali sa, vymienali skusenosti a v neposlednom rade aj rozosmievali :slight_smile: :wink: :slight_smile: , hlavne ked mame to cestu za babetkom taku tazku ako mame :frowning2:
28. máj 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
caute krasavice...celkom potesia tie obrazky v tomto uprsanom dni...ja som sa 2hodiny piplala s pirohami aby ich nakoniec zjedol pes. :unamused: recept hadzem do kosa..a tak seba a dieta krmim dru slanymi tycinkami
28. máj 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 no idem aj ja teda nieco najst, nech nevycnievam z radu :grinning:
@callex aspon pes si pochutil :grinning: to poznam take varenie, preto hovoria o tej nasej, ze je tlsta :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2011 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax ale este sme trochu odlozili ci si nahodou svokor neda? :grinning:
28. máj 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leamax hladaj, hladaj ... uz sa tesim :slight_smile: :wink: :slight_smile:

@callex Ved prave, ked som videla to pocasie tak som hned hladala co ma nastartuje :wink:
Preco si mi nenapisala, ze chces robit pirohy??? Ja sa prave chystam do NR a jedny by som ti priniesla :slight_smile: :wink: :slight_smile: ... su supris, bryndzove a tusim sa volaju Radoma :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. máj 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 tie pirohy aj ja poznam :grinning:
28. máj 2011 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miminkad no uz som sa zlakla, ze som tu jedina, ktora dokaze takto super varit :grinning: :grinning: :grinning: .... ale no nie je to so mnou az take zle, ak treba tak viem nieco vykuzlit .... :slight_smile: :wink:
28. máj 2011 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad jeeeej miminkad, ani som si nevsimla tvoj obrazok .... je perfektny :grinning: :slight_smile: :wink: Vitaj v klube :wink:
28. máj 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 fuuuj bryndzove eee..ja rada sladke s lekvarom.budem sa musiet na tu Radomu pozriet zblizka.
@miminkad dalsi vesely obrazok...
28. máj 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 oni su dobre,ked nestihame :wink:
@lenka_21 nech sme tu vsetky krasne vesele :dizzy_face:
28. máj 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som si dala novy a nezobrazuje mi...tssss...dufam, ze nebudem ja musiet cakat na schvalenie :grinning:
28. máj 2011 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ano, mne bolo napisane, ze musim pockat na schvalenie adminom, kedze mi ho uz raz neschvalili. tak to radsej nebudem provokovat aby ma nezrusili uplne :grinning:
28. máj 2011 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax mne ho schvalili hned
28. máj 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex Jaaaj tak to si potom ako ja ... ja mam korene aj na vychode a tam sa robia sladke s lekvarom alebo tvarohom a su perfektne. Ak chces vypytam recept od mamci ... najlepsie je, ze ked ich jeme da nam ich do velkej misy, dostanes vidlicku do ruky a ides .... Ked budes mat cestu do NZ, daj vediet a spravime :slight_smile: :wink: :slight_smile:

@miminkad a este aj pozitivne :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Baby, tak ja utekam na grilovacku.... pekne pokracujte v hladani obrazkov :slight_smile: :wink: :slight_smile:
toto je pocasie,len spat a spat
@lenka_21 daj si za nas klobasku :dizzy_face: u vas neprsi?
28. máj 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad no ale tebe uz raz jeden nezrusili ako mne, tak asi preto mi to vyskocilo.
@lenka_21 joj, tak si uzi grilovacku :wink:
28. máj 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax GEU je mimomaternicove tehotenstvo. Ale to rovno pusti z hlavy v tomto pripade :wink: a aj celkove.
@lenka_21 dakujem dakujem :sunglasses: a sa tiez podpisujem pod tu Radomu :grinning: A prijemnu grilovacku :sunglasses:
@miminkad supiiis :grinning: :sunglasses:
@callex Radoma, chlieb nas kazdodenny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: vyskusaj fakt. A inac, to je fakt na slaktrafenie, clovek sa pol dna babre s niecim, da do toho srdce a namahu a nakoniec sa z toho vykluje totalny pruser :rolling_eyes: Neviem ci poznate kolac s nazvom "Orgazmus", mne ho strasne vychvalili ake to je uzasne, tak som si na nete nasla recept http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=21786 a teda neviem, ale vacsi trapas som v zivote nejedla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. máj 2011 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikha ako vies, ze na GEU mozem rovno zabudnut v mojom pripade? prav toho sa bojim. sice mi doky hovoril, ze je mala pravdepodobnost pri IVF, ale pri mojej smole sa bojim, ze by som mohla byt ta cierna vynimka :frowning2:
o tom kolaci som uz pocula, ale nerobila som ho. ja zas zboznujem tento http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=10009. ale vajcia tam davam cele, neslaham bielky a je ohromny :dizzy_face:
28. máj 2011 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax neboj sa, mala si dost vysoku sliznicu pri ET(aspon tusim tak si spominala, ze cez 11mm) a vtedy nezvyknu embryjka vplavat tam kam netreba. A aj ta hodnota HCG je dost nizka na nejake aktivne GEU.. neboj, bud je to nejaka biochemicka kravinka a pojde to do stratena same alebo sa babo zobudilo neskor. Struhany tvarohovy robievame, skvely kolacik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
28. máj 2011 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa uz je to tu :sweat_smile: vsemohuci admin zrusil obrazok
28. máj 2011 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikha predpokladam,ze mna to caka o chvilu
28. máj 2011 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad toto je strasne blbe pravidlo :confounded: komu uz len vadia mile neskodne obrazky v profile?
28. máj 2011 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikha adminom.su to trosku blbe pravidla,ze tu nemozes mat iny obrazok,ved tam nie je nikto nahy
28. máj 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok