Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leamax
30. máj 2011

@ninockaskv tak skocim, ale tu u nas, nemam ako ist do brna...jaj keby som tak mala muzika doma pri sebe ☹

gerdusha
30. máj 2011

@lenka_21 ,

no v ramci 1 centra by to nemalo zalezat na lekarovi...

je vsak logicke, ze centra maju svoju politiku...niektore pytaju za iste sluzby, ine nie...ani od nas nikto v RF nechcel peniaze za vstupne konzultacie, spg...atd...tu vsak ide, ze odo mna kyret nechceli zaplatit a od inej pacientky ano...v tom istom centre...

leamax
30. máj 2011

@rikuska21 tak to mi je luto, verim, ze to boli stale. ja som prisla o mimko pred 2rokmi v 9tt a bolelo to teda riadne, v takom stadiu ako ty - to musi byt strasne ☹
@lenka_21 za to sme tusim neplatili ani my, uz neviem

lenka_21
30. máj 2011

@leamax Netestovala, ved ma poznas, ja a testy ... ved som tu prave pisala, lebo kamoska chce testovat a tak sa pytala mna... vraj kt.je dobry a ci si ma kupil v lekarni, alebo v drogerii 😕 😕 😕 Ja som ani nevedela, ze ich predavaju v drogerii 😀 😀 😀

Mrkni na moju spravicku o Koudelkovi a do Brna sa da ist vlakom ... viem, ze si z TO, ale z TO ide vlacik do BA a odtial krasne do Brna ... hop su a si tam... Keby som nemala taky blby tyzden v praci tak ta tam odveziem ☹, ale tym vlacikom sa to da....

gabinkaa
30. máj 2011

dievčatá vy ste tu toho ale popísali, akosi nestíham
@rienok tak veľmi som Ti držala palce, aby aspoň jeden bojovník zabojoval, pri čítaní neg. správy mi normálne vyhŕkli slzy, je mi to strašne strašne ľúto, fakt neviem čo povedať......ale nestrácaj nádej, tá stále je aj keď teraz srdce aj duša veľmi bolia, ešte nie je neskoro, len treba vydržať, možno tá nasledujúca stimulka bude tá posledná alebo si skús objednať aj jedno darcovské embryjko, stojí to za úvahu, veľa síl prajem

gabinkaa
30. máj 2011

@tinna13 ďakujem za vírusíky, veľmi preveľmi ich potrebujem 😉

leamax
30. máj 2011

@lenka_21 nie som priamo z TO ale to je jedno, zajtra skocim este k dalsiemu dokymu v TO, miminkad vravi, ze je super odbornik, tak pojdem k nemu.
ja som dnes kupila 2mamatesty v lekarni, ine uz ani neberiem 😀 a dufam, ze tieto nam uz prinesu nase stastie 😵 skus aj ty test, urob mi radost 😉

gabinkaa
30. máj 2011

@miminkad som sa tešila na macka a nič, no stále ma pobolieva bruško a cítim aj také pálenie, hlavne keď som v kľude, teraz neviem že či je to dobre alebo zle, mám už aj obavy či sa nedeje niečo po stimulke, takto som sa ešte necítila po žiadnom ET a Ty sa ako cítiš? aj Ťa láka testíkovanie?

gabinkaa
30. máj 2011

skúšam aktualizovať tabulečku:

PREDSTIMULANTKY:
Lenka_21

STIMULANTKY:
ninockaskv

ČAKATEĽKY:
gabinkaa ET 20.5., hcg test 4.6.
miminkad ET 23.5,hcg test 6.6.
leamax ET 9.5. hcg test 30.5.
bayley ET 23.5., hcg test 4.6.

TEHULKY:
rebeka33
pikha
tinna13
martini
maticap
luly3
callex
cecil36

MAMIČKY:
zuzla80
olympia
orsulka
takyna
tanitta
avaka
julietka
mirinda10
anty
shandy
dior
mircalla
violoncielka
modra
tomka12

SPRIAZNENÉ DUŠE:
rienok
naduska spolu :5x IVF,,a z toho 3x v Reprofite

mia_15
30. máj 2011

Baby tak nasi dvaja bunkacikovia sa este bunkuju 🙂 tesim sa velmi, aj ked som smutna z toho vsetkeho, co to citam...
@rienok je mi to velmi luto... uplne si viem predstavit aka si smutna.... ja som bola hotova len z toho,ze mi povedali, ze z 11 vajicok su len dve OK... Musis byt silna a nevzdavaj to.... uvidis,ze sa vam to raz podari,musis tomu verit 🙂

@miminkad co tvoje citaciky 🙂 my ideme zajtra o 15:00 na ET... mne sa to zda byt ale dost skoro na 3 den. A povedali,ze su dvojbunkove obidve.... dufam,ze to je dobre 🙂

gabinkaa
30. máj 2011

@leamax ahoj moja, veľmi ma to mrzí, že to nedopadlo podľa očakávania, tak držím palce, aby prišla mrcha aspoň riadne, dnes sú tu nejaké zlé správičky ☹

leamax
30. máj 2011

@gabinkaa dakujem. hrozny den, ze? tazko sa mi to nesie, ked som sama doma ☹

lenka_21
30. máj 2011

@leamax Neviem neviem ... uvidim ci stihnem lekaren 🙂 😉 🙂 Vidis, ja som na opacnom konci, chcem aby mi dorazila a ona nikde a jasne, ze az vcera som zitila, ze mi vlastne meska 😀 😀 😀 Ten mamatest maju iba jeden typ?
Aj ked nejdes to R., nechces zavolat tomu Koudelkovi ... ved ti to moze byt jedno, dolezity je vysledok a ak by bolo potrebne skus si s nim prejst aj ten kyret v R. Ja by som radsej zaplatila aj tych 1000 Kc, ako sa niekde opat trapit....

No s tym platenim ja neviem ako to chodi v R., lebo vsade inde sme platili a tak sme boli prekvapeni a nakoniec je to standard 😀 🙂

gabinkaa
30. máj 2011

@leamax to teda je hrozný a katastrofálne, normálne som dostala strach a viem aké to je niesť takéto správy sama, ja som to už absolvovala 3 krát, môj drahý je cez týždeň mimo a sama sa pýtam, že ako som to zvládla, tak Ti držím moc moc palce, aby si to zvládla a uvažovala nad ďaľším riešením

leamax
30. máj 2011

@lenka_21 ja som dnes kupila mamatesty ale nie tie pruzky, co su dva v baleni, ale tie kazety, takze ano, su dva druhy asi

miminkad
30. máj 2011

@gabinkaa praveze dnes sa necitim nijako.vcera cely den pobolieval podbrusok a take palenie podbruska alebo co a dnes nic,len pocit ako pred OPU,takeho tlaku.som z toho dost vystrasena.a dnes cely den pocitujem akoby mi prsia nafukovalo,ale nebolia.testovanie ma nelaka,ale desi,zato tebe sa to uz blizi,dufam,ze nam prinesies dobru spravicku 🙂
@mia_15 do zajtra este podrastu,neboj.potom uz len oddychovat.ja sa citim stale rovnako,nijako.len ako dolly buster.zajtra moc na teba myslime.

martini
30. máj 2011

PREDSTIMULANTKY:
Lenka_21

STIMULANTKY:
ninockaskv

ČAKATEĽKY:
gabinkaa
miminkad ET 23.5,hcg test 6.6.
leamax ET 9.5. hcg test 30.5.
bayley ET 23.5., hcg test 4.6.

TEHULKY:
rebeka33
pikha
tinna13
martini - 3. transfer (ET, KET, ET) - všetko v RF. čaká dievčatko (dnešná info).
maticap
luly3
callex
cecil36

MAMIČKY:
zuzla80
olympia
orsulka
takyna
tanitta
avaka
julietka
mirinda10
anty
shandy
dior
mircalla
violoncielka
modra
tomka12

SPRIAZNENÉ DUŠE:
Lenka_21
rienok
naduska spolu :5x IVF,,a z toho 3x v Reprofite

miminkad
30. máj 2011

@leamax len pozor,kazety maju vyssiu citlivost,tusim 20

miminkad
30. máj 2011

@martini gratulujem k babe 😵

gabinkaa
30. máj 2011

@martini moju aktualizáciu si vymazala? 😀

miminkad
30. máj 2011

@gabinkaa uz ta chce presunut medzi tehule 😉

leamax
30. máj 2011

@gabinkaa dakujem. ja chcem ist uz v auguste do dalsieho IVF, tak dufam, ze to bude mozne. no moj muzik dojde domov az buduci piatok, tak sa tym mozem sama umarat dva tyzdne. a este mi aj nejde blby skype, tak sa nemame ako ani poriadne porozpravat, kedze telefonom je to dost drahe ☹

gabinkaa
30. máj 2011

@miminkad ja to pálenie cítim stále, občas aj pichnutie, ale prsia nič, blížiť sa blíži, ale až v sobotu, mám z toho testíkovanie taký strach, že neviem či to vôbec zvládnem ☹

martini
30. máj 2011

@naduska som si svoje údaje do tabuľky hodila...

leamax
30. máj 2011

@miminkad nie, su to 10 aj toto

gabinkaa
30. máj 2011

@miminkad tak ja by som sa nehnevala, ale najprv musí testík byť pozitívne, ale som sa nad tým zamýšľala, teda nad tým termínom, v tedn deň má moja mamka narodeniny a ja mám testíkovať, juj keby to bolo aspoň dobré znamenie

miminkad
30. máj 2011

@gabinkaa a palenie kde pocitujes?mna vcera pobolievalo podbrusko,ale od vecera nic.poobede som si dala magnezium.tak som snad nic nepokazila.tiez ma sem tam pichne,dnes len malo,rano a skor na pravo.ja som sa rozhodla test dat spravit mm.ja sa bojim ☹

miminkad
30. máj 2011

@leamax super,ja mam tusim 20 taky
@gabinkaa no mne sa zas paci,ze 6.6. mam robit test,ja som sa narodila siesteho a dokopy je to 18 a to sa narodil muz 😅

leamax
30. máj 2011

@miminkad som ich bola pre istotu pozriet 😀

gabinkaa
30. máj 2011

@miminkad cítim to v podbrušku, ale nie je to také ako keď má prísť mrcha, sú to úplne iné pocity a večer to bolo neznesiteľné, tak mi môj drahý povedal, že aby som si dala tabletku od bolesti alebo nejaký čajík, tak to som úplne zavrhla, radšej vydržím
a dnes mi telefonoval, že či nepôjdeme do Tatralandie 17.6, vraj sú tam nejaké bombové zľavy, lístok na celý deň 5,- Eur

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre