Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rebeka33
29. máj 2011

zasa mi to neposlalo 😠
@maticap ďakujem za zhodnotenie kočíkov, výborné. Mne sa zatiaľ najviac páči mamba,len tie farby 😝 .snád ked budem mať viac tt,tak pôjdem pozrieť na vlastné oči a uvidímči sa mi bude páčiť. No tá ´žltá je fakt poriadne žltá. 😉 tak čo nenašetríš,to požičiaš 😀 či ako bola tá reklama.
@callex mňa šlo dnes na obed rozhodiť a hneval ma svet ,tak som tiež trocha pratala 🤐 a zhlboka dýchala už je lepšie. nedá sa ležať vkuse. tak by som sa šla prejsť do lesa zo psami aspoň na 2 hod a predýchať sa. len tip pre teba.
Idem popozerať niečo pre brata , o mesiac sa žení a chcel ísť na svadbu v 5 ročnom obleku,v ktorom chodí na skúšky, konferencie všade. No proste chlap. Eštze,že má mladšiu sestru. 😀

callex
29. máj 2011

@rienok no uz ked mas doma pokusitela tak to uz je horsie.
@tonytony ja som zase vyrastala na cz staniciach...a mnohe filmy ci rozpravky mi pasuju po cesky..slovaci robili hrozny dabing ale zlepsilo sa to za posledne roky.
@rebeka33 ach ti chlapi..no pre nich su take veci nepodstatne..ved sa len zeni a obleku nic nie je..no nie?do lesa by somsa isla prejst ale nemam do akeho. 😠

rienok
29. máj 2011

@rebeka33 tak hnevať sa na celý svet to poznám 😀 a som taka protivná že až sebe leziem na nervy ... drž sa, myslím na Teba a hlavne davaj pozor na mimco 😉
@callex tak zožrala som asi pol kila čokoládovej zmrzliny... tak neviem, som v stave nihilistickom dnes, brucho furt boli. Začala som vážne rozmýľať či netestnem zajtra ráno 😒 ach jaj som taka rozhodená... aj by 😕 som chcela vydržať a aj by som to už chcela vedieť

leamax
29. máj 2011

ahojte babule. konecne som doma a unavena ako pes. idem vas precitat 😀

rienok
29. máj 2011

@leamax ked si unavena oddychni si 😉

lenka_21
29. máj 2011

Ahojte kocky, tak uz aj ja som naspat ... napisala som adminovi a opatovne poziadala o schvalenie mojej fotky a tak uvidim ako to dopadne 🙂 😉 🙂
Zatial posielam iba takto:

lenka_21
29. máj 2011

Kocky, ja uz sa tesim na zajtra, lebo nas tu cakaju same pozitivne spravicky:
@tonytony @leamax Krasne vysoke hcg 🙂 😉 🙂
@rienok Pozitivny testik, ak sa rozhodne testovat 🙂 😉 🙂
@callex Srdiecko na utzv 🙂 😉 🙂

lenka_21
29. máj 2011

@rebeka33 Dakujem za odpoved ohladom tych vajicok .... no neviem ci sa ja niekedy prepracujem k PK ... najblizsie ma caka IVF Nativ takze to ani neprichadza do uvahy a vobec ani nevieme ako to dopadne a ci sa nam to jedno vajicko vytvori, ci ho budu vediet odobrat, ci sa oplodni .... no kopeeeec otazok 🙂 😉 😀

leamax
29. máj 2011

@maticap. no ved zajtra uvidime ake bude hcg. strasne si zelam aby skocilo riadne hore 😵
k tomu brio go - nemozem si pomoct, ale ta rucka na nom mi pripada ako na kosacke 😀 ja mu nejako nemozem prist na chut a co dala ten link @callex tak sa mi zda, ze sportak sa neda dat do uplneho lahu.
@tonytony mas kraaaaasne testiky, moje nie su az take tmave. ale je fakt, ze ty mas v brusku dve babatka 😵 neboj, urcite sa obe riadne drzia. a som rada, ze si sem k nam zacala chodit 😵 a co nase "Ľúbim ťa" to sa vraj v cestine neda tak nezne povedat, ci?

rienok
29. máj 2011

@lenka_21 prečo ste zvolili nativ, nemôžeš hormóny? mne sa to zdá taký riskantný podnik 😕

leamax
29. máj 2011

no uz som vas precitala na komplet 😀
@lenka_21 a si poziadala o tohto smajlika? si si ho obhajovala, co 😀 no ved su to fest debilne pravidla, mne sa to teda vobec nelubi 😝
@rienok ved keby aj teraz hned testnes, verim tomu, ze by tam uz boli riadne kolajnice 😵 len hladkaj pekne brusko 😵
@rebeka33 no esteze ta brat ma 😉 moj muz si pred svadbou automaticky isiel kupit oblek, ani nenamietal 😀

callex
29. máj 2011

@rienok mam pocit ze zajtra rano testnes..bojim bojim sa spolu s tebou..a ani neviem ci budem spat.

cecil36
29. máj 2011

@tonytony nadherne testiky 😵 😵 😵 Tam nie je nad cim spekulovat. Velmi drzim palce 😵

lenka_21
29. máj 2011

@rienok Hormony budu, ale az ten dalsi mesiac a zatial aspon skusim Nativ...vzdy je to podstatne vyssia sanca ako klasika 😀 😝 😀 Na druhej strane je pravda, ze ja si musim davat na hormony pozor a ked budeme problem, tak musime stimulku stopnut a jedina moznost bude Nativ ☹

@leamax Ano poziadala som a mozno mi ho schvalia ... napisala som im aj svoj nazor a tak uvidim aka bude odpoved 🙂 😉

cecil36
29. máj 2011

@leamax zajtra drzime vsetky palce, ktore mame 😵

leamax
29. máj 2011

@cecil36 dakujem 😵 aj vasmu babatku, take male prsteky su kraaaaaaaaaaaaaaaaaaasne 😵 😵 😵 😵 😵 😵
@lenka_21 no som zvedava, co ti napisu 😀

rienok
29. máj 2011

@callex neboj, stačí že ja mám žalúdok ako oriešok 😀 ... ty tehuľka musíš spinkať 🙂
@lenka_21 tak držím palčeky nech po Native už nebudeš musieť skúšať nič 😵
@cecil36 ako sa máte? čo robí drobec?

lenka_21
29. máj 2011

Kocky, aby ste si nemysleli, ze len vy vsetky tu na nieco cakate, tak aj ja cakam ... sice mrsku, ale mohla by sa na 9 mesiacov stratit 😀 😝 😀 Bolo by to od nej pekne 😉

@rienok Dakujeeeem 😅

callex
29. máj 2011

zacinam byt pekne nervozna..od vcera vecera ziadne spravy od mm..a telefon vypnuty. 😠 preco su ti chlapi taky nezodpovedni???????????????
asi by som aj ja mala zmiznut na vikend a vypnut si mobil nech vie ake to je.

callex
29. máj 2011

@rienok ako oriesok ho nemas kedze si spraskla pol kila zmrzliny.
@lenka_21 mozno motyka vystreli a budete patrit k tym ktori otehotneju po adopcii babetka.

leamax
29. máj 2011

@lenka_21 no tak nech ta mrcha zabludi na 9 mesiacov 😵
@rienok to ti verim, ze mas strach. ale ved ci sa to dozvies o den skor alebo neskor, to uz je jedno, nie 🙂 ale ja verim tomu, ze minimalne jeden bojovnik sa riadne zahryzol a drzi sa - ak nie vsetci traja 😵

cecil36
29. máj 2011

@rienok ahojky, my celkom v pohodke, uz mi ani nie je tak zle, ako mi byvalo, len krize ma bolia, ale kupila som si vyborny gel 🙂 A drobec sa ma super, keby ten spaci rezim vydrzal takto ako ho ma teraz, tak to by bola parada. Ale som realista 😀 😀 😀 Inak, ja verim, ze u teba sa urcite minimalne jeden chrustik poriadne zahryzkal 😉

lenka_21
29. máj 2011

@callex No uz raz vystrelila a tak by mohla potesit aj teraz, ale neviem.... 😕 😕 😕 No ti chlapi su hrozne nezodpovedni ... aj moj dnes cestuje a som zvedava ci sa ozve...

Inac, mne tak cely den tresti v hlave... uz mam v sebe 2 panadoly a nic ☹ Nerada si davam nieco silnejsie 😖

rienok
29. máj 2011

@callex no teda, ten ti dáva kvapky.... ale určite sa nič nestalo len klasická chlapská nezodpovednosť 😠
@leamax hej tiež si vravím, no minimálne do rána počkám 😉

callex
29. máj 2011

@cecil36 a tvoj drobec uz ma aj spaci rezim?aky? ako si na tom s utrosom?uz budes vysadzovat?

callex
29. máj 2011

@lenka_21 skus cinsku masticku..mna casto zabera a ked nie nastupuju lieky..vecsinou mi staci paralen.

leamax
29. máj 2011

@rienok tak rano ak nevydrzis, cakame krasne kolajnice 😵
@callex to milujem aj ja, ked sa mi chlap neozve. oni su strasni v tomto.

lulu10
29. máj 2011

@cecil36 ahoj pisala som ti otazocku, citala si?

tonytony
29. máj 2011

@callex No, je fakt, že sledovat český film v sk je teda aspoň pro mě síla a moc mi to nejde🙂 Ale jinak je slovenština fakt nádherná🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre