Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lulu10
29. máj 2011

@rienok hned rano kuknem ako dopadla tvoja dilema ci testnut alebo nie, drzim palce, verim ze budu kolajnice 😵

tonytony
29. máj 2011

@rienok Na zítra jsem taky moc zvědavá a doufám, že tady najdu hezké zprávy s ev. fotodokumentací🙂

rienok
29. máj 2011

@tonytony, @lulu10, @leamax, @rebeka33, @callex, @lenka_21 budem informovať zajtra ráno ako dopadla dilema a prípadne aj výsledok.... idem k telke lebo mm tvrdí že som unavená 😝
prajem pekný večer

leamax
29. máj 2011

@rienok no silno drzim paste, verim, ze tam budu riadne kolajnice 😵 pekny vecer zelam

miminkad
29. máj 2011

@leamax @rienok zajtra drzim palceky 😵
@callex tak toto chlapi nikdy nepochopia.pre nich je to uplne prirodzene a my sa preto ani nemame rozculovat 😠

leamax
29. máj 2011

@miminkad dakujem, hned ako pridem domov, tak dam vediet. to bude tak okolo obeda 😵
@tonytony @rienok @callex aj ja drzim na zajtra silno prsty, nech pridete s kraaaasnymi spravickami 😵
idem sa ja vyvalit pred telku, prajem vsetkym krasny vecer
pa-pa

miminkad
29. máj 2011

@leamax uz som netrpezliva
@tonytony @callex zajtra na vas myslim a tesime sa na foto 😉

lenka_21
29. máj 2011

Halloooo a mne tu nikto nedrzi palceky???? ☹ 🙂 😉

miminkad
29. máj 2011

@lenka_21 aj tebeeeee 🙂

lenka_21
29. máj 2011

@miminkad Joooj dakujem .... nemam rada ked ma mrska takto natahuje ... ked ma prist nech pride a ked uz natahuje tak nech natahuje 9 m. Miminkad, ty kedy budes mat vysledok?

miminkad
29. máj 2011

@lenka_21 veru,najlepsie tych 9mesiacov.testovat mam 6.6.to je este daleko.uz teraz mam strach,ze co ak to nevyslo

lenka_21
29. máj 2011

@miminkad No skus zopakovat tu moju vetu o pozitivnom mysleni .... ako to bolo???? 😉 😉 😉

lenka_21
29. máj 2011

Baby, tak vidim, ze naberate sily na zajtrajsi den .... tak prajem dobru noc 🙂 😉 🙂 a ako hovorim ja DO OPLODNENIA 🙂 😉 😀 😝 😅

kajka39
29. máj 2011

@rienok- rano cakam na tvoj pozitivny testik, som zvedava, tak prosim nenatahuj. 😵 😵 😵
@tonytony - je to tam, krasne kolajnice, Tichučko gratulujem 😵 😵
@lenka21-ty cakas na mrchu a ides stimulovat? Ak ano kedy by mala prist? nestiham citat...
..aj ostatnym dievcatam zelam krasny tyzden plny pozitivnych tehulkovskych sprav... 😉 😉

rienok
29. máj 2011

@lenka_21 držím palčeky, aby mrcha neprišla najbližších 9 mesiacov 😉

bayley
29. máj 2011

@rienok držím palce na testovanie, verím, že tentokrát to bude už pozitívne 🙂

@leamax nech ti zajtrajšok prinesie krásne vysoké HCG 🙂

@callex som veľmi zvedavá, či zajtra uvidíš jedno, alebo dve srdiečka 😵

@tonytony ty si jasná tehulka, podľa mňa tá čiarka už silnejšia ani nemôže byť 😎

bayley
29. máj 2011

@lenka_21 koľko ti mešká MS? Bodaj by si nemusela ísť ani na ten nativ 😉

bayley
29. máj 2011

@miminkad adminka tuším už nastúpila do práce 😀 ako sa cítiš? Kedy testuješ?

bayley
29. máj 2011

ešte sa doplním...

PREDSTIMULANTKY:
Lenka_21

STIMULANTKY:
ninockaskv

ČAKATEĽKY:
gabinkaa
miminkad ET 23.5,hcg test 6.6.
leamax ET 9.5. hcg test 30.5.
bayley ET 23.5., hcg test 4.6.
rienok ET 17.5. hcg test 31.5.

TEHULKY:
rebeka33
pikha
tinna13
martini
maticap
luly3
callex
cecil36

MAMIČKY:
zuzla80
olympia
orsulka
takyna
tanitta
avaka
julietka
mirinda10
anty
shandy
dior
mircalla
violoncielka
modra
tomka12

SPRIAZNENÉ DUŠE:
Lenka_21

tinna13
30. máj 2011

ahojte baby. velmi dlho som tu nebola, ale obcas sa vas snazim citat, aj ked nie vzdy je to mozne ked ste take spisovatelky
@maticap-brio go som si aj ja vybrala, sice som ho este nevidela nazivo ale najviac ma zaujal. A este sa mi paci kocik bugaboo je vyborny ale aj o par stoviek drahsi ako brio a najblizsie sa da kupit iba vo Viedni alebo CR.
tak asi zostanem u bria. so rada, ze sa kocikom tak intenzivne venujes, lebo mna to nebavi ☹
@callex-dnes uz srdiecko urcite bude. dakujem za clanok o pupocnikovej krvi. doteraz som bola jasne rozhodnuta ze ju dam uskladnit ale po precitani uz nie som.............................ved este je cas.ale aspon sa tomu zacali venovat. ako si to vyriesila s gynekologom v Nitre? u koho si nakoniec skoncila?
@leamax-s napatim sledujem ako to u teba dopadne. pevne verim, ze dnes to bude vysoko pozitivne.
Tesstiky mas velmi pekne, a ciarocka silnie. Proste sa babo uchytilo neskorsie.Je vela takych pripadov, ved aj nasa cecil36 sa dlho trapila.drzim palce
@tonytony-hcg bude urcite vysoke. ciarocky uz silnejsie ani nemozu byt. 🙂
@rienok-velmi ti zelam pozitivny testik.prajem vela sil na testovanie, viem, ze je to tazke
@gabinkaa@mimikad@bayley-aj vam drzim palce aby ste si nasli //. Posielam tehu vyrusikyTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

cecil36
30. máj 2011

Dobre rankio 🙂
@callex rezim mame taky, ze vstavam o 6.00, o dvanastej si hodime slofika a o 20.00 sme uz zas v posteli. No, som doma fakt uzitocna 😀 S tym utrosom, mne dr. znizil na 3-0-3, zatial do 13.6, potom idem na kontrolu a uvidim ako mi to znizi.

luly3
30. máj 2011

prajem pekné ránko 😉
@cecil36 ja som natom tak isto ako ty 😀 😀 😀 a už mám aj vracanie dnes za sebou 😠 😀
ja som len zvedavá kedy to mna prejde 😕 😕 😕
@rienok držím palečky na rukách aj nohách 😀 😀 😀 nech sú krásne // 🙂

cecil36
30. máj 2011

@luly3 ahojky, no mne uz vrackanie prechadza, uz je to naozaj len veeelmi obcas. Ale ten spanok ma zatail drzi 😀 Pozeram, ze uz si 13tt, tak to uz by malo pomaly ustupovat 🙂

lenka_21
30. máj 2011

@kajka39 Kajka, ja cakam mrsku, musim si dat spravit HP (lebo mi ho robili uz davno) a podlavysledku mi ten nasledujuci mesiac nastavi Koudelka stimulky. Medzitym sme sa dohodli, ze skusime IVF Nativ, aby sme nestracali cas 😀
@rienok Dakujem 🙂 😉
@bayley Zatial iba 2 dni, ale citim sa ako pred MS, lenze tieto priznaky som mala aj ako tehulka a tak jeden nikdy nevie... nechapem preco ta MS natahuje, lebo viem kedy bola ovu a tak by tu uz mala byt 😖

No nic, idem do prace a budem to tu po ocku sledovat, lebo dnes budeme mat pozitivny dnik 🙂 😉 🙂

luly3
30. máj 2011

@cecil36 mnoooo ja som vracala 3 krat denne a teraz raz za 2 - 3 dni
tak aj mne sa polepšilo ale stále pri tej mise plačem 😀 😀 😀 😀 😀
hej 13 toto uteká už aby sme drobcou držali v náručí čo

cecil36
30. máj 2011

@luly3 tak aspon trochu zlepsenie, i ked velka utecha to nie je, ze? 🙂 Fakt to strasne leti, ja uz som 10tt, ani neviem ako to ubehlo, ved teraz som riesila testiky a hcg 😉 Teraz prave riesim saty na kamoskinu svadbu. Do tehulkovskych este nemam brusino a tie co mam doma uz nezapnem. A najradsej by som sla v teplakoch, lebo sa v tom najlepsie citim 😀 😀 😀

kajka39
30. máj 2011

Krasne ranko prajem 🙂 🙂
@rienok - tak ako, testla si? 😉
@lenka21- bodaj by nedosla 9mesiacov tfuj,tfuj.. 😵

ninockaskv
30. máj 2011

dobre rany zeny.. akoze absolutne nemozne docitat a to bol len jeden vikend xixixix ako to stihate? preletela som vas 😉 aby som bola v obraze

@kajka39 do oplodnenia??? to je neskutocne ... rozkosne..

@rienok.. ako? vydrzala si? ci? velmi na teba myslim.. nech to krucinal, uz teraz vyjde .. hej hej, vidim, ze ma tam niekto zapisal, kto ma vynural? ja

@callex .. a ty?dufam, ze dnes budes mat krasny den

@pikha .. ja som to cely cas nechcela spominat.... lebo ja uz som cela smahnuta tym GEU

gabinkaa
30. máj 2011

@rienok vydržala si netestíkovať? alebo Ťa pokušiteľky nalomila a testla si? pevne držím palce, aby si si našla krásne silné dve // 😉

ninockaskv
30. máj 2011

baby, nemate niektora po ruke ten link o pupocnikovej krvi od mircally po ruke ?? 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre