Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

callex
3. jún 2011

@luly3 je to s.r.o...bankrot nevyhlasia to sa zrusi len jedna pobocka.ale materska sa bude ratat z toho co za mna platil zamestnavatel nie?

miminkad
3. jún 2011

@jada1 nemam muza doma,musim nanho pockat 😉
@leamax ved naskocim,naskocim,este chvilu vydrzte

jada1
3. jún 2011

@miminkad jéminenky, a kedy príde?

gabinkaa
3. jún 2011

@jada1 ja som dnes ráno písala a uvidím kedy napíše, snáď sa poteší, teraz môžem povedať, že je to jeho zásluha, lebo OPU mi robil a aj ET, chcela som aj kontrolu, ale vraj je na sále, tak tú robila Kuřecová
môjmu som povedala, že ak tam pôjdeme na UTZ musí mu zobrať kvalitný domáci alkohol na úspech 😀

miminkad
3. jún 2011

@jada1 asi o piatej

gabinkaa
3. jún 2011

@miminkad tomu strachu sa nedá zabrániť, podstupovala som ho 3 krát, pri prvom IVF ma ani nepadlo testíkovať, ale v GF sa išlo na krv 10. a 14. deň, no a 2 krát na mňa zízala len jedna, aj tak sa tomu nedá zabrániť, bud to vyjde alebo nie, šanca 50:50, treba ho len prekonať

jada1
3. jún 2011

@gabinkaa 🙂
@miminkad kľudne môžete testovať aj o piatej. Nemusíte ani z raňajšieho moču, čiarka tam bude 😉

miminkad
3. jún 2011

@jada1 dufam,ze budes mat pravdu.

gabinkaa
3. jún 2011

@leamax to mi môj obvodný zobral krv, ale v utorok pôjdem môjmu gyn, mám tam pracovnú cestu, síce v utorok ordinuje až po obede, ale nejakú hodinku počkám

callex
3. jún 2011

@rebeka33 toto je ten kocik co sa mi paci...len ta cena uz velmi nie:
http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

lenka_21
3. jún 2011

@leamax Nechcem ta strasit, len ak by to bolo mmt a neodide to samo mozes mat nejake problemy .. napr.vracanie, teplota, silne bolesti ...atd... baby co mali mmt by ti asi vedeli lepsie poradit.... ja len nechcem, aby sa ti to skomplikovalo .... a uz mas normalne mrsku? Inac Dr.vyzera byt dobry a je super, ze nechce nic podcenit ... skoda, len, ze to hcg bude az v pondelok ... u nas to robia v ten den (len si musis zobrat krv sama) a ak im zoberies jednu cokoladku tak aj velmi rychlo ... su tam mile kocky 😉

gabinkaa
3. jún 2011

@jada1 ja som skúšala ráno, ale ešte mám dve balenia testíkov z RF, tak aj tie vyskúšam čo povedia 😀 tam je nižšia citlivosť, tie Tvoje čiarky boli ale krásne silné, tie moje sú trocha slabšie

jada1
3. jún 2011

@gabinkaa aj ja mám ešte etstík z RF, zajtra ráno ho vyskúšam. Mne ale vkladali už hatchujúce blastocysty 21.5 a tebe 4b. 20.5. Neboj o 2-3 dni ho budeš mať tiež taký 😉

gabinkaa
3. jún 2011

@jada1 neviem kedy ho ja vyskúšam, ale to je jedno, ešte mám jednu paličku, tak tú vyskúšam zajtra, mne vkladali jedno 6 bunkové, to bolo vraj ráno, ale pri vklade už malo 7, to druhé bolo 4 bunkové
tak nech aj ten RFiťácky tiež taký silný a pripojíš sa ku kategórii dvojičiek 😉

miminkad
3. jún 2011

chcel volakto vidiet tu tortu?

jada1
3. jún 2011

@gabinkaa no tak ten 7 bunkáčik na 3 deň - SUPER 😉
@miminkad áno, áno , chceme 🙂

vrabcek24
3. jún 2011

@miminkad jasné, sem s ňou 🙂

gabinkaa
3. jún 2011

@miminkad samozrejme chceme
@jada1 to bol na 2. deň, bola som skorej, neviem či niečo nemali v sobotu, tak som mala ET v piatok

miminkad
3. jún 2011

ja som technicky antitalent,takze stiahnut fotky sem mne trva 😀

callex
3. jún 2011

@miminkad waw nadherna..sikulka si...cas po ET ti prospel..
@gabinkaa inak sranda ja som mala vklad 20.4...vyzera to ze 20ka je dobre cislo

miminkad
3. jún 2011

@callex dakujem.asi aspon cosi pozitivne vzniklo za tuto dobu

gabinkaa
3. jún 2011

@miminkad jéééj nádherná.....riadna šikulka
@callex takže ja o mesiac neskorej? 20.5. snáď bude 20. ka aj u mňa úspešná

vrabcek24
3. jún 2011

@miminkad fúha, nádhera, 🙂 , klobúk dole 🙂 si šikulka 😵

rienok
3. jún 2011

ach jaj, ja to nemám kedy čítať a vy píšete ako divé
@gabinkaa blahoželám 😵 😵 😵 .... normálne si ma rozplakala, ale v dobrom ... aj mňa prebehli zimomriavky . Sú tam 2 čo ako je to rozmazané. Úžasnéééé 😵 😵 😵
@callex s tými utečencami to nie je také strašné oni chodia hlavne na tie malé ostrovčeky Lampedusa a Pantelleria to je ešte pod Siciliou... inak keď pojdeš na východné pobrežie tak tam je to úplne v pohodke ... myslím pod Etnu Giardini Naxos , Taormina prípadne ešte Syrakusa. Taliani mali vždy problém s utečencami k nim sa furt dakto priplavi 😀 neboj za chvilku ich mame aj my doma ... keď ich pustia do Schengenu 🙂
@lenka_21 juj stretko túto sobotu či budúcu.... lebo budúcu naozaj nemôžem to máme rodinnú slezinu ... mám narodeniny 😝

a ten zbytok si prečítam potom 😀

leamax
3. jún 2011

@lenka_21 no praveze viem, ze je to nebezpecne. lenze kym neni nic vidiet, kym je to take male, tak sa neda nic robit, len cakat. predsa sa neda urcit, v ktorom je to vajicovode, kym to neni vidiet a teda sa neda operovat.

leamax
3. jún 2011

@miminkad no teeeeda, ty si aka sikovnica, velmi pekna torticka 😵

leamax
3. jún 2011

@lenka_21 a k tomu stretku - zajtra by som teoreticky ja mohla, buducu sobotu mi pride konecne domkov muzik a tu dalsiu nedelu odchadza, tak by som bola rada s nim

jada1
3. jún 2011

@gabinkaa tak to si mala naozaj šikovné embryjká 🙂
@miminkad wau, no ty si ale šikula. 🙂 .Krásna torta. Obdivujem to, lebo ja by som takú nedokázala spraviť. Upiecť áno, len vyzdobiť by bol problém 🙂

gabinkaa
3. jún 2011

@rienok ďakujem moja, mne tiež vyhŕkli slzy a som ako vo sne, veľmi Ti držím palce, aby si to ustála a dopracovala sa k dvom //, do môjho veku máš ešte dosť ďaleko, to stihnej aj dvakrát 😉

gabinkaa
3. jún 2011

@jada1 tak dúfam, že aspoň jedno riadne bojuje a boj nevzdá......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre