Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

cecil36
1. jún 2011

@tinna13 som si ista, ze to bolo z magnezka, ja som ho potom vynechala. O dva tyzdne som vsak mala pardnovu zapchu, dala magnezko a do hodiny bolo po zapche 😀
@callex dava sa to v rizikovom tehu, aby nevznikali stahy maternice a krce 😉
@miminkad neboj, budes tehulka, mas vsetky priznaky a aj teplotku 😵

tinna13
1. jún 2011

@callex magne B6 je vlastne horcik a tehulky ho vraj mavaju nedostatok, preto je dobre ho brat. v neskorsich stadiach ked tvrdne brusko beru baby aj 6-8 denne. ja beriem jednu rano, jednu vecer od zaciatku a v pohode, nic neboli, nepicha 🙂

callex
1. jún 2011

@miminkad predmrchovsky ti bude aj ked budes mat HCG ako kona.daj si aj za mna...ja idem na slepaciu polievocku..hadam zostane tam kde ma.

leamax
1. jún 2011

😀 😀 😀 dnes je presne 12 rokov, co som maturovala 😀 😀 😀 a vcera bolo 7, co som mala statnice 😀 tak vlastne aj dnes je co oslavovat, tak kto to chcel so mnou vecer popijat? 😀

cecil36
1. jún 2011

@callex @tinna13 tak cinknem sestricke ci si mam kupit ampulku alebo im ciknem tam 🙂
@miminkad moja dcera na nom fici, ale vobec sa netvarila stastne ked ma tam zbadala, no hold puberta 😀

tinna13
1. jún 2011

@cecil36 viem ze martini mi pisala, ze jej lekar naordinoval proti krcom nejaky iny liek, nebolo to magne B6, tak sa jej skus opytat. ale aspon mas recept na zapchu 😀

lenka_21
1. jún 2011

@leamax No neviem co mam robit a kde mam ist ... do R. alebo Iscare MT???
Do Iscare BA by som nesla, lebo viem co su zac 😀 😀 a nepacia sa mi lekari 😢

tinna13
1. jún 2011

@cecil36 ale su aj baby, ktore sa vycikaju priamo v ordinacii, nie je problem. mne sa to zda doma lepsie
kedy mas toho cunderlika?

cecil36
1. jún 2011

@leamax jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa chceeem Ak nevadi, ze som maturovala v maji pred 19 rokmi 😀
Inak ste ma navnadili s tym pivkom. Moj mm siel prave na chlapsky pokec pri pive, tak si necham tusim doniest 🙂

tinna13
1. jún 2011

@leamax
@cecil36 aj ja mam chut na pivo, ale mm mi nesie pol kila jahod, ktore dnes treba zjest, tak asi by to nebola dobra kombinacia 🙂 ale nazdravie

cecil36
1. jún 2011

@lenka_21 kedze potrebujes kontrolu castejsie, ja by som volila ISCARE MT 🙂
@tinna13 magnezko zabera lepsie ako slivky na zapchu 😀 Cunderlika mam 21.6. to by som mala byt 12tt + cosi 🙂

cecil36
1. jún 2011

@tinna13 tak to by bola zaujimava kombinacia s tym pivkom 😀 😀 😀 😀

maticap.
1. jún 2011

@cecil36 do poradne si prines sterilny moc (stredny prud - cize cvrknes najprv mimo, potom napr. do poharika a zvysok opat do zachoda). 😎
@callex za chvilocku ma dobehnes, nebojkaj 😉 .
@leamax to su slova bojovnice! 😵
@tinna13 dakujem.

leamax
1. jún 2011

@lenka_21 ja by som isla teraz do ISCARu v MT, nech porobia, co popisal dr.Tomas - inak sa mi zda velmi rozumny, uz sa tesim na neho 😵 - a potom teda na soft do RF. on sam predsa priznal, ze so softom nemaju moc skusenosti, tak si myslim, ze po vysetreniach ta tam aj sam posle na soft. nemas sa kam ponahlat, bez tych vysetreni by som sa do toho teda nepustala - aj sam dr. Tomas ti to napisal - a dva mesiace predsa nie su taka dlha doba, to mozes podla mna, obetovat. ja tiez musim obetovat pol roka a zatial si porobime vysetrenia. toť moj nazor

maticap.
1. jún 2011

a mimochodom, zacinam sa specializovat na nealkoholicke pivo 😝 . Zatial mi najviac chutil nealko budvar, plzensky birell a pre istotu sa teraz chystam na nealko pivo z lidla - dufam, ze to nikto nezoberie ako reklamu, to by som nerada. 😕

leamax
1. jún 2011

@cecil36 ok, tak vecer sa nachystaj s poharkom 😉 bude zase zuuurka 😀
@tinna13 posli tie jahody, pomozem ti s nimi. poslem ti za to bazanta nealko (ine doma nedrzime 😀 )
@maticap. ja si nepripadam ako nejaka silna bojovnica. shandy ma vzdy hresila, ze "cakam, ze motyka vystreli a nic nerobim" 😀

tinna13
1. jún 2011

@cecil36 aj ja som bola 12+3 alebo 12+4 uz presne neviem.
ja mam zase 15.6 3D uz som velmi zvedava co to bude 🙂

lenka_21
1. jún 2011

@miminkad Suhlasim s babami, toto mozu byt aj tehu priznaky, lebo take bolesti su aj ked sa natahuje maternica 😉 😉 ... tie jahodky so slahackou tiez zneju tehu 😀
@miminkad to pivo ti preto odporucala Starobrno, lebo to sa vyraba v Brne a pivovar je nedaleko R. 🙂 😉 Podla mna trosku pivka nezaskodi, ale radsej v tehu by som isla nealko 😀 😀
@maticap. Jeej maticap to ej super, lebo Birell je tiez nas a tak mi prispievas na vyplatu spolu s @miminkad, lebo ta pije Saris Red 🙂😉 Ak ti mozem doporucit, neznackove pivo vyrabane pre siete si radsej nekupuj ... su sice v pohodke aj kvalitou, ale vyrabaju sa z lacnejsich surovin

Magne B6 beriem aj ja a naordinovala mi to psychiatricka, takze kocky co to beriete ste v tom so mnou 😀 😝 😀 😝 Ono sa to berie aj proti krcom v tehu a plus to ma aj ukludnujuce ucinky 🙂 😉

tinna13
1. jún 2011

@leamax kam do TO tusim?, ja som z NR. to by nebolo az tak daleko 🙂 k jahodam radsej sampanske ako pivo

leamax
1. jún 2011

@tinna13 ano TO, to mas toť za rohom 😀
@lenka_21 a ja ti neprispievam na vyplatu? tak buduci tyzden hned nakazem muzikovi, nech uz nekupuje bazanta ale birella 😉

lenka_21
1. jún 2011

@cecil36 @callex @leamax @miminkad Baby dakujem za radu ... postup sa mi pozdaval, ale mne sa paci ten vysledok R., kt.tu vidim a ako tu niekto pisal, najradsej mame vysledok 😀 🙂 😉 a sam priznal, ze so softom este nie su az tak uspesni ☹ ☹

A potom v tomto fore je zabava a co ked ma z neho vyhodite, lebo uz nie som Reprofitacka??? Toto by som nezvladla ☹ ☹ ☹ 😕 😔 😒 😎

lenka_21
1. jún 2011

@leamax tak to ma byt ... aj by som ti napisala, kt.znacky mozte, ale tiez sa bojim, aby ma tu nezablokovali 😀 😀 😀 Ale ty si TO a tam mate pivovar a aj to pivko mozes 🙂 😉 🙂

leamax
1. jún 2011

@lenka_21 fiiiha, to ma nenapadlo - ved to aj mna potom mozte vyhodit odtialto ☹ ☹ ☹ ja ta isto nevyhodim. ak nikto nevyhodi mna, tak ani teba 😉

lenka_21
1. jún 2011

Baby, samozrejme okrem tehuliek ... vy ste vsetky na PN???? Nikto tu nenapise ani ciarku o praci a tak mam pocit, ze som tu jedina co maka a zvysuje HDP 🙂 😉 😀 😝 😝

leamax
1. jún 2011

@lenka_21 no mame tu pivovar, ale ten je uz vraj iba ako sklad tiez inej znacky ako tu povodne robili 😠 kapitalisti hnusni 😠

leamax
1. jún 2011

@lenka_21 ja som na PN 😀 a jak mi je dobre doma 😀 este muzik mi chyba a bude mi ohromne 😵

miminkad
1. jún 2011

@cecil36 nuz dufam,ze hej.inak dnes zas 37,2
@callex tak ta slepacia asi zostane,kde ma.uz som ich zjedla a teraz sa nemozem ani pohnut,unavena som ako kon.

cecil36
1. jún 2011

@miminkad nepochybujem, ze si tehulka 😵
@tinna13 jeej super 3D, na to sa aj ja tesim 🙂
@leamax cakam ta tu 😀

leamax
1. jún 2011

@miminkad to kde merias teplotku?
@cecil36 jeeej, super, tak mam rande s tehulkou 😀 😀

maticap.
1. jún 2011

@lenka_21 a co hovoris na nealko staropramen? Ten ma velmi neoslovil. Ved ja by som aj dala ten birell, no maju ho na opacnom konci mesta ako to nealko z lidla.... 😝

@leamax ale si bojovnicka - vlastne vsetky co sme tu bojujeme s prirodou a sami so sebou!

Dievcata, ja teraz prijimav vyzvu do boja so zehlickou a s tym pivom, tak pekny zvysok vecera! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre