• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. januára 2017 
@leamax to ja nemam tam nic
@gabinkaa to si o tri dni viac ako my.my sme mali PK,ale to hned nam hovorili,ze je to na PK.som zvedava,ako dopadneme
30. máj 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 viem,ze magnezko je ok,,len mam kombinaciu Mg,Zn,Ca.inak beriem len femibion a lactobacily a na alergiu.teraz ine vitaminy moc nie.lebo u mna je problem s primanim vitaminov v podobe ovocia a zeleniny.
30. máj 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad to hovoris o tych testoch? a mas gs mamatest?
30. máj 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax daj vecer utros a aj rano a podla vysledku uvidis. Ja by som kurecovu za slovo "asi" najradsej nakopala.... ved vies kam. Kym nema overene o co ide, nech nevyjadruje sudy. Na imuno proti trofoblastu som bola v heliose v MT :wink:
30. máj 2011 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 aj ti robili este nejake ine? dali ti na to nieco? mas protilatky? a ty si tam chodila normalne, nie? tak neviem, ci by to aj mne urobili, ked nie som ich pacientka
30. máj 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj vy ste toho popisali za tych par hodin.som prilis unavena sa tym brodit.,.zajtra to dobehnem.takze hlasim srdiecko..bola to taka blikajuca machulka..mame 13,31mm a dostala som aj tehu knizku.dalsia kontrola 20.6.tak zeby som uz konecne mohla uverit?
30. máj 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leamax hej,mam gs mamatest tu trubicku a desinove mamatesty pruzky
30. máj 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex supeeeeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: konecne dobra sprava :slight_smile: no to uz by si mala uverit :wink:
30. máj 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex naaaaadhera, gratulujeeeeeeemmmmmmmm, konecne je tu dnes dobra sprava :dizzy_face: ver, budes mat dietatko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@miminkad ja mam tiez tie kazety a je to tam na krabicke napisane
30. máj 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax ale nejdem ich kuknut,len ma to bude pokusat.teraz sa musim sustredit na pecenie
30. máj 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad :grinning: ved ja ta nenutim :grinning: ani nikoho nebudem, aj ked som zvedava. naco - blbe testy, ake ich mam pekne a taketo trapenie nakoniec :frowning2:
30. máj 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax ved ja viem,ze ma nenutis :wink: to by si musela mojho muza :grinning:
30. máj 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad kolky si to dnes den?
vyplnam prave tie scitacie papiere, tu bola pred chvilou teta z OU, ze to musi do piatka odovzdat, tak reku jej to zajtra donesiem
30. máj 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 @leamax Ahojte kocky, Cecil ja som prekvapena, ze ti to robili v CAR v MT (ak si teda chodila do Heliosu), lebo ja som tam chodila tiez a mne povedali, ze mam ist do Prahy, vraj tam to robia komplet a tak sme boli v Prahe. Internetova stranka: www.upmd.cz a potom sa treba pozriet na pracovisko reprodukcnej imunolobiologie. Ja viem, ze podobne vysetrenia robia este v KE, ale neviem ci vsetko co v Prahe. Tu je clanok, kt.som nasla na internete: http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/2529/reprodukcna_imunologia.html

@callex joooooj, konecne dobra spravicka.... Blahozelaaaaaaaaam :slight_smile: :wink: :slight_smile:
30. máj 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 dakujem, pozerala som tu stranku. chcem sa opytat - aj ti nieco dali na to, ci? ako dlho dopredu si sa musela objednat? to urobili vsetky vysetrenia za jeden den?
30. máj 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, takze popoludni som vas nedocitala, takze druhy pokus... :wink:
30. máj 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax ale siedmy,neplas sa :grinning:
aj my sme to vyplnali,pekna pakovina.preco ste sa prestahhovali?pre istotu
30. máj 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad my sme sa prestahovali? kedy, odkial a kam? ze o tom neviem. teda viem, ale ako to, ze to vies ty :grinning:
ja sa neplasim, ja som len zvedava :grinning:
@maticap. ahoj. ani necitaj, skoro same zle spravy :frowning2: ja som tiez radsej ani necitala...
30. máj 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax no.. ja neviem, na aktivne geu, ktore by ta mohlo ohrozit, je to mala hodnota. A na normalne zdrave tehu, mrzi ma ze tak poviem, ale to velmi nevyzera, kedze si mala PK a dnes si 20 den od ET. A ako si hovorila.. uz sa ti toto stalo? Takyto pomaly rast hcg? A len moj osobny nazor, ja by som vysadila komplet vsetko, nech sa to umelo nepredlzuje. A skocit k inemu dokimu je urcite dobry napad a sledovat testy takisto. Uvidis co to bude robit.
@callex gratulujeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
@martini gratulujem k dalsje babe do partie :sunglasses: :slight_smile: :slight_smile:
@ninockaskv takze dnes bola posledna, dobre som pochopila? kedy bude co dalej? :slight_smile: drzim prsty

PREDSTIMULANTKY:
Lenka_21

STIMULANTKY:
ninockaskv

ČAKATEĽKY:
gabinkaa ET 20.5., hcg test 4.6.
miminkad ET 23.5,hcg test 6.6.
leamax ET 9.5. hcg test 30.5.
bayley ET 23.5., hcg test 4.6.

TEHULKY:
rebeka33
pikha- 6x MA a biochemicke, 1x mola, 2x GEU, 3x IVF s ET, z toho 2x v RF, posledne uspesne. caka dievcatko
tinna13
martini - 3. transfer (ET, KET, ET) - všetko v RF. čaká dievčatko (dnešná info).
maticap
luly3 - 5 IVF - 7 transferov : 2 GF ET + 3 GF KET a 3 krát RF
callex
cecil36

MAMIČKY:
zuzla80
olympia
orsulka
takyna
tanitta
avaka
julietka
mirinda10
anty
shandy
dior
mircalla
violoncielka
modra
tomka12

SPRIAZNENÉ DUŠE:
rienok
naduska spolu :5x IVF,,a z toho 3x v Reprofite
30. máj 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leamax no to sa pytali aj mna :grinning:
30. máj 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex gratulujeeeeem :slight_smile: super,super :grinning: velmi sa tesim.... tak a ty si uz uzivaj ten super tehu pocit :slight_smile: este raz gratulujem....
30. máj 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax moja, my sme boli davnejsie, ale ak si pamatam boli tam dlhsie objednavacie terminy. Chodi tam vela ludi z CZ a SK, kedze tam robia kompletne testy a ako vidis podla clanku, kt.som prilozila tak ani v KE este nerobia vsetko. My sme mali ranajsi termin, zobrali mi krv a mm spermije, nasledne sme mali diagnosticky pohovor a potom sme si dohodli termin kedy si pride pre vysledky (cca 1 mesiac). To sa mi pacilo, lebo nam presne vysvetlili ake mame vysledky a dokonca nam napisali davkovanie liekov ak by som isla na IVF - mne zistili zvysene latky proti trofoblastu a teraz mi Koudelka potvrdil, ze ak pojdeme do Softu, tak budem musiet brat Prednison. Samozrejme nic nie je zdarmo a my sme tam platili cca 6000 Kc... neviem ako je to teraz, ale skus tam zavolat ....

Ambulance - objednávky (13.00 - 14.30 hod.):
telefon: +420 296 511 388
30. máj 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax Ano, zabudla som napisat, ze ti urobia vysetrenia za 1 den a plus my sme si boli este pre vysledky (takze dalsi den), ale my sme to spojili s vyletom v Prahe :slight_smile: :wink: :slight_smile: Mozno ti vysledky poslu postou ....
30. máj 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikha dnes som 21.den po ET, ale ten den hore dole, ze. no ked som bola tehulka, tak sa hcg nesledovalo, lebo mi v 5tt uz bolo krasne vidiet dutinku. lenze: pri prvom sone mi doky povedal, ze podla velkosti je mimi v 2 -3tt, na kontrolu som bola o 10dni - podla velkosti 3-4tt, o dlasich 10 dni malo mimko len 4mm, velkost teda na 5tt+0 a podla poslednej mrchy som bola v 8tt+5. proste zaostavalo v raste a vyvine. prvy raz sme videli srdiecko. vecer som zacala krvacat, rano som isla k nam do nemocky a tam mi zahlasili, ze anembryomola, ze neni mozne aby sme videli srdiecko...zvysok asi viete :frowning2:
tak ty vravis, nedat si uz teraz vecer utros?
30. máj 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 hej, to viem, ze vysledky poslu aj postou, shandy tak poslali, to mi spominala. a vysli ti dobre, ak sa mozem opytat?
30. máj 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 aha teraz citam ako to tam chodi, dakujem
30. máj 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax Nooo as chcela som ta potesit a tak som zbehla do lekarne, ze kupim tehu test, lenze tie mamatesty nemali nikde (a to som sa premohla a bola az v dvoch :grinning: :grinning: :grinning:

Baby, ak nieto stretnete moju mrsku, prosim pozdravujte ju a odkazte jej nech sa konecne ukaze, alebo ostane 9 mesiacov tam kde je .... vobec sa mi nepaci, ze ma takto natahuje :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. máj 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax zlatko ja ti nechcem nejak radit, nie som lekar. Ale sama vidis, ze normalne tehu z tohto nekuka a cokolvek ine to je, netreba to zbytocne zivit :zipper_mouth: moj nazor.
30. máj 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
callex nesmierna radost , po akom dlhom case???
30. máj 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaj a este ma teta v lekarni prehovarala na jednorazovy digitalny test ... vraj je super a ukaze mi aj v kt.som asi tyzdni :wink: .... malo to 2 haciky, nevedela mi povedat ake najnizsie hcg to meria a stoji len cca 8 a nieco Eur :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. máj 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok