Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

avaka
25. jún 2009

Tani,drobec je nadherny.. 😵 Ale sa vysvihol z tych vajcovych chlebov.. 😀 To Ti Tani tak dlho tie chleby vtedy chutili?Ja tiez lubim,ale co je vela,to je vela.. 😀 😀 Asi Ti byvalo dobre zle,vsak? Ja nastastie zatial srotujem vsetko.. 🙂 Len aby som to zase nepovedala a zajtra nebolo inak.. 😅

avaka
26. jún 2009

Dobre ranko 🙂
Julietka,Mirindik,vela stastia na dnesok 😉

Zuzli,vcera som myslela samozrejme Tvoje KET-ko,nie stimulku 😉

tanitta
26. jún 2009

dobre ranko...
avaka...hej dlho chutili ..vrtelo ma dobre dlho... maso to vobec😉 .. potom sa to zmenilo zo dna na den som sa kukla na chleba a vajco a 😝 ...odvetdy som ho nejedla dodnes 😎 ...
m.jackson to ma chudak za sebou ☹ ....

avaka
26. jún 2009

prave sme to rano poculi o m. 😔

Uz ocakavas Lenku?

avaka
26. jún 2009

musim ist,tak si to super uzite,aj slniecko Vam svieti.. 😵

lahhel
autor
26. jún 2009

Dobre ranko 🙂

Mirindik, Julietka drzim palce...prineste nam len krasne spravicky 🙂

Pekny dnik vam prajem vsetkym 🙂

zuzla80
26. jún 2009

Pekné ránko prajem,
Miriček, Juli hroooozne na vás myslím a držím palce a samozrejme len tie najsupernejšie správičky 😉

Avuška veď ja som to pochopila 😀 V podstate aj na KET sa stimuluje, len trošku inak 😉 Ako si užívaš tehuľkovanie a vlastne kedy máš ďalšiu kontrolu? To už bude aj tá najkrjašia knižka - tehu knižka 🙂

No pre mňa to bol ráno šok s Jacksnom 😔 Tak nech mu je zem ľahká...

Zdravím vás reprofiťáčky 🙂

mirinda10
26. jún 2009

caute babenky moje no dobre ste drzali tie palciska dakujem moc to pomohlo, mame 5x13mm a 1x12 mm a este par mensich ale tie nepocital ale boli tam takze uz na dalsi utz nejdem a zvysujem gonal z 150 na 187jed a od zajtra mam uz cetrodite a 1.7 je OPU takto miniem vsetky moje zasoby co som mala v chladnicke inak sliznica 7mm tak som poztitivne naladena lebo som len 7DC a nie 8 tak mam celkom dobre hodnoty len aby nieco bolo geneticky zdrave a nevzdalo to ale uz sme sa ho pytali aj na darcovstvo no ze toho maju vela a kapacitne uz ani nestihaju

inak na OPU idem 6,45 rano babenky musim si privstat 😉 ale co pre moje buduce babenko nespravim no nie

tak a aby sme dnes ukoncili pozitivny den tak juli pride s dvojkami mam taky tusak 🙂

zuzli kde si teraz v cykle to budes mat asi polovicku za sebou uz sa ti to inak blizi co 😉

lahhel aj tebe pekne den, hned ako som dobehla do prace tak sup na PC, musim podat spravy nie 🙂

zuzla80
26. jún 2009

Miriček to je kráááása - vidíš, to preto lebo sme všetkú svoju pozitivuš energiu sústredili na tvoje vajka - supeeer moja, teším sa s tebou - a tajne dúfam, že to tentokrát bude až na kráásne blastocystičky - takže vravíš 1.7. - no tak nech tento dátum prinesie šťastie 😉
Inak ja som momentálne presne v strede cyklu 😉 Trafila si sa úplne presne 🙂

Juli tak ako moja? Nepamätám o ktorej mal byť utz, ale už by som sa veeeeľmi potešila správičke od teba 😉
Inak Miri nestretli ste sa v R.?

mirinda10
26. jún 2009

zuzli nestretli juli ma termin 10,00 ja som uz bola v BA o tom case takze az poobede mozeme ocakavat spravicku

no mna teraz sef moc nepotesil, ze vraj mam 6.7 letiet do Rima a asi budem mat v ten den ET ak pojdem na PK tak ak si to presuniem na dalsi den ale potom budem po 24hodinach od ET a neviem ci to je dobre boze preco sa to takto vsetko komplikuje

inak rozmyslam kedy letia spat tie zahranicne pacientky po ET hned v ten den alebo tam musia den, dva pockat

bea77
26. jún 2009

Ahojte babenky,
prišla som vás aspoň trošku pozrieť a hneď jedna dobrá správa. Miri, super úrodička. Ale to OPU o 6:45 ti nezávidím 🙂 . A stým lietadlom ti neporadím, vôbec nemám predstavu, či to môže uškodiť alebo nie.

lahhel
autor
26. jún 2009

Mirindik, tak to je super spravicka...mas istych 6 vajok a mozno nejake dorastu..krasna urodicka. Tak z tejto stimulky budes urcite tehulka 😉

Ahojky bei, zuzlik... 🙂

mirinda10
26. jún 2009

no len mam strach aby som stratila bobakov v lietadle ☹ musim pozriet nieco na nete

mircalla
26. jún 2009

ahojte vsetky
jaj mirinda...skus to nejako so sefom vybavit
pripadne to prekonzultuj s dokym

zuzla80
26. jún 2009

Miriček skús sa opýtať priamo v R., ale ja si nemyslím, že by to mal byť problém. Veď po každem transfere hovoria, že len deň transferu sa šetriť a potom fungovať normálne. Nemyslím si, že by to malo spôsobiť nejaké komplikácie. Len určite Miriček by som v deň transferu neletela až aspoň jeden deň po tom.

Lahelik ahooj - ako sa máš, ako si sa vlastne rozhodla s tou atk?

Mircala a ty ako zvládaš súboj s vašim susedom. Už sa to aspoň trošku ukľudnilo

Bei čauko 🙂

mirinda10
26. jún 2009

sef nevie, ze chodim na IVF ani nechcem mu to hovorit nemusi to vediet len to chcem uhrat aby meeting bol buduci tyzden po OPU ale neviem ci sa to podari no ved uvidime v pondelok budem mudrejsia
ale urcite sa pri OPU na to spytam ci sa da letiet ale asi helios MT ma stranku kde mozes zadat otazky tak tam napisem

ako sa inak mas mircalla, dufam, ze stres torchu opadol a pekne opatrujes bobacikov v brusku

renysek77
26. jún 2009

Ahoj kočky!
Mirinda - takové nádherné zprávičky tady čtu při pátku! To jsou opravdu super výsledky na to, že jsi teprve 7. DC. Ta sliznice ja naprosto ukázková a díky těm injekcím ještě hodně poporoste 🙂) S tím letadlem je to opravdu k vzteku :( Určitě se zeptej dr., jistě s tím mají nějaké zkušenosti. Já tedy po transferu od druhého dne dělala úplně všechno, i to, co bych neměla - třeba to malování, ale s tím letadlem bohužel neporadím.....
Jsem zvědavá jaké další radostné zprávy přinese Juietka - jestli jedno nebo dvě miminečka 😉
Ostatní moc zdravím a mačkám palečky do dalších bojů 🙂)
P.S. Dneska jsem opět nevydržela a skočila si ještě jednou na krev a hcg vzrostlo ze středečních 501 jed. na 945 jed.!
Mějte se fajn a užijte si víkend!
Pa pa

lahhel
autor
26. jún 2009

Zuzlik, rozhodla som sa dat HAk len na jeden mesiac...aj to mi bude vela, lebo uz nevydrzim a straaasne chcem stimulkovat, ked sa to tu tak pekne rozbieha 😀
Zuzlik a tebe na kedy vychadza ET?

Renysek, tak to je tiez super spravicka ze hcg opat podrastlo..kedy ides na UTZ?

zuzla80
26. jún 2009

Renysek to je krásne hcg - nádherne ti stúpa, priam ukážkovo. No veru, kedy idete drobca skontrolovať 😉

Lahelik aj ja by som dala atk len na 1mesiac, myslím, že by to malo byť akurát. A ja kedy ET - to je ešte ďaleka budúcnosť 😅

renysek77
26. jún 2009

Lanhel - já myslím, že ta HA na jeden měsíc úplně stačí. Já jsem dokonce od dr. Machače měla jen Norethisteron na 11 dní od 8. DC a za 6 dní po vysazení přišla ms. Říkal, že ho musím brát minimálně 8 dní, aby to mělo účinek, ale že lepší je těch 11. Takže HA na jeden měsíc je podle mě ok.
Já jsem objednaná na utz na příští čtvrtek 2.7. Ještě mám nutkání jít znovu v pondělí nebo v úterý na krev, ale už bych musela na jiný odběrový místo, ale laboratoř mají stejnou, protože tady už jsem byla 4x a už se tam na mě dívají blbě. Nic sice neříkají, ale mají s tím víc práce, protože musí vyplňovat nějaký dva papíry, který normální pacienty, kteří mají žádanku od dr. mají vyplněný, ale já jako samoplátce ne. No ještě uvidím.....Já se totiž v první chvíli lekla, že to není dvojnásobný nárůst, ale pak jsem se na netu dočetla, že ten nárůst by měl být zhruba dvojnásobný za 2-3 dny, takže do toho se vejdu 🙂)
Pa

zuzla80
26. jún 2009

Reny ja by som sa už výškou hcg nezaoberala. Tie posledné dva odbery ti krásne rástli - máš správne info, že hcg by sa malo zdvojnásobiť každé 2-3dni - čiže ideš krásne podľa tabuliek. Ja na tvojom mieste, by som už v pondelok na krv nešla, už by som počkala na utz 😉

mirinda10
26. jún 2009

renysek, super spravicka no krasne to rastie moc gratulujem ale stresik mas to napatie ale dolezite je, ze pekne rastie ja by som uz cakala na utz ved je to za par dni a budes ho uz krasne vidiet bobacika

zuzli ved den transferu budem prispata to pojdem priamo domkov ale v utorok aj tak si to budem musiet presuvat ale uvidim to je najhorsie, ze neviem kolko vajok a ci bude trasnfer na 2 alebo 3 den alebo pojdeme na PK a potom az v pondelok ( alebo nedela neviem ako to mam pocitat ) ale CZ ma statny sviatok v pondelok tak neviem ci mi ich podrzia do utorka alebo ako, no uz si to komplikujem hroza ved uvidim co a ako len to, ze si nemozem nic planovat lebo neviem co bude 😎

mircalla
26. jún 2009

mirinda - dik za opytanie, stres trochu opadol, vcera sa nastasie nic nove neprijemne neudialo. ale vzdy ked vychadzam z brany, neni mi to jedno
ono v reprofite ti urcite vyjdu v ustrety podla potreby - o tom absulutne nepochybujem
ja by som naozaj radsej neletela, a to nejako to neprehanam ze lezim atd....skonzultuj s lekarmi....vies, aby si si daco nevycitala, myslim, ze budes aj v psychickej pohode urcite. sef to nemusi vediet, povedz mu, ze zo zdravotnych dovodov, nemusis uvadzat detaily

ja inak pisem vzdy priamo dokymu na mail s otazkami a maximalne na druhy den odpovie

julietka
26. jún 2009

ahojte babenky 😵 hlasim sa az teraz..boli sme este v Ba..takze dokimu to trochu dlhsie trvalo a akosi sa mu nedarilo nic najst tym vaginalnym sonom ale potom skusil ten klasicky cez brusnu dutinu a tam sa mu krasne ukazali mini dve dutinky, ta jedna bola slabsie viditelna ale v tej druhej povedal ze vidi zaklady embrionalnych struktur, dufam ze to je ok 😕 o tyzden v piatok mame ist na dalsi kontrolny UTZ tak dufam ze uz nieco dovtedy vyrastie 🙂

julietka
26. jún 2009

mirindicek mam z teba obrovsku radost, to je uzasny pokrok,zmena liekov a hned ake krasne vysledky, z toho bude tehu ako vysite 🙂 ale 6:45 OPU?? fiiha to si riadne budete musiet privstat, ale ma to prekvapuje lebo oni tusim zacinaju o osmej 😕

lahhelik uz si zacala uzivat antiku?

renysek aj z teba mam velku radost to tvoje hcg krasne stupa, ty si teraz kolky den po ET? resp. kolko tt=den budes 2.7.? uz ti dufam bude nieco vidiet doki na UTZ 🙂

zuzlik, tanitka, lenik, avka, bei🙂 😵

zuzla80
26. jún 2009

Juli to je supeeeeeeeer - kráááásna správička. Embryonálne štruktúry je viac ako perfektné t.z., že žiadny prázdny vačok, ktorý ti toľko nedal spávať sa nekoná 😉 😵 . Super moja, teším sa s tebou. Kto ti robil utz? Štelcl?

mirinda10
26. jún 2009

no juli kvoli tebe som zapinala PC bola som moccccccccccc zvedava ci sa moj predpoklad potvrdil verim, ze budes mat dvojky, takze aj ta druha dutinka tam je a urcite bude tam bobacik rast kazdym dnom.

No neviem preco idem tak skoro ale asi maju toho dost moj doki ma dovolenku, tak asi budem mat prilezitost spoznat dalsieho doktora 😉

inak ma dost bolia vajecniky idem zacat pit viac vody ked este budem pichat 3 dni tak podrastu vajka a tie mensie to mozno aj dobehnu 😉

pekny vikend babulky dufam, ze nam nebude tolko prsat 😎

tanitta
26. jún 2009

ahojkyyy...
miri...ked si to tak vezmes vela tehuliek nevie ze su tehulky a lietaju...ale jasne u nas to nie je jednoduche prist k babetku ☹ ...ale urodicka dobraaa 😎
julie.... 😀 dve??... zaklad dobry 😵.. tesim sa s tebou 😉..
renysek... nedalo ti to teda a sla si este raz na krv 🙂... rastie to fakt ukazkovo.. na utz bude uz pekne vidno;)...
mircalla.. a cako sa citis tak fyzicky?...
lahel...vydrz mesiac ubehne rychlo...je dobre ze si plna energie do dalsej stimulky.. chcelo byt to uspavacku 😵...
zuzlaaaa... pocarovane 😎 😉..... vykecali sme sa .. len casu bolo malo 😨....
avaka, bea.. ahojteeeeee

zuzla80
26. jún 2009

Táni veď o chvíľku uvidíme výsledok vášho počarovania 😀 Tak to verím, že ste sa vykecali - veď ako inak pri dvoch ukecaných babách, to ani inak dopadnúť nemohlo 😉 . A malý ako ako privítal Lenku - pod hruškou, či s hruškou 😅
Juuuj baby muselo vám byť fajne.

julietka
26. jún 2009

zuzlik ano UTZ mi robil Stelcl, chudatko dnes bol nejaky bez nalady, takeho som ho este nevidela, vyzeral dost vycerpane asi mal toho vela..

fakt babenky tanitka, zuzlik vy ste mali dnes stretko, dufam ze u vas tka neprsalo ako tu "na zapade" 😉 ale hlavne ze ste si uzili prijemny dnik 😵

mirindik naozaj pi vela vody, ak to dokazes tak aspon 4 az 5 litrov, predsa len tie trosku "skusenejsie vekom" vajecniky 😉 reaguju asi citlivejsie...inak ja som mala aj napriek soft stimulke dnes este stale velmi zvacsene vajecniky aspon Stelcl tak skontatoval lebo sa mu kvoli nim nedarilo dostat sa k dutinkam.. 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre