• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

7. decembra 2016 
@pikha sliznicu som mala 9,5 pri ET - staci to?
no dlho vam tie pekne tvaricky nenechali :angry:
28. máj 2011 o 16:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miminkad je to totalne chore, tieto umelo vymyslane obmedzenia :confounded:
28. máj 2011 o 16:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pikha nuz co uz.ale sa divim,ze mne este nezobrali macka
28. máj 2011 o 16:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miminkad no ved chvilku vyckaj, si na rade :grinning:
28. máj 2011 o 16:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leamax kua, no som ti mala co povedat s tym GEU :zipper_mouth: ano, staci to, je to uplne akurat. Neboj.
28. máj 2011 o 16:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miminkad asi sa im paci :grinning:
28. máj 2011 o 16:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pikha teda staci to aby z toho nebolo GEU? jaj, to je hrozne toto
28. máj 2011 o 16:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leamax a mas nejake take pocity ty? nieco nezvycajne, bolesti alebo co? Neviem, ja si myslim, ze to nie je GEU.. ale ja nie som Panboh- to je iba admin so svojimi pravidlami :grinning:
28. máj 2011 o 16:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pikha nie, ziadne bolesti, obcas ma pichne napravo, obcas nalavo, nic nezvycajne. co ja viem ako sa prejavuje GEU?
28. máj 2011 o 16:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leamax este stale nic :grinning:
@pikha to bolo dobre s tym adminom :grinning:
28. máj 2011 o 16:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miminkad co ta mam nahlasit :grinning: :grinning: :grinning: len nech to tam pekne vydrzi, nech nam to tu skrasluje macko :dizzy_face:
28. máj 2011 o 16:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leamax :grinning: :grinning: :grinning: len skus :grinning:
28. máj 2011 o 17:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miminkad :grinning: neboj, mne sa macko paci :grinning:
28. máj 2011 o 17:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leamax macko,pred konikom chraneny :slight_smile:
28. máj 2011 o 17:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miminkad no ved to asi ze su ti mackovia dnes premnozeni, sa to len tak spaciruje po mestach, tak aj konik sa ich boji :grinning:
28. máj 2011 o 17:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leamax ze boji :grinning:
28. máj 2011 o 17:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leamax Já dnestaky porovnávám čárky a taky mě čeká v po krev, tak vítej v klubu:slight_smile: Kolikátý den dnes jsi po ET a kolikadenní kultivace byla? A to jsou 10kové mmamtesty? Ten nahoře je jasně tmavší:slight_smile: Neboj! Mně dnes druhá čárka naskočila dřív než ta kontrolní a to mě dost uklidnilo, jinak můžu ale srovnávat jen včerejší a dnešní víc jich nemám... Včera jsem se bála, dost mě bolelo břicho až píchání a křeče, ale snad to je ok, jen teď jsem blbě kýchla a jakoby mi vrazili nůž do levého podbřišku:frowning2: Jsem debil:frowning2:! Dám si magnézko, abych byla kldnější...Drž se, holka...
28. máj 2011 o 17:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tonytony dakujem :dizzy_face: tak v pondelok budeme mat obe jasno, teda dufam :dizzy_face: ja som dnes 19.den po ET a bola PK (5dni) a ty? ano, su to 10-kove mamatesty, na tom hornom dnesnom ta // vybehla skor ako vo stvrtok a v limite bola tmavsia. a teraz si u mna porovnala tie pred, ci po zaschnuti?
neboj, dobre bude a v pondelok nam povies kraaaasnu spravicku :dizzy_face:
28. máj 2011 o 17:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rebeka33 ....ahoj, tu som, náhodne.....mám už 2. týžden doma dieťa, malo kiahne, tak mi rohy z neho rastú :angry: ........trošku som vás prelúskala....a ja hlasujem za Karlu :slight_smile:
@maticap.....my sme na tom rovnako ako vy...Martina a Peter :slight_smile:
@callex ....ja som totálne šedivá, kebyže nemám prirodzene svetlé vlasy, tak ma od farbenia asi porazí :unamused: ...a veľa šťastia v pondelok
@leamax ....aj Tebe veľa šťastia....ja som mala tentoraz výraznú čiarku na teste už na 8. deň. Vybehla ešte pred kontrolnou, ako sa nasával moč :slight_smile:
@rienok.....ja odporúčam na čítanie trilógiu Millenium od Stiega Larssona....perfektné krimi romány :slight_smile:
Ku kočíkom, ak môžem :wink: :wink: ...ja som už vtedy, keď sa chystali pred pôrodom na kúpu kočíka Zuzla a Takyna a Mircalla hovorila, že po mojich skúsenostiach ja by som kupovala už len kočiarik s veľkými kolesami aj vpredu, aj vzadu....ja som mala vpredu otočné, nie malé, a vzadu veľké a keď napadlo 2 cm snehu som bola zúfala a až som plakala, čo som nevedela kočík pretlačiť :confounded:

My sa máme celkom fajn, Callex závidim jej tehu príznaky, aj mne by kvôli istote aspoň jeden pomohol.....na UTZ v utorok, tom som bola 19.deň od prenosu bolo vidieť 2 gest. vaky s 2 žĺtkovými...na ďalší môžem ísť už budúci týždeň, ale asi pôjdem až o 2, nech je tam už istota na srdiečko. A hematológia dopadla tiež OK, fraxiparin vo zvýšenej dávke už na mňa zabral :slight_smile:
28. máj 2011 o 18:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@cavik ahoj :slight_smile:
no supeeeer, kraaaaaaaaaasne spravicky, gratulujeeeeeeeeemmmmmm k dvom bambulkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: neboj, nemusis vracat, mas potvrdene dve bambulky a urcite je a bude vsetko ok :dizzy_face:
no ved uvidime ako dopadnem pondelok
28. máj 2011 o 18:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leamax Koukala jsem na ty, jaktam jsou 3 nad sebou... A ty jsi poprvé testovala v tu středu tj.16.den po ET nebo už i před tím? Od kdy byla čárka- duch? Nedá se to takhle jen z fotky tvrdit, jak to je, Ty tourčitě vidíš líp "naživo":slight_smile: Moc držím palce, stejně je rozhodující krev a pak to další... Já mám z testů samozřejmě radost, ale klidnější budu až po krvi z mých předchozích zkušeností // ještě nic neznamenají, jen jsou 1. nutným krůčkem, ale stále s nejistým výsledkem a koncem... Drž se! V po dej vědět! V kolik to budeš vědět? Já tak kolem 13.hod.
28. máj 2011 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tonytony mamatest som mala az v stredu, 11.den po ET som mala ducha na rapi teste, aj ten bol po limite. neviem, ja by som to mohla vediet uz do obeda, ale pridem domov asi aj tak az okolo 13.00. ale urcite dam hned vediet ako budem doma. ty si dnes kolky den po ET? tiez si mala PK?
28. máj 2011 o 19:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leamax Já jsem dnes 10.den po ET 6 denní kultivace a mám 2 embryjka- byly to hatchující blastocysty už...Tak těžko soudit, když nevím, jestli se chytilo 1 nebo obě... Uvidíme, musíme čekat, nic jiného nám nezbývá... Držím moc palce:slight_smile:
28. máj 2011 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tonytony dakujem, ja tebe tiez :slight_smile: mne vlozili jednu morulku a jednu vcasnu blastocystu
28. máj 2011 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cecil36 ahoj chcem sa spytat ci si aj pichas fraxik teraz ked si tehu, mozno si to tu niekde pisala ale nenasla som , v RF ti odporucili pichat alebo nie? ja stale vaham ci potom pichat alebo nie, lekari odporucaju pichat, no vlastne presvedcenie mi hovori ze nie ...
28. máj 2011 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cavik jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej super..ja som vedela ze to vyjde..a dokonca ze dva...no bomba.a ak vydrzis tak naozaj chod az o 2tyzdne na sono..nech nie si potom vyplasena keby neboli srdiecka.ja som bola mesiac po ET a nebolo..teraz idem v pondelok tak dufam ze uz bude.zacinam byt uz aj nervozna.
neboj pri dvojkach ta urcite tehu priznaky neminu.
@pikha svokra robieva nejaky orgazmus kolac a vsetci sa tu idu po nom zabit..ja som ho este ani neokostovala..ja sladke papam len ked som moooc hladna a nic ine nie je. :wink: ja kolac upeciem a ani si z neho nedam.
@tonytony urcite sa chytili obidve..
28. máj 2011 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenka_21 sa tvoria na 5 deň takže len po PK.
@callex foto bruška chystáme na pamiatku,tak potom možno niečo vložím. :wink: . Vivien je pekné,ale mi ostaneme pri niečom Slovenskom ,kvôli priezvisku. Ja dostanem o 3 týždne super recept na pirohy od známej na babkinej 80tke. Tak potom dodám.
@cavik hurááá,tu si. Už som sa bála.Ja mám tiež 5000mj fraxiparínu. Som rada,že ti to pomohlo . Škoda ,že mne to zdvihli až ked 1 mimišek odišiel, ale už je to zabudnuté. Kiahne radšej teraz ako neskôr,ale oddýchni si teraz sa šanuju ako sa dá pri dieťati. Držím palce :dizzy_face:
28. máj 2011 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jej vy ste toho popisali... skusim prečítať, ale tento koniec aspoň
@cavik úžasné blahoželám k 2 drobcom, nech sa vám darí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@callex ja takto občas vyprážam ... len s tým rozdielom že nemáme psa a väčšinou to nejako zje mm :grinning:
@leamax jasne že je silnejšia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a žiadne katastrofické scenáre @tonytony správne, daj si magnézium a mysli pozitívne :wink:
@rebeka33 teraz sa dívam do kalendára a ešte sa mi veľmi páči Ela :sweat_smile:
28. máj 2011 o 22:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
@leamax tamnveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, drzkam moc palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. máj 2011 o 08:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj :slight_smile: nikto tu nie je?
29. máj 2011 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok