• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. januára 2017 
@gabinkaa gratulujem potichucky :dizzy_face:
kocky chcela som sa opytat ci ste niektora pouzili darovane spermie :unamused:
3. jún 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa bojuje a nevzdá, určite, možno aj obidvaja :wink: .
Aj ja som si pri testíkoch poplakala od šťastia.
3. jún 2011 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa podla mna sa drzia obidve. neviem preco, ale hned ako som uvidela ten tvoj test, tak mi prisli na rozum dvojky...urcite budu dve :dizzy_face:
3. jún 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som umyla v robote zem a fuj nieco tu strasne smrdi a neviem to definovat..ale nemrobi mi to dobre na zaludok.no a potom ze upratovat..
3. jún 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex no vidis, aj tvoj zaludok sa brani upratovaniu :wink: :grinning:
3. jún 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax doma uz utrem len prach a ostatne bude robit mm a ja budem za nim chodit ako cesky zandar :slight_smile: inak zelam ti nech to toto tvoje trapenie uz naberie nejaky smer..nech ta neistota skonci
@naduska ak sa nemylim tak prave tuto cesrtva tehula gabinkaa
3. jún 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex dakujem, veru uz by to mohlo byt konecne jasne. som myslela, ze dnes uz budem vediet a prd :frowning2:
tak, tak, ty uz doma nic take nerob. a neboj, navsteva to prezije aj keby nebolo vyglancovane :wink:
3. jún 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. jún 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@naduska ďakujem moja, my sme mali darcovské spermie
3. jún 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 nevadí koľko ich bojuje,len nech bojujú, len aby vydržali
:grinning:
3. jún 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax nech len sú, mne by sa to páčilo mať dvojičky :grinning:
3. jún 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa budu, uvidis :dizzy_face: kedy budes vediet to HCG?
3. jún 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@naduska poslala som Ti IP :wink:
3. jún 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa velmi gratulujem, ciarocka je uplne krasna. no a vcera si mala take pesimisticke reci, ale inak u mna to funguje sa nastavit radsej na to horsie, ja to tak vzdy robim. mrchovske bolesti som inak mala zakazdym, to potom prejde. tak este raz gratulujem
3. jún 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax skúsim po druhej zavolať do labáku a uvidím či to už budú mať hotové
3. jún 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla dakujem veľmi veľmi, vieš minule som sa tešila, tiež som mala také menšie bolesti asi 4 dni a potom ustali, bola som presvedčená, že sa nám to podarilo a keď som testla tak kukala na mňa len jedna hnusná čiarka a teraz keď včera začali bolesti, ale presne také istné ako pred mrchou, tak som sa naľakala, že už zasa nič a hneď aj úvahy, že čo ďalej, tak dúfam, že to teraz ustojíme
3. jún 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa no tak to mame za par minut, to som zvedava, ake obrovske cislo na nas vybafnes :dizzy_face:
3. jún 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax idem skúsiť, ale teraz mi napísal odpoveď Štelcl :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. jún 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa no tak sup-sup, nenapinaj
3. jún 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa ja som mala po takych 10-12 dnoch bolesti vzdy, potom ustali, takze to je normallll
3. jún 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax to je na porazenie, vraj to budú robiť až v stredu :frowning2:
3. jún 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa coooo? to ja budem mat skor vysledok. to mate horsi labak ako my :angry:

baby, u nas je brutalna burka ani von poriadne nevidiet :cry:
3. jún 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa no nevadi, uz ked si sa tolko nacakala, tak par dni vydrzis, zatial sa vytesuj a setri
3. jún 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leamax to teda je, u nás v meste to vôbec nerobia, viezli to druhého okresu a priviezli to neskoro, tak vraj až v stredu, ale nech, len nech to dobre pokračuje,miniem všetky testíky :grinning:
3. jún 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla veru nevadí, čakala som už dosť dlho na takúto radosť, veď toto je 4. IVF :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. jún 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa hmmm, tak co uz narobis. ved mas tych testikov tusim vela, nie :grinning: a co chces aby ti tie kolajnice vybili oci do stredy :grinning: ved to uz budu take, ze ich bude az na druhu stranu vidiet :grinning: neboj, vsetko bude v najlepsom poriadku
3. jún 2011 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax nič nenarobím, to naše zdravotníctvo ide dolu vodou, ešte mám jednu paličku 10 kového a dve balenia z RF a nech aj oči vybijú, len nech pekne silnejú
za 10 dní mám prísť do RF
3. jún 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. jún 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa uz na sono, ze? paraaaaaaaaaaaaada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj RF test uz urcite bude pekny :wink:
3. jún 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok, taka otazocka - tie ceny, co mate na stranke, tam je zahrnuta aj doprava, ci nie?
3. jún 2011 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok