• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

8. decembra 2016 
@rienok to ti veru neviem povedať, skús tam zavolať. Ale však keď si to človek zaplatí, tak by nemal s tým byť problém.
31. máj 2011 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby som vam niektorym poslala odpoved od Stelcla, no a potom chodte do dalsieho pokusu :cry:
31. máj 2011 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gabinkaa No prave , mna v R.prekvapili statistiky (lebo pred navstevou som si ich pozerala). V tomto ich ma Helios v MT podstatne lepsie, ale opat oni robia iba klasicke IVF a to nemozem :frowning2: :angry: :frowning2:
31. máj 2011 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leamax veď práve preto sme tam išli, aby nám pomohli a pokúsili sa nájsť riešenie, hľadali sme odbornosť, ktorú sme u nás nenašli, len mám pocit, že sú niekedy príliš unavení a skrývajú to za úsmevmi, som si to všimla, hlavne u Vitouškovej, ale tá na mňa neurobila dobrý dojem, berú to ako biznis bez toho, aby sledovali ako sa cítia ľudia a hlavne po neúspechu, mne tam chýba spätná väzba od lekára
31. máj 2011 o 14:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenka_21 však tie výsledky mňa tiež veľmi zarazili a ten soft sa mi páči viac ako plná stimulka, tak si musíme iba držať palce, že ich vylepšíme a veriť v dobrý výsledok :wink:
31. máj 2011 o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rienok nebola optimistická?
31. máj 2011 o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenka_21 ano, orgalutran je proti popraskaniu vajok...hmmmm, tak neviem. ved uvidim, zacnem sa tym poriadne zaoberat az o par mesiacov

inak - to zarazilo aj mna, ze som na monitor nevidela. moj gyndo sice nema dve obrazovky, ale ma ju tak otocenu aby som na nu videla a vsetko mi na obrazovke vysvetloval. ked som bola v rf naposledy na sone, kurecova len sucho skonstatovala: hmmmm. tohle sem si myslela. a bolo. musela som sa jej opytat na vsetko, na vysku sliznice, na vsetko

ja myslim, ze ti toto IVF vyjde - si kraaaaasne v pohode a sustredujes sa viac na adopciu
31. máj 2011 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, tak zacinam z vas mat pomaly stres :frowning2: :frowning2: :unamused: :unamused: :confounded: :confounded: :confounded:
31. máj 2011 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gabinkaa posielam IP
31. máj 2011 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inaksie dnes na kontrole sa nas tiez vobec nespytali, ci chce ist aj partner dnu, povedala pocet, tiez nic neukazala.. aj na sliznicu som sa zabudla spytat, ale ja ze to bude tou kurecovou ...
jeziiiiiiiiiiiiiiiiiiissss ... nech sa spamataju :angry:
31. máj 2011 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leamax jeho zena robi s jednou firmou,co distribnuuje aloe a tam je aj toto.on je dost za alternativnu medicinu.my sme tiez zacinali s tym a s aloe
@martini testovat budem asi az pondelok.zacinam mat predmrchovske pocity a je mi na vracanie,tak asi nebude ani treba
31. máj 2011 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miminkad a kolko ste za to platili?
ty pred mrchou vracas resp. ta napina? zuza, nerob paniku :grinning:
31. máj 2011 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenka_21 co znamena klasicke IVF a co soft?
31. máj 2011 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leamax ja uz ani neviem,ja som brala aj aloe a materiu kasicku,ale na tu som mala alergiu.inak v podstate tie jeho sa oplatia kupit.
nie,nenapinava ma.teraz mam pocit,ze sa mi chce,ze mi je nevolno.idem ja radsej zarobit dalsii marcipan a potom pridu deti
31. máj 2011 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miminkad :wink: napinanie je dobre znamenie :dizzy_face:
31. máj 2011 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenka_21
@leamax baby k tomu Heliosu, u mna max.spokojnost, do RF som isla s tym ze mi daju napad a nove moznosti co vyskusat a toho som sa vobec nedockala, bola som u Machaca, nedozvedela som sa ani spolovice tolko ako u Krajkovica v Heliose, ale ak pojdem na IVF tak do RF ale len preto ze robia soft a PICSI a to my potrebujeme, a ze tu s nimi ma vela kociek pozitivne skusenosti, doktora Tomasa nepoznam ale tiez som na neho pocula len pozitivne ohlasy a na Krajkovica nemozem povedat ani jedno zle slovo, na kazdu jednu otazku mi vzdy odpovedal tak ze uz som sa nemusela viac pytat,povie vsetko a na rovinu... bola som tam teraz aj na hysteroskopiu a max. spokojnost uplne so vsetkym, ani sa ma nedotkol pokial mi nepovedal co ide robit a aky nastroj berie do ruky...@ leamax myslim ze pokial pojdes ku Krajkovi alebo Tomasovi budes velmi spokojna :dizzy_face: ale na IVF do RF kvoli softu :wink:
31. máj 2011 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rienok no ja mám presne ten istý pocit, mám teraz síce pauzu, ale prečo dokelu sa už po 1 neúspechu nechytia za hlavu a nehľadajú cestu ako ďalej. ja som ako sprostá bola 3x na IVF v KE, vždy dokoola tie isté lieky, ten istý postup a žiadne vyšetrenia, tie som si dala spraviť až pred Brnom. veď niekde ten pes musí byť zakopaný. po poslednom neúspechu z februára som šla domov, jak zbitý pes, musela som zastať pri krajnici, lebo už som cez slzy ani nevidela na cestu, do toho všetkého mi môj nový gynekológ povie, že nech sa viac nesnažím, aj tak to nevyjde, hoci ani on nevie prečo to nevychádza, keď by malo?! no a potom, nech sa niekto čuduje, prečo niekedy prepadáme beznádeji a bolesti. :zipper_mouth:
31. máj 2011 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lulu10 len potrebujem vysvetlit, co je este soft a co normalne IVF, co robia v heliose :grinning: vie mi niekto povedat rozdiel?
31. máj 2011 o 14:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,

vidim, ze bab s mojim nazorom, ze s RF to ide akosi dole vodou, pribuda...

asi tu boli prilis chvaleni a urobila sa im excelentna reklama, teraz maju pacientiek do aleluja a nestihaju...so vsetkym, co pisala rienok alebo lenka21 absolutne suhlasim...

...skoda...
31. máj 2011 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vrabcek24 tak to je sila, co ti povedal :angry: nie, urcite to vyjde!
to presne aj nas s mm zarazilo - nevieme, preco to nyvslo na prvy raz - a tym to haslo :angry:
31. máj 2011 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leamax sof je minimálna stimulácia hormonami, vytvori sa menej vajok ale davas do tela podstatne menej hormonov, v Heliose to nerobia, klasicke IVF je s plnou davkou hormonou-viac vajok, :wink:
31. máj 2011 o 14:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leamax ,

rozdiel je v mnozstve injekcii...hormonov, ktore do seba ladujes...soft..cize jemne...je samozrejme pre telo setrnejsie
31. máj 2011 o 14:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lulu10
@gerdusha takze - da sa povedat, ze to druhe, co som mala teraz, bolo nromalne IVF? pichala som 3ampulky (teda 225IU) a to prve bol soft - pichala som len jednu ampulku?
31. máj 2011 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leamax v tom dávkovaní sa vobec nevyznám pretoze som este na ziadnom IVF nebola :confused:
31. máj 2011 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leamax ,

nuz...neviem...myslim, ze tu ide aj o dobu aku tie injekcie pichas..viem,ze pri klasickom ivf existuje nejaky kratky a dlhy protokol, neviem, ci sa nezacina pichat po ovulacii az do dalsej...fakt neviem...

ja som pichala po dve injekcie a stale to bol soft...myslim,ze na klasicke ivf je aj tak viac ako 3 ampulky denne treba...a asi dlhsie ako tych cca 10 dni
31. máj 2011 o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lulu10 no ja reagujem aj na klasiku aj na soft rovnako teraz som pri 225 j menopuru mala až 5 oocytov z toho 1 prázdny
31. máj 2011 o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leamax to bol len chvilkovy pocit,nastastie uz je prec.ale aj tak mi stale nechuti jest a smrdi mi praskovy cukor
@lulu10 my sme boli u gala,ten veru taky nebol
31. máj 2011 o 14:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miminkad toho vobec nepoznam, nestretla som sa s nim, asi ste mali smolu ale Krajko je skutocne dobry, aspon podla mna :wink:
31. máj 2011 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gerdusha ten kratky protokol sa picha tak ako sme pichali my - od 2DC do toho 10DC ci ako to vychadza. a dlhy sa zacina pichat od cca 23DC a picha sa az do toho odberu tusim. to viem aky je medzi tym rozdiel. len stale neviem, co je soft a co normalne IVF
@miminkad dalsie dobre znamenie :dizzy_face:
31. máj 2011 o 14:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lulu10 to je taky nizsi,tmavy?lebo taky si bol cosi brat u galu cez konzultaciu.inak ten si pocas konzultacie surovo odisiel,ze prisla manzelka
31. máj 2011 o 14:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok