Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miminkad
30. máj 2011

@leamax to ja nemam tam nic
@gabinkaa to si o tri dni viac ako my.my sme mali PK,ale to hned nam hovorili,ze je to na PK.som zvedava,ako dopadneme

miminkad
30. máj 2011

@lenka_21 viem,ze magnezko je ok,,len mam kombinaciu Mg,Zn,Ca.inak beriem len femibion a lactobacily a na alergiu.teraz ine vitaminy moc nie.lebo u mna je problem s primanim vitaminov v podobe ovocia a zeleniny.

leamax
30. máj 2011

@miminkad to hovoris o tych testoch? a mas gs mamatest?

cecil36
30. máj 2011

@leamax daj vecer utros a aj rano a podla vysledku uvidis. Ja by som kurecovu za slovo "asi" najradsej nakopala.... ved vies kam. Kym nema overene o co ide, nech nevyjadruje sudy. Na imuno proti trofoblastu som bola v heliose v MT 😉

leamax
30. máj 2011

@cecil36 aj ti robili este nejake ine? dali ti na to nieco? mas protilatky? a ty si tam chodila normalne, nie? tak neviem, ci by to aj mne urobili, ked nie som ich pacientka

callex
30. máj 2011

joj vy ste toho popisali za tych par hodin.som prilis unavena sa tym brodit.,.zajtra to dobehnem.takze hlasim srdiecko..bola to taka blikajuca machulka..mame 13,31mm a dostala som aj tehu knizku.dalsia kontrola 20.6.tak zeby som uz konecne mohla uverit?

miminkad
30. máj 2011

@leamax hej,mam gs mamatest tu trubicku a desinove mamatesty pruzky

miminkad
30. máj 2011

@callex supeeeeeeer 😵 😵 😵 konecne dobra sprava 🙂 no to uz by si mala uverit 😉

leamax
30. máj 2011

@callex naaaaadhera, gratulujeeeeeeemmmmmmmm, konecne je tu dnes dobra sprava 😵 ver, budes mat dietatko 😵 😵 😵
@miminkad ja mam tiez tie kazety a je to tam na krabicke napisane

miminkad
30. máj 2011

@leamax ale nejdem ich kuknut,len ma to bude pokusat.teraz sa musim sustredit na pecenie

leamax
30. máj 2011

@miminkad 😀 ved ja ta nenutim 😀 ani nikoho nebudem, aj ked som zvedava. naco - blbe testy, ake ich mam pekne a taketo trapenie nakoniec ☹

miminkad
30. máj 2011

@leamax ved ja viem,ze ma nenutis 😉 to by si musela mojho muza 😀

leamax
30. máj 2011

@miminkad kolky si to dnes den?
vyplnam prave tie scitacie papiere, tu bola pred chvilou teta z OU, ze to musi do piatka odovzdat, tak reku jej to zajtra donesiem

lenka_21
30. máj 2011

@cecil36 @leamax Ahojte kocky, Cecil ja som prekvapena, ze ti to robili v CAR v MT (ak si teda chodila do Heliosu), lebo ja som tam chodila tiez a mne povedali, ze mam ist do Prahy, vraj tam to robia komplet a tak sme boli v Prahe. Internetova stranka: www.upmd.cz a potom sa treba pozriet na pracovisko reprodukcnej imunolobiologie. Ja viem, ze podobne vysetrenia robia este v KE, ale neviem ci vsetko co v Prahe. Tu je clanok, kt.som nasla na internete: http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/2529/re...

@callex joooooj, konecne dobra spravicka.... Blahozelaaaaaaaaam 🙂 😉 🙂

leamax
30. máj 2011

@lenka_21 dakujem, pozerala som tu stranku. chcem sa opytat - aj ti nieco dali na to, ci? ako dlho dopredu si sa musela objednat? to urobili vsetky vysetrenia za jeden den?

maticap.
30. máj 2011

ahojte, takze popoludni som vas nedocitala, takze druhy pokus... 😉

miminkad
30. máj 2011

@leamax ale siedmy,neplas sa 😀
aj my sme to vyplnali,pekna pakovina.preco ste sa prestahhovali?pre istotu

leamax
30. máj 2011

@miminkad my sme sa prestahovali? kedy, odkial a kam? ze o tom neviem. teda viem, ale ako to, ze to vies ty 😀
ja sa neplasim, ja som len zvedava 😀
@maticap. ahoj. ani necitaj, skoro same zle spravy ☹ ja som tiez radsej ani necitala...

pikha
30. máj 2011

@leamax no.. ja neviem, na aktivne geu, ktore by ta mohlo ohrozit, je to mala hodnota. A na normalne zdrave tehu, mrzi ma ze tak poviem, ale to velmi nevyzera, kedze si mala PK a dnes si 20 den od ET. A ako si hovorila.. uz sa ti toto stalo? Takyto pomaly rast hcg? A len moj osobny nazor, ja by som vysadila komplet vsetko, nech sa to umelo nepredlzuje. A skocit k inemu dokimu je urcite dobry napad a sledovat testy takisto. Uvidis co to bude robit.
@callex gratulujeeem 😵 😵 😵 🙂
@martini gratulujem k dalsje babe do partie 😎 🙂 🙂
@ninockaskv takze dnes bola posledna, dobre som pochopila? kedy bude co dalej? 🙂 drzim prsty

PREDSTIMULANTKY:
Lenka_21

STIMULANTKY:
ninockaskv

ČAKATEĽKY:
gabinkaa ET 20.5., hcg test 4.6.
miminkad ET 23.5,hcg test 6.6.
leamax ET 9.5. hcg test 30.5.
bayley ET 23.5., hcg test 4.6.

TEHULKY:
rebeka33
pikha- 6x MA a biochemicke, 1x mola, 2x GEU, 3x IVF s ET, z toho 2x v RF, posledne uspesne. caka dievcatko
tinna13
martini - 3. transfer (ET, KET, ET) - všetko v RF. čaká dievčatko (dnešná info).
maticap
luly3 - 5 IVF - 7 transferov : 2 GF ET + 3 GF KET a 3 krát RF
callex
cecil36

MAMIČKY:
zuzla80
olympia
orsulka
takyna
tanitta
avaka
julietka
mirinda10
anty
shandy
dior
mircalla
violoncielka
modra
tomka12

SPRIAZNENÉ DUŠE:
rienok
naduska spolu :5x IVF,,a z toho 3x v Reprofite

miminkad
30. máj 2011

@leamax no to sa pytali aj mna 😀

mia_15
30. máj 2011

@callex gratulujeeeeem 🙂 super,super 😀 velmi sa tesim.... tak a ty si uz uzivaj ten super tehu pocit 🙂 este raz gratulujem....

lenka_21
30. máj 2011

@leamax moja, my sme boli davnejsie, ale ak si pamatam boli tam dlhsie objednavacie terminy. Chodi tam vela ludi z CZ a SK, kedze tam robia kompletne testy a ako vidis podla clanku, kt.som prilozila tak ani v KE este nerobia vsetko. My sme mali ranajsi termin, zobrali mi krv a mm spermije, nasledne sme mali diagnosticky pohovor a potom sme si dohodli termin kedy si pride pre vysledky (cca 1 mesiac). To sa mi pacilo, lebo nam presne vysvetlili ake mame vysledky a dokonca nam napisali davkovanie liekov ak by som isla na IVF - mne zistili zvysene latky proti trofoblastu a teraz mi Koudelka potvrdil, ze ak pojdeme do Softu, tak budem musiet brat Prednison. Samozrejme nic nie je zdarmo a my sme tam platili cca 6000 Kc... neviem ako je to teraz, ale skus tam zavolat ....

Ambulance - objednávky (13.00 - 14.30 hod.):
telefon: +420 296 511 388

lenka_21
30. máj 2011

@leamax Ano, zabudla som napisat, ze ti urobia vysetrenia za 1 den a plus my sme si boli este pre vysledky (takze dalsi den), ale my sme to spojili s vyletom v Prahe 🙂 😉 🙂 Mozno ti vysledky poslu postou ....

leamax
30. máj 2011

@pikha dnes som 21.den po ET, ale ten den hore dole, ze. no ked som bola tehulka, tak sa hcg nesledovalo, lebo mi v 5tt uz bolo krasne vidiet dutinku. lenze: pri prvom sone mi doky povedal, ze podla velkosti je mimi v 2 -3tt, na kontrolu som bola o 10dni - podla velkosti 3-4tt, o dlasich 10 dni malo mimko len 4mm, velkost teda na 5tt+0 a podla poslednej mrchy som bola v 8tt+5. proste zaostavalo v raste a vyvine. prvy raz sme videli srdiecko. vecer som zacala krvacat, rano som isla k nam do nemocky a tam mi zahlasili, ze anembryomola, ze neni mozne aby sme videli srdiecko...zvysok asi viete ☹
tak ty vravis, nedat si uz teraz vecer utros?

leamax
30. máj 2011

@lenka_21 hej, to viem, ze vysledky poslu aj postou, shandy tak poslali, to mi spominala. a vysli ti dobre, ak sa mozem opytat?

leamax
30. máj 2011

@lenka_21 aha teraz citam ako to tam chodi, dakujem

lenka_21
30. máj 2011

@leamax Nooo as chcela som ta potesit a tak som zbehla do lekarne, ze kupim tehu test, lenze tie mamatesty nemali nikde (a to som sa premohla a bola az v dvoch 😀 😀 😀

Baby, ak nieto stretnete moju mrsku, prosim pozdravujte ju a odkazte jej nech sa konecne ukaze, alebo ostane 9 mesiacov tam kde je .... vobec sa mi nepaci, ze ma takto natahuje 😀 😝 😀

pikha
30. máj 2011

@leamax zlatko ja ti nechcem nejak radit, nie som lekar. Ale sama vidis, ze normalne tehu z tohto nekuka a cokolvek ine to je, netreba to zbytocne zivit 🤐 moj nazor.

rikuska21
30. máj 2011

callex nesmierna radost , po akom dlhom case???

lenka_21
30. máj 2011

Jaaaj a este ma teta v lekarni prehovarala na jednorazovy digitalny test ... vraj je super a ukaze mi aj v kt.som asi tyzdni 😉 .... malo to 2 haciky, nevedela mi povedat ake najnizsie hcg to meria a stoji len cca 8 a nieco Eur 😀 😝 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre