Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leamax
2. jún 2011

@callex 😀 tak to by sme sa zarucene nasli 😀 😀 😀

bayley
2. jún 2011

@leamax ty si tu založila veľmi peknú tradíciu s tými večernými žúrkami pri pive a víne 😀 mne manžel včera večer nalial trochu vína, to ja celkom môžem 😉 ale vôbec mi už nechutilo . Dúfam, že to bolo moje posledné víno na najbližších 10 mesiacov. Najbližší glg vína bude až na krstinách 😀 😀 😀

miminkad
2. jún 2011

@bayley zajtra nebudem testovat.ako sa citis?

bayley
2. jún 2011

@miminkad bojíš sa, alebo prečo nechceš testovať? Cítim sa fajn, bolia ma prsia, občas cítim na pár sekúnd náznaky dvíhajúceho sa žalúdka a som celý deň unavená - a to som dnes nerobila vôbec nič.... a okrem toho samozrejme pocity ako pred MS - to vnímam asi najintenzívnejšie.... ty ako sa cítiš?

leamax
2. jún 2011

@bayley 😀 no zalozila, ako najvacsi alkac 😀 😀 😀 ale ved nealko pivo mozme vsetky 😉 a co ty vies, co ti bude chutit? mojej mamine, ked cakala segru, chutil konak, tak jej doky povolil si dat za den stamprla 😀 😀 😀
@miminkad ty si chces akoze ozaj pockat az na vysledok od mina? 😀

bayley
2. jún 2011

@leamax že koňak v tehotenstve 😀 😀 😀 😀 😀 tak to je riadna sila 😲 ja tvrdý alkohol nemusím vôbec, ale kto vie, možno aj mne zachutí 😎 dúfam, že by mi ho MUDr dovolil 😉

rienok
2. jún 2011

fuha, ja sa nehrám... kedy robíte niečo iné?

leamax
2. jún 2011

@bayley no ved to 😀 😀 😀
@rienok my ani nic ine nerobime 😀 😀 😀 uz si nam vybrala nejaku tu dovolenku 😀 pocuj, ved ak mate nejaku stranku, tak daj aby som si mohla vybrat 😉

miminkad
2. jún 2011

@bayley bojim sa a muz este nechce testovat.ja ani nic moc necitim.len zvacsene prsia,tie nebolia a akoby napnuty podbrusok a hrcu medzi rebrami,ktora ide az do hrdla.tak neviem.unavu pocitujem aj ja,chvilami menej,chvilami viac

miminkad
2. jún 2011

@leamax nie,nez pojdem k minovi,tak test spravime.som zvedava,ci mal mino pravdu,ako to dopadlo

leamax
2. jún 2011

@miminkad a coze ti mino povedal?takze testuj cez vikend? no huraaaaaa

miminkad
2. jún 2011

@leamax mino povedal,ze budem tehu hned teraz,tak som mu povedala,preco si to vsetci vratane neho myslia.

leamax
2. jún 2011

@miminkad jaaaaj. no tak ked to povedal mino, tak hadam nepochybujes 😵

miminkad
2. jún 2011

@leamax som pozerala nanho ako puk,ci si robi srandu.ved som ti vravela,ze aj v pe v nemocnici ma hladal chudacik a prve,ked som dosla,tak si hned telefon opravoval.teda moje cislo

rebeka33
2. jún 2011

@callex nepreháňaj to upratovanie ,nestojí to zato. 😵
@rienok no ty máš super prácu, aká škoda,že toho roku nejdem na dovolenku. Ale tata som hneď posiela do toho Turecka. 😀 😀 Ale bol tam minulý rok a nechápem ,ale fakt aj on chce toho roku na Sicíliu. Oblubená destinácia 😵
Ja som mala dnes depku musela som sa vyplakať,malá trochu zaostáva ,krčok nedrží, takže v pondelok pesar a to som ležala 20hodín denne. No ako by som rada raz počula, ste v poriadku a užívajte. Bože ako závidím babám čo si otehotnejú nevedia ako a celé tehu robia ,pobehujú s úsmevom. No idem kukať telku,lebo zdepkujem aj vás. Sorry.zajtra sa ozvem. Dobrú noc

leamax
2. jún 2011

@rebeka33 joj moja, to mi je luto, ze je potrebny ten pesar. ale neboj, bude dobre. ked sa malinka narodi, tak od stastia zabudnes na vsetky tieto depky a tazke chvile. a malinka vsetko dobehne, neboj sa. drzim paste, hladkam aj malinku a posielam jej pusu 😵
@miminkad no stara sa chlapec 😀

rienok
2. jún 2011

@leamax no šak to , že naša stranka je wewewe.renytravel.sk ale tam najdes taliansko, chorvatsko, rakusko , vfrancuzsko no a na zimu lyzovacky 😀 no mame este jednu ta je vo vystavbe ale
ak Sicilia tak totok http://www.renytravel.sk/dovolenka/taliansko/si... letenky máme z Viedne ale možno by sme zohnali aj kosice 🙂 alebo co by si potrebovala. Zľavu viem tiež dať nejakú ale ako som už písala len na naše produkty z tej prvej stranky . ALe viem vynurať aj dobre hocico 🙂 robime aj s inými cestovkami 😎
@rebeka33 no neplač, je ti luto ja viem ale neboj bude všetko v poriadku, kamoška ležala od 4 mesiaca v nemocke .... najprv sa jej pretočil vaječník , takže operace, potom zápal močových ciest, potom sa otvárala .... a dnes má nádherné 2 dievčatká a už na všetko zlé zabudla 😉

leamax
2. jún 2011

tak idem ja, dievcata, dobru nocku a sladke snicky o babatkach 😵

tinna13
3. jún 2011

@gabinkaa TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
velmi Ti to prajem
prajem vsetkym krasny vikend

lenka_21
3. jún 2011

Baby, tak ja som to vcera musela zakoncit ... ak ma este raz napadne dat si prazene madle tak zastretle 😀 😀 😀 ... este teraz rano mi je zle a neskutocne ma boli hlava ☹

@miminkad Tak to tiez nemas daleko z PE 😉

@callex @leamax @miminkad @gabinkaa Baby, tak sa dohodneme na tom stretnuti??? Navrhujem teda buducu sobotu ... moze byt tam kde navrhla @callex - wewewe.rybarskydvor.sk. Dajte vediet nech dam do kalendara a samozrejme, ak je tu niekto kto sa chce pridat tak nech sa ozve 🙂 😉 🙂

gabinkaa
3. jún 2011

Dobré ránko baby, tak testík mám za sebou a neviem či sa mi sníva alebo nie, ale mne sa tam objavila aj druhá čiarka, chodím sa pozerať na testík či tam je alebo zmizla, skúšam pridať fotky čo som urobila

lenka_21
3. jún 2011

@maticap. @rienok Kocky, vy ste moje hviezdy ... pekne ste ocenili moje kolajnice a tak Vas caka sladka odmena (ha, zabudla som povedat, ze mm pracuje v cokoladkovom biznise) a tak mi poslite adresu 🙂 😉 🙂

@miminkad Zlatko, asi ma velmi boli hlava, ale nerozumiem tej linii tvoj test-muzicek-ty .... 😀 😝 😀 Ved testni sama (ale iba ak chces ty)...do poharika snad zvladnes curat aj sama 😀 😀 😀 ... alebo chces aby to urobil mm 😝 .... mozno by bol te n vysledok testu zaujimavy 😕 😕 😉 😉 😉 drzim palceky .... 😅 😅

lenka_21
3. jún 2011

@gabinkaa Jeeeeeeeej suprisssssss........ no vidis a ake negativne myslienky vcera .... mas tie testiky sice rozmazane, ale // ciarky su jasne. Blahozelaaaaaaam 🙂 😉 🙂 😅 🙂 😉 😅 a velmi sa tesim!!!! Prva spravicka a takato super 😉 🙂

pikha
3. jún 2011

dobre ranecko 🙂
@gabinkaa jezisi to je super!!!! 😎 😎 😎 😵 😵 je to dost neostre, skus este nejak vylepsit, ale aj napriek tomu su tam jasne dve 🙂 fantastika, GRATULUJEM!!
idem.. alebo teda..idem sa pokusit aspon ciastocne vas docitat

callex
3. jún 2011

dobre rano babule..vidim ze ste zase viac pili ako pisali..len tak dalej.
@rebeka33 neboj sa..daju pesar a bude dobre..ved odkedy ti povedali ze je nejaky problem a mas lezat tak ste to slusne potiahli..ved tym pesarom ti hrozili tusim 3tyzdne dozadu.a malinka to dobehne..lebo ona je bojovnica od kultivacnej misticky. 🙂a vas anjelik na vas dava pozor.
@gabinkaa thuj thuj pre stastie...TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
@rienok ako to vyzera s tymi utecencami v taliansku?
@lenka_21 ha zeby sa miminku nepacili prazene mandle???...mooze byt.ja buducu sobotu nemozem ☹ ..idem na hody.

gabinkaa
3. jún 2011

@lenka_21 neišlo mi to dobre odfotiť, ale čiarka je silnejšia ako na foto 😵 😵 😵 len to stále omrkávam, že či nezmizla, 😀

callex
3. jún 2011

@gabinkaa jaj ja ta tu opluvam a ty uz vies vysledok..joj az sa mi moje oholene chlpy zjezili a slzicky mam na krajicku.gratulujem...nadherna sprava takto z rana.
@lenka_21 vy ste teda podarena dvojka...jeden pivo druhy cokolady..dieta bude do coho? 🙂

lenka_21
3. jún 2011

@gabinkaa Ta uz nezmizne moja ... to je na 9 mesiacov a ani si nevies predstavit ako ti to prajem ... uz len koli tomu veku co si tu tak straaaaasne rozmazavala vcera (a toto len podpichujem) ... je to supeeeer 🙂 😉 🙂 😉

gabinkaa
3. jún 2011

@pikha neviem s tým foto extra narábať, prvé fotky nebolo nič vidieť, tu sú také rozmazané, je to stále neuveriteľné
@callex dakujem moja, nech to poplutie prinesie úrodu 😵 😵 😵

gabinkaa
3. jún 2011

@callex poplutie pomohlo, ja nemôžem prísť ani k slovu, nečakala som to včera, že to dnes bude takto, zvlášť keď prišli mrchovské bolesti

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre