• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. januára 2017 
dobreeee raaanko :slight_smile:
ja som tu len na chvilku, za taku hodku idem do NR, odtial do zeliezoviec, tak neviem, kedy sa dotrepem naspat. dufam, ze o takej 20.00 najneskor budem doma aby som mohla v pohode pichnut fragmin :dizzy_face:
@cecil36
@rienok dakujem, zajtra budeme mudrejsie
29. máj 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vsetkym krasnu nedelu prajem :wink: Tak to co ste popisali vobec nemam sancu precitat.. :grinning:
@rienok - ty by si uz mala vediet vysledok, testovala si??
@leamax,@tonytony, @cavik - gratulujem a prajem krasne a tehulkovanie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aj ostatnym ktore ste uz tehulky...
@cecil36- pamätam si, ze ty si testovala dost skoro po ET a vyslo to, super! Tiez gratulujem, ale to bezi uz si 10tt :slight_smile: :slight_smile:
@callex- drzim na zajtra palceky, srdiecko uz urcite bude, daj nam vediet. Nakuknem.... :wink:
Tusim nabehla v tejto teme tehulkovska vlna, co je super ...... tesim sa , buduci mesiac sa pripojim :grinning:
29. máj 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax prajem pekný dník :slight_smile:
29. máj 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok ja som tu pol hodiny písala vtipný komentár a potom mi ho neposlalo :angry: začnem znova :angry: :dizzy_face:
29. máj 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kajka39 ahoj, aj tebe krasnu nedelu.
no ja este neviem na com som, lebo HCG bolo vo stvrtok dost nizke - 70, kurecova uz chcela vysadit lieky, ale som sa rozhodla posluchnut mojho gynda a zajtra idem znova na krv. strasne sa bojim
@rienok dakujem, aj tebe
29. máj 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka39 ahoj ešte som netestovala nechavam si to na 31.05. tak ako napisali :slight_smile:
29. máj 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok kedže som Eva tak som sa točila okolo Emy,Ely.ale ELa voláme mladú suku, tak by to asi bolo blbé na prechádzkach :grinning: :grinning: :grinning: .Ak nenájdem niečo ohorujúce tak bude Simona,lebo mm mi prednedávnom povedal,že nech si dám meno aké chcem on ju bude volať Sima. No proste muži. :rolling_eyes: ťažko s nimi, ťažšie bez nich. :dizzy_face:
@cavik ja som tiež nemala žiadne tehu príznaky, len boľavé prsia, Veď je to lepšie :dizzy_face:
29. máj 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok aj to vydrzis? dnes uz vybehnu kraaaasne kolajnice :dizzy_face: skoda, ze ja som netestovala skor, uz by som vedela, co to robi
29. máj 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax drzim palce na zajtra :dizzy_face: A ja mimiskovi stale verim :wink:
@kajka39 dakujem :slight_smile: ano, ja som bola taka testomaniacka :grinning: ,ale aspon vieme, kedy sa krpec uhniezdil :wink:
@rienok drzim palce na testovanie :slight_smile:
29. máj 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka33 a ako velmi ta boleli prsia? len na dotyk, ci stale?
@cecil36 dakujem, verime mu vsetci, nie? stale hladkame brusko a pekne sa mu prihovarame :dizzy_face:
29. máj 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok- mas moj obdiv, ja by som to nevydrzala , tak dnes si 12den po ET? Citis sa nejako inak?
Vlastne na pociity sa neda velmi spolahnut, ja som si bola na 100% ista, ze okamzite postrehnem ak by som otehotnela, a nakoniec z priznakov nebol ziadny, ani ťuk.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: dokonca som ani test nechcela spravit, ze naco?? Jedine co ma nahlodavalo bola meskajuca menstr, ...
@leamax- tak uz len vydrzat a verit, vela stastia nech je drobec na spravnom mieste :dizzy_face:
29. máj 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko
@rienok obdivujem tvoju trpezlivosť čakať do 31 :wink: veď dnes už by si 100 percent vedela
či si tehula :wink: veď to máš len dva dni už a naviac zajtra si už mohla ísť na krvičku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale pokúšam čo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja soooooooooooooom zvedavá už :wink:
@leamax ako dnešný testík?????stmavol????
29. máj 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka39 dakujem :dizzy_face: ved uz mi nic ine ani neostava, len vydrzat, uz do zajtra rana vydrzim. aj ked dnes mi odchadza muzik, tak to bude trosku tazsie, tak ale musim vydrzat a byt v pohode :dizzy_face:
29. máj 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: aha,macko je este tu :wink:
29. máj 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 chces vidiet dnesny testik? a mam ho odfotit aj so vcerajsim, ci aj s tymi predtym, ci samotny - vyber si :grinning:
29. máj 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maticap. no bola si popozerať tie kočíky? Ja zajtra idem k gyn. na nejaké prietoky, tak možno využijem,že mám auto a skočim do maderny. Potrebujem aj niečo na seba.
peknú nedelu všetkým :slight_smile:
29. máj 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka39 no neviem či to je na obdiv alebo na smiech :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám pocit že sa začína prikrádať strach ... termin mrchy je tu a mna boli brucho tak teda neviem. Možno testnem zajtra a možno to ani nebude treba, som taka nejaka rozhodena teraz. Lebo nič mi nebolo a od rana boli brucho :angry:
29. máj 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax sprav fotku samotneho a potom s ostatnymi :dizzy_face:
29. máj 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax :grinning: :grinning: :grinning: sprav aj tak aj tak :wink:
29. máj 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka33 no to by veru bolo divné :grinning: tak bude Simona, veď to je pekné meno :wink:
@luly3 tak ako som pisala vyššie ťažko povedať že či na obdiv alebo na smiech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@leamax jasne že aj včerajší :wink: ozaj ostali v lekárni ešte nejaké testy :grinning: ?
29. máj 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok veď urob testík a budeš vedieť nemusíš mať neistotu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:
ja som testovala od 6 dňa :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu su
29. máj 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax podla mna tmavne :dizzy_face:
29. máj 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 no už nestihnem ranný moč tak to nebudem lámať cez koleno a počkám si :sweat_smile:
@leamax myslím, že môžeš byť kľudná :dizzy_face: :dizzy_face:
29. máj 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax veď to je pekné akurát sa pozerám na svoje testy a asi tiež nejako tak
vyzerali :wink: držím palečky
29. máj 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rienok ja som nikdy netestovala s ranného moču bo ja som chodila každe 2 hodiny čúrat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
aj som si testla kedykolvek počas dňa :slight_smile:
29. máj 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad
@rienok to ma len ukludnujete, alebo som fakt slepa? joj, bodaj by ste mali pravdu :dizzy_face:
29. máj 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax daj si mrkvu :slight_smile:
29. máj 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad :grinning: :grinning: :grinning: no mne by uz asi nepomohla, by som jej musela na kila jest s mojimi dioptriami :grinning:
29. máj 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax myslim že máš od strachu zatmenie :grinning: podľa mňa tmavne :dizzy_face:
@luly3 vieš ja sa aj dosť bojím, lebo ja som doteraz testovala len minule IVF a tam sa na mna 2x vyškierala len ta 1 čiarka tak to tak nejak odďalujem.... vieš kým neni mrcha som relativne v klude, ale ked spravim mamatest a nič tam nebude tak budem smutna :unamused:
29. máj 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok