• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

29. marca 2017 
@lenka_21 ahoj lenka, mas naozaj krasne kolajnice :grinning:
2. jún 2011 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenka_21 no neviem, kedy tam budes? zajtra idem na to kontrolne HCG
2. jún 2011 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa haha tak to mas inu pohodicku...ja som bola v 7 lekarnach kym vyhrabali Mamatesty ... a pytam sa tej tetusky, to su v baleni 2 ks, alebo 1ks ... a ona, ze 1ks .... tak si hovorim, ze Oki ved baby spominali, ze su lacne a tu stala krabicka cez 3 euriky :confused: :confused: :confused: ... no, ale ked som ich uz tolko nahanala, tak som kupila 2 krabicky a doma som zistila, ze su balene po 2ks .... takze ak ma niekto zaujem, mozem pozicat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Baby, ja potrebujem prasule kym nebudem tehu a tak ten radler zo solidarity vynechate a hor sa na Redds... :grinning:
@leamax Na ten ZB ... nemam slov .... :wink:
2. jún 2011 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax ja som zo Senice @callex to pozná, neviem ani ako ďaleko od nás do TO....medzery v zemepise, mala by som sa červenať
2. jún 2011 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 tak to by ma fakt piclo ísť do toľko lekární :grinning: našťastie to tescová istila, kupovala som to tam aj minule, ale teraz som išla do lekárne, kde mám zľavovú kartičku a mám tam body, mohla som to mať za ne, ale nemali :frowning2: v tescu stál 3,50 E a som sa pýtala či sú tam dva, ale táto žienka bola milá a hovorila, že ano
2. jún 2011 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maticap. No konecneeeeeee niekto ocenil moje kolajnice .... Maticap mas u mna OBROVSKE plus :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:

@leamax No a kedy tam mam byt? @callex ty by si mohla na jednu kavicku?
2. jún 2011 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 inak ja mám ešte dva z RF, minule som nepoužila a teraz mi ho skoro zabudla dať tá účtovníčka, ale spomenula si.......ani neviem čo mi zaželala, bola som vtedy akosi mimo
2. jún 2011 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa Baby povedali mamatest, tak som chcela mamatest :grinning: :grinning: :grinning: ... ked testovat tak stylovo :wink: :slight_smile: :wink:
Inac do tych TO to mas cca 1 a hodku a nieco zo SE ... aspon moje kolegovia to tak jazdia :slight_smile: :wink: :slight_smile:
2. jún 2011 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 nebi ma, mami, nebi ma, co sa zabijem, ked doma nic ine neni. ved zajtra idem do toho mesta a kupim redds aj keby som mala cely okres obehat :grinning:
@gabinkaa nooo, tak do Senice je to trosku od ruky, tak nieco medzi tym by mohli byt mozno Piestany? si myslim, ze to je tak pre kazdu asi rovnako daleko
@lenka_21, @callex to by mi to zajtrajsie rande potom vyhovovalo skor poobede, doobeda by som si vybavila to nase mesto
2. jún 2011 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. jún 2011 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa a bola ta to protivna uctovnicka, co tu abby spominali???
2. jún 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 však preto som chcela mamatest, iné som odmietla, veď treba zachovať štýl :wink: pridali tam aj letáčik k vitamínom :grinning: už so ho otvorila
2. jún 2011 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leamax tak to by úplne išlo, do Piešťan chodím dosť často, lebo môj drahý pochádza z Banky......dobre by bolo keby aj nejakú banku vlastnil :grinning:
2. jún 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 práveže neviem či bola protivná alebo nie, ani som ju nesledovala, nemala som fakt dobrý deň, niečo na mňa tak doľahlo, aj sestričky a doktor to videli, smiala som sa cez slzy
2. jún 2011 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa nooo, super. tak kto suhlasi s Piestanami? ja nemam problem
2. jún 2011 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax Zajtra????
2. jún 2011 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 Ja mozem ... zrusim poradu ... priority su priority :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jún 2011 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenka_21 pockaj, zajtra PN? neviem - @gabinkaa co hovoris? moze byt hned zajtra? mne to je fuk, ja som PN :grinning:
2. jún 2011 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax A ty nejdes zajtra do NR? Ja som si myslela, ze ides ... aj @callex je z NR a v principe ci NR alebo PN zo Senice uz nie je taky rozdiel :slight_smile:
2. jún 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 nie, ja idem na krv do TO. tak ale uz ked budem sediet v aute, tak mi je jedno, ci potiahnem z TO do NR alebo do PN. ja to mam uplne rovnako. takze mne je to jedno, cakam, co vy poviete
2. jún 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa pridam aspon k tej virtualnej zurke a dam si s vami pivko. :slight_smile: a idem si ho vypit na terasu, lebo sa nemozem kukat na ten bordel, co mam v kuchyni. :grinning:

2. jún 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leamax Mne je to tiez jedno ... ja sa odsoferum kdekolvek :grinning: :grinning: :grinning: , ale nase harcovnicky neodpovedaju :wink:
2. jún 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dandy914 spravny pristup ... schvalujem, len teraz je dolezite aku znacku pivka pijes :grinning: :grinning:
2. jún 2011 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dandy914 ty si ohromne mudra zena, pocuj :grinning: :grinning: :grinning: ja blba som miesto toho tu kuchynu upratala - nemohla si to prv povedat :grinning: :grinning: :grinning:
@lenka_21 no ved pozeram. si to asi dame samy :grinning:
2. jún 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 redds :grinning: :grinning: ale nie, bazant radler, okrem toho mame uz len obycko a to ja nelubim. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jún 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax @lenka_21 @gabinkaa .este ma napadla Trnava..to by aj blavacky mali blizsie.no ja som zajtra praveze dost zaneprazdnena,..v sobotu mam vzacnu navstevu a tak ma zajtra caka upratovanie,nakup a pecenie zakuska.a keby som sa s vami stretla tak to budu minimalne 3hodiny..to uz poznam.
skor by sme to nejako mohli zbuchnut niekedy cez vikend,..pekne to zorganizovat.pri Piestanoch je pekne na wewewe.rybarskydvor.sk
2. jún 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@callex no mne je jedno kedy, ale je fakt, ze asi vam pracujucim bude lepsie vyhovovat vikend. hej - tam je pekne, to by sme mohli tam dat :wink: tak daj nejaky vikend a mozme sa dohodnut :wink:
2. jún 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bayley gratulujem supééééér. Teším
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No keď pozerám tak RF má v našej diskusii lepšie percentá ako na stránke :dizzy_face:
2. jún 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex pouc ma, co je to vzacna navsteva :wink: .... ja len ked vidim ten zoznam aktivit co musis urobit .... :grinning: :grinning:

Ja mozem aj tento vikend ... na mieste mi nezalezi, ja sa dosoferujem vsade..ako som uz pisala :wink:
2. jún 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. jún 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok