Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

luly3
3. jún 2011

dobré ránko 😉
@gabinkaa nieee mooooooc moooooc gratulujeeeeeem a teším sa stebou 😉
supeeer nám to tu otehotnieva 🙂 🙂 🙂
@callex nie nemôžu ťa prepustiť keď si tehotná oni síce zrušia prevádzku všetko
ale teba budú evidovať ešte záleží či je to s.r.o. alebo nie či vyhlásia bankrot alebo nie
mnooo tebe aj tak materskú neprepláca firma ale štát

miminkad
3. jún 2011

@lenka_21 moja,ja mam panicky strach ten test spravit,nikdy som taky nemal,takze ja mm nacuram a on spravi test
@gabinkaa gratulujem 😉

ninockaskv
3. jún 2011

helou zeny 🙂

@gabinkaa jeeeej, ono to nakoniec vyzera, ze je to TAM! 😀 😀 😀

@pikha.. hm, chlieb pecie chlap, spytam sa a dam ti vediet, ale myslim si, ze nebude mat recept, on to vzdy robi totalne od oka..

@callex, ty preboha hlavne kaslina upratovanie.. nadejna svagrina to bude prezije alebo neprezije a vtedy to bude jej problem 😉
@miminkad no jooo, to mame vsetky .. tak nacikaj a mm nech testuje 🙂

lenka_21
3. jún 2011

@pikha Ja som sa poistila a cakame na adpociu, takze babetko urcite bude 🙂 😉 🙂 ... tento pocit ma dava do uplnej pohodicky 😉

@callex No uvidim, ak nepride mrska dnes, mozno skusim nieco zajtra 🙂 😉 🙂 A Vas to ma potesit 😀 😀 , co by som pre Vas neurobila.
Nie som si celkom ista tym zakonom, zavolaj na UPSVaR, ale tusim ta mozu prepustit ak zatvaruju prevadzku, alebo rusia tvoje pracovne miesto aj ked si tehu ☹ Ak chces, mozem sa ti na to opytat u nas vo firme....

Inac baby, ak by som otehotnela tak by som bola na tomto fore rekordmanka z RP ... Koudelka sa raz na mna pozrel a uz som bola v tom .... dobry vysledok nie??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leamax
3. jún 2011

ahojte dievcata, tak uz som doma
@gabinkaa supeeeeeeeeerrrrrrrrr, z celeho srdiecka gratulujjjjjeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmm 😵 😵 😵 😵 no nehovorila som ti to vcera 😀 shandy tiez testovala ked chytila depku, ze zas to nevyslo. a aha akych krasnych drobcov ma z tej "depky" 😵

lenka_21
3. jún 2011

@miminkad nestresuj ... nie je dovod ... ci si spravis testik dnes, alebo zajtra nie je podla mna rozdiel (ak si ho chces robit)... ak chces pockat do odberu krvicky tak to chaaaaaapem a potom netestuj, lebo sa budes zbytocne stresovat 😉

kajka39
3. jún 2011

ahojte!
@gabinkaa -krasne, silno drzim pästicky, aby ciarocka silnela a ty si bola stastna maminka. Jupi,jupi, jup
podarilo sa....tichucko gratulujem 🙂 🙂 🙂

dandy914
3. jún 2011

@lenka_21 aj ja chcem taku stimulku, ze doktor hodi ockom a je to tam. 😀 😀 😀
@gabinkaa gratulujeeem. super sprava hned zrana. 🙂 🙂
@callex neviem ako to je ked konci prevadzka, ale kym si to zamestnavatelovi neoznamila, nie si pre neho tehotna, ani keby si uz bola tyzden pred porodom. takze bacha na to, zamestnavatela treba pisomne informovat a predlozit lekarske potvrdenie.

miminkad
3. jún 2011

@ninockaskv ale dnes nie 😉
@leamax co mino,co ma nove
@lenka_21 to uz sa aj teraz.dnes mam termin mrchy,nemam bolesti ani nic,len hrcu v krku a pocit mokra dole.len chodim pozerat,ci tam neni to,co tam nema byt 😢 😖

leamax
3. jún 2011

@miminkad mino ma zo mna soky zrejme. si pripadam ako 8.div sveta 😀 ma pozeral a v krcku! videl nieco, co vyzeralo ako dutinka, teda tehu. ale ze aj tekutinu v bruchu, takze nemoze ani to mmt vylucit ☹ zobral mi HCG a pondelok sa mam zas ukazat. tak akoze ja uz neviem, pochybujem, ze toto je casty jav

miminkad
3. jún 2011

@leamax no tak v podstate,este stale malinka nadej je.

ninockaskv
3. jún 2011

@rebeka33 ... 😒 😒 😒 😒 neprijemne veci, mala este musi vydrzat v brusku chvilu.. takyna kedysi mala problem s krckom a tusim jej ho zasivali, ci to bolo nieco ine? neboj.. mala si dala len nejaku pauzicku, ale urcite dobehne vsetko co treba .. oni maju na vsetko debilne tabulky a hned ako sa vymykas, tak je zle, hlavne, ze rastie a pribera a ze prietoky su ok, o krcok sa ti postaraju 😉 neboj 😵 hlavne nestresuj, lebo budes mat potom doma vystresovane mimco

leamax
3. jún 2011

@miminkad no pochybujem. povedal mi, ze ak by to bolo tehu, tak v krcku je sanca 0%

lenka_21
3. jún 2011

@leamax teraz nerozumiem ja ... kde videl dutinku a co ta tekutina v bruchu??? Co znamena skratka mmt? Kedy budes mat vysledok HCG?

miminkad
3. jún 2011

@leamax skoda.ale vidis,toto ti doteraz nepovedal nikto tolko co on.

lenka_21
3. jún 2011

@dandy914 No uvidime co z toho bude ... nechcem predbiehat .... 🙂 😉 🙂

gabinkaa
3. jún 2011

@callex potešiť sa potešil, ale príde až zajtra, neviem či ho to napadne, ale to nie je podstatné, vraj po tých stresoch čo to obnášalo je to dobrý výsledok, lebo chudák bol 3 dni na porade mimo, niekde pod Tatrami a musel ísť domov vlakom o deň skorej, lebo OPU vyšlo v deň jeho návratu, tie vlaky si teraz jazdia ako chcú, v TT sa pomýlil na autobus, tak som v noci pre neho letela do TT a potom skoro ráno do Brna, takže dosť stresujúca bola táto stimulka a mi povedal, že asi to sme potrebovali 😀

lulu10
3. jún 2011

@gabinkaa moc gratulujem a drzim vsetky palce co mam nech to dobre dopadne 😵

gabinkaa
3. jún 2011

@jada1 neboj nerobím si z toho nič, môjmu drahému som povedala, že bude kočíkovať a on na to, že vraj to bude vyzerať smiešne v jeho veku, ale že nech, určite bude, chce ísť aj na materskú, ale to sme ešte dosť v predu, nejako vydržať, teraz si hovorím 14 dní do UTZ, možno nám aj malá Simonka, ktorej sme boli na krštenkách priniesla šťastie 😵 😵 😵
@vrabcek24 ďakujem vééééééľmi véééééééľmi pekne, je to stále neuveriteľné......

jada1
3. jún 2011

@tonytony ahoj 🙂 . Ako sa cítiš? Kŕče už prešli? ja som ako spiaca princezná 😀 . Keď prídem z roboty, nevládzem nič, akurát sa tak sprchovať a ľahnúť si na gauč k televízoru 😀

leamax
3. jún 2011

@lenka_21 dutinku videl ale v krcku. mmt=mimomaternicove tehotenstvo. ostava nam len cakat, lebo nevedel z toho este urobit zaver. ale ze nemusi to byt ani dutinka, moze to byt krvna zrazenina...hocico. takze jednoducho cakat a uvidime. vysledky HCG budu niekedy buduci tyzden, mozno pondelok alebo az utorok. u nas je to tak
@miminkad no ano, ved to prave, ze konecne mi niekto nieco povedal

jada1
3. jún 2011

@gabinkaa koľko má tvoj mm rokov? Môj bude mať v dcembri 47. Vieš akí hrdí tatovia z nich budú 😀

gabinkaa
3. jún 2011

@pikha pekne to máš s tými sedmičkami rozohraté, ale vraj sedmička je šťastné číslo, tak Tebe priniesla šťastie, my sme mali ET 20. tak uvidím čo ďalej

miminkad
3. jún 2011

@leamax tak to dost dlho trva,pokym mu spravia hcg.ked sa to zanesie do hpl,neni to rychlejsie?

ninockaskv
3. jún 2011

@leamax dufam, ze to nebude nic vaznejsie a ze sa to poriesi 😒

gabinkaa
3. jún 2011

@tonytony ďakujem, testík je lepšie viditeľný, neviem ako by som to mala lepšie odfotiť 😀

leamax
3. jún 2011

@miminkad nie. ked som to naposledy niesla do hpl, to bol stvrtok a vysledok bol potom az pondelok. a ked som odchadzala, tak tam tusim akurat dosiel z hpl-ka pre material. aspon sa mi zda, ze to bolo ich auto

lenka_21
3. jún 2011

@leamax Jaaaj, tak dufam, ze to bola iba ta zrazenina ... mmt by nebolo dobre ☹ Trosku sa sleduj a ak by si pozorovala nieco zvlastne, radsej zbehni do nemocky ... Som ta velmi nepotesila, ale dufam, ze vsetko bude OK 😉

leamax
3. jún 2011

@ninockaskv dakujem, aj ja dufam. sa mi z tych vsetkych stresov okolo urobil herpes normalne 😔

tonytony
3. jún 2011

@jada1 No, tak pokud chodíš do práce, tak to se Ti nedivím- ještě když už nejsi ta nejmladší🙂 Já jsem doma a taky bych pořád odpočívala🙂 Večer usínám u TV a to neznám- jsem noční pták, jasná sova- do 1 hod. do noci normálně akční a teď ani prd! Dnes je to zatím ok, včera zase odpoledne byly, ale to fakt mám vypozorovaný, že je to jakmile jsem dýl na nohou nebo akční, tak mě to začne, v leže to pak je ok...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre