• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

27. júla 2017 
@lenka_21 vzacna navsteva su moji rodicia..ktori ku nam velmo nechodia..skor my k nim..ale spolu s nimi pride aj moj brat ktory zije v UK a na Sk chodi raz za rok..plus prisla s nim nova potencionalna svagrina.tak ideme opekat.no aj mne je z toho zoznamu zle..lebo minuly vikend sme neupratovali a tak to aj vyzera.a zakusok sa musi chladit takze ho musim spravit zajtra.tak sa len modlim ze mi nebude az tak hrozne zle zajtra.
2. jún 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex ale setri sa, neprehanaj to s tym upratovanim. mimko je prednejsie ako trosku bordelu. a to je fakt vzacna navsteva :wink:
2. jún 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz popijam reda,co vy?boze,toho ste ale popisali,tusim sa dnes nesprchujem :grinning:
2. jún 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex tak suhlasim ... toto je vzacna navsteva, ale ako pisala @leamax
Nechcem tu vyzerat ako hnida, alebo hornych desat tisic, ale pri mojej praci upratovanie nestiham a tak mam tetu upratovacku ... je super, neplatim jej vela, chodia 1xtyzdenne a tak sa to celkom da :wink: :slight_smile: .. keby si nebola v NR tak ti ju poslem, zajtra pride :wink:
2. jún 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miminkad ako ti chuti? Nechcem byt zla, ale dufam, ze ti bude pekne zle ... nech sa vyplavuju tie tehu hormony :grinning: :grinning: :grinning:
2. jún 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@callex a keby si zakusok kupila??? Marlenka je fajn :wink:
2. jún 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa tak uz som netrpezliva na zajtra :wink:
2. jún 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 no taku tetu by som aj ja brala. ale na ten nas dom by asi museli chodit dve :grinning:
@miminkad na zdravie, ja si tiez davam, ale ZB :grinning:
2. jún 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 ty presne vies,na co dnes cely den myslim :wink: som sa rozhodla,ze od zajtra chcem neskutocne grcat a ozeliem aj svokrove prasa pecene a moju tortu :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak to sme s kamoskou pili na poly,takze cele ho nemam :wink:
2. jún 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax Bolo ti treba velky dom??? My mame peknu chalupku :slight_smile: :wink:
@leamax ja moc tej hydine neviem prist na chut,pride mi ako vyvar,ja mam radsej aromatickejsie piva,take plnsej chuti
@lenka_21 kde ideme na chalupku? :wink:
2. jún 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad do NZ a ty si odkial? :slight_smile:
2. jún 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 ja pri Pe
2. jún 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 ale ved neni az taky velky ten nas domcek. obyvame len spodok, hore sme len teraz dorobili podlahy. dole mame len kuchynoobyvacku, spalnu a kupelnu :dizzy_face:
@miminkad ja hydinu rada :grinning:
no a ze kde urobime stretko - ved @lenka_21 ma chalupku, tak vikend dame tam :grinning: :grinning: :grinning:
2. jún 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. jún 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad ha a ja teraz nechapem co je skratka PE? Jasne u mna kedykolvek :wink: :wink:
2. jún 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 partizanske :grinning:
2. jún 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax budem sa setrit..ja utriem prach a mm bude vysavat..len mu musimn ukazat pavuciny lebo chlapi take veci nevidia.
@lenka_21 kupovane zakusky ee..tento bude taky mnam z cerstvych ceresni...taky osviezujuci.
2. jún 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz psst uz ide seherezada.. :grinning:
2. jún 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex tak toto je spravna delba prace :wink:
2. jún 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex :grinning: :grinning: :grinning: dufam,ze je to len zart,ci chcete maleho oňura? :grinning:
2. jún 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex mnaaaaam, posli aj mne :grinning:
aj u vas vysava mm? :grinning: u nas to tiez robil, kym som sa nezlutovala a nekupila ten roboticky vysavac :grinning: a o ten sa stara on :grinning: :grinning: :grinning:
2. jún 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 ja pijem už druhý reds :grinning:
2. jún 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miminkad nie je to zart...nejako som sa namotala na ten serial a aj tak tam nic ine nedavaju.
@leamax no mm vysava od stimulacie..a uz mu to prischlo na nejakych par mesiacov.i ked viete ako to je..nepovysava tak dobre ako ja. :wink: roboticky vysavac si kupim ked budem velka.
2. jún 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby ja mám do Nitry cca 350 km, takže to bude skôr virtuálne, hoci v Nitre som strávila 5 rokov, tak sa tam celkom vyznám :grinning:
2. jún 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex aj ty si sa na to namotala? ja tiez, ale nechcela som :grinning:
roboticky vysavac neni taka draha zalezitost, mm tiez zalamentoval, ze ved to teda kup, ale neviem, na co nam to bude. a teraz ho sam nastavil tak aby vysaval kazdy den :grinning:
@vrabcek24 vies, ze ma napadlo, ze ved tu mame aj vychodniarky? ale do brna to nemame ani jedna daleko :grinning: stretnime sa tam :grinning: :grinning: :grinning:
2. jún 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenka_21 @callex @rebeka33 ďakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@gabinkaa máš IP-čku :slight_smile:
2. jún 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad ty fakt nebudeš testovať? Podľa mňa sa u teba v RF tiež pomýlili s tým dátumom....
2. jún 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax no najlepsie si dat zraz pred RF...s nejakym transparentom..Sk fandi RF :grinning:
2. jún 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok