Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rienok
30. máj 2011

@martini blahoželám 😵 😵 😵 bude to teda Agátka?

gabinkaa
30. máj 2011

@miminkad tak samé bombové dátumy vychádzajú, keby nám aspoň priniesli šťastíčko 😵

miminkad
30. máj 2011

@leamax zeby som sla kuknut aj ja?kde si to tam nasla?
@gabinkaa kolky den si dnes?asi ale o tri viac ako ja.ja som tiez mala vcera take pocity,som myslela,ze kvoli tomu,ze varim,len vecer to uplne prestalo a dnes nic okrem prs a ani tie nebolia.no ved 17.6. uz budete davno vediet na com ste,tak uvidite 😉

miminkad
30. máj 2011

@gabinkaa veru,asi si len ja uz podvedome stale snazim cosi najst,ze je to ok

leamax
30. máj 2011

@miminkad veeeeeeelkymi pismenami na krabicke 😀

leamax
30. máj 2011

@martini, gratulujem k bambulke 😵 😵 😵

gabinkaa
30. máj 2011

@miminkad dnes som 10. deň ak nerátam deň ET, bola som v piatok a Ty tuším po mne v pondelok , neviem či niečo vtedy cez víkend nemali, lebo ja som bola o deň skorej ako minule, aj som sa pýtala, ale doktor to nejako zahovoril, vtedy tam bolo 20 žien z Izraela a teda aj s doprovodom, tak to tam bolo veselé
to budeme vedieť, ale ak to bude pozit som povedala, že nikam nejdem, tam sú všelijaké bazény a sauny či čo a to ja teda nebudem absolvovať

mima263
30. máj 2011

@leamax ahoj, neboj podľa mňa nebude kyret pri takom nízkom hcg. 26.5 si mala 70, teraz 180 však? To je fakt málo. Podľa mňa Ti tá Kurecová nechcela ublížiť, len to vzala príliš realisticky a málo citlivo. Myslím, že ju ovplyvnil hlavne ten pokles endometria. Ja som mala niečo podobné, písala som Ti a nebol žiadny kyret ani mimomaternicové. Dokonca mi hcg kleslo a potom znovu stúplo hcg o nejakých 50 jednotiek. A je to zatiaľ OK, maternica čistá. Hlavne treba vysadiť lieky. Mne moja doktorka pichla ešte nejakú injekciu aby som sa dobre vyčistila a ani som silno nekrvácala. Je to smutné, ale bude dobre uvidíš. Ja som 2 týždne po podobnej skúsenosti.

lenka_21
30. máj 2011

Baby, neviete co je s Callex??? Ja sa normalne bojim, ked je dnes taky na nic den ☹ 😠 😒

@martini Jeeej martini, blahozelaaam k dievcatku ... aj ja chcem 🙂 😉

@miminkad Magnezium je OK a funguje aj na upokojenie, takze v poho 🙂 😉 🙂 a aj ziadne priznaky su priznaky... u kazdeho to je indi-vindi....

@leamax A co ten Koudelka, neskusis mu aspon napisat ... skoda, ze byvas trosku dalej, ja som dnes doma sama a spolocnost by bodla 🙂 😉 🙂 Ak chces, napis mi cez IP telefonne cisielko a mozem ti po ceste domov zavolat ... ja mam dlhu cestu 😎

martini
30. máj 2011

@gabinkaa jé prepáč, ale zobrala som poslednú tabuľku čo mi PC hodil a ty si medzitým hodila tú svoju...a tak som ťa minula....prepáč. hodiš sa ešte raz či to mám ja napraviť?

leamax
30. máj 2011

@mima263 dakujem. pockaj - ty si mala kolko to najvyssie hcg? prepac, uz sa to tych hodnot tolko popisalo, ze si nepamatam. tak zajtra skocim este k tomu jednemu dokymu a ked to vsetko potvrdi, ze uz sa neda nic robit, tak ho tiez poziadam o nieco take aby som sa vycistila

mima263
30. máj 2011

@leamax IP

leamax
30. máj 2011

@lenka_21 a myslis, ze by mi stihol do zajtra odpisat? no skusit to mozem.

gabinkaa
30. máj 2011

martini PREDSTIMULANTKY:
Lenka_21

STIMULANTKY:
ninockaskv

ČAKATEĽKY:
gabinkaa ET 20.5., hcg test 4.6.
miminkad ET 23.5,hcg test 6.6.
leamax ET 9.5. hcg test 30.5.
bayley ET 23.5., hcg test 4.6.

TEHULKY:
rebeka33
pikha
tinna13
martini - 3. transfer (ET, KET, ET) - všetko v RF. čaká dievčatko (dnešná info).
maticap
luly3
callex
cecil36

MAMIČKY:
zuzla80
olympia
orsulka
takyna
tanitta
avaka
julietka
mirinda10
anty
shandy
dior
mircalla
violoncielka
modra
tomka12

SPRIAZNENÉ DUŠE:
rienok
naduska spolu :5x IVF,,a z toho 3x v Reprofite

gabinkaa
30. máj 2011

@martini gratulujem k dievčatku...... 😵 😵 😵 už som hodila opravené

ninockaskv
30. máj 2011

@martini 😅 😅 😅 tak aspon nejaka pozitivna sprava 😀 😀

lenka_21
30. máj 2011

@leamax skus nic za to nedas, popripade mu zavolaj ....

cecil36
30. máj 2011

@leamax stuplo to dvojnasobne, ale pri tomto hcg urcite nie je vidiet dutinka. Je sice nestandardne, aby sa mimi zahniezdilo na 12-13den od ET (teda ak dobre ratam 😀 ), ale nie je to nemozne. Ja by som brala utros nadalej a napisala Machacovi (z vlastnej skusenosti viem, ze odpisuje velmi rychlo 😉 )alebo Koudelkovi, co on na to, pripadne zbehnut na sono este raz do RF. Kurecovu by som obisla 😀 Utros keby ti chyba dostanes v lekarni, v dobrej ti ho predaju alebo slubis recept 😉 Priklad. Moj dr. je skvely, ale povedal, ze zltkovy vak by mal byt vidiet pri hodnote 3000 hcg a viac, ja som mala nad 5000j a ste nebolo nic, len zväcsujuca sa ditunka. O dalsi tyzden uz bol vidiet plodik a dalsi srdiecko 🙂 Nechcem ti davat falosne nadeje alebo nieco take, iba som tych chcela povedat, ze radsej to treba overovat u viacerych dr. 🙂
@lenka_21 leni ja som v inej situacii, my uz mame jedno dietatko, tak preto sme si povedali, ze by sme nesli do adopcie. Ina situacia by bola, ak by sme dietatko este nemali, to neviem co by sme robili.....

cecil36
30. máj 2011

@martini gratulujem k slecne 🙂

mima263
30. máj 2011

@cecil36 ale dvojnásobne za 4 dni

cecil36
30. máj 2011

@mima263 jaj doprcic, som si to nevsimla 😒 Ale aj tak by som to asi dala skontrolovat, pre istotu.

mima263
30. máj 2011

@cecil36 veď jasné. Aj ja by som išla k ďalšiemu lekárovi. A hcg treba robiť v tom istom labáku. Kdesi som čítala, že už tie pravidlá o tom ako má stúpať hcg sa nemôžu brať až tak striktne, tak neviem

cecil36
30. máj 2011

@mima263 mne dr. vravel, ze kazde dva tri dni by sa malo 1,5 az dvojnasobit, tak hmm. Ale labak by mal byt ten isty 😉 Ale mas pravdu, asi to netreba brat az tak striktne a radsej overovat uzv 😉

leamax
30. máj 2011

@cecil36 dakujem za povzbudenie, aj ked ja si tiez uz velke nadeje nerobim. kazdopadne idem zajtra este k tomu jednemu dokymu pre istotu - nech si potom nieco nevycitam. dnes vecer dam este teda utros a zajtra uvidim. sice som uz ten obedny vynechala, ale aj tak uz ani nespinim vobec. rano uz asi nemam dat utros, ze?

luly3
30. máj 2011

@leamax určite nevysádzať utroš veď sa ti HCG zdvojnásobilo
pri mimomaternicovom by to nerobilo a nezáleži ake je HCG ale
či rastie to povedal raz doki mne 😉
a hej 180 je ešte malinko nato aby bolo niečo vidieť
rienok je mi moc lúto ☹ ☹ ☹

leamax
30. máj 2011

@luly3 tak ale ten obednajsi som uz nedala, tak asi teda dam len ten vecerny. a rano podla toho, co mi povie ten dalsi doky. ale uz nemam fragmin vobec ☹
ved to mi prave kurecova hovorila, ze sice to stupa ale ze asi nepojde o prosperujuce tehotenstvo, ked to stupa tak pomaly, ze uz som moc dlho po ET (dnes 21.den)

luly3
30. máj 2011

@leamax ako ona môže vedieť ako sa drobec vivíja??? dala by som jej facku 😠 😠 😠
určite by som nevysadzala ani utroš ani fragmin môžeš mať kludne zdravé tehotenstvo
a tým si môžeš len ublížiť skoč do lekárne a povec im jednoducho že to potrebuješ

luly3
30. máj 2011

PREDSTIMULANTKY:
Lenka_21

STIMULANTKY:
ninockaskv

ČAKATEĽKY:
gabinkaa ET 20.5., hcg test 4.6.
miminkad ET 23.5,hcg test 6.6.
leamax ET 9.5. hcg test 30.5.
bayley ET 23.5., hcg test 4.6.

TEHULKY:
rebeka33
pikha
tinna13
martini - 3. transfer (ET, KET, ET) - všetko v RF. čaká dievčatko (dnešná info).
maticap
luly3 - 5 IVF - 7 transferov : 2 GF ET + 3 GF KET a 3 krát RF
callex
cecil36

MAMIČKY:
zuzla80
olympia
orsulka
takyna
tanitta
avaka
julietka
mirinda10
anty
shandy
dior
mircalla
violoncielka
modra
tomka12

SPRIAZNENÉ DUŠE:
rienok
naduska spolu :5x IVF,,a z toho 3x v Reprofite

leamax
30. máj 2011

@luly3 ako zozeniem fragmin? to je na predpis a uz aj tak ziadna lekaren neni otvorena ☹
myslis, ze by sa mohlo normalne vyvijat, ked tak dlho po ET mam take nizke hcg?a tak pomaly stupa? poslednu krv mi brali vo stvrtok - to bolo hcg 78, dnes na 4.den po tom je hcg 179 nieco. moj doky mi povedal, ze jedine, keby som medzitim otehotnela prirodzene ale to je vylucene, kedze sme sa bali

leamax
30. máj 2011

dievcata, boli ste niektora na tie imunologicke vysetrenia proti embryjkam, ci ako sa to vola? kde ste boli? ja mam take silne podozrenie, ze moje telo proti nim bojuje. aj to prve mimko pomaly rastlo... ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre